اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

144.2 میلیون شیبا اینو سوزانده شد

144.2 میلیون شیبا اینو سوزانده شد

به گزارش زوم ارز، بر اساس داده های ارائه شده توسط حساب توییتر Shibburn، طی یه روز گذشته تعداد 144.2 میلیون توکن شیبا اینو توسط اعضای مختلف جامعه ی این میم کوین به یک کیف پول مرده انتقال داده شدند، تا در نتیجه ی این اتفاق، این رمز ارز به سمت یک اوج قیمت جدید حرکت کند.

این مقدار توکن در روز های 7، 8 و 9 فوریه به ترتیب 56.3، 36.8 و 46.7 میلیون سوزانده شدند.

علاوه بر آن، در 24 ساعت اخیر حدود 4.5 میلیون توکن دیگر در 5 تراکنش از چرخه خارج شدند. تاکنون، تعداد کل کوین های سوزانده شده از این رمز ارز برابر با حدود 410 تریلیارد می‌باشد و هنوز نزدیک به 549 تریلیارد شیبا اینو در چرخه هستند.

نردیک به 41 تریلیارد توکن شیبا اینو در حال حاضر ذخیره سازی شده است. بر اساس Whalestats، وبسایت خدمات داده های آن‌چین، شیبا اینو از نظر ارزش دلاری بزرگتربن توکن در دارایی 1000 نهنگ برتر اتریوم است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

درصد این میم کوین در کیف پول نهنگ هایی که مورد اشاره قرار گرفتند، 16.62 است، که در مجموع حدود 1.773 میلیون دلار ارزش دارد. توکن FTX در رده ی دوم با 16.2 درصد و 1.728 میلیون دلار ارزش قرار دارد.

شیبا اینو از نظر نگهداری توکن بین 10 رمز ارز برتر بازار در رده ی دوم پس از اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار قرار دارد.

آیا شما کاربران زوم ارز نیز در کیف پول خود شیبا اینو نگهداری می‌کنید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا