اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

طی 24 ساعت بیش از 100 میلیون دلار اتریوم لیکویید شدند

طی 24 ساعت بیش از 100 میلیون دلار اتریوم لیکویید شدند

به گزارش زوم ارز و بنا به داده‌های بازار، طی 24 ساعت اخیر، حجم لیکویید شدن در هردوی بیت کوین و اتریوم افزایش محسوسی را تجربه کرده است. بیش از 100 میلیون دلار اتریوم لیکویید شده است، در حالی که حجم لیکوییدی بیت کوین به حدود 165 میلیون دلار رسید. کل بازار در حال تجربه‌ی این لیکوییدی‌ها است. در مجموع 365 میلیون دلار لیکویید شده است.

البته، با افزایش قیمت بازار، تریدرها احتمالا در حال افسوس خوردن بر سر این لیکوییدی‌ها هستند. در نتیجه‌ی پیش‌بینی‌ای عکس حرکت صعودی بازار، بیش از 62500 تریدر پوزیشن‌های خود را لیکویید کرده‌اند.

طی هفته‌ی گذشته، بیت کوین، و بقیه‌ی ارزهای بازار، رشد قیمت را پشت سر گذاشته‌اند. برای مثال، بیت کوین به سطح 47000 دلار نزدیک شد. همچنین، پارامترهای دیگر بازار نیز به یک بازار گاوی احتمالی اشاره دارند؛ از جمله افزایش آدرس‌های با دارایی کم و خروج دارایی از صرافی‌ها.

اخیرا ویتالیک بوترین، هم‌بنیان‌گذار اتریوم، با تایم مصاحبه‌ای داشته است. در این مصاحبه پیرامون دیدگاه‌های متعدد جالبی صحبت شد و ویتالیک از نگرانی‌ها و امید خود برای آینده‌ی حوزه‌ی رمز ارز صحبت کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

وی گفت شاردینگ (تقسیم شبکه‌ی کلی کمپانی بلاکچین به بخش‌های کوچک‌تر) به اندازه‌ی گواه سهام دارای اهمیت است و می‌تواند تفاوت فاحشی در افزایش مقیاس‌پذیری اتریوم ایجاد کند. بنا به سخن وی، تا رسیدن به چشم‌انداز کامل سال‌ها زمان نیاز است، چرا که مشکلاتی وجود دارند که باید حل شوند. در کل، از این مصاحبه می‌توان اینگونه برداشت کرد که هم‌بنیان‌گذار اتریوم بسیار خوش‌بین است و باور دارد که چیزهای زیادی برای انتظار کشیدن وجود دارند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: BeinCrypto


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا