دسته‌بندی نشدهاخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کاهش 10 درصدی XRP توسط SEC

10 در صد از ارزش XRP به دلیل نقض قوانین، توسط SEC آمریکا کاسته میشود.

به دنبال انتشار اخباری مبنی بر طرح شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) پی انتشار اخباری مبنی بر نقض قوانین اوراق بهادار با ارز رمزنگاری شده XRP شاهد کاهش 10 درصدی این رمز ارزدر صرافی ها زیر سطج 0.50 دلار هستیم.

در 24 ساعت گذشته 17 در از XRP در coinMarketCap سقوط کرده است که فقط به خاطر طرح خبری مینی بر یک دادخواست علیه شرکت Ripple است.

XRP ، که سومین ارز رمزنگاری شده بزرگ با سرمایه بازار است ، در حال حاضر در حدود 0.46 دلار معامله می شود و ممکن است با فشار مستمر این آلت کوین ، کاهش بیشتری را تجربه کند.

در حال حاضر رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در آستانه پایان دوره مسئولیت خود است این اتفاق اخیر را رها نمیکند که ریپل برای فروش اوراق بهادار ثبت نشده از طریق XRP محاکمه می شود ، چیزی که بدون شک قیمت XRP را بیشتر غرق می کند. مایک نووگراتز ، مدیرعامل Galaxy Digital و یک گاو مشهور بیت کوین ، بی توجهی Clayton را برای پیگیری Ripple  به عنوان چیز عجیب فراخواند:

“در حالی که برای $ XRP یا سایر سکه های عرضه شده در سال 2017 توضیحی نخواهم داد که این حرکت به چه معناست ، اما به نظر می رسد $ BTC و $ ETH دارای مجوز SEC هستند، به نظر من عجیب است که کلیتون سالها برای انجام این کار صبر کرد.”

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بحث در مورد اینکه آیا XRP Ripple امنیتی ایجاد شده است

این دادخواست در حال جلب توجه بسیاری از سرمایه گذاران است ، زیرا بحث در مورد اینکه آیا ریپل واقعاً به عنوان یک اوراق بهادار طبقه بندی می شود یا نه به شدت مورد تأمل قرار گرفته است. مدیر عامل شرکت Ripple Brad Garlinghouse بارها و بارها ادعا کرده بود که XRP یک سهام قرضه نیست و توکن ان بیشتر به عنوان یک دارایی عمل می کند. شرکت fintech وی نیز کاملاً تلاش کرده است که خود را از ارز رمزنگاری شده جدا کند و این امکان را برای آن فراهم کند تا از طریق یک شبکه با منبع باز اجرا شود.

همچنین ریپل به دلیل آزاد کردن ماهانه XRP به عنوان اقدامی که ترفند کسب سود است، مورد انتقاد قرار گرفته. پیش از این ، دانیل شوارتز ، مدیر ارشد فناوری Ripple ، این موضوع را رد کرده و گفته بود که مقدار آزاد شده در مقایسه با ارزش واقعی Ripple که میلیاردها است ، چیزی نیست.

این جریان توسط الکس کاب یکی از علاقه مندان به رمز ارز ها، موجب شد این حرکت SEC را فقط از روی ترس، عدم اطمینان و تردید بنامد که به ویرانی ختم میشود. وی اظهار داشت که به سختی میشود ریپل را از بین برد و چون شرکت از درآمد بالایی برخوردار است این دادخواست موقتاً ریپل را متزلزل خواهد کرد، او گفت:

” من عاشق این هستم که چگونه این دادخواست ظاهر می شود و هیچ کس در جامعه XRP به دنبال این مزخرفات نیست و این ماجرا فقط نشان میدهد که ما چقدر این عوام فریبی را تحمل کرده ایم. سناریو بدتر میتواند جریمه نقدی ریپل باشد و شاید با ارزش میلیارد دلاری انها این یک حرکت خوب باشد. “

منبع: بلاک چین نیوز


گزیده اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا