آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

معرفی ۳ ارز دیجیتال که باید در هفته آینده زیر نظر داشت📍

معرفی ۳ ارز دیجیتال که باید در هفته آینده زیر نظر داشت📍

معرفی ۳ ارز دیجیتال که باید در هفته آینده زیر نظر داشت📍

به گزارش زوم ارز، در طول این هفته، بازار ارزهای دیجیتال تحت تأثیر قابل توجهی از نوسانات قرار گرفته است، که بیشتر به دلیل آشفتگی قانونی حاصل از وقایع اخیر در بایننس بوده است. این حادثه شامل یک تسویه حساب عظیم به ارزش ۴ میلیارد دلار و استعفای مدیرعامل چانگپنگ ژائو، ناشی از اتهامات نقض قوانین ضدپولشویی ایالات متحده، می‌شود. در این شرایط متغیر، چندین ارز دیجیتال نه تنها با چالش‌های پیش آمده روبرو شده‌اند، بلکه به نظر می‌رسد که برای رشد آتی نیز آمادگی دارند. در هفته آینده، می‌توان توجه خود را به سه دارایی دیجیتال معین کرد: DYDX، APE و INJ که انعطاف‌پذیری خود را اثبات کرده‌اند و شرایط مناسبی برای بازگشت قوی ارائه داده‌اند.

همچنین مقاله آینده را بخوانید: معاملات آینده بیت کوین در بازار CME به یک مگاترند صعودی تبدیل می‌شود و قیمت بیت کوین در رالی به ۴۵۰۰۰ دلار حاصل از این بازی خواهد شد.

تحلیل قیمت dYdX: بازگشت سالم قبل از جهش بعدی

3 ارز دیجیتال که باید در هفته آینده مراقب آنها باشید. DYDX، APE، INJ

از اواسط ماه اکتبر، قیمت کوین DYDX در مسیر بهبود قرار گرفته است. این افزایش باعث افزایش قابل توجه قیمت از سطح پایین‌ترین نقطه در حدود ۱.۷۶ دلار به ۴.۳۵۵ دلار شد و افزایش ۱۴۶ درصدی را نشان داد. با این حال، تغییرات اخیر در احساسات بازار باعث عقب‌نشینی ۳۴.۵ درصدی شد و قیمت را به سطح روانی و حیاتی ۳ دلار کاهش داد.

هرچند که این اصلاح قابل توجه باز هنوز بالاتر از سطح ۵۰% فیبوناچی باقی مانده است که نشان‌دهنده یک عقب‌نشینی سالم با پتانسیل بازگشت بیشتر است. در حال حاضر، با قیمت ۳.۴ دلار، DYDX نشانه‌هایی از بازیابی شتاب صعودی خود را نشان می‌دهد، زیرا با الگوی معکوس مشهور به “پایین گرد” همخوانی دارد.

این نشان می‌دهد که عقب‌نشینی ممکن است در نهایت از افزایش پایدار به سوی خط گردن الگو، که در سطح ۷.۱۷ دلار قرار دارد، حمایت کند.

تحلیل قیمت Apecoin: الگوی صعودی با هدف ۲ دلار تعیین شده

3 ارز دیجیتال که باید در هفته آینده مراقب آنها باشید. DYDX، APE، INJ

در اواسط اکتبر، قیمت Apecoin آغاز به افزایش یافت و با تطابق با روند جهش گسترده‌تر در بازار ارزهای دیجیتال هماهنگ شد. از نقطه شروع در ۱۰ اکتبر با قیمت ۱.۰۲ دلار، قیمت این سکه به طور قابل توجهی افزایش یافت و با ثبت افزایش ۶۵ درصدی به قیمت فعلی حدود ۱.۷۲ دلار رسید.

این تجدید حیات به ویژه با شکل‌گیری الگوی “کاپ و دسته” در نمودار روزانه نمایان است، که یک شاخص کلاسیک از بازگشت صعودی در تحلیل تکنیکال محسوب می‌شود. این الگو با افزایش ۱۲ درصدی معنی‌دار ارزش Apecoin در تاریخ ۲۵ نوامبر، همراه با افزایش حجم معاملات، آشکار شد.

این نشان‌دهنده یک شکاف واضح در بالای مقاومت خط گردن الگو است. اگر این الگو به مسیر معمول صعودی خود ادامه دهد، احتمالاً قیمت سکه قادر به تجربه ۲۲ درصد افزایش دیگر خواهد بود و احتمالاً به آستانه ۲.۱۱ دلار خواهد رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت تزریقی: $INJ در آستانه یک شکست قاطع

3 ارز دیجیتال که باید در هفته آینده مراقب آنها باشید. DYDX، APE، INJ

در پی نوسانات مداوم بازار، قیمت اینجکتیو در دو هفته گذشته یک حرکت جانبی را تجربه کرده است، که نشان‌دهنده تسلط یا افت واضحی از سوی خریداران و فروشندگان نمی‌باشد.

با این حال، تحلیل دقیق‌تر نمودار روزانه نشان می‌دهد که این قسمت از یک الگوی ادامه صعودی است، به خصوص یک پرچم. در زمان نگارش این مقاله، اینجکتیو با ۲.۴۸ درصد زیان روزانه و به تازگی از خط روند بالای الگو بازگشته است، با قیمت ۱۶.۷ دلار در معاملات حضور دارد.

تا زمانی که این الگو حفظ شود، احتمالاً قیمت اینجکتیو فاز تثبیت خود را با یک شیب اندک نزولی حفظ خواهد کرد. با این حال، ماهیت همگرای پرچم نشان می‌دهد که یک شکست قاطع در بالای مقاومت بالاسری ممکن است، که می‌تواند حرکت صعودی را دوباره شعله ور کند.

پس از این شکست، اینجکتیو ممکن است اهداف بالقوهٔ ۲۰ دلار و در ادامهٔ آن، ۲۸ دلار را به عنوان اهداف تعیین کند.


منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده