آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل هدرا هش گراف HBAR

تحلیل هدرا هش گراف HBAR

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از HBAR در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت هدرا هش گراف را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت HBAR را مشاهده کنید.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی هدرا هش گراف HBAR در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی, با تحلیل ارز HBAR در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم,خدمتتان عرض کردیم همانگونه که مشاهده می‌کنید, روند اصلی این ارز صعودی می‌باشد چرا که، کفی بالاتر از کف قبل ساخته شده و در ادامه دوستان اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید متوجه می‌شوید که اخیراً ساختار یک الگوی مثلث تشکیل شده است. که ما آن را برایتان مشخص کرده‌ایم و اخیراً قیمت ضلع بالایی را به طرف بالا شکسته و تا ناحیه باکس قرمز به عنوان یک مقاومت ماژور مد نظرمان قرار داشته، پیش رفته و از همان ناحیه شروع به اصلاح کرده و خدمتتان گفتیم که کندل‌های قرمز را پولک به ناحیه شکسته شده می‌دانیم.
دوستان در حال حاضر شاهد تشکیل الگوهای بازگشتی و صعودی هستیم و بر همین اساس انتظار داریم قیمت به رشد خود ادامه داده و به طرف اهداف مد نظرمان که با خط قرمز مشخص کرده‌ایم نیز حرکت کرده و به آنها دست یابد. دوستان علاوه بر تحلیل این ارز می‌توانید تحلیل ارز APT هم که امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته نیز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل HBAR امروز 30 بهمن 1402
تحلیل HBAR امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی هدرا هش گراف HBAR در تاریخ ۲ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی, قصد داریم ارز HBAR را در تایم فریم هفتگی مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم لطفاً همراه ما باشید, همانطور که در ماه گذشته هم خدمتتان عرض کردیم و همانگونه مشاهده می‌کنید, روند اصلی این ارز صعودی می‌باشد چرا که، کفی بالاتر از کف قبل ساخته شده و پیش از آن آخرین سقف ترند نزولی هم نیز پس گرفته شده است.
دوستان اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید متوجه می‌شوید که اخیراً ساختار الگوی مثلث شکل داده شده است. که ما آن را برایتان مشخص کرده‌ایم و اخیراً قیمت ضلع بالایی را به طرف بالا شکسته و تا ناحیه باکس قرمز به عنوان یک مقاومت ماژور مد نظرمان قرار دارد، پیش رفته است. گفتیم که از آن ناحیه انتظار داریم یک موج اصلاحی در قالب پولک رخ دهد، که دقیقاً آنچه که گفتیم اتفاق افتاده است. در حال حاضر کندل‌های قرمز تشکیل شده را به عنوان اصلاح می‌دانیم و در صورت مشاهده الگوهای صعودی، مجدد انتظار داریم که روند اصلی از سر گرفته شود. و قیمت به طرف هدف یا تیپی که مشخص کرده ایم با خط قرمز ،حرکت کرده و خود را به آن برساند. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل HBAR امروز 2 بهمن 1402
تحلیل HBAR امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی هدرا هش گراف HBAR در تاریخ ۴ دی ۱۴۰۲

وقتتون بخیر دوستان عزیز زوم ارزی با تحلیل ارز هدرا هش در تایم فریم هفتگی همراهتون هستیم ،همانطور که مشاهده می‌کنید با تشکیل شدن کفی بالاتر از کف آخر ، روند این ارز صعودی شده است ،توجه داشته باشید ،اخیراً شاهد تشکیل یک مثلث هستیم و قیمت ضلع بالایی آن را به سمت بالا بریک کرده است، در این مواقع انتظار داریم که قیمت به اندازه قاعده مثلث رشد پیدا کند و به هدف اصلی یا تیپی خود برسد، که ما آن را با خط قرمز مشخص کرده‌ایم.
در حال حاضر قیمت در محدوده باکس قرمز قرار دارد ،که به عنوان اولین مقاومت ما لحاظ شده است و از این ناحیه تشکیل یک پولبک و اصلاح محتمل است و بعد از آن قیمت می‌تواند به سمت هدف اصلی حرکت کند.

تحلیل HBAR امروز 4 دی 1402
تحلیل HBAR امروز ۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی هدرا هش گراف HBAR در تاریخ ۲۹ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز HBAR در تایم روزانه پس از رشد خوبی که در هفته های اخیر داشت حدود ۴۹ درصد رشد داشت و در نهایت به ناحیه عرضه روزانه و خط روند نزولی که داشت برخورد کرد این دوناحیه با یک دیگر ترکیب شدند و قدرت بیشتری گرفت این ناحیه قیمتی و می‌تواند قیمت این رمز ارز را به سمت پایین بفرستد تا ناحیه تقاضا و سطح حمایتی که دارد؛ اگر این محدوده بی اعتبار بشود و خط روند نزولی که داریم شکسته شود این رمز ارز می‌تواند رشد تا محدوده قیمتی ۰.۰۸۹۰۵ دلار داشته باشد و شما دوستان عزیز میتوانید در پولبک هایی که به خط روند و محدوده مقاومتی که دارد می‌زند وارد بشوید.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 29 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۳ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی هدرا هش گراف HBAR در تاریخ ۳ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز HBAR دقیقا مطابق تحلیل قبلی پیش رفت و به دلیل قدرت بیشتر فروشندگان، حمایت داینامیک خود را از دست داد. با رسیدن قیمت به محدوده حمایت ۰.۰۴۷ دلار ، دقیقا واکنش مثبت پیش بینی شده را مشاهده کردیم و این رشد قیمت تقریبا ۲۰ درصد بود. شدت برخورد قیمت به حمایت مشخص شده در کندل های هفتگی کاملا مشهود است. بنابرین احتمال تست حمایت کف قبلی در محدوده ۰.۰۴۱۰ دلار وجود دارد. پس در کوتاه مدت اگر تست حمایت ۰.۰۴۷ دلار واکنش خوبی نداشته باشد و شکسته شود، می توانیم حمایت پایین تر را به عنوان هدف بعدی فروشندگان در نظر بگیریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 3 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۳ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۶ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی هدرا هش گراف HBAR در تاریخ ۶ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز HBAR بعد از اینکه با حمایت خریداران به اهداف کوتاه مدت خود برخورد کرد، با واکنش به مقاومت سقف قبلی که در محدوده ۰.۰۷۰ دلار بود، روند تایم روزانه این ارز با احتمال بالایی نزولی شده است. بنابراین خط روند صعودی یا کف کانال صعودی این ارز کاملا شکسته شود، پتانسیل کاهش قیمت تا محدوده حمایت ۰.۰۴۰ دلار به وجود خواهد آمد. در تایم فریم هفتگی کانال رنج بزرگی می توانیم ببینیم. بنابراین این کاهش قیمت تا کف کانال رنج هفتگی، مجددا می تواند تقاضای بالایی در محدوده کف ایجاد کند. یکی از حمایت های کوتاه مدتی که برای ارز HBAR در نظر گرفته شده است، در محدوده ۰.۰۴۶ الی ۰.۰۴۷ دلار است. از این محدوده می توانیم انتظار یک نوسان مثبت داشته باشیم، اما در نهایت پتانسیل شکست آن و کاهش بیشتر تا حمایت های مشخص شده وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 6 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۶ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۹ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی هدرا هش گراف HBAR در تاریخ ۹ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز HBAR دقیقا مطابق تحلیل قبلی تا محدوده ۰.۰۶۰ دلار افزایش قیمت داشته است. بعد از آن به دلیل اینکه این سطح یک مقاومت مهم و ناحیه عرضه قوی بوده، موجب شده تا خریداران زیادی در این محدوده سیو سود کنند و تقاضای بیشتری برای رشد کرده قیمت شکل نگرفت. از طرف دیگر یک حمایت در محدوده ۰.۰۵۰ الی ۰.۰۵۱ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده است، که با واکنش مثبت همراه بوده است و شرایط میان مدت این ارز را هنوز صعودی نشان می دهد. پس تا زمانی که کندل نزولی قوی در تایم فریم روزانه زیر محدوده رند ۰.۰۵۰ دلار نبینیم، می توانیم انتظار باقی ماندن قیمت در کانال رنجی که تشکیل شده را داشته باشیم. همچنین از نگاه دیگر یک کانال صعودی می توانیم روی نمودار ببنییم. پس تا زمانی که کف این کانال شکسته نشود، انتظار داریم که قیمت این ارز یک نوسان مثبت تا محدوده ۰.۰۶۰ دلار داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 9 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۹ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی هدرا هش گراف HBAR در تاریخ ۱۲ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز HBAR در طی یک ماه گذشته روند نزولی آن داخل کانال نزولی کوتاه مدت ادامه پیدا کرد و به دلیل فشار فروش سنگینی که در بازار ایجاد شد، حمایت این ارز در قیمت ۰.۰۵۰ دلار از دست رفت. ریزش قیمت دقیقا تا حمایت ۰.۰۴۰ الی ۰.۰۴۱ دلار ادامه داشت. اما روی این حمایت با فعال شدن سفارشات خرید بسیار زیاد، شاهد یک موج صعودی قوی تا محدوده ۰.۰۶۰ دلار بودیم. بنابراین این ارز از محدوده ۰.۰۴۰ دلار بیش از ۴۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

در تایم فریم روزانه شاهد تغییر روند به حالت صعودی هستیم. بنابراین بعد از پولبکی که تشکیل شده، می توانیم انتظار افزایش مجدد قیمت و تست مقاومت محدوده ۰.۰۵۶ الی ۰.۰۶۰ دلار را داشته باشیم. الگوی سروشانه روی نمودار تشکیل شده است که با شکست خط گردن الگو می توانیم یکی دیگر از نشانه های رشد قیمت برای ساعات و روزهای آینده را دریافت کنیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 12 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی هدرا هش گراف HBAR در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز HBAR در ماه گذشته روند نزولی داشت و با فشار فروشی که در بازار ایجاد شد، کف کانال صعودی کوتاه مدت این ارز شکسته شد. همچنین حمایت محدوده ۰.۰۵۷ الی ۰.۰۶۰ دلار نیز تبدیل به مقاومت مهمی شده است. بنابراین قیمت این ارز در یک کانال نزولی قرار گرفته و محدوده مقاومت استاتیک با سقف کانال همپوشانی پیدا کرده است. برخورد به این سطح می تواند واکنش منفی به همراه داشته باشد. بنابراین در کوتاه مدت انتظار ادامه روند نزولی این ارز را تا حمایت مشخص شده داریم. حمایت دوم در محدوده ۰.۰۴۰ الی ۰.۰۴۱ دلار در شرایطی در نظر گرفته شده که فشار فروش در بازار افزایش پیدا کند و حمایت کانال رنج بیت کوین شکسته شود. در اینصورت انتظار واکنش قوی تری از محدوده حمایت دوم داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 18 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 21 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی هدرا هش گراف HBAR در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز HBAR در طی یک ماه گذشته حمایت بسیار خوبی در محدوده ۰.۰۶۰ الی ۰.۰۵۶ دلار شد، و با شکست کامل مقاومت سقف کانال نزولی، تا قیمت ۰.۰۷۵ دلار رشد داشت. روند تایم روزانه این ارز با توجه به فشار خرید صورت گرفته صعودی شده است، و با حفظ حمایت محدوده ۰.۰۶۵ الی ۰.۰۶۱ دلار می تواند مجددا رشد قیمت داشته باشد. برای این ارز در تایم فریم روزانه می توانیم یک کانال صعودی در نظر بگیریم.

تا زمانی که حمایت کف کانال شکسته نشود، می توانیم محدوده های ۰.۰۷۰ و ۰.۰۸۰ دلار را به عنوان اهداف کوتاه مدت در نظر بگیریم. اما اگر در بازار اصلاح قیمت و حتی فشار فروش داشته باشیم، احتمال شکسته شدن کف کانال و محدوده حمایت ۰.۰۶۱ الی ۰.۰۶۵ دلار وجود دارد. در این صورت اصلاح قیمت می تواند تا حمایت دوم در محدوده ۰.۰۵۰ دلار ادامه داشته باشد. این ناحیه، پتانسیل واکنش مثبت قوی تری داشته و می تواند ناحیه تقاضا برای خریداران در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 21 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 22 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی هدرا هش گراف HBAR در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز HBAR در طی هفته‌های گذشته با شکست کف کانال صعودی کوتاه مدت خود وارد موج اصلاحی شد، و تا محدوده حمایت اول در قیمت ۰.۰۵۵ دلار کاهش پیدا کرد. این حمایت شکسته شده است، و هنوز با توجه به وضعیت فعلی بازار احتمال اصلاح و کاهش بیشتر قیمت تا حمایت دوم وجود دارد. اما برای صعودی شدن روند این ارز، نیاز است که سقف کانال نزولی اصلی مجدداً تبدیل به حمایت شود، تا در بازگشت به این حمایت بتوانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم. اهداف کوتاه مدت و میان مدت ارز HBAR در محدوده‌های ۰.۰۸۰ الی ۰.۰۸۵، و محدوده رند ۰.۱۰ دلار خواهد بود. هدف اصلی نیز در محدوده مقاومت هفتگی یعنی قیمت ۰.۱۲۸ ای ۰.۱۴۰ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 22 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت HBAR را مشاهده کنید.

رمز ارز HBAR در هفته گذشته باز هم رشد قیمت داشت. در تحلیل قبلی، شرایط کوتاه مدت این ارز با احتمال شکست مقاومت پیش بینی شده بود. این اتفاق رخ داد و مقاومت محدوده ۰.۰۸۰ الی ۰.۰۸۵ دلار شکسته شده است. اما نکته مهمی که وجود دارد، این است که یک مقاومت رند بالای این سطح در محدوده ۰.۱۰ دلار قرار گرفته است، و موقتاً مانع از رشد بیشتر قیمت ارز HBAR شده است. بنابراین واکنش منفی شدیدی که در طی چند روز گذشته مشاهده شده است، می‌تواند موجب ورود قیمت به روند رنج در هفته جاری شود.

سطوح حمایت مقاومت رسم شده روی نمودار می‌تواند محدوده‌های واکنشی و مهم در نظر گرفته شود، که در صورت تشکیل الگوهای بازگشتی در تایم های پایین می‌توانیم اقدام به معاملات کوتاه مدت کنیم. همچنین تا زمانی که کف کانال شکسته نشود، پتانسیل اینکه روند در تایم ۴ ساعته صعودی بماند وجود دارد. شکست مقاومت استاتیک هنوز مورد تایید نیست، و نیاز به تثبیت کندل های روزانه بالای این سطح دارد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 25 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 18 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز HBAR در طی هفته گذشته روند رنجی داشت، و کندل هفتگی این ارز یک کندل دوجی می باشد. نوسانات قیمت ارز HBAR در یک ناحیه رنج بین سطح حمایت ۰.۰۶۰ الی ۰.۰۵۵ دلار و مقاومت محدوده ۰.۰۸۰ دلار می باشد. روی نمودار یک الگوی بازگشتی تشکیل شده است، اما به دلیل قدرت بالایی که در موج صعودی قبلی مشاهده می شود، احتمال شکست مقاومت بیشتر است. شرایط کوتاه مدت بیت کوین هنوز صعودی است، و تا زمانی که حمایت آن در محدوده ۲۲۵۰۰ دلار حفظ شود، می توانیم به افزایش قیمت آلت کوین ها امیدوار باشیم.

توجه داشته باشید که قیمت برای دومین بار به سقف کانال نزولی اصلی برخورد کرده است و برای شکست کامل این مقاومت نیاز به تشکیل کندل صعودی قوی در تایم فریم روزانه می باشد. در غیر اینصورت و در بهترین حالت، روند رنج می تواند ادامه داشته باشد. در بازه زمانی هفتگی، مقاومت محدوده ۰.۰۷۷ دلار به عنوان سطح مقاومت فیبوناچی اصلاحی در نظر گرفته شده است، که با توجه به واکنش منفی به این سطح، انتظار داریم در آینده نهایتا از مقاومت محدوده ۰.۱۰ دلار واکنش منفی قوی مشاهده کنیم.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 18 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 11 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت HBAR را مشاهده کنید.

رمز ارز HBAR در هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز که به یک مقاومت در محدوده ۰.۰۷۰ الی ۰.۰۷۴ دلار برخورد کرده بود، هنوز نتوانسته از این مقاوتم عبور کند. به دلیل اینکه مقاومت سقف کانال نزولی اصلی هم در این محدوده قرار گرفته است. بنابراین روند پر قدرت صعودی با کاهش تقاضا و سیو سود برخی از خریداران کوتاه مدت رنج شده است. یک حمایت در محدوده ۰.۰۵۵ الی ۰.۰۶۰ دلار روی نمودار مشخص می باشد، و احتمال اینکه روند کوتاه مدت بین این دو سطح ادامه داشته باشد بیشتر است.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 11 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۴ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت HBAR را مشاهده کنید.

رمز ارز HBAR در هفته گذشته افزایش قیمت آن ادامه داشت، و برخورد شدیدی به محدوده مقاومت ۰.۰۷۰ الی ۰.۰۷۳ دلار مشاهده شده است. هنوز کندل روزانه بالای این سطح بسته نشده، و شکست هایی که به ثبت رسیده است، فیک می باشد. در بازه زمانی ۴ ساعته قیمت ارز HBAR داخل یک کانال صعودی باریک می باشد، که در روزهای گذشته به صورت فیک سقف این کانال شکسته شده بود، و به دلیل برخورد به یک مقاومت قوی این واکنش باعث برگشت قیمت به داخل کانال شده است. پس با توجه به این واکنش، احتمال اینکه مدتی روند قیمت زیر این محدوده رنج باشد وجود دارد.  اما در ادامه به دلیل اینکه پتانسیل تغییر روند در تایم فریم روزانه ایجاد شده است، و موج صعودی می تواند با اصلاح به محدوده حمایت ۰.۰۶۱ الی ۰.۰۵۵ دلار مجددا ادامه داشته باشد، انتظار داریم که برای هفته آینده مقاومت فعلی شکسته شود.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 4 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۴ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۷ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت HBAR را مشاهده کنید.

رمز ارز HBAR در طی هفته گذشته روند صعودی قوی خود را حفظ کرد، و حمایت خریدارانش موجب شد تا قیمت این ارز به محدوده مقاومت مهمی نزدیک شود. سقف کانال نزولی کوتاه مدت این ارز شکسته شده است، و موج صعودی بدون پولبک تا محدوده مقاومت ۰.۰۵۵ الی ۰.۰۶۰ دلار ادامه داشته است. دو محدوده حمایت کوتاه مدت برای این ارز در نظر گرفته شده است. حمایت اول در قیمت ۰.۰۵۰ دلار که اولین برخورد با واکنش مثبت همراه بوده است، و حمایت دوم در محدوده ۰.۰۴۴ الی ۰.۰۴۶ دلار در نظر گرفته شده است. با این حرکت برگشتی قوی، انتظار داریم که در هفته جاری شاهد روند رنجی از این ارز بین سطوح مشخص شده باشیم. بعد از آن می توانیم انتظار داشته باشیم که با شکست مقاومت پیش رو، اهداف بالاتری در محدوده های ۰.۰۷۰ دلار در دسترس خریداران قرار بگیرد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 27 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۷ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 20 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲۰ دی ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۰ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت HBAR را مشاهده کنید.

رمز ارز HBAR در هفته گذشته رشد قیمت خوبی داشت. فشار خرید روی این ارز در محدوده حمایت بسیار قوی ۰.۰۳۷ الی ۰.۰۳۲ دلار باعث شد تا فروشندگان بازار قدرت را به خریداران واگذار کنند. این حرکت برگشتی سریع روند قیمت را در تایم فریم ۴ ساعته تغییر داده است، و در تایم روزانه تنها نیاز به ثبت یک کف بالاتر در محدوده حمایت میدلاین کانال نزولی میان مدت می باشد. چند سطح حمایت برای این ارز در نظر گرفته شده است، که با توجه به صعودی بودن روند در تایم ۴ ساعته، می تواند با واکنش مثبت همراه باشند. محدوده حمایت اول در قیمت ۰.۰۴۲ الی ۰.۰۴۳ دلار و حمایت دوم در محدوده ۰.۰۴۰ الی ۰.۰۴۱ دلار قرار گرفته است. از حمایت دوم انتظار واکنش قوی تری داریم. اگر اصلاح عمیقی نداشته باشیم، و قیمت به حمایت اول واکنش مثبت نشان دهد، از نظر زمانی انتظار داریم که تا اواخر هفته یک تلاش دیگر از سمت خریداران مشاهده کنیم.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 20 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۰ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 29 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت HBAR را مشاهده کنید.

رمز ارز HBAR در طی هفته گذشته روند نزولی شدیدی داشت. قیمت این ارز با ایجاد فشار فروشی که هفته قبل در بازار شکل گرفت، کف حمایت را در محدوده ۰.۰۴۴ الی ۰.۰۴۵ دلار شکست، و بعد از تایید شکست به این سطح پولبک زده است. روند نزولی در تایم روزانه تشکیل موج جدیدی داده است، و اگر بیت کوین باز هم کاهش قیمت داشته باشد، ارز HBAR می تواند تا سطوحی که از قبل برای آن در محدوده ۰.۰۳۵۰ الی ۰.۰۳۳۴۰ دلار در نظر گرفته شده بود کاهش داشته باشد.

همچنین می توانیم با در نظر گرفتن یک کانال نزولی باریک تر داخل کانال اصلی، نوسانات قیمت را با دقت بیشتری زیر نظر داشته باشیم. محدوده ۰.۰۴۵ دلار مقاومت بسیار مهمی است، و تنها در صورتی که مجدد به حمایت تبدیل شود، امکان رشد قیمت در آینده وجود دارد. واگرایی مثبت اندیکاتور RSI می تواند نشانه ای مبنی بر شکست در تایم فریم هفتگی باشد. بنابراین مقاومت مشخص شده و نحوه برخورد قیمت به این سطح در هفته های آینده باید به دقت زیر نظر گرفته شود.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 29 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 22 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت HBAR را مشاهده کنید.

رمز ارز HBAR در طی هفته گذشته نوسانات خود را در کانال رنج ادامه داده و قیمت آن هنوز به سطوحی که در نظر گرفته شده بود برخوردی نداشته است. در تایم فریم بالاتر با توجه به اینکه HBAR در یک روند نزولی قوی قرار دارد، اگر حمایت محدوده ۰.۰۴۴ الی ۰.۰۴۵ دلار شکسته شود، ریزش قیمت می تواند تا سطوح پایین تر در محدوده های ۰.۰۳۵ الی ۰.۰۳۴ دلار ادامه داشته باشد. در تایم فریم های پایین تر هنوز روند قیمت نزولی است، و اگر انتظار واکنش مثبت از محدوده حمایت اول را داشته باشیم، باید الگوهای کندل بازگشتی به همراه واگرایی روی اندیکاتور RSI در تایم فریم ۴ ساعته مشخص شود. در غیر اینصورت قدرت فروشندگان می تواند باعث شکسته شدن حمایت محدوده ۰.۰۴۴ دلار شود.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 22 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 15 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت HBAR را مشاهده کنید.

رمز ارز HBAR در طول دو هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز هنوز در تایم روزانه در روند نزولی و در تایم ۴ ساعته روند رنجی بین سطح حمایت ۰.۰۴۴ الی ۰.۰۴۵ دلار و مقاومت محدوده ۰.۰۵۰ الی ۰.۰۵۲ دلار تشکیل داده است. در صورتی که حمایت شکسته شود، می توانیم حداقل به اندازه عرض محدوده رنج فعلی انتظار ریزش بیشتر قیمت را داشته باشیم.

در این صورت روند نزولی می تواند تا سطح ۰.۰۳۷ الی ۰.۰۳۵ دلار ادامه داشته باشد. اما اگر فشار خرید افزایش پیدا کند، قیمت این ارز می تواند با شکست سقف کانال رنج تا محدوده مقاومت ۰.۰۵۵ الی ۰.۰۶۰ دلار افزایش پیدا کند. برخلاف بسیاری از آلت کوین ها روند حرکتی ارز HBAR با روش کلاسیک قابلیت تحلیل پذیری بیشتری دارد. نکته دیگری که وجود دارد این است که کنال نجی که روی نمودار شکل گرفته است، می تواند الگو مستطیل باشد. این الگو از نوع ادامه دهنده بوده و بنابراین احتمال خروج قیمت از پایین و ادامه روند نزولی بالاتر می باشد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 15 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 1 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱ آذر ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت HBAR را مشاهده کنید.

رمز ارز HBAR در طی هفته های گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد. بعد از اینکه روی محدوده حمایت ۰.۰۵۵ الی ۰.۰۶۰ دلار هیچ گونه نشانه حمایتی مشاهده نشد، فشار فروش و قدرت گرفتن فروشندگان باعث شکسته شدن این سطح و تبدیل آن به مقاومت شد. خط روند نزولی که روی نمودار در نظر گرفته شده بود، می توانست به عنوان میدلاین کانال نیز استفاده شود. واکنش منفی به این ناحیه هم می توانست نشانه ادامه روند نزولی داخل کانال نزولی باشد.

حمایتی که در کف کانال و در محدوده ۰.۰۳۲ الی ۰.۰۳۷۰ دلار در نظر گرفته شده است، پتانسیل واکنش مثبت را دارد. از این ناحیه انتظار برگشت خوب را داریم. اما توجه داشته باشید که اگر فشار فروش در این محدوده حمایت افزایش پیدا کند، احتمال شکست فیک کف کانال و برخورد قیمت به محدوده ۰.۰۲۷۷ الی ۰.۰۳۰۰ دلار وجود دارد. در این محدوده ها انتظار واکنش مثبت خوبی را داریم. در بازه زمانی ۴ ساعته روند قیمت رنج می باشد. در صورت شکسته شدن حمایت محدوده ۰.۰۴۴ دلار و کلوز کندل ۴ ساعته زیر این محدوده می توانیم ادامه روند نزولی را انتظار داشته باشیم.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 1 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 10 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت HBAR را مشاهده کنید.

رمز ارز HBAR بعد از گذشت چندین هفته نوسانات روی محدوده حمایت هفتگی خود، هنوز خریداران آن قدرت برگرداندن روند را برای کوتاه مدت نداشته اند. فشار فروش بالایی روی محدوده حمایت ۰.۰۵۵ الی ۰.۰۶۰ دلار احساس می شود. بنابراین در صورتی که در این هفته رشد قیمت مشاهده نشود، احتمال شکسته شدن حمایت فعلی و کاهش بیشتر قیمت تا محدوده ۰.۰۴۸ دلار وجود دارد. همچنین یک مقاومت ترند لاین نزولی روی نمودار در نظر گرفته شده است، که یکی از نشانه های رشد قیمت شکست این مقاومت می باشد.

در بازه زمانی ۴ ساعته روند قیمت این ارز کاملا رنج می باشد، و صرفا معاملات نوسان گیری می توان روی این ارز انجام داد. بنابراین برای میان مدت تا زمان خروج قیمت از کانال رنج و شکست مقاومت محدوده ۰.۰۶۷ دلار باید منتظر ماند. با استفاده از اندیکاتور ایچیموکو می توان دریافت که به دلیل اینکه قیمت زیر مقاومت خطوط این اندیکاتور و ابر قرار گرفته است، بنابراین در حال فشرده شدن هم می باشد. پس شرایط این ارز در کوتاه مدت و در هفته جاری با احتمال بیشتر با شکست حمایت مشخص خواهد شد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 10 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۳ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت HBAR را مشاهده کنید.

رمز ارز HBAR در هفته گذشته روند قیمت آن روی محدوده حمایت هفتگی رنج بوده است، و نوسانات کمی داشته که حجم پایین معاملات هم باعث تشدید این روند رنج شده است. در بازه زمانی چهار ساعته می توانیم یک مقاومت داینامیک نزولی روی نمودار در نظر بگیریم. شکست این مقاومت می تواند نشانه تغییر روند و حرکت به سمت مقاومت های مشخص شده روی نمودار باشد. در تایم فریم روزانه و هفتگی نشانه های قدرت خریدار هنوز روی نمودار ظاهر نشده است، و تمام برگشت ها با شکست مواجه شده اند.

بنابراین اگر محدوده حمایت فعلی در قیمت ۰.۰۵۵ الی ۰.۰۶۱ دلار با فشار فروش بالا شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا محدوده کف کامل نزولی بلند مدت در قیمت ۰.۰۳۲ الی ۰.۰۳۷ دلار ادامه داشته باشد. از این ناحیه انتظار واکنش قوی تری برای آینده داریم. همچنین احتمال شکسته شدن محدوده حمایت به صورت فیک وجود دارد. در این صورت کاهش قیمت به صورت لحظه ای می تواند تا محدوده ۰.۰۴۹ دلار ادامه داشته باشد، با تشکیل واگرایی مثبت در تایم فریم هفتگی و روزانه می توانیم انتظار برگشت کوتاه مدت را داشته باشیم.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 3 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۳ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 19 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت HBAR را مشاهده کنید.

رمز ارز HBAR در طول هفته گذشته روند رنج خود را روی سطح بسیار مهم هفتگی خود ادامه داده است. این محدوده حمایت که در قیمت ۰.۰۵۵ الی ۰.۰۶۰ دلار قرار دارد، تا زمانی که کندل هفتگی زیر آن بسته نشود، می توانیم انتظار داشته باشیم که شاهد رشد قیمت این ارز در میان مدت باشیم. برای برگشت روند به حالت صعودی در تایم فریم ۴ ساعته، ابتدا خریداران باید قیمت را بالای محدوده ۰.۰۶۰ دلار برگردانند. در این صورت با توجه به اینکه واگرایی های مثبت توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده است، برگشت روند از این محدوده حمایت با احتمال بیشتری خواهد بود.

اهدافی که برای کوتاه مدت می توانیم در نظر بگیریم، در محدوده های ۰.۰۶۵، ۰.۰۷۰ و در نهایت مقاومت روزانه در محدوده ۰.۰۸۰ دلار قرار دارند. اما در صورتی که فشار فروش در بازار داشته باشیم و بیت کوین حمایت مهم خود را در محدوده ۱۸۵۳۰ دلار از دست بدهد، ارز HBAR می تواند با شکست حمایت خود وارد موج نزولی بعدی شود. که در این صورت حمایت بعدی آن در محدوده ۰.۳۲ الی ۰.۳۷ دلار خواهد بود.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 19 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 29 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت HBAR را مشاهده کنید.

رمز ارز HBAR در طی هفته گذشته روند کاملاً نزولی داشت. بعد از اینکه خریداران موفق شدند قیمت را از محدوده ۰.۰۶۰ دلار حمایت کنند، و رشد قیمت تا مقاومت ۰.۰۷۰ الی ۰.۰۷۳ دلار ادامه پیدا کرد، در این ناحیه به دلیل اینکه یک ناحیه عرضه قوی بود، واکنش شدید مشاهده شد و مستقیماً قیمت تا محدوده حمایت هفتگی برگشت. این حمایت هفتگی که در قیمت ۰.۰۵۵ الی ۰.۰۶۰ دلار قرار گرفته است، در این برخورد واکنشی مشاهده نشده است. و قیمت کاملا به کف این محدوده نفوذ کرده، که نشانه ضعف کامل قدرت خریداران می باشد. اما در بازه زمانی هفتگی حمایت های قوی تری هم در محدوده های پایین تر وجود دارد که پتانسیل واکنش قوی تری دارند.

اگر فشار فروش در بازار زیاد شود و بیت کوین حمایت خود را از دست دهد، با شکسته شدن این حمایت ریزش قیمت رمز ارز HBAR می تواند تا محدوده ۰.۰۳۲ الی ۰.۰۳۶ دلار ادامه داشته باشد. روی اندیکاتور RSI یک واگرایی مثبت مشاهده شده است. بنابراین احتمال حفظ این محدوده حمایت نیز وجود دارد. در تایم فریم چهار ساعته می توانید با رسم یک خط روند نزولی روی آخرین قیمت ها در صورت شکسته شدن مقاومت داینامیک، احتمال برگشت به سمت بالا را بیشتر ببینید.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 29 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 22 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت HBAR را مشاهده کنید.

رمز ارز HBAR در طی هفته گذشته عملکرد خوبی داشت، و بعد از اینکه بیت کوین از محدوده ۱۸۵۳۰ دلار به سمت بالا برگشت، این ارز نیز در محدوده ۰.۰۵۵ الی ۰.۰۶۱ دلار حمایت شد و قیمت آن تا مقاومت محدوده ۰.۰۷۰ الی ۰.۰۷۴ دلار رشد پیدا کرد. واکنش شدیدی به این محدوده بعد از برخورد مشاهده شده است، که قیمت را وارد موج اصلاحی در تایم فریم ۴ ساعته کرده است.

به طور کلی در تایم روزانه شاهد روند رنجی هستیم، و اصلاح قیمتی که مشاهده شده است، می تواند در یکی از محدوده های مشخص شده روی نمودار حمایت شود. محدوده حمایت اول در قیمت ۰.۰۶۶۵ الی ۰.۰۶۷۵ دلار قرار گرفته است، و حمایت دوم در صورت اصلاح عمیق تر در محدوده ۰.۰۶۳۶ الی ۰.۰۶۴۰ دلار قرار گرفته است. با توجه به موج صعودی قوی در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم انتظار یک تلاش دیگر از خریداران را برای تست شکست مقاومت ۰.۰۷۰ الی ۰.۰۷۴ دلار داشته باشیم.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 22 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 15 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز HBAR در طول هفته گذشته روند رنج متمایل به نزولی داشت. هیچ گونه تلاشی از سمت خریداران این ارز برای برگرداندن قیمت به روند صعودی انجام نشد. برای این ارز در تایم فریم روزانه یک کانال نزولی در نظر گرفت شده است، و حمایتی که در محدوده ۰.۰۵۵ الی ۰.۰۶۱ دلار قرار دارد، و مربوط به بازه زمانی هفتگی می باشد. این حمایت در گذشته یک بار موجب واکنش قیمت و رشد ۵۰ درصدی این ارز شده است، همچنین واکنشی که به این محدوده مشاهده شد، موجب شد تا در تایم فریم روزانه یک روند رنج تشکیل شود.

بنابراین این پتانسیل وجود دارد که مجددا واکنش مثبت از این محدوده مشاهده شود. در صورت ریزش قیمت، پتانسیل واکنش به قیمت ۰.۰۵۶ دلار وجود دارد. حمایت S2 اندیکاتور پیوت پوینت در محدوده کف قبلی می باشد، و سطح حمایت هفتگی را تایید می کند. بنابراین در صورتی که بیت کوین حمایت خود را در محدوده ۱۸۴۰۰ دلار از دست ندهد، احتمال برگشت قیمت از این محدوده وجود دارد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 15 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 8 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۸ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۸ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت HBAR را مشاهده کنید.

رمز ارز HBAR در هفته گذشته یک روند کاملا رنجی را پشت سر گذاشته است. قیمت این ارز بین یک محدوده حمایت مقاومت در حال نوسان بوده است. حمایتی که در محدوده ۰.۰۶۱ الی ۰.۶۴ دلار قرار دارد، و مقاومتی که در محدوده ۰.۰۷۰ الی ۰.۰۷۳ دلار قرار گرفته است. می تواند مجددا با واکنش همراه باشد.

به طور کلی تا زمانی که کندل های هفتگی بالای محدوده ۰.۰۷۰ الی ۰.۰۸۵ دلار بسته نشوند، روند بلند مدت ارز HBAR نزولی باقی می ماند، و پتانسیل کاهش بیشتر برای رسیدن به محدوده های حمایتی پایین تر برای این ارز وجود دارد. در بازه زمانی ۴ ساعته یک کانال نزولی می توانیم برای این ارز در نظر بگیریم. در صورتی که کف قبلی در محدوده ۰.۰۶۰ دلار پر قدرت به سمت پایین شکسته شود، احتمالا شاهد فشار فروش سنگینی روی این ارز خواهیم بود.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 8 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۸ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 1 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت HBAR را مشاهده کنید.

رمز ارز HBAR در طی هفته گذشته با یک کندل نزولی و منفی ۱۲ درصد نوسانات خود را پشت سر گذاشت. در بازه زمانی روزانه یک کانال صعودی برای این ارز در نظر گرفته شده بود که با شکست کف کانال در محدوده حمایت ۰.۰۷۵ دلار، شاهد ریزش قیمت هدرا هش گراف و خروج از کانال صعودی بودیم. قیمت در چند روز گذشته به سطح حمایت ۰.۰۶۳ الی ۰.۰۶۱ دلار واکنش مثبت نشان داده است. در صورت حفظ این محدوده می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت تا محدوده هدف اول ۰.۰۷۳ الی ۰.۰۷۵ دلار و هدف دوم ۰.۰۸۵ دلار رشد داشته باشد.

قیمت همچنان در نیمه دوم کانال نزولی قرار دارد، و اگر حمایت فعلی شکسته شود، ریزش قیمت می تواند تا محدوده ۰.۰۵۰ دلار ادامه داشته باشد. با توجه به اینکه مقاومت ۰.۰۷۰ دلار محل عرضه و تقاضای تایم فریم ۴ ساعته می باشد، تا زمانی که بالای این محدوده برگشت نداشته باشیم، روند قیمت نزولی باقی خواهد ماند.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 1 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 25 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR در طول هفته گذشته با واکنش به محدوده مقاومت ۰.۰۸۱ الی ۰.۰۸۵ دلار همراه بوده است. این مقاومت سنگین با مید لاین کانال نزولی همپوشانی دارد. قیمت این ارز بعد از رشد ۵۰ درصدی از محدوده حمایت ۰.۰۵۵۵ دلار، به دلیل نزولی بودن روند کلی در تایم فریم روزانه و هفتگی، مجددا پتانسیل برگشت به سمت حمایت های پایین تر را دارد. در محدوده فعلی، قیمت هنوز در کانال کوتاه مدت صعودی قرار دارد.، اما در صورت از دست رفتن محدوده حمایت ۰.۰۷۵ دلار، مجددا روند در تایم فریم ۴ ساعته نزولی خواهد شد.

حمایت های اصلی رمز ارز HBAR در محدوده های ۰.۰۵۰ الی ۰.۰۴۷ و آخرین حمایت می تواند در قیمت ۰.۰۴۲ الی ۰.۰۴۰ دلار باشد. این حمایت در کف کانال بلند مدت نزولی قرار گرفته است. در صورتی که بازار مجددا به شرایط عادی بازگردد، و مقاومت محدوده ۰.۰۸۵ دلار تبدیل به حمایت شود، بعد از پولبک به این ناحیه، می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت تا هدف بعدی در محدوده ۱ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 25 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 18 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR در طی هفته گذشته بعد از اصلاح کم عمق حرکت صعودی آن ادامه پیدا کرد و خریداران قیمت این ارز را مجدداً به محدوده مقاومت ۰.۰۷۶ الی ۰.۰۸۰ دلار رسانده اند‌. به دلیل نزولی بودن روند کلی در این محدوده مقاومت مجدداً احتمال واکنش قیمت وجود دارد. همچنین با رسم یک خط روند صعودی می توان از ریزش مجدد قیمت با خبر شد.

این خط روند صعودی که روی پیوت ها رسم شده است، با توجه به اینکه سه برخورد به این خط روند با واکنش همراه بوده، بنابراین معتبر می باشد. پس در صورتی که به سمت پایین شکسته شود و همچنین حمایت محدوده ۰.۰۷۲ دلار از دست برود، مجددا حمایت اصلی در محدوده ۰.۰۶۰ دلار هدف قیمت خواهد بود. اندیکاتور MACD نیز واگرایی مثبت را شناسایی کرده است، و نشان می‌دهد احتمال کاهش قیمت وجود دارد. در بازه زمانی ۴ ساعته نیز در صورت شکست حمایت ۰.۰۷۰ دلار، هم روند نزولی خواهد شد و هم الگوی سقف دو قلو تایید خواهد شد. بنابراین در این صورت اولین هدف در محدوده ۰.۰۶۰ دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 18 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 11 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR در طی هفته گذشته روند داخل محدوده رنج مشخص شده روی نمودار نوسان داشته است. قیمت این ارز با حمایت خریداران در روزهای گذشته تا محدوده مقاومت ۰.۰۷۵ الی ۰.۰۸۰ دلار افزایش داشت، و با برخورد به این ناحیه مجددا با واکنش شدیدی همراه شد. برخورد به این مقاومت می تواند مجددا قیمت را تا حمایت اصلی برگرداند. اگر بازار نزولی شود، این اتفاق رخ خواهد داد.

اما برای کوتاه مدت در تایم ۴ ساعته در صورت بسته شدن کندل نزولی پر قدرت زیر قیمت ۰.۰۷۲ دلار، احتمالا روند رنج بین مقاومت ذکر شده و حمایت اصلی ادامه پیدا خواهد کرد، و در اینصورت اولین حمایت در محدوده ۰.۰۶۳ الی ۰.۰۶۵ دلار می باشد. اندیکاتور RSI نیز داخل یک کانال صعودی قرار گرفته است. اما واگرایی مثبت در اثر برخورد به مقاومت استاتیک ۰.۰۸۰ دلار موجب واکنش قیمت شده است. اگر RSI داخل کانال باقی بماند، احتمال شکست مقاومت پیش رو افزایش خواهد یافت.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 11 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 4 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR در طی هفته گذشته زیر محدوده مقاومتی که برای آن در نظر گرفته شده بود باقی ماند. تلاش های خریداران برای شکست کامل این مقاومت بی نتیجه ماند، و مجددا به دلیل اینکه بیت کوین نیز به مقاومت مهمی برخورد کرده بود و دچار ریزش قیمت شد، خریداران HBAR نیز دست از حمایت برداشتند، و با قدرت گرفتن فروشندگان، قیمت این ارز به سمت حمایت های مهم خود بازگشته است. در ادامه هفته احتمال شکست این محدوده و برخورد به حمایت اصلی محدوده ۰.۰۵۹ الی ۰.۰۵۷ دلار وجود دارد.

با توجه به شیب بالای برخورد به سطح حمایت، در صورت افزایش فشار فروش، احتمال شکسته شدن حمایت اصلی و ادامه روند نزولی نیز وجود دارد. چرا که هنوز مقاومت داینامیک رسم شده روی نمودار به سمت بالا شکسته نشده است. اگر این مقاومت در روزهای آینده شکسته شود، پتانسیل شکست مقاومت استاتیک نیز افزایش خواهد یافت. در اینصورت قیمت می تواند تا محدوده حمایت ۰.۰۴۰ الی ۰.۰۴۵ دلار ریزش آن ادامه داشته باشد. اندیکاتور MACD نیز پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت در صورت حفظ سطح حمایت را دارد. بنابراین، این نکته نیز باید مد نظر قرار گرفته شود.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 4 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 28 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR در طول هفته گذشته با حمایت خوب خریداران، حرکت صعودی خوبی را از محدوده حمایت ۰.۰۶۰ دلار شروع کرده است. اما با شروع هفته جدید برخورد به یک مقاومت مهم در محدوده ۰.۰۷۰ الی ۰.۰۷۴ دلار، موجب واکنش منفی و سیو سود برخی از خریداران کوتاه مدت شده است. مقاومت مورد نظر تا زمانی که تبدیل به حمایت نشود، نمی توانیم انتظار داشته باشیم که روند روزانه از حالت نزولی خارج شود.

اما در صورتی که بیت کوین در شرایط مساعدی باقی بماند، با شکست مقاومت مورد نظر و پولبک به آن، رشد قیمت می تواند تا محدوده مقاومت ۰.۱۰۳۰ الی ۰.۱۱۰۰ دلار ادامه داشته باشد. البته یک مقاومت مینور نیز در محدوده میدلاین کانال قرار دارد، و این ناحیه نیز به دلیل اینکه در گذشته با واکنش های خوبی همراه بوده است، می تواند مدت کوتاهی قیمت را متوقف کند.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 28 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 21 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR در طی هفته گذشته نوسانات آن روی سطح حمایت ۰.۰۶۰ دلار ادامه پیدا کرد. قدرت خریداران و حمایت های آنها به حدی نبود که قیمت از محدوده پیوت ماهانه عبور کند، و شرایط روند را برای کوتاه مدت صعودی کند. با واکنشی که به محدوده مقاومت ۰.۰۷۰ دلار مشاهده شد، مجددا قیمت به محدوده حمایت مهمی برخورد کرده است. البته سطوح حمایتی ارز HBAR هنوز به سمت پایین شکسته نشده است. واگرایی مثبت روی اندیکاتور RSI شناسایی شده است، و در صورتی که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود، قیمت می تواند تا محدوده سقف کانال نزولی رشد داشته باشد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 21 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 14 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR در هفته گذشته روی سطح حمایت ۰.۰۶۰ دلار نوسانات آن ادامه پیدا کرد. این محدوده حمایت در گذشته نیز با واکنش خوبی همراه بوده است. همچنین پتانسیل تشکیل الگوی کف دو قلو به دلیل واگرایی مثبت اندیکاتور RSI وجود دارد. در حال حاضر به دلیل رشد قیمت بیت کوین در شروع هفته، انتظار داریم که حداقل شاهد رشد قیمت HBAR تا محدوده ۰.۰۷۰ و ۰.۰۸۰ دلار باشیم، و در صورت شکست این دو مقاومت، الگوی کف دو قلو تایید خواهد شد. بنابراین هدف بعدی در محدوده ۰.۱۱ دلار می باشد. تمامی این برگشت ها می تواند یک موج اصلاحی در روند نزولی باشد، و مجددا قیمت می تواند به سمت حمایت های خود برگشت داشته باشد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 14 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 7 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۷ تیر ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۷ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR در این هفته به مقاومت محدوده ۰.۰۷۳ الی ۰.۰۷۷ دلار واکنش منفی نشان داده است. مقاومتی که هفته گذشته روی نمودار رسم شده بود، و تلاش خریداران برای شکست این محدوده بی نتیجه ماند. این مقاومت با میدلاین کانال نزولی همپوشانی دارد.

برای هفته جاری با توجه به شکسته شدن آخرین کف در تایم فریم ۴ ساعته، و همچنین از دست رفتن حمایت پیوت در محدوده ۰.۰۷۱ دلار، می توانیم انتظار داشته باشیم که جهت حرکت قیمت به سمت حمایت های پایین تر باشد. حمایت هایی که در محدوده های ۰.۰۶۶ و ۰.۰۶۲ دلار رسم شده اند، می توانند اهداف بعدی ارز HBAR باشند. اما در صورتی که مقاومت ۰.۰۷۱ دلار توسط خریداران پش گرفته شود، پتانسیل رشد بیشتر قیمت تا سقف کانال نزولی در محدوده ۰.۰۸۶ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 7 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۷ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 31 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR داخل کانال نزولی که برای آن در نظر گرفته شده بود، روند آن متوقف شد، و در محدوده ۰.۰۶۰ دلار با توقف کامل، وارد موج اصلاحی در روند نزولی شده است. چند محدوده مقاومت مهم روی نمودار این ارز در نظر گرفته شده است. خریداران برای ادامه حرکت صعودی، باید مقاومت اول را در محدوده ۰.۰۷۵ دلار پس بگیرند. این سطح با میدلاین کانال نزولی همپوشانی دارد.

بنابراین مقاومت مهمی می باشد. هدف دوم در محدوده ۰.۰۸۵ دلار در سقف کانال نزولی و در نهایت هدف سوم در محدوده ۰.۱۰ دلار قرار گرفته است. اندیکاتور RSI واگرایی مثبت را شناسایی کرده است، بنابراین در صورت شکسته شدن مقاومت اول، انتظار رشد بیشتری را از این ارز در هفته جاری داریم. اما در صورت واکنش منفی به این سطح، مجددا برگشت به سمت حمایت های رسم شده روی نمودار مورد انتظار می باشد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 31 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 24 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR در طول هفته گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد، و یکی از مهم ترین سطوح حمایتی این ارز شکسته شده است، اما هنوز شکست این محدوده تایید نشده است. محدوده ای که در قیمت ۰.۰۶۷۴ الی ۰.۰۷۵۴ دلار می باشد، و یک کانال نزولی که برای قیمت در تایم روزانه در نظر گرفته شده است. اندیکاتور RSI یک واگرایی مثبت را شناسایی کرده است.

بنابراین در صورتی که شاهد حذف فشار فروش در بازار باشیم، انتظار داریم که در کوتاه مدت با برگشت قیمت بالای میدلاین کانال نزولی، شاهد رشد قیمت تا محدوده ۰.۰۸۵ دلار باشیم. در غیر اینصورت احتمال ادامه روند نزولی و تبدیل شدن سطح حمایت مورد نظر به مقاومت وجود دارد. همچنین تا زمانی که برگشت قیمت بالای سطح ۰.۱۰ دلار نداشته باشیم، روند قیمت در تایم روزانه صعودی نخواهد شد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 24 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 17 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR بعد از ۸ هفته متوالی روند نزولی، اولین کندل مثبت خود را در هفته گذشته به ثبت رساند. فشار فروش روی این ارز به طور موقف کاهش پیدا کرده است، اما این به معنی عدم ریزش بیشتر نمی باشد. چرا که در تایم فریم هفتگی قیمت وارد موج اصلاحی عمیق تری شده است. در بازه زمانی روزانه نیز مقاومتی که در قیمت ۰.۰۹۷ دلار روی نمودار رسم شده بود، مانع از رشد بیشتر قیمت شده است، و خریدارانی که در قیمت های پایین تر خرید انجام داده بودند، در این ناحیه سیو سود کردند.

با توجه به فاصله زیاد قیمت از خط روند نزولی، احتمال ادامه دار بودن روند رنج در این هفته وجود دارد. اندیکاتور Ichimoku نیز در تایم فریم روزانه کاملا روند نزولی را تایید می کند. برای صعودی شدن روند در کوتاه مدت، خریداران باید قیمت را بالای سطح مقاومت ۰.۱۰ دلار تثبیت بدهند.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 17 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 10 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR در طی هفته گذشته از محدوده حمایتی که در قیمت ۰.۰۸۴ الی ۰.۰۸۶ دلار برای این ارز رسم شده بود، به سمت بالا برگشت. به دلیل شیب بالای روند نزولی، تا زمانی که خریداران نتوانند قیمت را بالای سطح مقاومت ۰.۱۱ الی ۰.۱۲ دلار برگردانند، انتظار می رود که باز هم شاهد کاهش قیمت و ادامه روند نزولی باشیم. این برگشت قیمت می تواند یک پولبک در روند نزولی در نظر گرفته شود. خط روند نزولی نیز در صورت رسیدن قیمت به این ناحیه می تواند موجب واکنش قیمت و تشدید فشار فروش شود.

اما برای کوتاه مدت در صورتی که خریداران بتوانند قیمت ارز HBAR را بالای سطح ۰.۰۹۷ الی ۰.۱۰ دلار برگردانند، رشد قیمت تا مقاومت بعدی ۰.۱۲ دلار مورد انتظار می باشد. اندیکاتور RSI در محدوده اشباع خرید قرار گرفته است، و در صورتی که یک بار دیگر قیمت به نواحی حمایتی خود برگشت داشته باشد، پتانسیل تشکیل واگرایی و برگشت کامل قیمت در هفته های آینده وجود خواهد داشت.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 10 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 3 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۳ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۳ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR در هفته گذشته روند رنجی را در حوالی ۰.۱۰ دلار به ثبت رسانده است. اما محدوده رنجی که قیمت را در برگرفته است، عدد ۰.۰۹۷۰ الی ۰.۱۱ دلار را نشان می دهد، که با توجه به افزایش فشار فروش روز گذشته، احتمال شکست این حمایت کف این محدوده رنج و برخورد قیمت را محدوده حمایت اصلی ۰.۰۷۸ دلار بیشتر خواهد بود. نزدیک ترین حمایت نیز قبل از حمایت اصلی در محدوده ۰.۰۹۰ الی ۰.۰۸۵ دلار قرار دارد.

شیب روند نزولی نشان می دهد که در صورتی فشار فروش بیشتر شود، پتانسیل ریزش بیشتر تا قیمت ۰.۰۶۰ دلار وجود دارد. از این ناحیه می توانیم انتظار یک برگشت به سمت مقاومت های بالاتر را داشته باشیم. اندیکاتور EMA نیز بالای قیمت فعلی قرار گرفته است، و به همین دلیل هنوز امکان ریزش بیشتر قیمت وجود دارد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 3 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۳ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 27 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR هفته گذشته را با سناریو نزولی پشت سر گذاشته است. فشار فروشی که در بازار شاهد بودیم، موجب شکست کامل حمایت محدوده ۰.۱۰ الی ۰.۱۱ دلار و برخورد شدید به محدوده حمایت پایین تر در ناحیه ۰.۰۸ الی ۰.۰۷ دلار شده است. این حمایت با واکنش بسیار خوبی همراه بوده است. و مجددا برگشت قیمت سمت محدوده مقاومت ۰.۱۱ دلار رخ داده است.

برای ادامه روند قیمت دو حالت می تواند رخ دهد. حالت اول به دلیل فاصله کم محدوده مقاومت فعلی با حمایت رند ۰.۱۰ دلار، ادامه روند قیمت در این هفته داخل این دو محدوده رنج باشد، و یا در صورتی که اخبار مثبتی در بازار منتشر شود، در صورت شکست خط روند نزولی، احتمال حذف کامل فشار فروش و برگشت قیمت به سمت اهداف بالاتر حداقل تا محدوده ۰.۱۳۷ دلار فراهم خواهد شد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 27 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 20 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR در طول یک ماه گذشته کندل نزولی قدرتمندی را زیر سطح حمایت ماهانه خود به ثبت رسانده است. این ارز که در محدوده ۰.۱۹۱۰ الی ۰.۱۶۰۰ دلار یک حمایت ماهانه برای آن رسم شده بود، و این محدوده با کف کانال صعودی بلند مدت همپوشانی داشت، با فشار فروش شدیدی که در بازار شاهد بوده ایم، تبدیل به مقاومت شده است. کف کانال صعودی نیز شکسته شده است و روند بلند مدت قیمت از حالت صعودی خارج شده است. حمایت اصلی این ارز در محدوده ۰.۰۴۱۵ الی ۰.۰۷۸۰ دلار می باشد.

یک حمایت مینور نیز در محدوده ۰.۱۰۹۴ الی ۰.۱۱۳۷ دلار قرار دارد و تا زمانی که کندل هفتگی زیر این ناحیه بسته نشود، و کاهش قیمت شدیدتری را شاهد نباشیم، انتظار داریم که از محدوده فعلی شاهد برگشت روند به سمت مقاومت کف کانال صعودی بلند مدت در محدوده ۰.۱۶۰۰ دلار باشیم. دقیقا زیر سطح حمایت فعلی نیز عدد بسیار رند ۰.۱۰ دلار قرار گرفته است که این قیمت نیز می تواند با واکنش خوبی همراه باشد. نزدیک ترین مقاومت به قیمت فعلی نیز در محدوده ۰.۱۳۷۲ دلار قرار دارد که در صورت برخورد قیمت با این محدوده مجددا انتظار کاهش و برگشت به سمت حمایت فعلی را داریم.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 20 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 6 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR در طول هفته گذشته و همچنین با شروع هفته جدید کاهش ۸ درصدی را در قیمت خود تجربه کرد. شاهد نفوذ قیمت داخل محدوده حمایت ماهانه مهمی هستیم. این محدوده که در قیمت ۰.۲۰ الی ۰.۱۶ دلار قرار گرفته است، با برخورد قیمت به میانه این حمایت، شاهد واکنش خوبی بوده ایم. قیمت به الگوی کنج نزولی نیز پولبک کاملی زده است و در صورت مساعد ماندن شرایط بازار، پتانسیل رشد خوبی در رمز ارز HBAR وجود دارد. اهداف این ارز مانند هفته گذشته روی نمودار مشخص می باشد.

در حال حاضر واگرایی مثبت اندیکاتور MACD روی نمودار در تایم ۴ ساعته مشخص می باشد. بنابراین در صورتی که ترند لاین نزولی تایم ۴ ساعته به سمت بالا شکسته شود، می تواند نشانه خوبی برای رشد قیمت در ساعات و روزهای آینده به سمت اهداف مشخص شده باشد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 6 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 30 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR در تایم فریم روزانه در یک محدوده کاملا رنج در حال نوسان می باشد. این ارز که در روز گذشته با ریزش لحظه ای بازار به حمایت ماهانه خود در محدوده ۰.۱۹ الی ۰.۱۶ دلار برخورد کرده، با واکنش خوبی همراه بوده است. در تایم فریم ۴ ساعته مومنتوم روند در حال کاهش می باشد، و اندیکاتور MACD واگرایی مثبت را نشان می دهد.

بنابراین در صورتی که مقاومت ترند لاین نزولی روی موج آخر نزولی به سمت بالا شکسته شود، و همزمان مقاومت استاتیک محدوده ۰.۱۹۵۷ الی ۰.۱۹۴۳ دلار به حمایت تبدیل گردد، می توانیم انتظار رشد قیمت حداقل تا محدوده ۰.۲۳ دلار را داشته باشیم. اهداف کوتاه مدت HBAR در صورت شکست مقاومت پیش رو، محدوده های ۰.۲۰۱۶ – ۰.۲۱۲۲ – ۰.۲۱۹۴ – ۰.۲۲۵۶ و ۰.۲۳۰۰ دلار می باشد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 30 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 23 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR در طول هفته گذشته با ۱۶ درصد کاهش به قیمت ۰.۲۰ دلار رسیده است. این ارز که در ماه های گذشته حرکت صعودی خوبی نداشته، مجددا به حمایت های ماهانه و هفتگی خود برخورد کرده است. محدوده حمایت ماهانه که نزدیک کف کانال صعودی بلند مدت می باشد، در قیمت ۰.۲۰ الی ۰.۱۵.۵ دلار می باشد. کلوز کندل ماهانه زیر این ناحیه حد ضرر میان مدت و بلند مدت برای این ارز می باشد. در تایم هفتگی نیز HBAR یک حمایت در محدوده ۰.۱۹۷ الی ۰.۱۷۹ دلار وجود دارد که بسته شدن کندل هفتگی زیر این ناحیه نیز می تواند شرایط را برای رشد این ارز دشوار کند.

قیمت نیز در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۰.۱۹۹۲ دلار در حال معامله شدن می باشد. یک مقاومت نیز مربوط به تایم روزانه در محدوده ۰.۲۶ الی ۰.۲۷ دلار وجود دارد که قیمت بین این مقاومت و حمایت هفتگی روند رنجی دارد. مومنتوم روند در تایم ۴ ساعته نزولی می باشد. بنابراین احتمال رنج شدن قیمت در محدوده حمایت فعلی وجود دارد. در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح ۰.۲۰۸۰ دلار برسانند، می توانیم انتظار رشد مجدد قیمت تا سقف محدوده تریدینگ رنج را داشته باشیم.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 23 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 9 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR در طول دو هفته گذشته از محدوده حمایت ۰.۲۰ دلار رشد خود را شروع کرده است. این ارز با شکست خط روند نزولی داخل کانال و همچنین سقف الگوی کنج نزولِی، به مقاومت محدوده ۰.۲۵ الی ۰.۲۶ دلار برخورد کرده و به آن واکنش داشته است. در صورتی که حمایت محدوده ۰.۲۳۵ دلار حفظ شود، امکان شکست مقاومت پیش رو وجود دارد.

بنابراین در این صورت اهداف آن در صورت شکست سقف کانال نزولی، محدوده ۰.۳۱ و ۰.۴۳ دلار خواهد بود. روند قیمت در تایم فریم روزانه از حالت کاملا نزولی خارج شده است، و در صورت شکست مقاومت پیش رو، وارد روند صعودی خواهیم شد. اندیکاتور MACD نیز واگرایی مثبت را نشان می دهد، بنابراین انتظارات صعودی از این ارز بیشتر شده است.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 9 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 24 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR در طول هفته گذشته در یک محدوده حمایت بسیار مهم نوسانات خود را ادامه داده است. این محدوده حمایت که در قیمت ۰.۱۹۵ الی ۰.۲۰ دلار قرار گرفته است نزدیک به حمایت اصلی در کف کانال نزولی بوده و تاکنون چندین بار مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. امروز نیز واکنش خوبی به این سطح حمایت نشان داده است. چند نکته در مورد این نمودار وجود دارد. نکته اول با شکست خط روند نزولی می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت تا سقف کانال نزولی در محدوده ۰.۳۴ به رشد خود ادامه دهد.

نکته دوم واگرایی مثبت که اندیکاتور MACD تشخیص داده است، یکی از نشانه‌های برگشت قیمت بوده و در آینده نزدیک می توان انتظار رشد قیمت را از این ارز داشت. و نکته سوم تشکیل الگوی کنج نزولی داخل کانال نزولی بوده که این مورد نیز می‌تواند یکی از نشانه‌های برگشت قیمت باشد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 24 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 17 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال HBAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز HBAR تقریبا مدت دو ماه است که در روند رنجی در محدوده ۰.۲۵ الی ۰.۲۰ دلار در نوسان می باشد. هفته گذشته نیز به دلیل فشار فروش در بازار، با کاهش قیمت همراه بوده است. حجم معاملات ارز HBAR به طور قابل توجهی کاهش پیدا کرده است، و با توجه به نبود فشار خرید، امکان ادامه دار بودن روند رنج در این هفته وجود دارد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 17 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی قیمت پس از برخورد به کف کانال نزولی در هفته های گذشته، در حال تشکیل الگوی کف دو قلو می باشد. قیمت به خط روند نزولی پولبک زده است، اما هنوز توان خریداران برای رشد قیمت کافی نبوده است. واگرایی مثبت RSI یکی از نشانه های احتمالی برگشت می باشد.

اما به دلیل فاصله ای که RSI با خط روند صعودی دارد، احتمال کاهش مجدد قیمت قبل از شروع یک موج صعودی وجود دارد. حمایت فعلی در محدوده ۰.۲۰ دلار و حمایت های پایین تر در کف کانال نزولی محدوده ۰.۱۷ الی ۰.۱۸ دلار را نشان می دهد. که می توانند محدوده های برگشت قیمت باشند.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی روزانه امروز 17 اسفند 1400
تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی روزانه امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 19 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل HBAR رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز HBAR در طول هفته گذشته با رشد بیش از ۱۷ درصد همراه بود، و از محدوده حمایت ۰.۲۲ دلار رشد خود را شروع کرد. قیمت این ارز در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۰.۲۵ دلار در حال معامله شدن می‌ باشد، و قیمت به محدوده مقاومت داینامیک ترند لاین نزولی برخورد کرده و با واکنش همراه بوده است.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 19 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی روزانه:

حفظ محدوده ۰.۲۵ دلار برای این ارز بسیار مهم می‌ باشد. چرا که اگر این سطح حفظ شود، رشد قیمت می تواند ادامه داشته باشد، و می‌ توانیم انتظار شکست مقاومت داینامیک را نیز داشته باشیم. اما اگر این شکست فیک باشد، و برگشت قیمت را شاهد باشیم، فروشندگان می توانند قیمت را به سطح حمایت ۰.۲۲ دلار مجددا باز گردانند.

به طور کلی روند قیمت در تایم روزانه هنوز نزولی بوده و تا زمانی که سطح ۰.۳۳ دلار توسط خریداران پس گرفته نشود، کاهش قیمت ها می تواند ادامه داشته باشد. همچنین اندیکاتور RSI در محدوده اشباع خرید قرار دارد، که واگرایی مثبت مخفی می تواند نشانه کاهش مجدد قیمت باشد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی روزانه امروز 19 بهمن 1400
تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی روزانه امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 12 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل HBAR رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز HBAR در طول روزهای گذشته روند بسیار رنج با حجم معاملات بسیار پایینی داشت قیمت این ارز بیش از یک هفته می باشد که با مقاومت محدوده ۰.۲۳ دلار درگیر بوده و هنوز توان خریداران برای رساندن قیمت بالای این محدوده و تثبیت برای ادامه حرکت پایین بوده است.

بنابراین در صورتی که این مقاومت به قوت خود باقی بماند، با توجه به نزولی بودن روند کلی بازار انتظار ادامه ریزش قیمت در صورت شکست خط روند صعودی در تایم ۴ ساعته وجود دارد. خط روند شکسته شود فشار فروش می ‌تواند به متر سریعاً به محدوده حمایت پایین در عدد ۰.۱۷ دلار برساند.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 12 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی ۴ ساعته:

اما اگر حجم معاملات بالایی به ثبت برسد و مقاومت مورد نظر شکسته شود و انتظار داریم که رشد قیمت حداقل تا محدوده مقاومت ۰.۲۵ دلار و همچنین محدوده ۰.۲۷ دلار ادامه داشته باشد. این دو محدوده مقاومت استاتیک با خط روند نزولی نیز همپوشانی داشته برابری مقاومت قوی می باشد که انتظار واکنش قیمت و برگشت به سمت حمایت ۰.۲۳ دلار وجود دارد. بنابراین مبنای معاملات برای این هفته محدوده مقاومت ۰.۲۲ تا ۰.۲۳ دلار می باشد. که باید توجه ویژه‌ای به این محدوده داشت.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی 4 ساعته امروز 12 بهمن 1400
تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 5 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز HBAR در یک کانال صعودی بلند مدت قرار دارد. قیمت در موج اصلاحی به سر می برد. و این موج در حال رسیدن به نواحی حمایتی مهمی است، که مربوط به تایم هفتگی می باشد. اولین حمایت در محدوده ۰.۱۷۸۰ تا ۰.۱۵۸۰ دلار و حمایت دوم در محدوده ۰.۱۳۷۰ تا ۰.۱۲۵۰ دلار که در کف کانال صعودی نیز می باشد، قرار دارد.

همان طور که در هفته های گذشته عنوان شد، با شکست حمایت محدوده ۰.۳۴ تا ۰.۳۱ دلار، روند این ارز در تایم روزانه به حال نزولی تبدیل شد. همچنین هفته گذشته نیز کاهش قیمت ادامه داشت، تا اینکه به عدد ۰.۲۰ دلار رسید، و در حال حاضر به این قیمت واکنش داشته است. حجم معاملات هنوز نسبت به میانگین هفته های گذشته پایین می باشد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 5 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی روزانه:

خط ترند لاین نزولی به عنوان مقاومت عمل می کند، و در صورت برگشت قیمت به سمت این مقاومت، باز هم می توان انتظار واکنش و کاهش قیمت را داشت. شیب روند نزولی قیمت همچنان بالاست. اما تمایل برای کاهش قیمت از سایه های پایین  کندل های آخر مشخص می باشد.

در هر صورت  قیمت هنوز به سطح حمایت مورد نظر ما برخوردی نداشته است، و می تواند همچنان انتظار کاهش بیشتر قیمت را داشت.تا زمانی هم که قیمت بالای سطح مقاومت ۰.۲۱ تا ۰.۲۳ دلار برنگردد، و تثبیت ۱ ساعته نداشته باشد روند حتی در تایم ۱ نیز صعودی نخواهد شد، و اگر این سطح نیز با واکنش همراه باشد، می توانیم انتظار برگشت قیمت سمت حمایت های پایین تر را داشته باشیم.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی روزانه امروز 5 بهمن 1400
تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی روزانه امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 28 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۸ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز HBAR در طول هفته گذشته، با اینکه نوسانات زیادی داشت، اما نهایتا در محدوده باز شدن قیمت در اوایل هفته معاملات خود را به پایان رساند. اما با شروع هفته جدید، کاهش قیمت باز هم ادامه پیدا کرد، در حال حاضر قیمت این ارز در محدوده حمایت ۰.۲۵ دلار در حال معامله شدن می باشد. مقاومت خط استاتیک قرمز در قیمت ۰.۲۹ دلار، مربوط به کلوز کندل سالانه می باشد، و یکی از مهم ترین نقاطی است که قیمت می تواند به آن واکنش داشته باشد. همین اتفاق نیز افتاده است، و قیمت با واکنش به این محدوده در حال حرکت به سمت حمایت پایین تر می باشد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 28 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۸ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی ۴ ساعته:

محدوده رنجی که قیمت در آن قرار دارد، یک کانال رنج را تشکیل داده است. اگر سطح حمایت ۰.۲۵ دلار حفظ شود، باز هم می توان انتظار برگشت قیمت به سمت مقاومت ۰.۲۹ دلار را داشت. اما اگر بازار ریزش داشته باشد، و شاهد فروش های سنگین در بازار باشیم، نه تنها حمایت محدوده ۰.۲۵ دلار بلکه احتمال شکست حمایت ۰.۲۲ دلار نیز وجود دارد. در این بازه زمانی، روند قیمت زمانی صعودی خواهد شد که خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح ۰.۲۵ دلار برسانند. البته نیاز است که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی 4 ساعته امروز 28 دی 1400
تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 21 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

در مورد رمز ارز HBAR در تایم فریم هفتگی نشانه های ناتوانی خریداران در پس گرفتن سقف قبلی و ادامه حرکت صعودی در طول هفته‌ های گذشته مشاهده می شود.

اما در در روزهای گذشته روند بین دو محدوده حمایت مقاومت استاتیک رنج شد است. مقاومت این محدوده در قیمت ۰.۳۱ تا ۰.۳۴ دلار و حمایت آن در قیمت ۰.۲۱ تا ۰.۲۳ دلار می باشد. قیمت به هر دو محدوده واکنش های خوبی داشته است، که نشان دهنده برابری قدرت خریداران و فروشندگان در این محدوده می باشد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 21 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی روزانه:

تمام موج اصلاح داخل یک کانال نزولی قرار گرفته است، و قیمت در نیمه دوم کانال می باشد، پس هنوز مومنتوم روند نزولی است و قدرت دست فروشندگان است. با اینکه روند در تایم ۴ ساعته نیز نزولی می باشد، یک حمایت در محدوده ۰.۲۴ تا ۰.۲۵ دلار وجود دارد، و در حال حاضر قیمت به این محدوده واکنش داشته است.

اگر این سطح حفظ شود و قیمت از این محدوده عبور نکند، انتظار داریم، برگشت قیمت به سمت سقف کانال نزولی در محدوده ۰.۳۳ دلار را شاهد باشیم، و حتی در صورت قدرت گرفتن خریداران، این سطح شکسته شود. در غیر این صورت با شکست این حمایت، کف کانال نزولی مجددا توسط فروشندگان رویت خواهد شد. شکست مقاومت ۰.۲۷۰۰ الی ۰.۲۷۴۴ دلار، روند را از حالت نزولی خارج خواهد کرد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی روزانه-21 دی 1400
تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی روزانه-۲۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 14 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز HBAR در طول یک هفته گذشته روند صعودی خود را شروع کرده است. بعد از ریزش شدیدی که تا محدوده ۰.۱۹ الی ۰.۲۱ دلار داشت، با حمایت خریداران مواجه شد و قیمت آن با رشدی که داشت، بالای مقاومت ۰.۲۶ تا ۰.۲۷ دلار قرار گرفت، و بعد از ایجاد نشانه های حمایت، به سمت سقف قبلی قیمت در حال حرکت می باشد. مقاومت سقف قبلی در محدوده ۰.۴۵ تا ۰.۴۷ دلار می باشد. در حال حاضر میدلاین کانال نیز به حمایت تبدیل شده است.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 14 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی نیز روند از زمانی که مقاومت ۰.۲۵ دلار شکسته شده، صعودی شده است. اما حمایت ها و مقاومت های مینور روی نمودار رسم شده است، که می توانید از آنها برای معاملات کوتاه مدت خود استفاده کنید. اما به طور کلی تا زمانی که خط روند صعودی حفظ شود، قیمت می تواند مقاومت های پیش رو را شکسته و به اهداف بالاتر برسد. به دلیل اینکه روند تایم بالاتر صعودی می باشد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی 4 ساعته امروز 14 دی 1400
تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 7 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۷ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز HBAR با مقاومت محدوده ۰.۳۱ تا ۰.۳۴ دلار درگیر بوده است. روند در این بازه زمانی هنوز صعودی می باشد. قیمت در حال حاضر بالای میدلاین کانال صعودی قرار گرفته است. و یک حمایت مهم داینامیک دیگر، زیر میدلاین کانال می باشد. قیمت بعد از حمایتی که در محدوده ۰.۱۹ تا ۰.۲۲ دلار اتفاق افتاد، با فشار خرید به سمت بالا حرکت کرد. اگر مقاومت محدوده مورد نظر شکسته شود، انتظار رشد قیمت تا سقف قبلی در محدوده ۰.۴۳ تا ۰.۴۵ دلار وجود دارد. اما اگر کاهش قیمت داشته باشیم، مجددا حمایت اصلی در محدوده ۰.۲۲ دلار خواهد بود.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 7 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۷ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی ۴ ساعته:

با توجه به اینکه روند در این بازه زمانی صعودی شده است، تا زمانی که حمایت ۰.۲۴ تا ۰.۲۵ دلار شکسته نشود، صعودی خواهد ماند، و قیمت می تواند یک بار دیگر به سقف قبلی برگشت داشته باشد. خط روند صعودی روی موج آخر شکسته شده است، بنابراین احتمال کاهش قیمت تا محدوده حمایت ۰.۲۸ دلار وجود دارد. و اگر این حمایت نیز شکسته شود، کاهش قیمت تا حمایت پایین تر ادامه پیدا می کند. محدوده های ذکر شده، همگی با دقت زیادی رسم شده اند، و می توانید در تایم های پایین تر برای معاملات از آن استفاده کنید.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی 4 ساعته امروز 7 دی 1400
تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 30 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز  HBAR در هفته گذشته، روی محدوده حمایت بسیار قوی خود، با حمایت خریداران همراه شد. قیمت در طول هفته گذشته بیش از ۴۰ درصد رشد داشت. مقاومتی که در محدوده ۰.۳۳ تا ۰.۳۴ دلار بود، با واکنش همراه شد. یک محدوده دیگر در قیمت ۰.۲۸ دلار می باشد که می تواند به عنوان حمایت از آن بهره برد. اگر در این محدوده مجددا نشانه های ادامه حرکت ظاهر شود، قیمت می تواند مقاومت پیش رو را شکسته و به سقف قبلی خود برگردد. همچنین خط روند نزولی هم که به سمت بالا شکسته شده است، در همین محدوده حمایت ذکر شده، همپوشانی دارد و می تواند مانع برگشت قیمت به سمت پایین شود.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 30 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل HBAR بازه زمانی ۴ ساعته:

در  حال حاضر کانال نزولی، با قدرت به سمت بالا شکسته شده است. و اگر پولبکی به سقف کانال داشته باشیم، یعنی حمایت محدوده ۰.۲۸ دلار که در کف کانال صعودی کوچکتر واقع شده است، می توان از آن برای برگشت قیمت و تست شکست مقاومت پیش رو استفاده کرد. البته اگر توان شکست مقاومت وجود نداشته باشد، قیمت می تواند بین محدوده های ۰.۲۸ تا ۰.۳۳ دلار رنج باشد. قیمت در حال تشکیل یک واگرایی می باشد. حجم معاملات در سقف ۰.۳۳ دلار، با کاهش همراه بوده اگر این بار نیز حجم معاملات پایین باشد، می تواند نشانه ای برای عدم شکست مقاومت در نظر گرفته شود.

تحلیل HBAR بازه زمانی 4 ساعته امروز 30 آذر 1400
تحلیل HBAR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 23 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز HBAR که در رتبه ۳۹ قرار دارد، در کانال صعودی خود چندین هفته است که با کاهش قیمت همراه بوده است. دو محدوده حمایت روی نمودار مشخص شده است. که محدوده اول در قیمت فعلی، یعنی در ۰.۲۲۵ الی ۰.۲۳۷۵ دلار می باشد، و حمایت مینور در تایم هفتگی و همچنین حمایت کوچکتر در تایم روزانه می باشد. و حمایت ماژور در این تایم فریم، در محدوده ۰.۱۱ الی ۰.۱۴۶ دلار می باشد. این حمایت بزرگتر در کف کانال صعودی قرار دارد. اما اول باید دید که حمایت اول به طور قطعی شکسته خواهد شد یا خیر.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 23 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل HBAR بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی یک خط داینامیک روی نمودار رسم شده است که تا محدوده حمایت ۰.۲۲۶۳ همپوشانی دارد. اگر این سطح حفظ شود، و خریداران بتوانند از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کنند، قیمت می تواند در همین محدوده مدتی رنج باشد، و سپس به سمت بالا حرکت کند. اما اگر حمایت شکسته شود، قیمت می تواند به همین صورت، در امتداد خط روند کاهش داشته باشد، تا اینکه به حمایت ۰.۱۴۶۰ الی ۰.۱۰۹۴ دلار برسد.

تحلیل HBAR بازه زمانی روزانه امروز 23 آذر 1400
تحلیل HBAR بازه زمانی روزانه امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 16 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز HBAR بعد از ریزش بازار، دچار ریزش شدید قیمت شد. محدوده حمایتی که برگشت قیمت می تواند از این ناحیه شروع شود، در قیمت ۰.۲۵ الی ۰.۲۵۶۱ دلار می باشد. با توجه به اینکه مید لاین کانال صعودی بلند مدت نیز در همین محدوده قرار دارد، احتمال برگشت قیمت در صورت تثبیت قیمت بیت کوین و ادامه حرکت به سمت بالا وجود دارد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 16 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل HBAR بازه زمانی ۴ ساعته:

روی موج نزولی آخر یک خط روند رسم شده است. اگر برگشت قیمت داشته باشیم، و بازار شرایط مساعدی که دارد را تثبیت بدهد، باید صبر کرد تا قیمت خط روند را به سمت بالا شکسته، و بعد از پولبک می توان وارد معامله روی این ارز شد. این حالت کم ریسک ترین حالت معامله برای این شرایط می باشد. همان طور که ملاحظه می کنید، اندیکاتور MACD در شرایط مومنتوم منفی می باشد. اما روی حمایت محدوده ۰.۲۵ دلار در برخورد دوم که روز قبل اتفاق افتاد، یگ واگرایی مثبت نشان داده است. پس احتمال برگشت قیمت و برخورد به خط روند وجود دارد.

در حال حاضر محدوده ۰.۳۰ دلار مقاومت مهمی سر راه حرکت صعودی HBAR قرار دارد، که شکست این محدوده می تواند کمک کننده شرایط صعود برای رسیدن به اهداف بعدی باشد.

تحلیل HBAR بازه زمانی 4 ساعته امروز 16 آذر 1400
تحلیل HBAR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 9 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز HBAR را ملاحظه می فرمایید که در هفته گذشته با یک کندل نزولی پر قدرت حمایت محدوده ۰.۳۵۵۰ دلار را به سمت پایین شکسته است. در حال حاضر محدوده حمایت، به مقاومت تبدیل شده، اگر در روزهای آینده قیمت نتواند بالای این محدوده تثبیت داشته باشد ریزش می‌تواند تا میدلاین کانال در محدوده ۰.۳۰ الی ۰.۲۶ دلار ادامه داشته باشد. به طور کلی در تایم هفتگی اگر قیمت بالا محدوده ۰.۳۵ دلار بر نگردد ریزش می تواند ادامه داشته باشد.

در حال حاضر قیمت در محدوده ۰.۳۵۶۵ دلار قرار دارد. اگر قیمت از کانال نزولی خارج شود در برخورد و پولبک به سقف کانال شکسته شده می تواند از روند نزولی خارج شده، و به مقاومت خود در سقف قبلی برسد. اگر قیمت بخواهد داخل کانال به روند نزولی خود ادامه بدهد، با شکست حمایت محدوده ۰.۳۳۳۰ دلار این اتفاق رخ خواهد داد. با توجه به رشد خوب روز گذشته می توان انتظار خروج از کانال نزولی را داشت.

تحلیل HBAR امروز 9 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل HBAR امروز ۹ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل HBAR بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته یک خط روند صعودی روی موج آخر رسم شده، و اگر این خط شکسته شود، می تواند قیمت را در مرحله اول به مید لاین کانال و در مرحله بعد تا کف کانال نزولی هدایت کند.

تحلیل HBAR بازه زمانی 4 ساعته امروز 9 آذر 1400
تحلیل HBAR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 2 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز HBAR هنوز مقاومت محدوده ۰.۴۰ دلار را به عنوان سد محکمی سر راه خود دارد. خریداران در روزهای گذشته نتوانستند قیمت را بالای این محدوده تثبیت بدهند. ریزشی که در این ارز اتفاق افتاده نتیجه تاثیری است که از کل بازار گرفته است.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز 2 آذر 1400
تحلیل هدرا هش گراف HBAR امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل HBAR بازه زمانی روزانه:

خط روند صعودی که روی موج آخر صعودی رسم شده بود، به سمت پایین شکسته شده است. اما نکته ای که وجود دارد این است که شکست این خط روند روی نقاط مینور اتفاق افتاده است. بنابراین تا زمانی که حمایت خطوط ۰.۳۵۵۰ و ۰.۳۴۵۰ به سمت پایین شکسته نشود، احتمال برگشت مجدد قیمت به سمت بالا و شکست سقف قبلی وجود دارد.

اما اگر این محدوده حمایت از دست برود، ریزش می‌تواند تا قیمت ۰.۲۷ دلار ادامه داشته باشد. این حمایت مهم با محدوده مید لاین کانال صعودی همپوشانی دارد و حمایت مهمی می باشد.

تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی روزانه امروز 2 آذر 1400
تحلیل هدرا هش گراف HBAR بازه زمانی روزانه امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 18 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰

تحلیل HBAR امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز HBAR در کانال صعودی خود زیر محدوده مقاومت ۰.۳۹ تا ۰.۴۵ دلار قرار دارد. قیمت از بالا نیز با یک خط روند نزولی درگیر شده است. همچنین یک خط روند صعودی نیز از پایین قیمت را حمایت کرده است. محدوده ای که قیمت در آن قرار دارد، یک محدوده کامالا فشرده می باشد. بنابراین چنانچه در آینده مقاومت مورد نظر شکسته شود، در صورتی که خریداران موفق شوند قیمت را بالای مقاومت ببرند، اهداف این ارز می تواند محدوده ۰.۵۸ و ۰.۸۰ دلار باشد. اما در صورتی که سقف قبلی شکسته نشود، HBAR می تواند تا محدوده ۰.۲۹ دلار اصلاح قیمت داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز 18 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز HBAR امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل HBAR امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز HBAR در حال حاضر در رتبه ۳۵ کوین مارکت کپ قرار دارد. این ارز در کانال صعودی خود در هفته های گذشته، زیر محدوده مقاومت سقف قبلی خود (۰.۴۳ تا ۰.۵۷ دلار) در حال رنج زدن بوده است.

با توجه به اینکه اندیکاتور MACD یک واگرایی منفی شناسایی کرده است، در صورتی که خط روند صعودی به سمت پایین شکسته شود، احتمال اصلاح عمیق قیمت برای این ارز وجود دارد.

تحلیل HBAR امروز 11 آبان 1400
تحلیل HBAR امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز HBAR بازه زمانی روزانه:

دو حالت برای این ارز ممکن است پیش بیاید:

حالت اول اینکه اگر شرایط بازار مساعد شود، و خریداران و فروشندگان تکلیفشان مشخص شود، این ارز هم می تواند خط روند نزولی خود را به سمت بالا شکسته و همچنین می تواند به محدوده مقاومت نفوذ داشته باشد، و حتی آن را بشکند.

حالت دوم به دلیل واگرایی قیمتی که در تایم بالا شناسایی شده است، اگر خط روند صعودی به سمت پایین شکسته شود، HBAR می تواند تا محدوده ۰.۳۰ دلار اصلاح قیمت داشته باشد. اما به طور کلی روند این ارز رنج بوده و باید منتظر بود که کدام یک از خطوط روند شکسته می شود.

تحلیل HBAR بازه زمانی روزانه امروز 11 آبان 1400
تحلیل HBAR بازه زمانی روزانه امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال HBAR

در ابتدا لازم است که بگوییم، HBAR توکن ارائه شده هدرا هش گراف می باشد. این پروتکل یک زیرساخت را برای اجرای برنامه های غیرمتمرکز فراهم می نماید. توکن HBAR در این پلتفرم به تامین سوخت خدمات هدرا به عنوان مثال قراردادهای هوشمند می پردازد.

علاوه بر این، از توکن HBAR برای افزایش امنیت شبکه هدرا نیز استفاده می شود. هدرا هش گراف در ساختار خود از الگوریتم DAG یا گراف جهت دار غیر مدور استفاده می نماید. استفاده از این الگوریتم در هدار هش گراف باعث شده است تا بتواند تراکنش های زیادی را پردازش نماید.

Leemon Baird و Mance Harmon بنیانگذاران هدرا هش گراف می باشند. دکتر لیمون تجربه های زیادی در زمینه علوم کامپیوتر دارد. هارون نیز بیش از دو دهه تجربه در مدیریت نقش های اجرایی در شرکت های برجسته داشته است. علاوه بر این دو نفر، افراد زیادی در توسعه هدرا هش گراف نقش داشته اند. در صورتی که قصد دارید در ارتباط با این ارز دیجیتال اطلاعات بیشتری کسب نمایید، می توانید به مقاله “ارز هدرا هش گراف HBAR چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه کنید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز هدرا هش گراف پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع تحلیل آشنا شوید. این تحلیل ها شامال تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال می باشد.

تحلیل تکنیکال برای ارز HBAR

یکی از روش ها برای پیش بینی روند قیمت ارزهای دیجیتال، تحلیل تکنیکال است. این نوع از تحلیل بر روی قیمت رمز ارزها تاکید دارد و همواره معتقد است که آینده بازار را می توان با مطالعه و بررسی تاریخچه قیمت و تحلیل نمودارها پیش بینی نمود. در این نوع از تحلیل از ابزارها و نمودارها استفاده می شود. همانطور که مشاهده می نمایید ما در این صفحه از تحلیل تکنیکال برای تحلیل رمز ارز هدرا هش گراف استفاده نموده ایم.

تحلیل فاندامنتال برای ارز HBAR

تحلیل فاندامنتال روشی برای تخمین ارزش ذاتی یک دارایی است. در این تحلیل، شرایط یک پروژه بررسی خواهد شد. علاوه بر آن عوامل تاثیرگذار و اخبار و رویدادهای مهم نیز بررسی می شود.

کاربران می توانند در سایت زوم ارز با عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال آشنا شوند. همچنین اخبار ارز دیجیتال را به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی بررسی نمایند.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز HBAR

در روش تحلیل سنتیمنتال، رفتار معامله گران بزرگ و حرفه ای شناسایی خواهد شد. در واقع در این روش علم اقتصاد و روانشناسی بازار دخیل است. این روش به عنوان یکی از جدیدترین روش ها در تحلیل ارزهای دیجیتال شناخته می شود.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در بستر این ارز دیجیتال را دارید، قبل از انجام فرآیند خرید و فروش تمامی عوامل را به صورت کامل بررسی نمایید.

ممنون از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال HBAR” همراه ما بودید.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده