اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

262 میلیون دلار اتریوم به بایننس واریز شد

262 میلیون دلار اتریوم به بایننس واریز شد

به گزارش زوم ارز و بنا به ربات محبوب دنیای ارز های دیجیتال یعنی WhaleAlert که فعالیت نهنگ ها را به عموم مردم در یک اکانت توییتری گزارش می‌کند، طی ساعات اخیر نزدیک به 262 میلیون دلار توکن اتریوم به بایننس منتقل شده است و حالا به دنبال فشار فروشی که کل بازار ارز های دیجیتال را در بر گرفته، اتریوم حتی به زیر سطح 3900 دلار سقوط کرد و هم اکنون با 3.07 درصد کاهش قیمت طی شبانه روز اخیر در سطح 3806 دلار معامله می‌شود و وضعیت خوبی ندارد.

سه تراکنش بزرگ که از سوی این ربات گزارش شد، مربوط به انتقال بخش های بزرگی از اتریوم یعنی 65986 واحد اتریوم بود و اولین تراکنش با 27205 واحد اتریوم معادل بیش از 105 میلیون دلار و دو تراکنش دیگر نیز به ترتیب 26665 واحد و 12116 واحد اتریوم معادل به ترتیب تقریباً 104 میلیون و بیش از 47 میلیون دلار بود.

همانطور که از سوی شرکت تجزیه و تحلیل گلس نود نشان داده شد، جریان اتریوم های ورودی به صرافی بیشتر از جریان اتریوم های خارجی بوده است و در وضعیت مثبت قرار دارد.

زمانی که شاخص NetFlow منفی باشد، نشان دهنده این است که جریان های خروجی از جریان های ورودی پیشی گرفته و بعنوان مثال، زمانی این اتفاق رخ می‌دهد که سرمایه گذاران بیشتر از آنچه که سپرده گذاری می‌کنند، اتریوم برداشت می‌کنند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

شاخص NetFlow مثبت نشان می‌دهد که صرافی بیشتر از آنچه که از دست بدهند، اتریوم دریافت می‌کنند و سرمایه گذاران معمولاً کوین های خود را وارد صرافی می‌کنند تا پول برداشت کنند و یا توکن های دیگر خریداری کنند.

نظر شما همراهان زوم ارز نسبت به تحولات اخیر چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا