آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۵ کریپتو برای خرید آماده، با ارزش بازار بالای ۱ میلیارد دلار

۵ کریپتو برای خرید آماده، ارزش بازار ۱ میلیارد دلاری را به دست آورد

۵ کریپتو برای خرید آماده، با ارزش بازار بالای ۱ میلیارد دلار

به گزارش زوم ارز، پنج ارز رمزنگاری که در حال حاضر با ارزش بازار حدود ۱ میلیارد دلار در حال رشد هستند، عبارتند از: Gala، Bonk، TerraClassic، Jupiter و Pyth Network. این ارزها در اقیانوس ارزهای دیجیتال موج ایجاد شده‌اند و هر یک از آن‌ها در آستانه رسیدن به سقف یک میلیارد دلار ارزش بازار قرار دارند. با رشد مداوم، فناوری نوآورانه و جذب علاقه سرمایه‌گذاران، این توکن‌ها فرصت‌های هیجان‌انگیزی در جهان کریپتوکارنسی در حال گسترش را نشان می‌دهند.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

۱. GALA

Gala، که به عنوان دارایی دیجیتال محوری Gala Games شناخته می‌شود، به عنوان ارز اصلی برای به دست آوردن موارد NFT عمل می‌کند. این ارز همچنین به عنوان پاداش برای اپراتورهای Founder’s Node که در عملیات مشارکت در شبکه‌ی Gala Games دخیل هستند، عمل می‌کند. Gala همچنین هزینه‌های تراکنش در اکوسیستم بلاکچین را تسهیل می‌کند. یک مکانیسم توزیع روزانه وجود دارد که نیمی از توکن‌های GALA را به این اپراتورها و نیمی دیگر را به نگهبانی بازی‌های Gala Games اختصاص می‌دهد.

نمودار قیمت گالا
نمودار قیمت گالا

در دوران اخیر، GALA نشان دهنده حرکت صعودی قابل توجهی در بازار معاملات بوده است. این روند صعودی تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده و در نتیجه، ارزش بازار آن به طرز چشمگیری افزایش یافته است. قیمت فعلی GALA به ۰.۰۲۷۸۷۰ دلار رسیده است که نسبت به روز قبل ۳.۷۵ درصد افزایش داشته است. در رتبه‌بندی CoinMarketCap، GALA به جایگاه ۹۵ رسیده است و ارزش بازار زنده آن در حال حاضر حدود ۷۷۴,۷۸۱,۴۴۰ دلار است.

۲. BONK

Bonk  به عنوان اولین ارز دیجیتال با مضمون سگ، در اکوسیستم Solana جایگاهی را ایجاد کرده است. یک استراتژی متمرکز بر توزیع نیمی از کل عرضه BONK مستقیماً به جامعه Solana معرفی شده است. این رویکرد باعث افزایش ارزش بازار BONK به ۸۰۸.۹۸ میلیون دلار شده است و قدرت آن را در بازاری که به پایداری و کارایی ارزش می‌دهد، نشان می‌دهد.

قیمت فعلی BONK در حال حاضر ۰.۰۰۰۰۱۳۰۴ دلار است که نشان‌دهنده یک درصد افزایش است. این حرکت قیمت فرصتی مناسب را برای سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند پرتفوی خود را با دارایی‌های دیجیتال متنوع و با امیدواری تغییر دهند، فراهم می‌کند. با توجه به افزایش محبوبیت Solana، BONK موقعیتی استراتژیک برای سرمایه‌گذاری در این حرکت دارد.

۳. LUNC

Terra Classic در آستانه رونق مجدد در بازار قرار دارد و الگوهای صعودی امیدوارکننده ای را نشان می‌دهد. پس از غلبه بر چالش‌هایی، موقعیت آن در بازار استحکام یافته است و به دوره رشد آینده اشاره می‌کند. ارزش بازار Terra Classic در حال حاضر حدود ۷۴۸ میلیون دلار است و آرزوی آن این است که به زودی از مرز ۱ میلیارد دلار عبور کند.

قیمت فعلی Terra Classic به ۰.۰۰۰۱۰۷۴ دلار رسیده است که نشان دهنده یک افزایش جزئی ۰.۷۸٪ در کنار افزایش چشمگیر ۱۲٪ در طول هفته گذشته است. ابتکاراتی مانند سوزاندن توکن LUNC و انتشار یک قرارداد دائمی USTC، همراه با Binance و صرافی‌های دیگر که جفت‌های تجاری USTC و LUNC جدید را ارائه می‌کنند، پویایی معاملات را تقویت کرده‌اند.

۴. JUP

Jupiter، ارز رمزپایه، یک موج صعودی قابل توجه بر اثر فعالیت خریداران قوی تجربه کرده است. قیمت مشتری به ۰.۵۳۳۹ دلار رسیده است که نشان‌دهنده یک افزایش ۱.۲۳ درصدی در طول ۲۴ ساعت است. افزایش ارزش بازار به ۷۱۸ میلیون دلار، حاکی از اشتیاق رو به رشد سرمایه‌گذاران است و Jupiter را در رده ۸۳ در CoinMarketCap قرار می‌دهد.

۵. PYTH

Pyth  به عنوان شبکه اوراکل شخص اول و پیشرو در حال گسترش سریع است. این تحول در ارائه داده‌های بازار مالی به برنامه‌های غیرمتمرکز در بیش از ۴۰ بلاکچین را فراهم می‌کند. Pyth بیش از ۳۸۰ فید قیمت با حداقل تأخیر را ارائه می‌دهد که شامل کلاس‌های دارایی مختلف می‌شود، از جمله ارزهای دیجیتال، سهام، ETF، جفت ارزهای خارجی و کالاها.

نمودار قیمت PYTH
نمودار قیمت PYTH

در حال حاضر، ارزش شبکه Pyth به ۰.۶۱۵۲۳۸ دلار رسیده است، با حجم معاملات روز گذشته به مقدار ۷۶,۶۲۲,۹۸۸ دلار. این افزایش ۳.۲۲ درصدی را نشان می‌دهد و فعالیت تجاری قوی را نمایان می‌سازد. ارزش بازار کنونی PYTH به ۹۲۹,۲۳۰,۱۹۰ دلار می‌رسد که آن را در رتبه ۸۰ در CoinMarketCap قرار می‌دهد و آن را به یکی از بهترین آلتکوین‌ها برای خرید تبدیل کرده است.

خط پایین

در پایان، GALA، BONK، LUNC، JUP و PYTH به عنوان ارزهای رمزنگاری برجسته در حال ظهور هستند و هر کدام از آن‌ها حرکت قابل توجهی را برای دستیابی به ارزش بازار یک میلیارد دلاری نشان می‌دهند. ویژگی‌های منحصر به فرد آنها، از نوآوری‌های در حوزه بازی گرفته تا کارایی بلاکچین، تنوع و ماهیت بازار کریپتو را برجسته می‌کند و برای سرمایه‌گذارانی که علاقه‌مند به کشف مرزهای جدید دیجیتال هستند، فرصت‌های هیجان‌انگیزی را به ارمغان می‌آورد.


منبع: coingape.com


 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده