آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

لیست شدن رمز ارز BRICK  درصرافی کوینکس

لیست شدن رمز ارز BRICK  درصرافی کوینکس

به گزارش زوم ارز، صرافی کوینکس ارز BRICK   را در تاریخ ۱۰ شهریور در فهرست ارزهای خود قرار داده است، همچنین شما می توانید ارز معاملاتی BRICK   را از تاریخ ۱۰ شهریور در لیست معاملات خود قرار دهید.

روال لیست شدن BRICK در صرافی کوینکس:

  1. واریز: تاریخ و ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز ۱۰ شهریور ۱۴۰۲
  2. برداشت: تاریخ و ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز ۱۰ شهریور ۱۴۰۲
  3. جفت ارز معاملاتی: BRICK/USDT
  4. نحوه گشایش بازار: مزایده

(۱) مدت زمان فراخوانی مزایده:

– از ساعت ۱۳:۲۰ تا ۱۰:۳۰ صبح روز ۱۰ شهریور ۱۴۰۲: در این بازه زمانی، سفارشات قابل ثبت و لغو می‌باشند.

– از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۳:۲۰ روز ۱۰ شهریور ۱۴۰۲: در این بازه زمانی، سفارشات قابل ثبت هستند اما قابلیت لغو ندارند.

(۲) زمان گشایش رسمی:

– ساعت ۱۳:۳۰ روز ۱۰ شهریور ۱۴۰۲: در این زمان، بازار به صورت رسمی گشوده می‌شود.

اطلاعاتی درباره رمز ارز BRICK

پروژه Bricks با یک روش نوین به کاربران این امکان را می‌دهد تا به‌عنوان پاداش برای مشارکت خود در subreddit موردنظر، Bricks دریافت کنند. این Bricks قابل استفاده برای جوایز، هدایا، برداشت و استفاده در اقلام منحصر به فرد در جامعه می‌باشد.

هر ماه، توزیع Bricks بر اساس مشارکت‌های فردی در subreddit r/FortNiteBR انجام می‌شود. Reddit به عنوان یک پلتفرم برای اندازه‌گیری مشارکت افراد استفاده می‌شود، اما تصمیم نهایی درباره توزیع Bricks به عهده خود جامعه است. این به این معنی است که جامعه کاربری تصمیم‌گیری نهایی را درباره اهدای Bricks و توزیع آنها بر اساس مشارکت افراد بر عهده دارد.

بازارسازی خودکار (AMM) به چه معناست؟

بازارسازی خودکار (AMM) یک روش است که به وسیله آن می‌توان قیمت خرید و فروش را براساس یک فرمول محاسبه کرده و یک مظنه مداوم برای بازار ایجاد کرد. AMM در کوینکس از دفترچه سفارش استفاده می‌کند و استخر نقدینگی را به صورت خودکار به دفترچه سفارش تبدیل می‌کند. با الگوریتم “فرمول بازارساز محصول ثابت” در AMM، اندازه دقیق دفتر سفارش یا حجم استخر نقدینگی مهم نیست، چرا که شرکت AMM تضمین می‌کند که نقدینگی لازم برای تأمین بازار همواره موجود است، بدون توجه به اندازه آنها. به این ترتیب، AMM امکان دسترسی مداوم به نقدینگی لازم برای انجام معاملات را فراهم می‌کند و کاربران قادرند به صورت پیوسته و بدون وقفه در بازار فعالیت کنند.

کارمزد معاملات و درآمد در بازارسازی:

بازار AMM، به عنوان یک بازار خودکار، سیستمی مستقل برای هزینه‌گیری دارد. در مقایسه با بازارهای سنتی، بازار AMM از یک سیستم هزینه‌گیری خاص استفاده می‌کند. در این سیستم، کارمزد برای سازنده و گیرنده معاملات ۰.۳٪ است و برای بازارسازان ۰.۱۵٪ است. استفاده از سطح VIP هیچ هزینه اضافی ندارد و استفاده از CET (واحد ارز داخلی بازارچه) برای کاهش هزینه‌ها و کارمزد‌ها امکان‌پذیر نیست. همه کاربران مجاز هستند و می‌توانند درخواست بازارسازی کنند و در نهایت ۵۰٪ از کارمزد معاملات بازار به تامین‌کنندگان نقدینگی تعلق می‌گیرد.

ویژگی‌های AMM:

  1. کسب درآمد از AMM

تامین‌کنندگان نقدینگی می‌توانند نقدینگی خود را برای بازارسازی خودکار در AMM تزریق کنند. درصدی از کارمزد معاملات بازار بر اساس نسبت نقدینگی در استخر مربوطه به تأمین‌کنندگان نقدینگی تعلق می‌گیرد. به طور کلی، ۵۰ درصد از کارمزد معاملات به تامین‌کنندگان نقدینگی تخصیص می‌یابد.

  1. برداشت درآمد و پاداش روزانه به صورت یکباره

پاداش کارمزد تراکنش‌ها در AMM روزانه محاسبه می‌شود و به طور خودکار قبل از ساعت ۷:۳۰ روز بعد به حساب کاربران واریز می‌شود. کاربران می‌توانند سود خود را با برداشت یکباره کل موجودی نقدینگی در حساب خود بدست آورند.

  1. دسترسی رایگان و بدون هزینه

دارایی‌ها بین حساب اسپات و حساب بازارسازی به صورت زمان‌بندی شده و به صورت فوری و در زمان واقعی قابل انتقال هستند. هر کاربر در یک بازار واحد می‌تواند در روز دو بار بدون هیچگونه کارمزدی نقدینگی خود را افزایش دهد. این امکان به کاربران بدون هزینه‌ای ارائه می‌شود.

نکته: این مقاله صرفا جنبه خبری دارد و به هیچ عنوان سیگنال و پیشنهاد سرمایه گذاری برای این ارز نیست.

منبع: کوینکس

محسن عباسپور
محسن عباسپور
کارشناسی ارشد مدیریت مالی | مدرس دانشگاه | تحلیل گر ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده