آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

این ۵ رمز ارز را زیر نظر بگیرید، احتمال افزایش قیمت دارند

این 5 رمز ارز را زیر نظر بگیرید، احتمال افزایش قیمت دارند

این ۵ رمز ارز را زیر نظر بگیرید، احتمال افزایش قیمت دارند

به گزارش زوم ارز، باز کردن رمز به معنای انتشار نشانه‌هایی است که در گذشته در شرایط جذب سرمایه مسدود شده بودند. برای جلوگیری از فشار بازار و کاهش قیمت توکن، پروژه‌ها عرضه‌ها را با دقت برنامه‌ریزی می‌کنند. با این حال، عواملی همچون کمبود وجه نقد یا برداشت زودهنگام منجر به تحولات قابل توجه در پویایی دارایی می‌شوند. در این مواقع، پنج معیار اساسی برای بررسی وضعیت هفته آینده وجود دارد.

اپتیمیسم (OP)

 • تاریخ بازگشایی: ۳۱ مه
 • تعداد رمزهای باز شده: ۳۱.۳۴ میلیون OP
 • عرضه در گردش فعلی: ۱.۰۸ میلیارد OP

Optimism مرحله دوم مقیاس‌پذیری حلقه یک است که بهبود سرعت و کاهش هزینه تراکنش‌ها در اتریوم اصلی را هدف قرار داده است. دارندگان توکن OP امکان رأی‌دهی به پیشنهادها و تصمیماتی که توسعه و مدیریت شبکه را شکل می‌دهند را دارند، بدین ترتیب اکوسیستم Optimism را اداره خواهند کرد.

در ماه مه، این طرح بیش از ۳۰ میلیون OP به مدارک ارزیابی دسترسی خواهد یافت، با توجه به TokenUnlocks که این توکن‌ها را به سرمایه‌گذاران و شرکای اصلی تخصیص می‌دهد.

باز کردن قفل OP. منبع: token.unlocks
باز کردن قفل OP. منبع: token.unlocks

1 اینچ (۱inch)

 • تاریخ بازگشایی: ۱ ژوئن
 • تعداد رمزهای باز شده: ۹۸.۷ میلیون ۱ اینچ
 • عرضه در گردش فعلی: ۱.۱۵ میلیارد ۱ اینچ

۱inch یک تبادل غیرمتمرکز است که از انواع مختلف DEX ها استفاده می کند تا بهترین نرخ های معاملاتی را برای کاربران ارائه دهد. هدف اصلی این پلتفرم بهینه‌سازی معاملات و ساده‌سازی آنها است، از طریق ارائه بهترین مسیرهای تراکنش، کاهش لغزش و هزینه‌های معاملات برای کاربران.

زمان بازگشایی رمز عبور ۱INCH برای ۱ ژوئن تعیین شده است. این ورژن شامل تقریبا ۱۰۰ میلیون توکن است که برای توسعه دهندگان، سرمایه گذاران اولیه و صندوق‌های سرمایه گذاری مخاطره پذیر اختصاص یافته است.

1 اینچ قفل را باز کنید. منبع: token.unlocks
۱ اینچ قفل را باز کنید. منبع: token.unlocks

(DYDX)

 • تاریخ بازگشایی: ۱ ژوئن
 • تعداد توکن های باز شده: ۳۳.۳۳ میلیون DYDX
 • عرضه در گردش فعلی: ۲۷۹.۸ میلیون DYDX

در اوایل سال ۲۰۲۳، پروتکل معاملات آتی غیرمتمرکز دائمی با نام dYdX، اعلام کرد که تغییراتی در ساختار توکنومیک خود اعمال خواهد کرد. طبق این به‌روزرسانی، ۲۷.۷ درصد از کل عرضه dYdX به سرمایه گذاران اولیه، ۲۶.۱ درصد به خزانه‌داری، ۱۵.۳ درصد به تیم و ۷.۰ درصد به کارمندان و مشاوران آینده dYdX تخصیص خواهد یافت. مقدار بیشتری از توکن DYDX در تاریخ ۱ ژوئن بین سرمایه گذاران و تیم پروژه توزیع خواهد شد و توکن‌های باقی‌مانده برای کارمندان آینده نگهداری می‌شود.

باز کردن قفل DYDX. منبع: token.unlocks
باز کردن قفل DYDX. منبع: token.unlocks

سویی (SUI)

 • تاریخ بازگشایی: ۱ ژوئن
 • تعداد رمزهای باز شده: ۶۵.۰۸ میلیون SUI
 • عرضه در گردش فعلی: ۲.۳۳ میلیارد SUI

Sui یک بلاکچین لایه‌۱ با کارایی بالا است که از الگوریتم اجماع اثبات سهام برای اطمینان از عملکرد و امنیت شبکه استفاده می‌کند. این پروژه توسط Mysten Labs، شرکتی که توسط کارمندان سابق Novi Research که بلاک‌چین Diem و زبان برنامه‌نویسی Move را ایجاد کردند، در سال ۲۰۲۱ تأسیس شد.

توکن SUI یک ابزار است که به حکمرانی سیستم کمک می‌کند و افرادی که این توکن را دارند، قادر می‌شوند تا در امور مهم نظر بدهند و آینده پلتفرم را تعیین کنند. قفل بعدی در تاریخ ۱ ژوئن فعال می‌شود و بخش قابل توجهی از توکن‌های اختصاص داده شده به شرکت‌های سری A و B، منتشر شده و ذخیره‌ای برای انجمن و خزانه Mysten Labs شکل می‌دهد.

باز کردن قفل SUI. منبع: token.unlocks
باز کردن قفل SUI. منبع: token.unlocks

اتنا (ENA)

 • تاریخ بازگشایی: ۱ ژوئن
 • تعداد رمزهای باز شده: ۵۳.۶ میلیون ENA
 • عرضه فعلی در گردش: ۱.۴۷ میلیارد ENA

اتنا یک پروتکل ارز مصنوعی است که بر پایه اتریوم ایجاد شده است. این فناوری، یک پیشنهاد برای ارز دیجیتال مستقل از سیستم بانکی سنتی است و به کاربران سراسر جهان امکان استفاده از یک ابزار پس‌انداز به نام “باند اینترنتی” را فراهم می‌کند.

توکن ENA به دارندگان این امکان را می‌دهد تا در تصمیم‌گیری‌های مربوط به حکومت شرکت کنند. در تاریخ ۱ ژوئن، بیش از ۵۰ میلیون ENA برای توسعه اکوسیستم منتشر شده و قابل دسترسی است.

باز کردن قفل SUI. منبع: token.unlocks
باز کردن قفل SUI. منبع: token.unlocks

بازی‌های بزرگی که در هفته آینده در حال برگزاری هستند شامل ییلد گیلد گیمز (YGG)، سینگولاریتی‌نت (AGIX)، اکلون پرایم (PRIME)، شبکه مانتا (MANTA) و آکالا (ACA) می‌باشند. ارزش کل توکن‌های منتشر شده از جمعیت ۳۸۰ میلیون دلار فراتر می‌رود.

بازگشایی توکن در بیشتر موارد به صورت نزولی در نظر گرفته می‌شود، اما یک برنامه‌ریزی منطقی برای این مرحله می‌تواند به طولانی‌مدت موفقیت پروژه کمک کند. افزایش باز کردن قفل‌ها در اوقات مهم توسعه، باعث انگیزه‌بخشی اعضای تیم، تقویت مشارکت جامعه و بهبود رونق اکوسیستم می‌شود.

منبع: beincrypto.com


تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده