آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار، بیت کوین به ارزش ۴۶ میلیارد دلار رسید!

نیم نگاهی به بازار، بیت کوین به ارزش ۴۶ میلیارد دلار رسید!

به گزارش زوم ارز،

طبق گزارش از Kaiko، بیت‌کوین با رسیدن به بالاترین سطح تاریخی خود، به یک نقطه عطف مهم در حجم معاملات خود دست یافته است و به بیش از ۴۶ میلیارد دلار ارزش داده شده است، که بالاترین سطح از سال ۲۰۲۱ است.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط Kaiko، حجم تجارت بیت‌کوین در روز ۵ مارس به بالای ۴۶ میلیارد دلار رسید، که بالاترین سطح از سال ۲۰۲۱ تاکنون محسوب می‌شود.

با استناد به داده‌های Kaiko، بلاکچین‌وو اعلام کرده که حجم کل معاملات نقدی بیت‌کوین در تمامی صرافی‌های متمرکز در ماه مارس از ۴۶.۲۵ میلیارد دلار فراتر رفته و به بیش از ۴۶ میلیارد دلار ارزش داده شده است، که بیشترین مقدار آن از زمان سال ۲۰۲۱ است.

معاملات ارزی BTC در صرافی‌های مختلف از جمله Binance، KuCoin، Bybit، OKX، Upbit، Kraken و… به ترتیب حجم یاد شده را داشته‌اند.

اواخر هفته گذشته، نرخ‌های بودجه بیت‌کوین به بالاترین سطح خود از زمان راه‌اندازی ETF در اوایل ژانویه رسید که نشان از افزایش تقاضا برای این رمزارز می‌دهد.

تنظیم ATH جدید توسط بیت کوین

بیت‌کوین برای اولین بار بعد از دو سال در چندین صرافی به بیشترین سطح تاریخی خود رسید و در Coinbase به ارزش ۶۹۲۱۰ دلار دست یافت.

در روز سه‌شنبه، قیمت بیت‌کوین به بیشتر از ۶۹۰۰۰ دلار رسید و پس از سقوطی سنگین، در نهایت با کاهش ۰.۶۸٪ در مبلغ ۶۶۷۳۶ دلار معامله شد.

در ۱۰ نوامبر ۲۰۲۱، بیت‌کوین، یک سال قبل از ناپدید شدن گروه FTX به بیشترین سطح قبلی خود ۶۸۹۸۲.۲۰ دلار رسید، و این یک نشانه مثبت برای بازار است.

در برخی از موارد به آن به عنوان لحظه Lehman Brothers کریپتو اشاره می‌شود.

صعود بیت کوین به سطح بالاترین در روز سه‌شنبه، بخشی از یک رونق بزرگتر در سال ۲۰۲۴ بود که در کنار آن، سایر ارزهای دیجیتال و وسایل مالی مرتبط با بیت کوین نیز افزایش یافتند.

عواملی که رونق ارزهای دیجیتال را تقویت می‌کنند، شامل ETF های بیت کوین نقدی ایالات متحده است که در اوائل امسال شروع به معامله کردند و انتظارات مربوط به “رویداد نصف شدن” در آوریل.

با وجود نوسانات سریعی که پس از آن مشاهده شد، این رکورد جدید همچنان یک پیروزی برای صنعت عمومی رمزنگاری است.


منبع: u امروز


تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید