آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل بازار ارز دیجیتال در هفته آینده | وضعیت ارز دیجیتال در روزهای آینده

تحلیل شاخص های برتر ارزهای دیجیتال

تحلیل بازار ارز دیجیتال در هفته آینده، همراهان عزیز زوم ارزی سلام. در این بخش از سایت با تحلیل متفاوتی از بازار ارزهای دیجیتال در خدمت شما عزیزان هستیم. در این بازار شاخص های زیادی وجود دارند که می توانند نقش تعیین کننده ای در شناسایی روند بازار داشته باشند. در این تحلیل که به صورت هفتگی انجام می شود، ما به بررسی کامل مهم ترین و کاربردی ترین شاخص های بازار می پردازیم، تا بتوانیم دید بهتری از وضعیت بازار داشته باشیم.

رویداد های مهم اقتصادی این هفته در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

دوشنبه، ۱۹ فوریه

 • PIXEL در Binance فهرست می‌شود.
 • بازارهای ایالات متحده برای روز رئیس جمهور تعطیل خواهند بود.

سه شنبه، ۲۰ فوریه

 • Airdrop Starknet انجام خواهد شد.
 • Binance آلتکوین های ANT-MULTI-VAI-XMR را از فهرست حذف می کند.
 • رای گیری به روز رسانی پروتکل ۲۰ XLM برگزار خواهد شد.
 • Bithumb ORC را از فهرست حذف خواهد کرد.

چهارشنبه، ۲۱ فوریه

 • HONEY اعلامیه خواهد کرد.
 • NVIDIA گزارش درآمد خود را اعلام خواهد کرد.
 • ۱۶:۰۰ – Bostic عضو FOMC صحبت خواهد کرد.
 • ۲۱:۰۰ – بومن عضو FOMC صحبت خواهد کرد.
 • ۲۲:۰۰ – صورتجلسه کمیته بازار آزاد فدرال ایالات متحده (FOMC) منتشر خواهد شد.

پنجشنبه، ۲۲ فوریه

 • BNB Greenfield Hardfork انجام خواهد شد.
 • AVAX – باز شدن قفل رمزی ۴۰۰ میلیون دلاری برگزار خواهد شد.
 • ۱۳:۰۰ – شاخص قیمت مصرف کننده منطقه یورو (CPI) سالانه (مورد انتظار: ۳.۳%، قبلی: ۳.۳%)
 • ۱۶:۳۰ – مطالبات اولیه بیکاری ایالات متحده (منتظر: ۲۱۷ هزار، قبلی: ۲۱۲ هزار)
 • ۱۸:۰۰ – جفرسون عضو FED صحبت خواهد کرد.

جمعه، ۲۳ فوریه

 • Coinbase SNT را از فهرست حذف خواهد کرد.
 • راه اندازی MATIC AggLayer v1 Mainnet برگزار خواهد شد.
 • ۰۱:۰۰ – آشپز عضو FED صحبت خواهد کرد.
 • ۰۳:۳۵ – والر عضو FED صحبت خواهد کرد.

شاخص TOTAL

تحلیل شاخص توتال total در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰

در ادامه به سراغ شاخص کل توتال رفته و آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. خدمتتان عرض کردیم که این شاخص پس از آنکه محدوده سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز اول را به طرف بالا، شکست، طبق انتظارمان به محدوده مقاومتی دوم نیز رسید و در ادامه گفتیم این سطح را هم بریک کرده و بعد از تشکیل پولبک ،به رشد خود ادامه داده و به محدوده مقاومت و هدف سوم ما نیز دست یافته است. در ادامه بر اساس الگوی نزولی که در تایم ۴ساعته شکل گرفت، این شاخص وارد فاز اصلاحی شد و مقداری اصلاح انجام داد.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید مجدد این شاخص شروع به رشد کرده اما در تایم ۴ ساعته الگوی صعودی قوی را شاهد نیستیم و تا زمانی که باکس قرمز به طرف بالا شکسته نشود، نمی‌توانیم بگوییم که شاخص کل می‌تواند به رشد خود ادامه دهد. اما در صورت بریک باکس قرمز فعلی، هدف بعدی یعنی خط قرمز رنگ نیز در دسترس قرار می‌گیرد.

تحلیل TOTAL امروز 30 بهمن 1402
تحلیل TOTAL امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

شاخص TOTAL2

تحلیل توتال total2 امروز ۱۴۰۲/۱۱/۳۰

در ادامه به سرغ چارت شاخص توتال ۲ رفته و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. دوستان خدمتتان عرض کردیم بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ شاهد شکل‌گیری یک تریدینگ رنج بوده‌ایم و در ادامه گفتیم که محدوده باکس قرمز و خط قرمز به عنوان سقف تریدینگ رنج و مقاومت‌های مهم مد نظر ما قرار دارند و در صورت تثبیت بالاتر از آن ناحیه انتظار رشد قابل توجه در این شاخص را داریم.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید محدوده باکس قرمز و خط قرمز رنگ به طرف بالا بریک شده و شاهد تثبیت بالاتر از آن ناحیه نیز بوده ایم. از آنجایی که ما ساختار تریدینگ رنج داشته‌ایم ،انتظار داریم این شاخص به اندازه عرض تریدینگ رنج به رشد خود ادامه داده و به محدوده خط قرمز رنگ که با عنوان TPTRنامگذاری کرده‌ایم نیز برسد و هم اکنون دقیقاً این شاخص طبق تحلیلی که داریم ،در حال حرکت است.

تحلیل TOTAL2 امروز 30 بهمن 1402
تحلیل TOTAL2 امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

شاخص TOTAL3

تحلیل توتال total3 امروز ۱۴۰۲/۱۱/۳۰

در ادامه به سراغ چارت شاخص توتال ۳ رفته و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. دوستان خدمتتان عرض کردیم که ساختار اصلی این شاخص را تریدینگ رنج میدانیم که بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز تشکیل شده است. چرا که این شاخص به صورت رنج بین این دو ناحیه نیز هستیم.دوستان این شاخص بعد از آنکه به ناحیه کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز رسید، یک الگوی صعودی را تشکیل داده و طبق انتظارمان شروع به رشد کرده و یک لگ صعودی دیگر را تا ناحیه سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز رنگ نیز تشکیل داد. دوستان در ادامه شاهد بریک محدوده سقف تریدینگ رنج و باکس قرمز رنگ نیز هستیم.
دوستان در حال حاضر پس از تشکیل پولبک به محدوده سقف، بر اساس الگویی که در تام ۴ ساعته شکل گرفته این شاخص شروع به رشد کرده و از آنجایی که ما ساختار تریدینگ رنج داشته‌ایم هم اکنون انتظار داریم که این شاخص به اندازه عرض آن تردینگ رنج رشد پیدا کند و هدف مد نظرمان، محدوده خط قرمز رنگ نیز می‌باشد.

تحلیل TOTAL3 امروز 30 بهمن 1402
تحلیل TOTAL3 امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D)

تحلیل شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D) در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰

در ادامه به چارت دامیننس بیت کوین پرداخته و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. خدمتتان عرض کردیم کف‌ها بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی قرار گرفته و به همین خاطر روند این شاخص صعودی می‌باشد و بر همین اساس، یک ترند لاین صعودی رسم کرده و در طی رشدی که داشته هدف اول دست یافته و در دامه گفتیم که هدف اصلی را محدوده باکس قرمز رنگ نیز می‌دانیم ،که همانطور که مشاهده می‌کنید، بعد از تشکیل یک الگوی صعودی بر روی ترند لاین صعودی ،مجدد شروع به رشد کرده و به طرف هدف اصلی حرکت کرده است. در ادامه گفتیم که این شاخص در نزدیکی محدوده هدف مد نظرمان، وارد فاز اصلاحی شده و می‌تواند تا ترند لاین صعودی نیز ادامه پیدا کند.
دوستان در حال حاضر دامیننس بیت کوین طبق انتظارمان به ترند لاین صعودی رسیده و پایین‌تر از ترند لاین صعودی رفته است،در صورت تثبیت پایین‌تر از ترند لاین صعودی و باکس حمایتی سبز، این شاخص می‌تواند افت قابل توجه‌تری را داشته باشد و در صورت این اتفاق، حمایت‌های بعدی را بر روی چارت مشخص خواهیم کرد.

تحلیل BTC.D امروز 30 بهمن 1402
تحلیل BTC.D امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

شاخص ETF بیت کوین در بازار سهام امریکا

تحلیل شاخص ETF در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰

دوستان در ادامه به چارت شاخص BITO در تایم فریم روزانه رفته و آن را مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم، دوستان توجه داشته باشید که تحلیلمان را نسبت به هفته گذشته آپدیت کرده و می‌توانی دید بهتری نسبت به این شاخص داشته باشید. همانطور که مشاهده می‌کنید کف‌ها بالاتر از کف قبلی و سقف‌ها بالاتر از سقف قبلی تشکیل شده‌اند و بر همین اساس روند این شاخص صعودی بوده و از آنجایی که یک ساختار کانال را تشکیل داده، ما نیز یک کانال صعودی رسم کرده‌ایم و انتظار داریم این شاخص بین سقف و کف این کانال نوسان پیدا کند.
دوستان در حال حاضر همانگونه که مشخص است این شاخص به ناحیه سقف کانال صعودی رسیده و واکنش نشان داده است به این نکته توجه داشته باشید در صورتی که در آن ناحیه الگو های نزولی قوی شکل بگیرند، این شاخص می‌تواند شروع به افت قابل توجهی کرده و شاهد شکل‌گیری یک موج اصلاحی و نزولی تا ناحیه کف کانال نیز باشیم.

تحلیل BITO امروز 30 بهمن 1402
تحلیل BITO امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها (OTHERS.D)

 (OTHERS.D)شاخص سایر آلت کوین ها در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰

در ادامه دوستان عزیز به سراغ چارت دامیننس سایر آلت کوین‌ها رفته‌ و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی تحلیل قرار داده‌ایم. همانطور که مشاهده می‌کنید این شاخص درون یک روند صعودی در حال حرکت است، چرا که کف ها بالاتر از کف قبلی و سقف‌ها بالاتر از سقف قبلی قرار گرفتند، اگر توجه کنید ساختار کانال شکل گرفته و ما نیز آن کانال صعودی را نیز رسم کرده‌ایم. طبق انتظاری که داشتیم این شاخص بین سقف و کف این کانال در حال نوسان است.
دوستان عزیز در حال حاضر این شاخص طبق انتظاری که داشتیم تا ناحیه کف کانال به اصلاح خود ادامه داده و شاهد واکنش به آن ناحیه نیز هستیم نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر در ناحیه کف کانال صعودی الگوهای صعودی شکل بگیرد،مجدد این انتظار را داریم که حداقل تا ناحیه سقف کانال شروع به رشد کند نکته پایانی که می‌بایست آن را بدانید این است که محدوده باکس سبز به عنوان یک حمایت ماژور مد نظر ما قرار دارد و در صورت از دست رفتن آن ناحیه روند صعودی متوقف و تغییر روند را خواهیم داشت.

تحلیل OTHERS.D امروز 30 بهمن 1402
تحلیل OTHERS.D امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس تتر (USDT.D)

تحلیل شاخص دامیننس تتر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰

در ادامه به چارت دامیننس تتر پرداخته و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. دوستان تحلیل من همچنان پابرجاست و تغییری نداشته چرا که خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس قرمز را به عنوان یک مقاومت مهم مد نظر خود قرار داده بودیم که به محض برخورد این شاخص با این ناحیه شروع به اصلاح کرد و در ادامه باکس سبز اول را به عنوان حمایت در نظر داشتیم و در ادامه خدمتتان عرض کرده بودیم که اگر باکس سبز اول از دست برود ، افت قابل توجهی در این شاخص می‌تواند رخ دهد.دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید پس از از دست رفتن باکس سبز اول، طبق انتظارمان، شاهد ریزش این شاخص هستیم و سپس محدوده حمایتی بعدی را برایتان مشخص کردیم که گفتیم آن محدوده از نوع ماژور نیز می‌باشد.
دوستان عزیز در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید، محدوده باکس سبز دوم که به عنوان حمایت ماژور مد نظرمون قرار داشت نیز بریک و شکسته شده و این شاخص، شروع به افت کرده است و ما نیز محدوده حمایتی بعدی را برایتان مشخص کرده‌ایم. نکته مهمی که می بایست آن را بدانید این است رشدهای اخیر را به عنوان پولبک به سطح شکسته شده دانسته و و با تشکیل الگوی نزولی که شاهدش هستیم روند نزولی از سر گرفته شده و حمایت بعدی در دسترس قرار دارد.

تحلیل USDT.D امروز 30 بهمن 1402
تحلیل USDT.D امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دلار امریکا (DXY)

تحلیل شاخص دلار امریکا (DXY) در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰

دوستان در ادامه، به سراغ چارت شاخص دلار آمریکا رفته ایم و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. خدمتتان عرض کردیم که این شاخص در طی رشدی که داشته ترند لاین نزولی را به طرف بالا شکسته است و به رشد خود ادامه داده تا اینکه شاهد کلوز بالاتر از خط قرمز که به عنوان آخرین سقف ترند نزولی می‌دانستیم نیز هستیم. که اگر به یاد داشته باشید گفته بودیم اگر این اتفاق رخ دهد روند را کاملاً صعودی میدانیم.
دوستان در حال حاضر بعد از مقداری اصلاح یک الگوی صعودی قوی شکل گرفته و بر این اساس میتوانیم این انتظار را داشته باشیم که این شاخص به رشد خود ادامه داده و خود را به ناحیه باکس قرمز رنگ نیز برساند. توجه داشته باشید به این نکته که، کندل‌های قرمز فعلی را مینور و موقت دانسته و خیلی سریع می‌تواند روند صعودی از سر گرفته شود.

تحلیل DXY امروز 30 بهمن 1402
تحلیل DXY امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس دیفای (TOTALDEFI.D)

تحلیل شاخص دامیننس دیفای در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰

در ادامه به سراغ چارت شاخص دامیننس دیفای رفته‌ و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم ، دوستان تحلیل ما نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته و همچنان پابرجاست. خدمتتان عرض کردیم، بین دو ناحیه باکس آبی رنگ شکل‌گیری یک تریدینگ رنج را داشته‌ایم، که طی چند هفته گذشته ،از ناحیه سقف شکست حاصل شد و طبق انتظاری که داشتیم این شاخص به اندازه عرض تریدینگ رنج شروع به رشد کرد و هدف مد نظر ما را، که با باکس قرمز برایتان مشخص کرده‌ بودیم را به دست آورد و بعد از رسیدن به آن ، مجدد شروع به اصلاح کرده است.
دوستان در حاضر روند این شاخص بر اساس شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی کاملاً صعودی بوده و در صورت عبور از محدوده باکس قرمز این شاخص می‌تواند تا هدف بعدی، که با خط قرمز مشخص کرده‌ایم رشد پیدا کند. اما نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر در محدوده باکس قرمز الگوهای نزولی قوی شکل بگیرند این شاخص می‌تواند مجدد شروع به افت کرده و به طرف باکس آبی رنگ نیز حرکت کند.

تحلیل TOTALDEFI.D امروز 30 بهمن 1402
تحلیل TOTALDEFI.D امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

شاخص ۵۰۰ s&p امریکا

تحلیل شاخص ۵۰۰ s&p امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰

در ادامه دوستان به سراغ چارت S&P500 رفته‌ایم و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم همانطور که خدمتتان عرض کردیم روند اصلی این شاخص صعودی بوده و در ادامه خدمتتان گفتیم که خط قرمز اول را به عنوان هدف مدنظر خود قرار داده ایم که انتظار داریم این شاخص به رشد خود ادامه داده و به این ناحیه برسد و دقیقاً این اتفاق رخ داده و به هدف مد نظر ما دست یافته است.
دوستان در حال حاضر هدف اول یا محدوده مقاومتی اول بریک شده است و در ادامه کولبک هم به سطح شکسته شده زده شده و سپس یک الگوی صعودی نیز شکل گرفته و بر همین اساس توقع داریم رشد این شاخص ادامه یابد و به هدف دوم یا تیپی دوم مد نظر ما نیز برسد. نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که کندل های قرمز را مینور و موقت می‌دانیم و کاملاً هدف بعدی در دسترس قرار دارد.

تحلیل SPX امروز 30 بهمن 1402
تحلیل SPX امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

شاخص CPI امریکا

تحلیل شاخص CPI امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰

دوستان عزیز در بخش آخر هم ، شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا USCPI را مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. همانطور که مشاهده می‌کنید گزارش اولین ماه سال ۲۰۲۴ منتشر گردیده و دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم این شاخص با آغاز سال نو میلادی رشد ۰.۵۴ درصد را ثبت کرده است و در طی این افزایش ،اصلاح چهار ماه گذشته را تحت پوشش خود قرار داده است.
به این نکته توجه داشته باشید که روند این شاخص صعودی بوده و همچنان این انتظار را داریم که به رشد خود ادامه دهد و نکته دیگر اینکه گزارش اخیر رشد قابل توجهی بوده و می‌تواند تاثیر قابل توجهی بر روی انس جهانی طلا بگذارد.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل USCPI امروز 30 بهمن 1402
تحلیل USCPI امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

رویداد های مهم اقتصادی این هفته در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

شاخص TOTAL

تحلیل شاخص توتال total در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۳

دوستان در ادامه به سراغ چارت شاخص کل توتال رفته و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. اگر به یاد داشته باشید خدمتتان عرض کردیم که اگر شاهد تثبیت بالاتر از باکس آبی باشیم، انتظار رشد این شاخص را داریم و همانطور که مشاهده می‌کنید تثبیت و یک الگوی صعودی بالاتر از باکس آبی شکل گرفته و سپس این شاخص طبق انتظارمون شروع به رشد کرده و به هدف مد نظرمان یعنی باکس قرمز اول که به عنوان سقف تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس آبی و باکس قرمز رنگ بود نیز دست یافته است. در ادامه گفتیم اگر از این مقاومت عبور کند هدف بعدی نیز در دسترس قرار می‌گیرد و همانطور که مشاهده می‌کنید، این شاخص به هدف مد نظر ما نیز رسیده است
دوستان در حال حاضر نکته مهمی که می‌بایست به آن توجه کنید این است که هدف دوم به عنوان یک مقاومت ماژور و یک ناحیه عرضه مهم مد نظرمان قرار دارد و در صورت مشاهده الگوهای نزولی قوی در آن ناحیه، این شاخص می‌تواند وارد فاز اصلاحی شود. اما هنوز الگوی نزولی شکل نگرفته است.

تحلیل TOTAL امروز 23 بهمن 1402
تحلیل TOTAL امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

شاخص TOTAL2

تحلیل توتال total2 امروز ۱۴۰۲/۱۱/۲۳

در ادامه به سراغ چارت شاخص توتال ۲ رفته و آن را در تایم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید این شاخص دقیقاً طبق تحلیل مان به حرکت خود ادامه داد و به هدف مد نظرمان دست یافت.چرا که خدمتتان عرض کردیم که ساختار اصلی این شاخص را تریدینگ رنج میدانیم که بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز تشکیل شده است. چرا که چندین بار شاهد حرکت این شاخص به صورت رنج بین این دو ناحیه نیز هستیم.
دوستان عزیز شاخص توتال ۲ بعد از آنکه به ناحیه باکس سبز که به عنوان کف تریدینگ رنج مد نظر ما قرار داشت، یک الگوی صعودی را تشکیل داد و گفتیم که انتظار داریم این شاخص مجدد شروع به رشد کند و یک لگ صعودی جدید را بسازد و هدف اصلی آن را محدوده سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز رنگ نیز می‌دانیم.
دوستان در حال حاضر شاخص توتال۲ در ناحیه سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز یک الگوی نزولی قوی را تشکیل داده و بر همین اساس انتظار داریم که این شاخص شروع به افت کند و اولین هدف آن ،محدوده ترند لاین صعودی نیز می‌باشد و در صورت از دست رفتن ترند لاین صعودی، هدف بعدی را ناحیه کف تردینگ رنج یعنی باکس سبز نیز می‌دانیم.

تحلیل TOTAL2 امروز 23 بهمن 1402
تحلیل TOTAL2 امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

شاخص TOTAL3

تحلیل توتال total3 امروز ۱۴۰۲/۱۱/۲۳

در ادامه به سراغ چارت شاخص توتال ۳ رفته و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. دوستان اگر به یاد داشته باشید. خدمتتان عرض کردیم که ساختار اصلی این شاخص را تریدینگ رنج میدانیم که بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز تشکیل شده است. چرا که چندین بار شاهد حرکت این شاخص به صورت رنج بین این دو ناحیه نیز هستیم.دوستان این شاخص بعد از آنکه به ناحیه باکس سبز که به عنوان کف تریدینگ رنج مد نظر ما قرار داشت، یک الگوی صعودی را تشکیل داد و گفتیم که انتظار داریم این شاخص مجدد شروع به رشد کند و یک لگ صعودی جدید را بسازد ،که دقیقاً این اتفاق رخ داده است.
دوستان در حال حاضر بر اساس قوانینی که در تریدینگ رنج وجود دارد لگ صعودی را تکمیل می‌دانیم و هم اکنون این شاخص وارد فاز اصلاحی شده است و می‌تواند تا ترند لاین صعودی نیز به اصلاح خود ادامه دهد اما به این نکته توجه داشته باشید که همچنان امکان رشد این شاخص تا محدوده باکس قرمز رنگ نیز وجود دارد.

تحلیل TOTAL3 امروز 23 بهمن 1402
تحلیل TOTAL3 امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D)

تحلیل شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D) در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۳

در ادامه به چارت دامیننس بیت کوین پرداخته و آن را در تایم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. دوستان تحلیل روز گذشته همچنان پابرجاست.همانطور که مشاهده می‌کنید بعد از شکست خط روند نزولی، روند این شاخص صعودی شده و بر همین اساس یک ترند لاین صعودی رسم کردیم و در ادامه خدمتتان گفتیم که انتظار داریم در مرحله اول به هدف اول ما یعنی باکس صورتی رنگ نیز این شاخص برسد، که دقیقاً طبق انتظارمان این شاخص به هدف اول دست یافت و سپس با مشاهده الگوهای اصلاحی ،توقع داشتیم تا ترند لاین صعودی موج اصلاحی صورت گیرد و بعد از رسیدن به ترند لاین صعودی، گفتیم اگر الگوهای صعودی شکل بگیرند ،انتظار رشد مجدد این شاخص را داریم.
دوستان در حال حاضر در ناحیه ترند لاین صعودی و باکس سبز که نقش حمایت را دارد، یک الگوی صعودی قوی شکل گرفته و گفتیم که انتظار داریم که شاخص دامیننس بیت کوین شروع به رشد کند و به هدف اصلی ما یعنی باکس قرمز رنگ نیز برسد.

تحلیل BTC.D امروز 23 بهمن 1402
تحلیل BTC.D امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

شاخص ETF بیت کوین در بازار سهام امریکا

تحلیل شاخص ETF در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۳

دوستان در ادامه به چارت شاخص BITO در تایم فریم روزانه رفته و آن را مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم، خدمتتان عرض کردیم که روند این شاخص صعودی بوده و از آنجایی که یک ساختار کانال را تشکیل داده، ما نیز یک کانال صعودی رسم کرده‌ایم ، در ادامه یک ناحیه مقاومتی مهم و عرضه داریم که بر روی چارت که با باکس قرمز مشخص کرده‌ایم. در ادامه گفتیم که اگر باکس قرمز از دست برود ،انتظار داریم که شاخص BITO، شروع به اصلاح کند و شاهد شکل‌گیری یک موج نزولی نیز باشیم. همانطور که مشاهده می‌کنید این ناحیه به طرف پایین بریک شد اما کندل‌های تثبیت کننده ایجاد نشدند و شاهد برگشت این شاخص به بالای محدوده باکس قرمز رنگ نیز هستیم.
دوستان در حال حاضر رشد این شاخص نهایتاً می‌تواند تا خط قرمز پیش برود و در صورت شکل‌گیری الگوهای نزولی مجدد انتظار افت این شاخص را داریم نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر شاهد تثبیت بالاتر از خط قرمز باشیم این شاخص می‌تواند رشد بیشتری را متحمل شود.

تحلیل BITO امروز 23 بهمن 1402
تحلیل BITO امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها (OTHERS.D)

 (OTHERS.D)شاخص سایر آلت کوین ها در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۳

در ادامه دوستان عزیز به سراغ چارت دامیننس سایر آلت کوین‌ها رفته‌ و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی تحلیل قرار داده‌ایم. همانطور که مشاهده می‌کنید این شاخص درون یک روند صعودی در حال حرکت است، چرا که کف ها بالاتر از کف قبلی و سقف‌ها بالاتر از سقف قبلی قرار گرفتند، اگر توجه کنید ساختار کانال شکل گرفته و ما نیز آن کانال صعودی را نیز رسم کرده‌ایم. طبق انتظاری که داشتیم این شاخص بین سقف و کف این کانال در حال نوسان است.
دوستان عزیز در حال حاضر در موج اصلاحی کانال صعودی قرار داریم و این شاخص می‌تواند تا کف کانال نیز افت پیدا کند و در ادامه اگر در آن ناحیه الگوهای صعودی شکل بگیرد مجدد این انتظار را داریم که حداقل تا ناحیه سقف کانال شروع به رشد کند نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که محدوده باکس سبز به عنوان یک حمایت ماژور مد نظر ما قرار دارد و در صورت از دست رفتن آن ناحیه روند صعودی متوقف خواهد شد.

تحلیل OTHERS.D امروز 23 بهمن 1402
تحلیل OTHERS.D امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس تتر (USDT.D)

تحلیل شاخص دامیننس تتر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۳

در ادامه به چارت دامیننس تتر پرداخته و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم دوستان اگر به یاد داشته باشید محدوده باکس قرمز را به عنوان یک مقاومت مهم مد نظر خود قرار داده بودیم که به محض برخورد این شاخص با این ناحیه شروع به اصلاح کرد و در ادامه باکس سبز اول را به عنوان حمایت در نظر داشتیم که در آن ناحیه شاهد شکل‌گیری الگوهای صعودی بودیم و گفتیم بر این اساس احتمال رشد این شاخص وجود دارد اما پس از مقداری رشد ،مجدد شروع به افت کرده و خود را به ناحیه باکس سبز نیز رساند و ادامه خدمتتان عرض کرده بودیم که اگر باکس سبز اول از دست برود ، افت قابل توجهی در این شاخص می‌تواند رخ دهد.دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید پس از از دست رفتن باکس سبز اول، طبق انتظارمان، شاهد ریزش این شاخص هستیم.
دوستان در حال حاضر به این نکته توجه داشته باشید این است که محدوده حمایت بعدی را که برایتان مشخص کرده‌ایم، یک حمایت از نوع ماژور میباشد و احتمال واکنش شاخص دامیننس تتر در آن ناحیه و برگشت نیز وجود دارد و در صورت شکل‌گیری الگوهای بازگشت و صعودی ،میتوانیم شاهد رشد مینور این شاخص باشیم. اما هنوز الگوی بازگشتی شکل نگرفته است.

تحلیل USDT.D امروز 23 بهمن 1402
تحلیل USDT.D امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دلار امریکا (DXY)

تحلیل شاخص دلار امریکا (DXY) در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۳

دوستان در ادامه، به سراغ چارت شاخص دلار آمریکا رفته ایم و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. اگر به یاد داشته باشید. خدمتتان عرض کردیم که این شاخص در طی رشدی که داشته ترند لاین نزولی را به طرف بالا شکسته است اما هنوز نمی‌توانیم بگوییم که روند نزولی به پایان رسیده و برای اعلام پایان روند نزولی، نیازمند این هستیم که این شاخص بالاتر از خط قرمز رنگ برود.
دوستان عزیز در حال حاضر شاهد کلوز بالاتر از خط قرمز رنگ نیز هستیم و روند را از این پس می‌توانیم صعودی بدانیم و کندل‌های قرمزی که اتفاق می‌افتند را مینور و موقت می‌دانیم. نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که احتمال ایجاد یک موج اصلاحی از همین نواحی وجود دارد و بعد از آن با مشاهده و ابجاد نشانه‌های بازگشتی، می‌تواند این شاخص مجدد شروع به رشد کند.

تحلیل DXY امروز 23 بهمن 1402
تحلیل DXY امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس دیفای (TOTALDEFI.D)

تحلیل شاخص دامیننس دیفای در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۳

در ادامه به سراغ چارت شاخص دامیننس دیفای رفته‌ و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم ، دوستان تحلیل ما نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته و همچنان پابرجاست. خدمتتان عرض کردیم، بین دو ناحیه باکس آبی رنگ شکل‌گیری یک تریدینگ رنج را داشته‌ایم، که طی چند هفته گذشته ،از ناحیه سقف شکست حاصل شد و طبق انتظاری که داشتیم این شاخص به اندازه عرض تریدینگ رنج شروع به رشد کرد و هدف مد نظر ما را، که با باکس قرمز برایتان مشخص کرده‌ بودیم را به دست آورد و بعد از رسیدن به آن ، مجد شروع به اصلاح کرده است.
دوستان اگر دقت کنید شاهد شکل گیری یک تریدینگ رنج جدید بین باکس آبی و باکس قرمز رنگ نیز هستیم و در حال حاضر لگ صعودی تکمیل شده و در ناحیه باکس قرمز یک الگوی نزولی شکل گرفته و انتظار داریم این شاخص به خود افت ادامه داده و مجدد به طرف ناحیه باکس آبی حرکت کرده و به آن نیز برسد.

تحلیل TOTALDEFI.D امروز 23 بهمن 1402
تحلیل TOTALDEFI.D امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

شاخص ۵۰۰ s&p امریکا

تحلیل شاخص ۵۰۰ s&p امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۳

در ادامه دوستان به سراغ چارت S&P500 رفته‌ایم و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم همانطور که خدمتتان عرض کردیم روند اصلی این شاخص صعودی بوده و اگر به یاد داشته باشید هفته گذشته خط قرمز رنگ را به عنوان هدف مدنظر خود قرار داده بودیم که گفتیم انتظار داریم این شاخص به این ناحیه برسد و دقیقاً این اتفاق رخ داده و به هدف مد نظر ما دست یافته است.
دوستان در حال حاضر آن محدوده هدف یا مقاومتی بریک شده است و در ادامه کندل‌های تثبیت کننده و یک الگوی صعودی نیز شکل گرفته و بر همین اساس توقع داریم رشد این شاخص ادامه یابد و به هدف دوم یا تیپی دوم مد نظر ما نیز برسد. نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر کندل قرمزی شکل بگیرد را مینور و موقت می‌دانیم خیلی سریع می‌تواند روند اصلی از سر گرفته شود.

تحلیل SPX امروز 23 بهمن 1402
تحلیل SPX امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

شاخص CPI امریکا

تحلیل شاخص CPI امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۳

دوستان عزیز در بخش آخر هم نگاهی به شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا USCPI داریم که با ارائه گزارش آخرین ماه میلادی یعنی دسامبر، پرونده سال ۲۰۲۳ بسته شد و طبق آخرین گزارش، مجدد این شاخص ۰/۱ درصد اصلاح کرده است.
دوستان عزیز بر اساس این نمودار ، شاخص uscpi ابالات متحده آمریکا در سال ۲۰۲۳ حدوداً +۲/۵ درصد تخمین زده شده است. توجه داشته باشید که طی چهار ماه گذشته شاهد یک موج اصلاحی در این شاخص بوده‌ایم اما فراموش نکنید که روند اصلی این شاخص همیشه صعودی بوده و انتظار داریم مجدد در سال ۲۰۲۴ این شاخص به رشد خود ادامه دهد و در ادامه این نکته را بدانید که این تورم از نوع تورم مفید می‌باشد. توجه داشته باشید که این گزارش ها ماهانه منتشر میشود و گزارش ماه ژانویه ۲۰۲۴ هنوز اعلام نشده اما بزودی منتشر خواهد شد.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل USCPI امروز 23 بهمن 1402
تحلیل USCPI امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

رویداد های مهم اقتصادی این هفته در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

دوشنبه، ۵ فوریه

 • Eigenlayer سه توکن مایع جدید اضافه می کند: sfrxETH، mETH، LsETH
 • MAGIC – Treasure Chain Litepaper منتشر خواهد شد.
 • نسبت‌های ذخیره مورد نیاز (RRR) برای بانک‌ها در چین از ۵ فوریه ۵۰ واحد کاهش می‌یابد، بنابراین ۱ تریلیون یوان سرمایه بلندمدت فراهم می‌شود.
 • ۰۳:۰۰ – پاول رئیس FED سخنرانی خواهد کرد.

سه شنبه، ۶ فوریه

 • STRAX – EVM Testnet
 • MATIC – به روز رسانی Etrog
 • SEC در مورد برنامه Invesco Galaxy Ethereum Spot ETF که به ۶ فوریه در ۱۳ دسامبر به تعویق افتاد تصمیم گیری خواهد کرد. (تعویق/رد/پذیرش)

چهارشنبه، ۷ فوریه

 • اتریوم – به‌روزرسانی Holesky Dencun
 • ZEN – به روز رسانی شبکه اصلی

پنجشنبه، ۸ فوریه

 • جشنواره جهانی کن هوش مصنوعی
 • AHA – ACT Token Swap
 • KLAY – پیشنهاد ادغام FNSA دوباره راه اندازی می شود.
 • ۱۶:۳۰ – مطالبات اولیه بیکاری ایالات متحده (منتظر: ۲۱۹ هزار، ۲۲۴ هزار نفر قبلی)

جمعه، ۹ فوریه

 • سال جدید قمری در کره جنوبی.
 • تصمیم در مورد تایید ETF بیت کوین اسپات در هنگ کنگ اتخاذ خواهد شد.

شنبه، ۱۰ فوریه

 • سال نوی چینی شروع می شود.

شاخص TOTAL

تحلیل شاخص توتال total در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۶

دوستان زوم ارزی در ادامه این بخش ،به چارت شاخص کل توتال پرداخته و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. اگر به یاد داشته باشید خدمتتان عرض کردیم که این شاخص بالاتر از باکس آبی تثبیت داده و در ادامه گفتیم که انتظار پولبک و نوسان در محدوده باکس آبی را داریم که دقیقاً این اتفاق افتاده است.
دوستان در حال حاضر همچنان شاخص کل توتال در ناحیه باکس آبی در حال نوسان و حرکت رنج است و نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر از طرف سقف خارج شود توقع داریم این شاخص تا باکس قرمز شروع به رشد کند و در صورت خارج شدن از ناحیه کف ،توقع داریم که افت قابل توجهی را در این شاخص ببینیم.

تحلیل TOTAL امروز 16 بهمن 1402
تحلیل TOTAL امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

شاخص TOTAL2

تحلیل توتال total2 امروز ۱۴۰۲/۱۱/۱۶

در ادامه به چارت شاخص توتال ۲ رفته و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم.خدمتتان عرض کردیم که ساختار اصلی این شاخص را تریدینگ رنج میدانیم که بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز تشکیل شده است. چرا که چندین بار شاهد حرکت این شاخص به صورت رنج بین این دو ناحیه نیز هستیم.
دوستان عزیز شاخص توتال ۲ بعد از آنکه به ناحیه باکس سبز که به عنوان کف تریدینگ رنج مد نظر ما قرار داشت، یک الگوی صعودی را تشکیل داد و گفتیم که انتظار داریم این شاخص مجدد شروع به رشد کند و یک لگ صعودی جدید را بسازد ،که دقیقاً این اتفاق در حال رخ دادن است و هدف اصلی آن را محدوده سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز رنگ نیز می‌دانیم. البته به این نکته توجه داشته باشید که آن ترید لاین صعودی که رسم کرده‌ایم را به عنوان یک حمایت می‌دانیم و در صورت از دست رفتن آن و شکست به طرف پایین، افت این شاخص و حرکت آن به طرف باکس سبز نیز محتمل است.

تحلیل TOTAL2 امروز 16 بهمن 1402
تحلیل TOTAL2 امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

شاخص TOTAL3

تحلیل توتال total3 امروز ۱۴۰۲/۱۱/۱۶

در ادامه به چارت شاخص توتال ۳ رفته و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. خدمتتان عرض کردیم که ساختار اصلی این شاخص را تریدینگ رنج شکل داده که بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز تشکیل شده است و شاهد حرکت این شاخص، به صورت رنج بین این دو ناحیه نیز هستیم.
دوستان در حال حاضر ما همچنان در لگ صعودی قرار داریم و بر همین اساس یک ترند لاین صعودی رسم کرده‌ایم به این نکته توجه داشته باشید که در تایم ۴ ساعته طی دو کندل گذشته کف ترند لاین صعودی بریک شده و در صورتی که شاهد تثبیت باشیم انتظار داریم این شاخص شروع به افت کند. در غیر این صورت همچنان این توقع را داریم که این شاخص به رشد خود ادامه داده و به باکس قرمز رنگ یعنی سقف تریدینگ رنج نیز برسد.

تحلیل TOTAL3 امروز 16 بهمن 1402
تحلیل TOTAL3 امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D)

تحلیل شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D) در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۶

در ادامه به چارت دامیننس بیت کوین پرداخته ایم و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. همانطور که مشاهده می‌کنید این شاخص به اولین هدف مد نظر ما نیز یعنی باکس صورتی رنگ نیز رسیده است. و شاهد واکنش آن نسبت به آن ناحیه نیز هستیم و در ادامه خدمتتان عرض کردیم که هدف اصلی مد نظرمان محدوده باکس قرمز نیز می‌باشد و انتظار داریم این شاخص تا آن ناحیه به رشد خود ادامه دهد.
دوستان در حال حاضر در ناحیه باکس صورتی یک الگوی نزولی قوی شکل گرفته و شاخص دامیننس بیت کوین وارد فاز اصلاحی گردیده است که انتظار داریم تا ناحیه ترند لاین صعودی نیز این اصلاح ادامه داشته باشد. توجه داشته باشید بعد از اتمام موج اصلاحی و مشاهده الگوهای بازگشتی و صعودی ،مجدد انتظار داریم که شاهد رشد این شاخص باشیم و هدف اصلی در دسترس ما قرار بگیرد.

تحلیل BTC.D امروز 16 بهمن 1402
تحلیل BTC.D امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

شاخص ETF بیت کوین در بازار سهام امریکا

تحلیل شاخص ETF در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۶

دوستان در ادامه به چارت شاخص BITO در تایم فریم روزانه رفته و آن را مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم، همانطور که هفته گذشتم خدمتتان عرض کردیم روند این شاخص صعودی بوده و از آنجایی که یک ساختار کانال را تشکیل داده، ما نیز یک کانال صعودی رسم کرده‌ایم ، در ادامه یک ناحیه مقاومتی مهم و عرضه داریم که بر روی چارت که با باکس قرمز مشخص کرده‌ایم. در ادامه گفتیم که اگر ناحیه باکس قرمز به طرف بالا شکسته شود مجدد انتظار رشد این شاخص‌ را داریم و اگر این شاخص به طرف پایین حرکت کند و باکس قرمز از دست برود ،انتظار داریم که شاخص BITO، شروع به اصلاح کند و شاهد شکل‌گیری یک موج نزولی نیز باشیم.
دوستان عزیز در حال حاضر باکس قرمز به طرف پایین شکسته شده و اگر به یاد داشته باشید پولبکی که صحبتش را کردیم شکل گرفته و تکمیل گردیده است و هم اکنون انتظار داریم که این شاخص شروع به افت کند و به طرف ناحیه کف کانال صعودی حرکت کند، که هدف اصلی مد نظر ما نیز آن محدوده می‌باشد.

تحلیل BITO امروز 16 بهمن 1402
تحلیل BITO امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها (OTHERS.D)

 (OTHERS.D)شاخص سایر آلت کوین ها در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۶

در ادامه دوستان عزیز به سراغ چارت دامیننس سایر آلتکوین‌ها رفته‌ و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی تحلیل قرار داده‌ایم. همانطور که مشاهده می‌کنید این شاخص درون یک روند صعودی در حال حرکت است، چرا که کف ها بالاتر از کف قبلی و سقف‌ها بالاتر از سقف قبلی قرار گرفتند، اگر توجه کنید ساختار کانال شکل گرفته و ما نیز آن کانال صعودی را نیز رسم کرده‌ایم. طبق انتظاری که داشتیم این شاخص بین سقف و کف این کانال در حال نوسان است و در طی آخرین برخوردی که به محدوده کف کانال داشته، یک الگوی صعودی را شکل داده و ما نیز انتظار داریم این شاخص به رشد خود ادامه دهد و مجدد به طرف سقف کانال حرکت کند.
دوستان عزیز در حال حاضر کندل‌های قرمزی که تشکیل شده‌اند، در قالب اصلاح هستند و همچنان این انتظار را داریم بعد از اتمام اصلاح، با دیده شدن نشانه‌های بازگشتی، این شاخص خود را به ناحیه سقف کانال نیز برساند. اما هنوز نشانه‌ای تشکیل نشده است و نکته پایانی که می‌بایست به آن اشاره کرد این است که در صورت افت این شاخص و از دست رفتن کف کانال روند صعودی متوقف میشود و در آن صورت تحلیلمان نیاز به آپدیت دارد.

تحلیل OTHERS.D امروز 16 بهمن 1402
تحلیل OTHERS.D امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس تتر (USDT.D)

تحلیل شاخص دامیننس تتر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۶

در ادامه به سراغ چارت دامیننس تتر رفته‌ایم و آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس قرمز را به عنوان یک مقاومت مد نظر قرار داده بودیم و این شاخص به محض رسیدن به آن ناحیه واکنش نشان داده و یک الگوی نزولی ساخت و سپس شروع به اصلاح کرده است. در ادامه باکس سبز را به عنوان حمایت ماژور و کف ترند صعودی لحاظ کردیم که همانطور که مشاهده می‌کنید به محض رسیدن این شاخص به آن ناحیه مورد حمایت قرار گرفته است.
دوستان عزیز در تایم فریم روزانه در ناحیه باکس سمتی که الگوی صعودی شکل گرفته و بر این اساس این انتظار را داریم که شاهد رشد این شاخص باشیم و تا ناحیه باکس قرمز رنگ نیز می‌تواند به رشد خود ادامه دهد و به آن برسد. در تایم ۴ ساعته اگر ترند لاین نزولی به طرف بالا شکسته شوند احتمال آن رشد را بالا می‌برد و به تحلیلمان اعتبار می‌دهد.

تحلیل USDT.D امروز 16 بهمن 1402
تحلیل USDT.D امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دلار امریکا (DXY)

تحلیل شاخص دلار امریکا (DXY) در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۶

دوستان در ادامه، به سراغ چارت شاخص دلار آمریکا رفته ایم و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. به این نکته توجه داشته باشید که تحلیلمان نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته و همچنان پابرجاست. همانطور که خدمتتان عرض کردیم روند اصلی این شاخص نزولی می‌باشد. چرا که سقف ها پایین‌تر از سقف قبلی و کف‌ها پایین‌تر از کف قبلی خود قرار گرفته‌اند و گفتیم که ناحیه‌های باکس سبز به عنوان حمایت مد نظر ما قرار دارند و هرگونه تشکیل کندل‌های سبز و رشد موقتی و مینور هستند.
دوستان در حال حاضر ترند لاین نزولی به طرف بالا بریک و شکسته شده اما این نکته را فراموش نکنید که تا زمانی که خط قرمز به طرف بالا شکسته نشود، روند را همچنان ما نزولی می‌دانیم. اگر هم این اتفاق رخ دهد، تحلیلمان را آپدیت خواهیم کرد. نکته پایانی که باید آن را هم بدانید این است که اگر قبل از رسیدن به خط قرمز، الگوهای نزولی شکل بگیرند. یک موج نزولی دیگر در این شاخص نیز تشکیل خواهد شد.

تحلیل DXY امروز 16 بهمن 1402
تحلیل DXY امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس دیفای (TOTALDEFI.D)

تحلیل شاخص دامیننس دیفای در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۶

در ادامه به سراغ چارت شاخص دامیننس دیفای رفته‌ و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم ، همانطور که هفته گذشته خدمتتان عرض کردیم، بین دو ناحیه باکس آبی رنگ شکل‌گیری یک تریدینگ رنج را داشته‌ایم، که طی چند هفته گذشته ،از ناحیه سقف شکست حاصل شد و طبق انتظاری که داشتیم این شاخص به اندازه عرض تریدینگ رنج شروع به رشد کرد و هدف مد نظر ما را، که با باکس قرمز برایتان مشخص کرده‌ بودیم را به دست آورد و بعد از رسیدن به آن ، مجد شروع به اصلاح کرده است.
دوستان در حاضر اگر دقت کنید شاهد شکل گیری یک تریدینگ رنج جدید بین باکس آبی و باکس قرمز رنگ نیز هستیم و در حال حاضر لگ صعودی تکمیل شده و در ناحیه باکس قرمز یک الگوی نزولی شکل گرفته و انتظار داریم این شاخص به خود افت ادامه داده و مجدد به طرف ناحیه باکس آبی حرکت کرده و به آن نیز برسد.

تحلیل TOTALDEFI.D امروز 16 بهمن 1402
تحلیل TOTALDEFI.D امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

شاخص ۵۰۰ s&p امریکا

تحلیل شاخص ۵۰۰ s&p امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۶

در ادامه ،دوستان به سراغ چارت S&P500 رفته‌ایم و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم همانطور که خدمتتان عرض کردیم روند اصلی این شاخص صعودی بوده و اگر به یاد داشته باشید هفته گذشته خط قرمز رنگ را به عنوان هدف مدنظر خود قرار داده بودیم که گفتیم انتظار داریم این شاخص به این ناحیه برسد و دقیقاً این اتفاق رخ داده و به هدف مد نظر ما دست یافته است.
دوستان در حال حاضر آن محدوده هدف یا مقاومتی بریک شده است اما ادامه رشد نیاز به تثبیت دارد به این نکته توجه داشته باشید که در صورت شکل گیری کندل‌های تثبیت کننده توقع داریم رشد این شاخص ادامه یابد و به هدف دوم مد نظر ما نیز برسد. نکته پایانی که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر الگوهای نزولی در ناحیه فعلی شکل بگیرند انتظار داریم ابن شاخص وارد فاز اصلاحی شود.

تحلیل SPX امروز 16 بهمن 1402
تحلیل SPX امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

شاخص CPI امریکا

تحلیل شاخص CPI امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۶

دوستان عزیز در بخش آخر هم نگاهی به شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا USCPI داریم. البته توجه داشته باشید که هنوز گزارش ماه ژانویه اعلام نشده است.اما با ارائه گزارش آخرین ماه میلادی یعنی دسامبر، پرونده سال ۲۰۲۳ بسته شد و طبق آخرین گزارش، مجدد این شاخص ۰/۱ درصد اصلاح کرده است.
دوستان عزیز بر اساس این نمودار ، شاخص uscpi و تورم ابالات متحده آمریکا در سال ۲۰۲۳ حدوداً +۲/۵ درصد تخمین زده شده است. توجه داشته باشید که طی چهار ماه گذشته شاهد یک موج اصلاحی در این شاخص بوده‌ایم اما فراموش نکنید که روند اصلی این شاخص همیشه صعودی بوده و انتظار داریم مجدد در سال ۲۰۲۴ این شاخص به رشد خود ادامه دهد و در ادامه این نکته را بدانید که این تورم از نوع تورم مفید می‌باشد. توجه داشته باشید که این گزارش ها ماهانه منتشر میشود و گزارش ماه ژانویه ۲۰۲۴ بزودی منتشر خواهد شد.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل USCPI امروز 16 بهمن 1402
تحلیل USCPI امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

رویداد های مهم اقتصادی این هفته در تاریخ ۹ بهمن ۱۴۰۲

دوشنبه، ۲۹ ژانویه

۰۷:۰۰ – جلسه انحلال Evergrande

Google به تبلیغات ارزهای دیجیتال (ETF) اجازه می‌دهد.

سه شنبه، ۳۰ ژانویه

۱۸:۰۰ – داده های اعتماد مصرف کننده هیئت کنفرانس ایالات متحده (CB) اعلام خواهد شد.

چهارشنبه، ۳۱ ژانویه

به‌روزرسانی شبکه اسپیرال اتریوم کلاسیک (ETC)

MultiversX (EGLD) اعلامیه ای خواهد داد.

Gnosis (GNO) یک هاردفورک را انجام خواهد داد.

۲۲:۰۰ – تصمیم فدرال رزرو برای نرخ بهره (انتظار این است که نرخ بهره ثابت بماند)

۲۲:۳۰ – جروم پاول، رئیس FED کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد کرد.

پنجشنبه، ۱ فوریه

رای گیری پیشنهادی ApeCoin (APE) ApeChain آغاز خواهد شد.

Stratis (STRAX)، StratisEVM راه اندازی خواهد شد.

SKALE (SKL)، پرداخت های زنجیره ای SKALE آغاز خواهد شد.

AEVO رویداد ایجاد توکن را راه اندازی می کند.

Dusk (DUSK) ویژگی staking را راه اندازی می کند.

۱۳:۰۰ – شاخص قیمت مصرف کننده منطقه یورو (CPI) سالانه (مورد انتظار: ۲.۹٪، قبلی ۲.۹%)

۱۵:۰۰ – تصمیم نرخ بهره بریتانیا (انتظار این است که نرخ بهره ثابت بماند)

۱۶:۳۰ – ادعای بیکاری اولیه ایالات متحده (منتظر: ۲۱۱ هزار، قبلی: ۲۱۴ هزار)

جمعه، ۲ فوریه

محصول اپل ویژن پرو راه اندازی خواهد شد.

۱۶:۳۰ – داده های حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده (مورد پیش بینی شده: ۱۷۷ هزار، قبلی: ۲۱۶ هزار)

۱۶:۳۰ – نرخ بیکاری ایالات متحده (مورد انتظار: ۳.۷٪، قبلی: ۳.۷%)

شاخص TOTAL

تحلیل شاخص توتال total در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۹

دوستان عزیز زوم ارزی در ادامه به سراغ چارت شاخص کل توتال رفته‌ایم و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم خدمتتان عرض کردیم که بعد از اینکه این شاخص، ناحیه کف تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس آبی و باکس قرمز را به طرف پایین بریک کرده و شکاند. از حالت روند رنج خارج شده و روند شاخص کل توتال نزولی شده است. در ادامه گفتیم که کندل‌های سبز و رشد‌های اخیر را در قالب پولک می‌دانیم و تا ناحیه باکس آبی می‌تواند پیش برود. که دقیقاً این اتفاق طبق تحلیل، رخ داده است.
دوستان عزیز در حال حاضر این شاخص در ناحیه باکس آبی قرار دارد به این نکات توجه داشته باشید. اگر شاهد تثبیت بالاتر از باکس آبی باشیم مجدد انتظار داریم که این شاخص وارد محدوده رنج شود و اگر شاهد تثبیت پایین‌تر از باکس آبی باشیم مجدد انتظار داریم روند نزولی از سر گرفته شود و شاخص شروع به افت کرده و خود را به ناحیه‌های باکس سبز که به عنوان حمایت مد نظرمان قرار داده‌ایم،برساند.

تحلیل TOTAL امروز 9 بهمن 1402
تحلیل TOTAL امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

شاخص TOTAL2

تحلیل توتال total2 امروز ۱۴۰۲/۱۱/۹

در ادامه به چارت شاخص توتال ۲ رفته و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. دوستان توجه کنید که این شاخص دقیقاً طبق تحلیلی که با یکدیگر داشتیم در حال حرکت است و همچنان تحلیلمان پابرجاست. خدمتتان عرض کردیم که ساختار اصلی این شاخص را تریدینگ رنج میدانیم که بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز تشکیل شده است. چرا که چندین بار شاهد حرکت این شاخص به صورت رنج بین این دو ناحیه نیز هستیم.
روم ارزی های عزیز شاخص توتال ۲ بعد از آنکه به ناحیه باکس سبز که به عنوان کف تریدینگ رنج مد نظر ما قرار داشت، یک الگوی صعودی را تشکیل داد و گفتیم که انتظار داریم این شاخص مجدد شروع به رشد کند و یک لگ صعودی جدید را بسازد ،که دقیقاً این اتفاق در حال رخ دادن است و هدف اصلی آن را محدوده سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز رنگ نیز می‌دانیم. البته به این نکته توجه داشته باشین که در طی این مسیر محدوده‌های مقاومتی مینور نیز وجود دارند و می‌تواند این شاخص به آنها واکنش نشان دهد.

تحلیل TOTAL2 امروز 9 بهمن 1402
تحلیل TOTAL2 امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

شاخص TOTAL3

تحلیل توتال total3 امروز ۱۴۰۲/۱۱/۹

در ادامه به چارت شاخص توتال ۳ رفته و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. دوستان توجه کنید که این شاخص هم همانند شاخص توتال ۲ در حال حرکت است به همان تحلیل را نسبت به این شاخص داریم. خدمتتان عرض کردیم که ساختار اصلی این شاخص را تریدینگ رنج میدانیم که بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز تشکیل شده است. چرا که چندین بار شاهد حرکت این شاخص به صورت رنج بین این دو ناحیه نیز هستیم.
دوستان عزیز شاخص توتال۳ بعد از آنکه به ناحیه باکس سبز که به عنوان کف تریدینگ رنج مد نظر ما قرار داشت، یک الگوی صعودی را تشکیل داد و گفتیم که انتظار داریم این شاخص مجدد شروع به رشد کند و یک لگ صعودی جدید را بسازد ،که دقیقاً این اتفاق در حال رخ دادن است و هدف اصلی آن را محدوده سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز رنگ نیز می‌دانیم. البته به این نکته توجه داشته باشین که در طی این مسیر محدوده‌های مقاومتی مینور نیز وجود دارند و می‌تواند این شاخص به آنها واکنش نشان دهد.

تحلیل TOTAL3 امروز 9 بهمن 1402
تحلیل TOTAL3 امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D)

تحلیل شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D) در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۹

در ادامه به سراغ چارت دامیننس بیت کوین رفته و آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم خدمتتون عرض کردیم که شاهد تشکیل یک الگوی صعودی در ناحیه باکس سبز که به عنوان یک حمایت ماژور مد نظرمان قرار دارد ،هستیم. که انتظار داشتیم که این شاخص شروع به رشد کند و دقیقاً این اتفاق رخ داده به نحوی که ترند لاین نزولی به طرف بالا شکسته شده و در ادامه کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی تشکیل شده‌اند و بر همین اساس ما نیز یک ترند لاین صعودی هم رسم کرده‌ایم و شاخص دامیننس بیت کوین همچنان در حال رشد است و هدف اصلی که مد نظر داریم، ناحیه باکس قرمز پررنگ نیز می‌باشد.
دوستان عزیز در تایم ۴ ساعته اگر با دقت بیشتری به کندل‌های اخیر نگاه کنید. متوجه می‌شوید که اخیراً این شاخص کندل‌های قرمز و اصلاحی را ساخته و در ادامه ساختاری شبیه به مثلث را داریم و اگر ضلع بالایی به طرف بالا شکسته شود، اصلاح به پایان می‌رسد و مجدد روند اصلی از سر گرفته خواهد شد.

تحلیل BTC.D امروز 9 بهمن 1402

شاخص ETF بیت کوین در بازار سهام امریکا

تحلیل شاخص ETF در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۹

دوستان عزیز در ادامه به چارت شاخص BITO در تایم فریم روزانه رپرداخته و آن را مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم، همانطور که هفته گذشتم خدمتتان عرض کردیم روند این شاخص صعودی بوده و از آنجایی که یک ساختار کانال را تشکیل داده، ما نیز یک کانال صعودی رسم کرده‌ایم ، در ادامه یک ناحیه مقاومتی مهم و عرضه داریم که بر روی چارت که با باکس قرمز مشخص کرده‌ایم. در ادامه گفتیم که اگر ناحیه باکس قرمز به طرف بالا شکسته شود مجدد انتظار رشد این شاخص‌ را داریم و اگر این شاخص به طرف پایین حرکت کند و باکس قرمز از دست برود ،انتظار داریم که شاخص BITO، شروع به اصلاح کند و شاهد شکل‌گیری یک موج نزولی نیز باشیم.
دوستان عزیز در حال حاضر باکس قرمز به طرف پایین شکسته شده و در مرحله پولبک به آن محدوده هستیم و بعد از تکمیل پولبک ،مجدد انتظار داریم که این شاخص شروع به افت کند و هدف اصلی که مد نظر داریم ناحیه کف کانال صعودی نیز می‌باشد.

تحلیل BITO امروز 9 بهمن 1402
تحلیل BITO امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها (OTHERS.D)

 (OTHERS.D)شاخص سایر آلت کوین ها در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۹

در ادامه دوستان عزیز به سراغ چارت دامیننس سایر آلتکوین‌ها رفته‌ و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی تحلیل قرار داده‌ایم. همانطور که مشاهده می‌کنید این شاخص درون یک روند صعودی در حال حرکت است، چرا که کف ها بالاتر از کف قبلی و سقف‌ها بالاتر از سقف قبلی قرار گرفتند، اگر توجه کنید ساختار کانال شکل گرفته و ما نیز آن کانال صعودی را نیز رسم کرده‌ایم. طبق انتظاری که داشتیم این شاخص بین سقف و کف این کانال در حال نوسان است و در طی آخرین برخوردی که به محدوده کف کانال داشته، یک الگوی صعودی را شکل داده و ما نیز انتظار داریم این شاخص به رشد خود ادامه دهد و مجدد به طرف سقف کانال حرکت کند.
دوستان عزیز در حال حاضر کندل‌های قرمزی که تشکیل شده‌اند، در قالب اصلاح هستند و همچنان این انتظار را داریم بعد از اتمام اصلاح، با دیده شدن نشانه‌های بازگشتی، این شاخص خود را به ناحیه سقف کانال نیز برساند. نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر ناحیه کف کانال صعودی که نقش حمایت مهمی را دارد ،از دست برود روند صعودی نیز متوقف خواهد شد.

تحلیل OTHERS.D امروز 9 بهمن 1402
تحلیل OTHERS.D امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس تتر (USDT.D)

تحلیل شاخص دامیننس تتر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۹

در بخش بعدی به سراغ چارت دامیننس تتر رفته ایم و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم همانطور که خدمتتان عرض کردیم شاهد شکل‌گیری کلوز بالاتر از خط قرمز رنگ هستیم و از این پس روند این شاخص را صعودی می‌دانیم و بر این اساس یک ترند لاین صعودی هم رسم کردیم و در ادامه گفتیم که انتظار داریم این شاخص به محدوده‌های مقاومتی مد نظرمون یعنی باکس قرمز و سپس به خط قرمز رنگ نیز برسد ،که اگر توجه کنید این شاخص به هدف اول ما دست یافته و شروع به اصلاح کرده است.
دوستان عزیز دقت داشته باشید که این کندل‌های قرمز و موج نزولی اخیر را در قالب اصلاح می‌دانیم و همچنان روند این شاخص صعودی می‌باشد و در صورت نشانه‌های بازگشت روند و الگوهای صعودی، مجدد انتظار داریم این شاخص شروع به رشد کرده و به ناحیه‌های مقاومتی مد نظر ما نیز دست یابد. اما هنوز نشانه ای پایان اصلاح وجود ندارد. البته نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که محدوده باکس سبز به عنوان حمایت و کف ترند صعودی مد نظر ما قرار دارد و در صورتی که از دست برود روند صعودی نیز متوقف خواهد شد.

تحلیل USDT.D امروز 9 بهمن 1402
تحلیل USDT.D امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دلار امریکا (DXY)

تحلیل شاخص دلار امریکا (DXY) در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۹

دوستان در ادامه، به سراغ چارت شاخص دلار آمریکا رفته ایم و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. همانطور که خدمتتان عرض کردیم روند اصلی این شاخص نزولی می‌باشد. چرا که سقف ها پایین‌تر از سقف قبلی و کف‌ها پایین‌تر از کف قبلی خود قرار گرفته‌اند و گفتیم که ناحیه‌های باکس سبز به عنوان حمایت مد نظر ما قرار دارند و هرگونه تشکیل کندل‌های سبز و رشد موقتی و مینور هستند.
دوستان تحلیلی که در گذشته با یکدیگر داشتیم تغییری نداشته و همچنان پابرجاست در حال حاضر ترند لاین نزولی به طرف بالا بریک و شکسته شده اما این نکته را فراموش نکنید که تا زمانی که خط قرمز به طرف بالا شکسته نشود، روند را همچنان ما نزولی می‌دانیم. اگر هم این اتفاق رخ دهد، تحلیلمان را آپدیت خواهیم کرد. نکته پایانی که باید آن را هم بدانید این است که اگر قبل از رسیدن به خط قرمز، الگوهای نزولی شکل بگیرند. یک موج نزولی دیگر در این شاخص نیز تشکیل خواهد شد.

تحلیل DXY امروز 9 بهمن 1402
تحلیل DXY امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس دیفای (TOTALDEFI.D)

تحلیل شاخص دامیننس دیفای در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۹

در ادامه به سراغ چارت شاخص دامیننس دیفای رفته‌ و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم ، همانطور که هفته گذشته خدمتتان عرض کردیم، بین دو ناحیه باکس آبی رنگ شکل‌گیری یک تریدینگ رنج را داشته‌ایم، که طی چند هفته گذشته ،از ناحیه سقف شکست حاصل شد و طبق انتظاری که داشتیم این شاخص به اندازه عرض تریدینگ رنج شروع به رشد کرد و هدف مد نظر ما را، که با باکس قرمز برایتان مشخص کرده‌ بودیم را به دست آورد و بعد از رسیدن به آن ، مجد شروع به اصلاح کرده است.
دوستان عزیز اگر دقت کنید. یک تریدینگ رنج جدید داریم چرا که شاهد نوسان این شاخص به صورت رنج بین باکس آبی و باکس قرمز رنگ نیز هستیم و در حال حاضر لگ صعودی تکمیل شده و کندل‌ها در ناحیه باکس قرمز قرار دارند، اما هنوز الگوی نزولی مهمی ساخته نشده و در صورت شکل‌گیری آن ،مجدد این انتظار را داریم که این شاخص شروع به افت کند و خود را به ناحیه باکس آبی نیز برساند.

تحلیل TOTALDEFI.D امروز 9 بهمن 1402
تحلیل TOTALDEFI.D امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

شاخص ۵۰۰ s&p امریکا

تحلیل شاخص ۵۰۰ s&p امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۹

در ادامه ،دوستان به سراغ چارت S&P500 رفته‌ایم و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم همانطور که خدمتتان عرض کردیم روند اصلی این شاخص صعودی بوده و طی رشدی که تجربه کرده، باکس قرمز رنگ که به عنوان مقاومت ماژور مد نظر قرار داده بوده‌ را به طرف بالا شکسته و بعد از آن ،خط قرمز را به عنوان یک مقاومت مینور میدانستیم که گفتیم در این ناحیه انتظار داریم یک موج اصلاحی در قالب پولبک رخ دهد، که این اتفاق رخ داد و بعد از اتمام پولبک، با شکل‌گیری الگوهای صعودی ،مجدد انتظار داشتیم که به طرف تیپی یا هدف مد نظرمان که با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم ،حرکت کند.
دوستان عزیز در حال حاضر همچنان این شاخص در مسیر رشد قرار دارد و انتظار داریم خود را به ناحیه هدف مد نظرمان برساند.نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم و آن را بدانید این است که باکس سبز به عنوان یک حمایت مهم مد نظر ما قرار دارد و در صورت از دست رفتن آن ناحیه روند این شاخص تغییر کرده و نزولی خواهد شد.

تحلیل S&P امروز 9 بهمن 1402
تحلیل S&P امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

شاخص CPI امریکا

تحلیل شاخص CPI امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۹

دوستان عزیز در بخش آخر هم نگاهی به شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا USCPI داریم که با ارائه گزارش آخرین ماه میلادی یعنی دسامبر، پرونده سال ۲۰۲۳ بسته شد و طبق آخرین گزارش، مجدد این شاخص ۰/۱ درصد اصلاح کرده است.
دوستان عزیز بر اساس این نمودار ، شاخص uscpi و تورم ابالات متحده آمریکا در سال ۲۰۲۳ حدوداً +۲/۵ درصد تخمین زده شده است. توجه داشته باشید که طی چهار ماه گذشته شاهد یک موج اصلاحی در این شاخص بوده‌ایم اما فراموش نکنید که روند اصلی این شاخص همیشه صعودی بوده و انتظار داریم مجدد در سال ۲۰۲۴ این شاخص به رشد خود ادامه دهد و در ادامه این نکته را بدانید که این تورم از نوع تورم مفید می‌باشد. توجه داشته باشید که این گزارش ها ماهانه منتشر میشود و گزارش ماه ژانویه ۲۰۲۴ بزودی منتشر خواهد شد.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل USCPI امروز 9 بهمن 1402
تحلیل USCPI امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

رویداد های مهم اقتصادی این هفته در تاریخ ۲ بهمن ۱۴۰۲

دوشنبه، ۲۲ ژانویه

Bithumb ANV و EVER را از فهرست حذف می‌کند.

MINA – Testnet پایان خواهد یافت.

AXS – AOC Migration Snapshot گرفته خواهد شد.

پرونده Binance – SEC رسیدگی خواهد شد.

سه شنبه، ۲۳ ژانویه

AVAX – انتقال کیف پول وب انجام خواهد شد.

HBAR – به‌روزرسانی به نسخه ۰.۴۶ انجام می‌شود.

چهارشنبه، ۲۴ ژانویه

KLAY – Goldstation GPC راه اندازی خواهد شد.

EVMOS – dApp Store راه اندازی خواهد شد.

پنجشنبه، ۲۵ ژانویه

SEC برای برنامه ETF Ethereum Spot Grayscale تصمیمی برای پذیرش/رد/به تعویق انداختن خواهد گرفت.

جلسه ورشکستگی FTX برگزار خواهد شد.

FLUX – به‌روزرسانی شبکه اصلی انجام خواهد شد.

FRIN – V2 راه اندازی خواهد شد.

۱۶:۱۵ – تصمیم بانک مرکزی اروپا برای نرخ بهره (نرخ‌های بهره مورد انتظار ثابت بماند)

۱۶:۳۰ – فصلنامه تولید ناخالص داخلی ایالات متحده (GDP) (مورد انتظار: ۲٪، قبلی: ۴.۹٪)

۱۶:۳۰ – اولین درخواست های بیکاری (مورد پیش بینی شده: ۱۹۹k، قبلی: ۱۸۷k)

۱۶:۴۵ – کنفرانس مطبوعاتی بانک مرکزی اروپا.

جمعه، ۲۶ ژانویه

KLAY – رای گیری ادغام اصلی شبکه FNSA آغاز خواهد شد.

۱۶:۳۰ – شاخص قیمت سالانه هزینه‌های مصرف شخصی اصلی ایالات متحده (PCE) (مورد انتظار: ۳٪، قبلی: ۳.۲٪)

۱۶:۳۰ – شاخص قیمت ماهانه هزینه‌های مصرف شخصی اصلی ایالات متحده (PCE) (مورد انتظار: ۰.۲٪، ماهانه: ۰.۱%)

شاخص TOTAL

تحلیل شاخص توتال total در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲

دوستان به چارت شاخص کل توتال رفته‌ایم و آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم، همانطور که در گذشته خدمتتان عرض کردیم بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز شاهد تشکیل یک روند رنج یا تریدینگ رنج هستیم. به منظور دید بهتر نسبت به چارت به تایم ۴ ساعته می‌رویم و روز گذشته در ناحیه کف یک الگوی صعودی نه چندان قوی شکل گرفت و گفتیم احتمال رشد این شاخص وجود دارد ،اما از آنجایی که الگوی صعودی قوی نبود، مجدد این شاخص افت پیدا کرد.
دوستان عزیز در حال حاضر اگر الگوهای صعودی قوی شکل بگیرند ،مجدد این انتظار را داریم که لگ صعودی تشکیل گردد و هدف آن ناحیه سقف تردینگ رنج نیز می‌باشد و اگر ناحیه کف یعنی باکس سبز از دست برود، توقع داریم این شاخص افت قابل توجهی را به همراه داشته باشد.

تحلیل TOTAL امروز 2 بهمن 1402
تحلیل TOTAL امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

شاخص TOTAL2

تحلیل توتال total2 امروز ۱۴۰۲/۱۱/۲

در ادامه به چارت شاخص توتال ۲ پرداخته و آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم همانطور که مشاهده می‌کنید شاهد شکل‌گیری یک تریدینگ رنج بین ناحیه باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز هستیم،اخیرا این شاخص بعد از رسیدن به مقاومت باکس قرمز به عنوان سقف تریدینگ رنج، الگوهای نزولی تشکیل داده و توجه کنید که هم اکنون به دنبال تکمیل لگ یا موج نزولی خود می‌باشد.
به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم ۴ ساعته می‌رویم ،دوستان نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که هدف اصلی، ناحیه کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز پررنگ نیز می‌باشد،اما یک حمایت مینور قبل از آن وجود دارد. که با باکس سبز کم رنگ برایتان مشخص کرده‌ایم و واکنش قیمت به این ناحیه نیز کاملاً مشهوده و گفتیم این را بدانید که کندل‌های سبز و رشدهای فعلی موقتی هستند و خیلی سریع می‌تواند روند لگ ، از سر گرفته شود که دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است و بعد از یک رشد مینور، کندل‌های قرمز پدیدار شده و ادامه افت این شاخص را شاهد هستیم.

تحلیل TOTAL2 امروز 2 بهمن 1402
تحلیل TOTAL2 امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

شاخص TOTAL3

تحلیل توتال total3 امروز ۱۴۰۲/۱۱/۲

در ادامه به سراغ چارت شاخص توتال ۳ رفته و آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی تحلیل قرار داده‌ایم ،گفتیم که بین باکس سبز پایین و باکس قرمز ، شاهد شکل‌گیری تریدینگ رنج هستیم، انتظار داریم بین این دو ناحیه شاهد حرکت به صورت رنج نیز باشیم. و به منظور دید بهتر نسبت به چارت به تایم ۴ ساعته رفته و طبق آخرین ساختار شکل گرفته شده، می‌توانستیم یک ترند لاین صعودی هم رسم کنیم و که بر روی چارت می‌توانید مشاهده کنید.دوستان عزیز در حال حاضر ما شاهد بریک و شکست آن ترند لاین صعودی هستیم و توقع داشتیم که این شاخص افت پیدا کرده و به حمایت باکس سبز اول نیز برسد. که دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است. و سپس گفتین که کندل‌های سبز و رشدهایی که اتفاق می‌افتند مینور و موقت هستند.
دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید اخیراً یک رشد کوچک رخ داده اما خیلی سریع روند اصلی از سر گرفته شده است و انتظار داریم این شاخص تا ناحیه کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز دوم نیز کاهش پیدا کند.

تحلیل TOTAL3 امروز 2 بهمن 1402
تحلیل TOTAL3 امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D)

تحلیل شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D) در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲

در ادامه به چارت دامیننس بیت کوین پرداخته و آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. دوستان تحلیلی که در گذشته انجام داده‌ایم همچنان پابرجاست. همانطور که مشاهده می‌کنید موج ریزشی این شاخص، به محض رسیدن به محدوده باکس سبز پررنگ که به عنوان یک حمایت ماژور مد نظر ما قرار دارد، متوقف گردیده و شاهد نوسان در آن ناحیه هستیم. گفتیم که اگر در این ناحیه الگوهای صعودی قوی تشکیل شوند، انتظار داریم که مجدد این شاخص شروع به رشد کرده و به طرف باکس قرمز رنگ نیز حرکت کند. اما تا به الان الگوی صعودی مهمی ساخته نشده است. به منظور دید بهتر نسبت به چارت به تایم ۴ ساعته می‌رویم اما قبل از آن توجه داشته باشید که آن الگوی صعودی بهتر است در تایم فریم روزانه شکل بگیرد.
نکته مهمی که بر روی چارت دیده می‌شود ساخته شدن کفی بالاتر از کف قبلی در تریدینگ رنج باکس زرد است که احتمال شکست ناحیه سقف را بالا برده و در آن صورت توقع رشد این شاخص را داریم. نکته دیگری که می‌بایست به آن توجه کرد این است که محدوده باکس حمایتی سبز پررنگ از نوع ماژور بوده و در صورتی که به طرف پایین شکسته شود ،روند این شاخص در این تایم فریم و حتی در تایم فریم بالاتر یعنی روزانه نیز نزولی خواهد شد.

تحلیل BTC.D امروز 2 بهمن 1402
تحلیل BTC.D امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

شاخص ETF بیت کوین در بازار سهام امریکا

تحلیل شاخص ETF در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲

دوستان عزیز در ادامه به شاخص BITO در تایم فریم روزانه رفته و آن را مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم، همانطور که هفته گذشتم خدمتتان عرض کردیم روند این شاخص صعودی بوده و از آنجایی که یک ساختار کانال را تشکیل داده، ما نیز یک کانال صعودی رسم کرده‌ایم ، در ادامه یک ناحیه مقاومتی مهم و عرضه داریم که بر روی چارت که با باکس قرمز مشخص کرده‌ایم.
زوم ارزیهای عزیز نکته‌ای که می‌بایست بگوییم اگر این شاخص باکس قرمز را به طرف بالا بشکند، مجدد شروع به رشد می‌کند و اگر پایین‌تر از باکس قرمز تثبیت دهد و سپس سقف کانال را به طرف پایین بریک کند، انتظار داریم که این شاخص تا کف کانال نیز کاهش یابد. در حال حاضر کلوز پایین‌تر از باکس قرمز رخ داده اما هنوز ناحیه سقف کانال حفظ شده است.

تحلیل BITO امروز 2 بهمن 1402
تحلیل BITO امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها (OTHERS.D)

 (OTHERS.D)شاخص سایر آلت کوین ها در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲

در ادامه دوستان عزیز به سراغ چارت دامیننس سایر آلتکوین‌ها رفته‌ و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی تحلیل قرار داده‌ایم. همانطور که مشاهده می‌کنید این شاخص درون یک روند صعودی در حال حرکت است چرا که کف ها بالاتر از کف قبلی و سقف‌ها بالاتر از سقف قبلی قرار گرفتند، اگر توجه کنید ساختار کانال شکل گرفته و ما نیز آن کانال صعودی را نیز رسم کرده‌ایم. طبق انتظاری که داشتیم این شاخص بین سقف و کف این کانال در حال نوسان است
دوستان در طی دو هفته گذشته این شاخص در ناحیه کف کانال قرار داشت و گفتیم انتظار داریم، مجدد به طرف سقف کانال حرکت کند. که دقیقا این اتفاق رخ داده است.سپس در ناحیه سقف، الگوی نزولی شکل گرفته و هم اکنون انتظار داریم این شاخص تا ناحیه کف کانال نیز کاهش یابد. نکته مهمی که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که تا زمانی که ناحیه کف کانال حفظ شود روند صعودی ادامه دارد و اگر آن ناحیه از دست برود رشد این شاخص متوقف خواهد شد.

تحلیل OTHERS.D امروز 2 بهمن 1402
تحلیل OTHERS.D امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس تتر (USDT.D)

تحلیل شاخص دامیننس تتر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲

دوستان در ادامه به چارت دامیننس تتر رفته ایم و آن را مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم، دوستان این شاخص در تایم فریم روزانه همانطور که گفتیم بر اساس شکل‌گیری سقف پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی، شاهد یک روند نزولی ضعیف در این شاخص هستیم و به همین خاطر یک کانال نزولی نیز رسم کرده‌ و انتظار داریم که شاخص دامیننس تتر، بین سقف و کف این کانال نوسان پیدا کند.
عزیزان در حال حاضر موج صعودی اخیر در قالب موج اصلاحیِ روند نزولی بوده و خود را به ناحیه سقف کانال نیز رسانده است و در ادامه شاهد بریک سقف و تشکیل پولبک به آن نیز هستیم و بعد از آن یک الگوی صعودی نیز تشکیل شده است. اما تا زمانی که ما شاهد کلوز بالاتر از خط قرمز نباشیم، نمی‌توانیم بگوییم که روند نزولی، به پایان رسیده است و در صورتی که این اتفاق بیفتد ،روند اصلی به صعودی تغییر کرده و ما نیز تحلیلمان را آپدیت خواهیم کرد.

تحلیل USDT.D امروز 2 بهمن 1402
تحلیل USDT.D امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دلار امریکا (DXY)

تحلیل شاخص دلار امریکا (DXY) در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲

دوستان عزیز در ادامه، به سراغ چارت شاخص دلار آمریکا رفته ایم و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. همانطور که خدمتتان عرض کردیم روند اصلی این شاخص نزولی می‌باشد. چرا که سقف ها پایین‌تر از سقف قبلی و کف‌ها پایین‌تر از کف قبلی خود قرار گرفته‌اند و گفتیم که ناحیه‌های باکس سبز به عنوان حمایت مد نظر ما قرار دارند و هرگونه تشکیل کندل‌های سبز و رشد موقتی و مینور هستند، تا زمانی که خط قرمز رنگ به طرف بالا شکسته شود.
دوستان همچنان تحلیلی که در گذشته با یکدیگر داشتیم پابرجاست در حال حاضر ترند لاین نزولی به طرف بالا بریک و شکسته شده اما این نکته را فراموش نکنید که تا زمانی که خط قرمز به طرف بالا شکسته نشود، روند را همچنان ما نزولی می‌دانیم. اگر هم این اتفاق رخ دهد، تحلیلمان را آپدیت خواهیم کرد. نکته پایانی که باید آن را هم بدانید این است که اگر قبل از رسیدن به خط قرمز، الگوهای نزولی شکل بگیرند. یک موج نزولی دیگر در این شاخص نیز تشکیل خواهد شد.

تحلیل DXY امروز 2 بهمن 1402
تحلیل DXY امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

شاخص دامیننس دیفای (TOTALDEFI.D)

تحلیل شاخص دامیننس دیفای در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲

در بخش بعدی به سراغ چارت شاخص دامیننس دیفای رفته‌ و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم ، همانطور که هفته گذشته خدمتتان عرض کردیم، بین دو ناحیه باکس آبی رنگ شکل‌گیری یک تریدینگ رنج را داشته‌ایم، که طی چند هفته گذشته ،از ناحیه سقف شکست حاصل شد و طبق انتظاری که داشتیم این شاخص به اندازه عرض تریدینگ رنج شروع به رشد کرد و هدف مد نظر ما را، که با باکس قرمز برایتان مشخص کرده‌ بودیم را به دست آورد و بعد از رسیدن به آن ، مجد شروع به اصلاح کرده است.
زوم ارزی های عزیز اگر دقت کنید. مجدد شاهد نوسان این شاخص به صورت رنج بین باکس آبی و باکس قرمز رنگ نیز هستیم و بدانید که در حال حاضر، در ناحیه باکس قرمز یک الگوی نزولی شکل گرفته و انتظار داریم که این شاخص مجدد تا ناحیه باکس آبی رنگ نیز کاهش پیدا کند.

تحلیل TOTALDEFI.D امروز 2 بهمن 1402
تحلیل TOTALDEFI.D امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

شاخص ۵۰۰ s&p امریکا

تحلیل شاخص ۵۰۰ s&p امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲

دوستان عزیز در ادامه به سراغ چارتSPX آمریکا رفته‌ایم و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم همانطور که خدمتتان عرض کردیم روند اصلی این شاخص صعودی بوده و طی رشدی که تجربه کرده، باکس قرمز رنگ که به عنوان مقاومت ماژور مد نظر قرار داده بوده‌ایم را به طرف بالا شکاند و بعد از گذر از آن باکس قرمز ،خط قرمز را به عنوان یک مقاومت مینور میدانستیم که گفتیم در این ناحیه انتظار داریم یک موج اصلاحی در قالب پولبک رخ دهد ،که دقیقاً آنچه که گفتیم روی داده و سپس با ایجاد الگوهای صعودی که صورت گرعته است، در حال حاضر انتظار داریم شاخص دلار آمربکا ،به رشد خود ادامه دهد و به طرف خط قرمز که به عنوان هدف یا تیپی مد نظر ما قرار دارد نیز حرکت کند.
دوستان نکته پایانی که می‌بایست خدمتتان عرض کنیم این است که باکس سبز به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر ما قرار دارد و در صورت از دست رفتن این ناحیه روند این شاخص تغییر کرده و نزولی خواهد شد.

تحلیل SPX امروز 2 بهمن 1402
تحلیل SPX امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

شاخص CPI امریکا

تحلیل شاخص CPI امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲

دوستان عزیز در بخش آخر هم نگاهی به شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا USCPI داریم که با ارائه گزارش آخرین ماه میلادی یعنی دسامبر، پرونده سال ۲۰۲۳ بسته شد و طبق آخرین گزارش، مجدد این شاخص ۰/۱ درصد اصلاح کرده است.
دوستان عزیز بر اساس این نمودار ، شاخص uscpi و تورم ابالات متحده آمریکا در سال ۲۰۲۳ حدوداً +۲/۵ درصد تخمین زده شده است. توجه داشته باشید که طی چهار ماه گذشته شاهد یک موج اصلاحی در این شاخص بوده‌ایم اما فراموش نکنید که روند اصلی این شاخص همیشه صعودی بوده و انتظار داریم مجدد در سال ۲۰۲۴ این شاخص به رشد خود ادامه دهد و در ادامه این نکته را بدانید که این تورم از نوع تورم مفید می‌باشد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل USCPI امروز 2 بهمن 1402
تحلیل USCPI امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

رویداد های مهم اقتصادی این هفته در تاریخ ۲۵ دی ۱۴۰۲

دوشنبه، ۱۵ ژانویه

Fetch.ai (FET) – به‌روزرسانی Mainnet منتشر خواهد شد.

شبکه Synapse (SNP) – جابجایی به شبکه ZkSync انجام خواهد شد.

بازارهای ایالات متحده آمریکا مارتین لوتر کینگ جونیور به دلیل روز تمام روز تعطیل خواهد بود.

سه شنبه، ۱۶ ژانویه

۱۹:۰۰ – والر عضو FED صحبت خواهد کرد.

چهارشنبه، ۱۷ ژانویه

۱۳:۰۰ – شاخص قیمت مصرف کننده منطقه یورو (CPI) سالانه – (مورد انتظار: ۲.۹%، قبلی: ۲.۴%)

۱۷:۰۰ – بومن عضو FED صحبت خواهد کرد.

۲۲:۰۰ – FED سند کتاب بژ را منتشر خواهد کرد.

سند کتاب بژ فدرال رزرو را می توان به عنوان گزارشی از شرایط اقتصادی فعلی در هر یک از ۱۲ منطقه فدرال ایالات متحده توصیف کرد و تصویری از روندها و چالش های اقتصادی در ایالات متحده ارائه می دهد. ۸ بار در سال، ۲ هفته قبل از هر جلسه FOMC منتشر می شود. این گزارش توسط FOMC در تصمیم گیری های خود در مورد نرخ های بهره کوتاه مدت استفاده می شود.

۲۳:۰۰ – ویلیامز عضو FED سخنرانی خواهد کرد.

پنجشنبه، ۱۸ ژانویه

۱۶:۳۰ – ادعاهای بیکاری اولیه ایالات متحده (منتظر: ۲۰۴ هزار، قبلی: ۲۰۲ هزار)

۱۹:۳۰ – Bostic عضو FED صحبت خواهد کرد.

جمعه، ۱۹ ژانویه

۱۴:۰۰ – C98 اعلامیه ای را منتشر می کند.

شاخص TOTAL

تحلیل شاخص توتال total در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۵

زوم ارزی های عزیز در این بخش به سراغ چارت شاخص کل توتال رفته و این شاخص را در تایم روزانه و فریم ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده ایم ، ابر اساس اخبار منتشر شده از حمله آمریکا و انگلیس به یمن شروع به افت کرد به نحوی که مجدد وارد ناحیه تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز شده است.
دوستان برای دید بهتر نسبت به چارت به تایم ۴ ساعته رفته و طبق انتظاری که داشتیم شاخص کل توتال، به ناحیه باکس سبز رسیده و در آنجا کلوز را هم شاهد هستیم و می‌توانیم بگوییم که لگ نزولی تکمیل شده و در صورت شکل‌گیری الگوهای صعودی توقع داریم که این شاخص ،مجدد به طرف باکس قرمز رشد پیدا کند. نکته پایانی که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که از آنجایی که یک ساختار تریدینگ رنج داریم، شکست از هر طرفی رخ دهد ،به اندازه عرض آن تریدینگ رنج ،انتظار افت یا رشد را داریم.

تحلیل TOTAL امروز 25 دی 1402
تحلیل TOTAL امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

شاخص TOTAL2

تحلیل توتال total2 امروز ۱۴۰۲/۱۰/۲۵

در ادامه به سراغ چارت شاخص توتال ۲ رفته و به آن پرداخته‌ایم و آن را در تایم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم همانطور که مشاهده می‌کنید شاهد شکل‌گیری یک روند رنج بین ناحیه باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز هستیم، که در حال حاضر آخرین لگ تشکیل شده که از نوع صعودی بوده تکمیل گردیده است و بعد از آن الگوهای نزولی دیده میشود که هم اکنون این شاخص به دنبال تشکیل لگ نزولی می‌باشد.
دوستان عزیز به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم ۴ساعته رفته و در آن میتوانستیم یک ترند لاین صعودی هم رسم کنیم و این ترند لاین ،طی چند کندل گذشته ،هم اکنون به طرف پایین بریک و شکسته شده است. حال با اطمینان خاطر می‌توان انتظار داشت که این شاخص افت بیشتری را متحمل شود و به کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز نیز برسد. اما فراموش نکنید در طی این مسیر حمایت‌های مینارز قرار دارند.

تحلیل TOTAL2 امروز 25 دی 1402
تحلیل TOTAL2 امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

شاخص TOTAL3

تحلیل توتال total3 امروز ۱۴۰۲/۱۰/۲۵

و در ادامه به سراغ چارت شاخص توتال ۳ رفته و به آن پرداخته‌ایم و آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی تحلیل قرار داده‌ایم ،خدمتتان گفتیم که بین باکس سبز پایین و باکس قرمز ،تشکیل یک روند رنج یا تریدینگ رنج را متصور هستیم، که در حال حاضر این شاخص به دنبال تکمیل لگ صعودی خود می‌باشد و بر همین اساس دارای یک روند صعودی نیز می‌باشد و به همین خاطر یک ترند لاین صعودی رسم کرده‌ایم.
دوستان عزیز به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم ۴ ساعته میرویم و اگر به یاد داشته باشید گفتیم که باکس سبز وسط، نقش حمایت مهمی را دارد و بعد از برخورد این شاخص با این ناحیه ،یک الگوی صعودی نیز تشکیل داده و توقع داشتیم که مجدد این شاخص شروع به رشد کند که هدف اصلی نیز سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز رنگ نیز می‌باشد، که دقیقاً طبق انتظارمان، این شاخص در حال رشد است.

تحلیل TOTAL3 امروز 25 دی 1402
تحلیل TOTAL3 امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D)

تحلیل شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D) در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۵

و در ادامه به سراغ چارت دامیننس بیت کوین رفته‌ایم و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم، همانطور که مشاهده می‌کنید همچنان طبق انتظار و تحلیلمان موج نزولیتشکیل و هنوز هم ادامه دارد و هم اکنون در ناحیه باکس سبز قرار دارد ،که به عنوان یک حمایت ماژور مد نظر ما می‌باشد.
دوستان خدمتتان عرض کردیم که اگر در این ناحیه الگوی صعودی قدرتمندی تشکیل شود و در ادامه ترند لاین نزولی به طرف بالا شکسته شود ، مجدد انتظار داریم که این شاخص شروع به رشد کند اما تا به الان هنوز الگوی معتبری تشکیل نشده است. نکته پایانی که می‌بایست به آن اشاره کرد این است که، اگر باکس سبز پررنگ به طرف پایین شکسته شود، این شاخص دارای یک روند نزولی می‌گردد.

تحلیل BTC.D امروز 25 دی 1402
تحلیل BTC.D امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

شاخص ETF بیت کوین در بازار سهام امریکا

تحلیل شاخص ETF در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۵

دوستان عزیز در ادامه به شاخص BITO در تایم فریم روزانه پرداخت و آن را مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم، همانطور که هفته گذشتم خدمتتان عرض کردیم روند این شاخص صعودی بوده و از آنجایی که یک ساختار کانال را تشکیل داده، ما نیز یک کانال صعودی رسم کرده‌ایم ، در ادامه یک ناحیه مقاومتی مهم و عرضه داریم بر روی چارت که با باکس قرمز مشخص کرده‌ایم.
زوم ارزیهای عزیز همچنان تحلیلی که در گذشته داشتیم پابرجاست و می‌بایست بگوییم اگر این شاخص باکس قرمز را به طرف بالا بشکند، مجدد شروع به رشد می‌کند و اگر پایین‌تر از باکس قرمز تثبیت دهد و از آنجایی که در سقف کانال صعودی قرار دارد، بعد از آن انتظار داریم که این شاخص تا کف کانال نیز افت پیدا کند اما همچنان در ناحیه باکس قرمز شاهد نوسان این شاخص هستیم و کندل‌های آینده به ما می‌گویند که چه سناریویی عملی خواهد شد.

تحلیل BITO امروز 25 دی 1402
تحلیل BITO امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها (OTHERS.D)

 (OTHERS.D)شاخص سایر آلت کوین ها در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۵

در بخش بعدی دوستان عزیز به سراغ چارت یننس سایر آلتکوین‌ها رفته‌ایم و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی تحلیل قرار داده‌ایم همانطور که از تصویر پیداست این شاخص دارای یک روند صعودی است چرا که کف ها بالاتر از کف قبلی و سقف‌ها بالاتر از سقف قبلی قرار گرفتند، که درون یک ساختار کانال در حال حرکت است، که ما نیز آن کانال صعودی را نیز رسم کرده‌ایم. طبق انتظاری که داشتیم این شاخص بین سقف و کف این کانال در حال نوسان است و هفته گذشته در ناحیه کف قرار داشت و گفتیم که اگر الگوهای صعودی شکل بگیرد، مجدد این شاخص می‌تواند به سمت سقف کانال حرکت کند که دقیقاً آنچه که گفته ایم رخ داده است و در ناحیه کف الگوی چکش صعودی شکل گرفت و سپس این شاخص شروع به رشد کرده است که ،هدف اصلی آن سقف کانال نیز می‌باشد. توجه داشته باشید که اگر بعد از رسیدن به سقف کانال الگوهای نزولی شکل گرفت، مجدد انتظار داریم که یک موج اصلاحی در این شاخص تشکیل گردد.

تحلیل OTHERS.D امروز 25 دی 1402
تحلیل OTHERS.D امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

شاخص دامیننس تتر (USDT.D)

تحلیل شاخص دامیننس تتر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۵

زوم ارزی‌های عزیز در بخش بعدی به سراغ چارت دامیننس تتر رفته‌ که آن را در تایم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم، دوستان بر اساس شکل‌گیری سقف پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی، شاهد یک روند نزولی ضعیف در این شاخص هستیم و به همین خاطر یک کانال نزولی نیز رسم کرده‌ و انتظار داریم که شاخص دامیننس تتر، بین سقف و کف این کانال نوسان پیدا کند و به آرامی افت پیدا کند.
دوستان عزیز خدمتتان عرض کردیم که این شاخص با ناحیه سقف کانال برخورد داشته و در ادامه یک الگوی نزولی هم شکل گرفته و میتواند موج نزولی جدید خود را از همین حوالی تشکیل دهد اما احتمال اینکه یک رشد مینور دیگر را تا داخل باکس قرمز داشته باشد، وجود دارد. که اگر توجه کنید یک رشد مینور شکل گرفته ولی از آنجایی که روند اصلی، نزولی است. بزودی میتوانیم شاهد افت این شاخص باشیم.

تحلیل USDT.D امروز 25 دی 1402
تحلیل USDT.D امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

شاخص دلار امریکا (DXY)

تحلیل شاخص دلار امریکا (DXY) در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۵

دوستان عزیز در بخش بعدی شاخص دلار آمریکا پرداخت ایم و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. اگر به یاد داشته باشید گفتیم که روند فعلی این شاخص نزولی می‌باشد چرا که سقف ها پایین‌تر از سقف قبلی و کف‌ها پایین‌تر از کف قبلی خود قرار گرفته‌اند نگفتیم که ناحیه‌های باکس سبز به عنوان حمایت مد نظر ما قرار دارند و هرگونه تشکیل کندل‌های سبز و رشد موقتی و مینور هستند، تا زمانی که خط قرمز رنگ به طرف بالا شکسته شود.
دوستان همچنان تحلیلی که در گذشته داشته‌ایم پابرجاست و توجه داشته باشید، که رشد اخیر این شاخص که رخ داده است، مینور بوده و با تشکیل الگوهای نزولی، مجدد انتظار داریم که این شاخص یک موج نزولی دیگر را بسازد.

تحلیل DXY امروز 25 دی 1402
تحلیل DXY امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

شاخص دامیننس دیفای (TOTALDEFI.D)

تحلیل شاخص دامیننس دیفای در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۵

در ادامه به سراغ چارت شاخص دامیننس دیفای رفته‌ایم آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم ،دوستان توجه کنید که مقداری تحلیلمان را آپدیت کرده‌ایم. همانطور که از تصویر پیداست بین دو ناحیه باکس آبی رنگ شکل‌گیری یک تریدینگ رنج را داشته‌ایم که طی چند هفته گذشته از ناحیه سقف شکست حاصل شد و طبق انتظاری که داشتیم این شاخص به اندازه عرض تریدینگ رنج شروع به رشد کرد ،که آن هدف را ما، هم اکنون با باکس قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم، بعد از رسیدن به آن شروع به اصلاح کرده است.
زوم ارزی های عزیز اگر دقت کنید در حال حاضر مجدد شاهد نوسان این شاخص به صورت رنج بین باکس آبی و باکس قرمز رنگ نیز هستیم و بدانید که اگر در ناحیه فعلی یعنی باکس قرمز، الگوی نزولی شکل بگیرد مجدد انتظار داریم که این شاخص به طرف باکس آبی حرکت کرده و کاهش پیدا کند.

تحلیل TOTALDEFI امروز 25 دی 1402
تحلیل TOTALDEFI امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

شاخص ۵۰۰ s&p امریکا

تحلیل شاخص ۵۰۰ s&p امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۵

دوستان عزیز در ادامه به سراغ چارتSPX آمریکا رفته‌ایم و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم همانطور که خدمتتان عرض کردیم این شاخص طی رشدی که تجربه کرده ترند لاین نزولی و در ادامه باکس قرمز رنگ که به عنوان مقاومت ماژور مد نظر قرار داده بوده‌ایم را به طرف بالا شکاند و روند فعلی صعودی نیز می‌باشد و بعد از گذر از آن باکس قرمز ،خط قرمز را به عنوان یک مقاومت مینور میدانستیم که گفتیم در این ناحیه انتظار داریم یک موج اصلاحی در قالب پولبک رخ دهد ،که دقیقاً آنچه که گفتیم روی داده و موج اصلاحی و پولبک شکل گرفته و سپس با ایجاد الگوهای صعودی در حال حاضر انتظار داریم این شاخص به رشد خود ادامه دهد و به طرف خط قرمز رنگ که با TP نامگذاری کرده‌ایم حرکت کند و به آن ناحیه برسد.

تحلیل S&P امروز 25 دی 1402
تحلیل S&P امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

شاخص CPI امریکا

تحلیل شاخص CPI امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۵

دوستان عزیز در بخش آخر هم نگاهی به شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا USCPI داریم که با ارائه گزارش آخرین ماه میلادی یعنی دسامبر، پرونده سال ۲۰۲۳ بسته شد و طبق آخرین گزارش، مجدد این شاخص ۰/۱ درصد اصلاح کرده است.
دوستان عزیز بر اساس این نمودار ، شاخص uscpi و تورم ابالات متحده آمریکا در سال ۲۰۲۳ حدوداً +۲/۵ درصد تخمین زده شده است. توجه داشته باشید که طی چهار ماه گذشته شاهد یک موج اصلاحی در این شاخص بوده‌ایم اما فراموش نکنید که روند اصلی این شاخص همیشه صعودی بوده و انتظار داریم مجدد در سال ۲۰۲۴ این شاخص به رشد خود ادامه دهد و در ادامه این نکته را بدانید که این تورم از نوع تورم مفید می‌باشد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل USCPI امروز 25 دی 1402
تحلیل USCPI امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

رویداد های مهم اقتصادی این هفته در تاریخ ۱۸ دی ۱۴۰۲

دوشنبه، ۸ ژانویه

 • ۴:۰۰ بعد از ظهر – آخرین مهلت برای متقاضیان بیت کوین ETF برای ارسال اصلاحیه S-1
 • ۲۰:۰۰ – Bostic عضو FOMC صحبت خواهد کرد

چهارشنبه، ۱۰ ژانویه

 • تاریخ تصمیم نهایی ARK 21Shares Spot Bitcoin ETF – انتظار می رود در مورد همه ETF های Spot تصمیم گیری شود و به گفته تحلیلگران بلومبرگ، ۹۵ درصد احتمال تصمیم گیری برای تایید وجود دارد.
 • اعلام مشارکت Polygon (MATIC)
 • ۲۳:۱۵ – ویلیامز عضو FOMC صحبت خواهد کرد

پنجشنبه، ۱۱ ژانویه

 • ۱۶:۳۰ – ماهانه شاخص قیمت مصرف کننده اصلی ایالات متحده (CPI) (مورد انتظار: ۰.۲٪، قبلی: ۰.۳%)
 • ۱۶:۳۰ – شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) ماهانه (مورد انتظار: ۰.۲٪، قبلی: ۰.۱٪)
 • ۱۶:۳۰ – شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) سالانه (مورد انتظار: ۳.۲٪، قبلی: ۳.۱٪)
 • ۱۶:۳۰ – مطالبات اولیه بیکاری ایالات متحده (منتظر: ۲۱۱ هزار، قبلی: ۲۰۲ هزار)
 • ۲۲:۰۰ – ۰۵:۰۰ جلسه قانون SEC Sunshine

جمعه، ۱۲ ژانویه

 • ۱۶:۳۰ – ماهانه شاخص قیمت تولیدکننده ایالات متحده (PPI) (مورد انتظار: ۰.۱٪، قبلی: ۰.۰٪)
 • ۱۸:۰۰ – کشکاری عضو FOMC صحبت خواهد کرد

یکشنبه، ۱۴ ژانویه

 • تاریخ تصمیم نهایی سومین ETF بیت کوین Spot Bitwise

دوشنبه، ۱۵ ژانویه

 • Fetch.ai (FET) – به روز رسانی شبکه اصلی انجام خواهد شد.
 • iShares (Blackrock) Spot Bitcoin ETF سومین مهلت
 • تاریخ تصمیم سوم ETF بیت کوین VanEck Spot

شاخص TOTAL

تحلیل شاخص توتال total در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۸

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی, در بخش اول به سراغ شاخص کل توتال در تایم فریم ۴ ساعته رفته‌ایم و آن را مورد بررسی قرار داده‌ایم همانطور که خدمتتان عرض کردم اخیراً ترند لاین نزولی شکسته شده به سمت پایین و شاهد پولبک هم نیز هستیم و انتظار داشتیم که حداقل تا باکس سبز یک موج نزولی را ببینیم، که دقیقاً آنچه که گفته‌ایم رخ داده است.
دوستان عزیز در حال حاضر ناحیه باکس سبز یک ناحیه مهم حمایتی ماژور مد نظر ما قرار دارد و در صورتی که شاهد کلوز پایین‌تر از این ناحیه باشیم روند شاخص کل توتال در این تایم فریم نزولی می‌گردد.

تحلیل TOTAL امروز 18 دی 1402
تحلیل TOTAL امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

شاخص TOTAL2

تحلیل توتال total2 امروز ۱۴۰۲/۱۰/۱۸

دوستان عزیز در بخش دوم به شاخص توتال ۲ پرداخته‌ایم و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم همانطور که در گذشته خدمتتان عرض کردیم ناحیه کف کانال صعودی شکسته شده به سمت پایین و پولک نیز تشکیل گردیده است و طبق انتظاری که داشتیم ،این شاخص شروع به افت کرده است.
دوستان ناحیه باکس سبز اول، که به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر ما قرار داشت ،شکسته شده به سمت پایین و هم اکنون میتوان گفت که روند این شاخص نزولی شده و انتظار داریم که افت بیشتری را متحمل شود.
در ادامه حمایت بعدی که در مسیر قرار دارد را برایتان با باکس سبز دیگری مشخص کرده‌ایم و توجه داشته باشید که اگر در آن نواحی الگوهای بازگشتی را ببینیم، انتظار داریم که رشد‌های مینور و موقتی شکل بگیرند.

تحلیل TOTAL2 امروز 18 دی 1402
تحلیل TOTAL2 امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

شاخص TOTAL3

تحلیل توتال total3 امروز ۱۴۰۲/۱۰/۱۸

دوستان عزیز در بخش بعدی به شاخص توتال ۳ پرداخته‌ایم و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم، اگر با دقت به چارت نگاه کنید متوجه می‌شوید که ،اخیرا کف کانال صعودی رسم شده شکسته شده به سمت پایین و پولک نیز شکل گرفته و بعد از آن شروع به افت کرده است ،اگر به یاد داشته باشید گفتیم که اگر باکس سبز دوم شکسته شود به سمت پایین، روند شاخص توتال ۳ به نزولی تغییر می‌کند، که در حال حاضر این اتفاق رخ داده است و روند اصلی در این تایم فریم، نزولی گردیده است.
دوستان توجه داشته باشید که ،باکس‌های سبز به عنوان حمایت‌های مهم و معتبر مد نظر ما قرار دارند و اگر در این نواحی الگوهای بازگشتی دیده شوند، انتظار داریم که رشد‌های مینور و موقتی نیز شکل بگیرند.

تحلیل TOTAL3 امروز 18 دی 1402
تحلیل TOTAL3 امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D)

تحلیل شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D) در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۸

دوستان عزیز در ادامه به سراغ دامیننس بیت کوین رفته‌ایم، آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم این شاخص بعد از آنکه، ترند لاین نزولی و باکس سبز را به طرف بالا بریک و شکاند ، انتظار داشتیم که حداقل تا ناحیه باکس قرمز یک ناحیه مقاومتی و عرضه مهم و ماژور مد نظر ما قرار دارد رشد پیدا کند ،همانطور که مشاهده می‌کنید ،دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده و به هدف مد نظر ما نیز رسیده است و در ادامه گفتیم که اگر شاهد کلوز بالای باکس قرمز باشیم، روند نزولی به پایان رسیده و روند از این پس صعودی می‌باشد که ان هم اتفاق افتاده است.
در حال حاضر دوستان عزیز احتمال یک اصلاح وجود دارد، که می‌تواند حداقل تا ناحیه باکس قرمز و حتی پایین‌تر نیز ادامه داشته باشد و بعد از آن با مشاهده الگوهای بازگشتی ،مجدد انتظار داریم این شاخص به روند اصلی خود یعنی صعودی بازگردد.

تحلیل BTC.D امروز 18 دی 1402
تحلیل BTC.D امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

شاخص ETF بیت کوین در بازار سهام امریکا

تحلیل شاخص ETF در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۸

دوستان عزیز ابن شاخص را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم ، تحلیلی که در گذشته داشتیم همچنان پابرجاست و شاخص etf بیتکوین در یک روند کاملاً صعودی قرار دارد، که آن را با کانال صعودی مشخص کرده‌ایم، توجه داشته باشید که در حال حاضر در یک محدوده مقاومتی و البته سقف کانال قرار دارد که ، با باکس قرمز رنگ برایتان مشخص کرده‌ایم و همانطور که انتظار میرود شاهد واکنش و نوسان قیمت هستیم..
حفظ شدن باکس قرمز برای ما بسیار با اهمیت است چرا که، اگر این محدوده شکسته شود به سمت پایین و الگوهای نزولی ببینیم ، می‌توانیم شاهد اصلاح تا کف کانال باشیم و اگر این محدوده شکسته شود به سمت بالا ،می‌تواند به سمت مقاومت تعیین شده یعنی ۲۸.۴۳ که با خط قرمز برایتان مشخص کردیم حرکت کند.

تحلیل BITO امروز 18 دی 1402
تحلیل BITO امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها (OTHERS.D)

 (OTHERS.D)شاخص سایر آلت کوین ها در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۸

در ادامه دوستان عزیز ، دامیننس سایر آلت کوین‌ها، در تایم فریم روزانه را مورد بررسی قرار دادیم.همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ، در یک روند صعودی قرار دارد که به همین منظور ما نیز یک کانال صعودی رسم کرده‌ایم و هفته گذشته این شاخص در محدوده مقاومتی سقف کانال قرار داشت و اگر به یاد داشته باشید گفتیم که ،اگر در نواحی سقف کانال الگوهای نزولی تشکیل شوند، انتظار داریم که این شاخص شروع به اصلاح کرده و حداقل می‌تواند تا کف کانال نیز آن اصلاح ادامه پیدا کند.
همانطور که مشاهده می‌کنید در حال حاضر آنچه که انتظار داشتیم رخ داده و یک الگو نزولی شکل گرفته و سپس شاخص دامیننس سایر آلت کوین‌ها به طرف کف کانال در حال اصلاح و کاهش است و توجه داشته باشید همچنان انتظار داریم بین سقف و کف این کانال ،شاهد نوسان این شاخص باشیم.

تحلیل OTHERS.D امروز 18 دی 1402
تحلیل OTHERS.D امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

شاخص دامیننس تتر (USDT.D)

تحلیل شاخص دامیننس تتر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۸

و در ادامه به سراغ دامیننس تتر رفته‌ایم و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم اگر به یاد داشته باشید ،گفتیم که این شاخص مجدد وارد ناحیه تریدینگ رنج تشکیل شده ،بین محدوده باکس سبز و باکس قرمز رنگ شده و مجدد انتظار داریم که بین سقف و کف آن ترییدینگ رنج نوسان پیدا کند ،همانطور که مشاهده می‌کنید دقیقاً آنچه که انتظار داشته‌ایم رخ داده است.
دوستان عزیز در حال حاضر طبق انتظاری که داشتیم این شاخص مجدد به ناحیه سقف یعنی باکس قرمز نیز رسیده و لگ صعودی را تکمیل کرده است و نکته‌ای که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که اگر الگوهای نزولی در این نواحی، شکل بگیرند ،مجدد یک موج نزولی یا لگ نزولی دیگر میتواند شکل بگیرد.

تحلیل USDT.D امروز 18 دی 1402
تحلیل USDT.D امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

شاخص دلار امریکا (DXY)

تحلیل شاخص دلار امریکا (DXY) در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۸

عزیزان زوم ارزی در ادامه شاخص دلار را در تایم فریم روزانه را مورد بررسی قرار دادیم.همانطور که در گذشته خدمتتان عرض کردم شاخص دلار در یک روند نزولی در این تایم فریم قرار دارد و باکس های سبز ، نقش حمایت را دارند و می‌توان انتظار داشت که در این ناحیه‌ها الگوهای بازگشتی را ببینیم که در آن صورت رشدهای مینور و کوچک رخ خواهند داد.
همانطور که مشاهده می‌کنید اخیرا یکی دیگر از باکس‌های حمابتی سبز نیز از دست رفته و چند کندل سبز و رشدی که اتفاق افتاده در قالب پولبک و یک رشد مینور به حساب می آید و نکته‌ای که می‌توان خدمتتان عرض کنم این است که در حال حاضر تا زمانی که شاخص دلار سقف قبلی که فعلا محدوده خط قرمز رنگ می‌باشد را ،پس نگیرد ،همچنان روند نزولی می‌باشد و انتظار افت بیشتر این شاخص را داریم.

تحلیل DXY امروز 18 دی 1402
تحلیل DXY امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

شاخص دامیننس دیفای (TOTALDEFI.D)

تحلیل شاخص دامیننس دیفای در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۸

دوستان عزیز شاخص دامیننس دیفای را در تایم فریم روزانه نیز مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم همانطور که هفته گذشته خدمتتان عرض کردیم این شاخص پس از برک و شکست سقف تریدینگ رنج ،دارای یک روند صعودی شده و به دنبال آن ما یک کانال صعودی نیز برایش رسم کرده‌ایم و در ادامه به هدفی که مد نظر داشتیم یعنی خط قرمز رنگ، رسیده است و گفتیم که اگر در آن نواحی الگوی نزولی شکل بگیرد انتظار داریم که این شاخص شروع به اصلاح کرده و حداقل می‌تواند تا کف کانال نیز ادامه پیدا کند.
دوستان عزیز در حال حاضر تمام موارد و نکاتی که خدمتتان عرض کرده‌ایم یک به یک در حال به وقوع پیوستن است ،توجه داشته باشید که هم اکنون ،همانطور که گفتیم موج اصلاحی تشکیل شده، حداقل می‌تواند تا کف کانال نیز ادامه پیدا کند.

تحلیل TOTALDEFI امروز 18 دی 1402
تحلیل TOTALDEFI امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

شاخص ۵۰۰ s&p امریکا

تحلیل شاخص ۵۰۰ s&p امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۸

دوستان عزیز در ادامه شاخص s&p آمریکا را مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم همانطور که خدمتتان عرض کردیم، این شاخص در تایم روزانه در یک روند کاملاً صعودی قرار دارد و در موج های صعودی، باکس قرمز رنگ که یک مقاومت مهم به شمار میرفت، آن هم شکسته شده به سمت بالا و تا جای پیش رفته که به مقاومت مینور خط قرمز رنگ نیز رسید و گفتیم که اگر در آن حوالی الگوی نزولی دیده شود انتظار داریم که این شاخص وارد موج اصلاحی در ساختار پولک به ناحیه باکس قرمز شود.
در حال حاضر آنچه که گفتیم دقیقاً اتفاق افتاده و موج اصلاحی از مقاومت مینور خط قرمز رنگ نیز شروع شده و میتواند تا باکس قرمز، این اصلاح ادامه پیدا کند و بعد از تکمیل پولک، اگر الگوهای صعودی را ببینیم، مجدد انتظار داریم که این شاخص به مسیر رشد بازگردد.

تحلیل SPX امروز 18 دی 1402
تحلیل SPX امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

شاخص CPI امریکا

تحلیل شاخص CPI امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۸

در آخر هم نگاهی به شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا USCPI داریم که هر ماه منتشر می‌شود و همانطور که مشاهده می‌کنید مثل همیشه ،روند صعودی می‌باشد , اما از ماه سپتامبر ۲۰۲۳ تا به آخرین گزارش ارائه شده یعنی نوامبر ۲۰۲۳ ،uscpi مقداری اصلاحی بوده است ,ولی توجه داشته باشید ،تمام اصلاح‌ها موقتی می‌باشند و انتظار داریم با آغاز سال جدید میلادی, ترند اصلی که صعودی نیز می‌باشد، از سر گرفته شود.
دوستان عزیز با کامنت‌هاتون از ما حمایت میکنید ، موفق و پرسود باشید.

تحلیل USCPI امروز 18 دی 1402
تحلیل USCPI امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

رویداد های مهم اقتصادی این هفته در تاریخ ۱۱ دی ۱۴۰۲

دوشنبه، ۱ ژانویه

بازارها در ایالات متحده برای روز سال نو بسته هستند.

کاوا (KAVA) – بر اساس بیانیه توسعه دهندگان، دوره “تورم صفر” آغاز خواهد شد.

Chromia (CHR) – پاداش‌های شرط‌بندی به ۱۵٪ کاهش می‌یابد.

جهش (حراج) – نقشه راه ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد.

Unibot (UNIBOT) – دسترسی اولیه برای گسترش به شبکه Solana باز خواهد شد.

سه شنبه، ۲ ژانویه

رویترز در SEC، بیت کوین اسپات ETF onayıyla ilgili olarak سه شنبه، ۲ ژانویه یا چهارشنبه، ۳ ژانویه tarihlerinde kompanilere bilgi verebilir.

زنجیره Aternos (ATR) – Mainnet راه اندازی خواهد شد.

چهارشنبه، ۳ ژانویه

Dogelon Mars (ELON) – مجموعه NFT در شبکه Solana منتشر خواهد شد.

۲۲:۰۰ – صورتجلسه FOMC منتشر خواهد شد.

پنجشنبه، ۴ ژانویه

۱۶:۳۰ – اولین درخواست های بیکاری (مورد پیش بینی شده: ۲۱۵ هزار، قبلی: ۲۱۸ هزار نفر)

جمعه، ۵ ژانویه

دوره امکان تایید برای ETF های Spot Bitcoin تا ۱۰ ژانویه آغاز می شود.

۱۳:۰۰ – شاخص قیمت مصرف کننده منطقه یورو (CPI) سالانه (مورد انتظار: ۳٪، قبلی: ۲.۴٪)

۱۶:۳۰ – حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده (منتظر: ۱۵۸ هزار، قبلی: ۱۹۹ هزار)

۱۶:۳۰ – نرخ بیکاری ایالات متحده (مورد انتظار: ۳.۸٪، قبلی: ۳.۷٪)

شاخص TOTAL

تحلیل شاخص توتال total در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۱

شاخص کل توتال را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان عزیز همانطور که روزهای گذشته نیز گفتیم ،بین باکس سبز و باکس قرمز تشکیل یک تریدینگ رنج را داریم و از ناحیه سقف تریدینگ رنج شکست حاصل شده و در این مواقع انتظار داریم که شاهد رشد به اندازه عرض تردینگ رنج باشیم، که هدف یا تیپی را ما با باکس قرمز رنگ مشخص کرده‌ایم.
دوستان عزیز تا زمانی که محدوده سقف تریدینگ رنج و ترند لاین صعودی حفظ شوند، ما توقع داریم که این شاخص به هدف مد نظر ما برسد ، اما اگر آن دو ناحیه از دست بروند ، شاخص کل توتال، شروع به افت کرده و می‌تواند تا باکس سبز نیز کاهش پیدا کند.
در حال حاضر ما کلوز را پایین‌تر از ترند لاین صعودی داشته‌ایم ، اما هنوز باکس قرمز حفظ شده است و اگر این باکس هم از دست برود ، افت این شاخص تا ناحیه کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز نیز محتمل است.

تحلیل TOTAL امروز 11 دی 1402
تحلیل TOTAL امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

شاخص TOTAL2

تحلیل توتال total2 امروز ۱۴۰۲/۱۰/۱۱

دوستان شاخص توتال ۲ را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم ،همانطور که در روزهای گذشته نیز خدمتتان عرض کردیم، ناحیه تیپی ۱ ، که بر اساس عرض تریدینگ رنج تشکیل شده ،بین باکس سبز و باکس قرمز به دست آمده است ، آن ناحیه(TP1) یک مقاومت بسیار مهم برای ما بوده ، که انتظار اصلاح در این ناحیه را داشتیم، که دقیقاً این اتفاق روی داده است.
دوستان عزیز اگر توجه کنید بین دو خط آبی رنگ نیز یک تریدینگ رنج جدید تشکیل گردیده و گفتیم که اگر بعد از پولبک ، در سقف آن، الگوهای صعودی را ببینیم، توقع داریم که شاخص توتال ۲ به طرف تیپی ۲ حرکت کند ، اما شاهد ورود این شاخص به محدوده تردینگ رنج آبی هستیم و انتظار داریم که این شاخص تا کف این تی آر افت پیدا کند.

تحلیل TOTAL2 امروز 11 دی 1402
تحلیل TOTAL2 امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

شاخص TOTAL3

تحلیل توتال total3 امروز ۱۴۰۲/۱۰/۱۱

در ادامه شاخص توتال ۳ را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، اگر به یاد داشته باشید ، خط قرمز را به عنوان یک مقاومت معتبر در نظر داشتیم که بر اساس عرض تریدینگ رنج باکس آبی به دست آمده بود و انتظار داشتیم که از ناحیه مقاومتی خط قرمز ،شاخص توتال ۳ شروع به اصلاح کند ،که دقیقاً آنچه که انتظار داشتیم رخ داده است.
در حال حاضر همچنان این شاخص در اصلاح قرار دارد ، اما توجه داشته باشید که روند اصلی صعودی نیز می‌باشد و محدوده باکس سبز، بعنوان یک حمایت معتبر مد نظر ما قرار دارد که اگر از دست برود، این شاخص، افت بیشتری را متحمل خواهد شد.

تحلیل TOTAL3 امروز 11 دی 1402
تحلیل TOTAL3 امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D)

تحلیل شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D) در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۱

و در ادامه دامیننس بیت کوین را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم ،همانگونه که روزهای گذشتم خدمتتان عرض کردیم، روند این شاخص نزولی بوده، آخرین لگ تشکیل شده قدرتمند و همراه با فشار نزول بوده است ، گفتیم که محدوده‌های باکس سبز نقش حمایت های معتبر را برای ما ایفا می‌کنند و در این نواحی انتظار داریم شاهد واکنش و برگشت‌های مینور باشیم.
در حال حاضر دامیننس بیت کوین در آخرین محدوده حمایتی که مشخص کرده‌ایم، یک الگو صعودی نیز تشکیل داد و به همین منظور توقع داشتیم که، به طرف باکس‌های سبز بالا و ترند لاین نزولی نیز حرکت کرده و رشد کند ، همانطور که مشاهده می‌کنید ،دقیقاً آنچه که گفتیم در حال رخ دادن است، اما توجه داشته باشید فعلاً این رشدها، موقتی و مینور هستند.

تحلیل BTC.D امروز 11 دی 1402
تحلیل BTC.D امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

شاخص ETF بیت کوین در بازار سهام امریکا

تحلیل شاخص ETF در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۱

دوستان عزیز هم اکنون بازار های آمریکا، به علت آغاز سال نو میلادی تعطیل میباشند، اما این شاخص طبق آخرین تغییرات ،در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم ، همچنان تحلیلی که در گذشته داشتیم همچنان پابرجاست و شاخص etf بیتکوین در یک روند کاملاً صعودی قرار دارد، که آن را با کانال صعودی مشخص کرده‌ایم، توجه داشته باشید که در حال حاضر در یک محدوده مقاومتی و البته سقف کانال قرار دارد که ، با باکس قرمز رنگ برایتان مشخص کرده‌ایم و همانطور که انتظار میرود شاهد واکنش و نوسان قیمت هستیم..
حفظ شدن باکس قرمز برای ما بسیار با اهمیت است چرا که، اگر این محدوده شکسته شود به سمت پایین و الگوهای نزولی ببینیم ، می‌توانیم شاهد اصلاح تا کف کانال باشیم و اگر این محدوده شکسته شود به سمت بالا ،می‌تواند به سمت مقاومت تعیین شده یعنی ۲۸.۴۳ که با خط قرمز برایتان مشخص کردیم حرکت کند.

شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها (OTHERS.D)

 (OTHERS.D)شاخص سایر آلت کوین ها در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۱

در ادامه دوستان عزیز ، دامیننس سایر آلت کوین‌ها، در تایم فریم روزانه را مورد بررسی قرار دادیم.همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ، در یک روند صعودی قرار داریم و ما خط روند را تبدیل به یک کانال کرده‌ایم و در حال حاضر این شاخص در محدوده مقاومتی سقف کانال قرار دارد ، توجه داشته باشید، در ابن ناحیه با دیدن الگو های نزولی انتظار داریم که این شاخص ، به طرف کف کانال شروع به اصلاح کند اما هنوز الگوی نزولی نیز در این تابم فریم دیده نمی‌شود.
نکته‌ای که می‌توان به آن اشاره کرد ، این است که ۸۰ درصد احتمال اصلاح در این مواقع وجود دارد و تنها ۲۰ درصد ، می‌توان انتظار داشت که سقف کانال بریک و شکسته شود و ما شاهد رشد باشیم.

تحلیل OTHERS.D امروز 11 دی 1402
تحلیل OTHERS.D امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

شاخص دامیننس تتر (USDT.D)

تحلیل شاخص دامیننس تتر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۱

و در ادامه دامیننس تتر، در تایم فریم ۴ ساعته همانطور که طی روزهای گذشته نیز خدمتتان عرض کردم ، بین باکس قرمز و باکس سبز تشکیل یک تریدینگ رنج را داده و انتظار داریم بین این دو ناحیه نوسان را داشته باشیم.
دوستان عزیز توجه داشته باشید که ، محدوده باکس سبز بعنوان یک حمایت ماژور و بسیار مهم مد نظر ما قرار دارد و در صورتی که از دست برود ، افت قابل توجهی را در دامیننس تتر خواهیم داشت ، اما در حال حاضر این اتفاق نیفتاده و طی روز های گذشته، شاهد الگوهای صعودی در این ناحیه بوده ایم و انتظار داریم که دامیننس تتر ،به طرف سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز حرکت کند و آنچه که گفتیم در حال رخ دادن است.

تحلیل USDT.D امروز 11 دی 1402
تحلیل USDT.D امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

شاخص دلار امریکا (DXY)

تحلیل شاخص دلار امریکا (DXY) در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۱

دوستان عزیز همانطور که گفتیم هم اکنون بازار های آمریکا، به علت آغاز سال نو میلادی تعطیل میباشند، اما طبق آخرین تغییرات ، شاخص دلار را در تایم فریم روزانه را مورد بررسی قرار دادیم.همانطور که هفته گذشته خدمتتان عرض کردم شاخص دلار در یک روند نزولی در این تایم فریم قرار دارد و باکس های سبز ، نقش حمایت را دارند و می‌توان انتظار داشت که در این ناحیه‌ها الگوهای بازگشتی را ببینیم که در آن صورت رشدهای مینور و کوچک رخ خواهند داد.
همانطور که مشاهده می‌کنید یکی دیگر از باکس‌های حمابتی سبز نیز از دست رفته شاخص دلار به طرف ناحیه حمایتی بعدی در حال حرکت است و نکته‌ای که می‌توان خدمتتان عرض کنم این است که در حال حاضر تا زمانی که شاخص دلار سقف قبلی که فعلا محدوده خط قرمز رنگ می‌باشد را ،پس نگیرد ،همچنان روند نزولی می‌باشد و انتظار افت بیشتر این شاخص را داریم.

تحلیل DXY امروز 11 دی 1402
تحلیل DXY امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

شاخص دامیننس دیفای (TOTALDEFI.D)

تحلیل شاخص دامیننس دیفای در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۱

دوستان عزیز شاخص دامیننس دیفای را درتایم فریم روزانه نیز مورد بررسی قرار داده‌ایم ،اگر به یاد داشته باشید هفته گذشته خدمتتان عرض کردیم که انتظار داریم شاخص دامیننس دیفای به اندازه عرض تریدینگ رنج رشد پیدا کند ،که هدف یا تیپی را ،با خط قرمز تعیین کردیم و همانطور که مشاهده می‌کنید دقیقاً آنچه که انتظار داشتیم روی داده و به هدف مد نظر نیز رسیده است.
در حال حاضر انتظار داریم در صورت مشاهده کندل ها و الگوهای نزولی ، شاهد اصلاح این شاخص ،حداقل تا ناحیه سقف کانال و در مرحله بعد، در صورت از دست رفتن سقف ، آن اصلاح می‌تواند تا کف کانال نیز ادامه داشته باشد.

تحلیل TOTALDEFI.D امروز 11 دی 1402
تحلیل TOTALDEFI.D امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

شاخص ۵۰۰ s&p امریکا

تحلیل شاخص ۵۰۰ s&p امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۱

دوستان عزیز گفتیم که هم اکنون بازار های آمریکا، به علت آغاز سال نو میلادی تعطیل میباشند، اما طبق آخرین تغییرات، همانطور که هفته گذشته نیز خدمتتان عرض کردیم این شاخص در تایم روزانه در یک روند کاملاً صعودی قرار دارد چرا که آخرین سقف روند نزولی پس گرفته شده و ترند لاین نزولی هم به سمت بالا ،شکسته شده و مورد دیگر اینکه باکس قرمز رنگ یک مقاومت مهم به شمار میرفت که آن هم شکسته شده به سمت بالا و ما شاهد فشار رشد هستیم.
در حال حاضر این شاخص در یک ناحیه مقاومت مینور قرار دارد که با خط قرمز مشخص کرده‌ایم، تا زمانی که بالای آن محدوده ما تثبیت را نداشته باشیم رشد این شاخص متوقف خواهد شد و توجه داشته باشید که هم اکنون بک الگو اصلاحی تشکیل گردیده و می‌توانیم انتظار داشته باشیم که، به سطح مقاومت شکسته شده ،شاهد پولبک باشیم و بعد از آن دوباره میتواند به رشد خود ادامه دهد.

شاخص CPI امریکا

تحلیل شاخص CPI امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۱

در آخر هم نگاهی به شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا USCPI داریم که هر ماه منتشر می‌شود و همانطور که مشاهده می‌کنید مثل همیشه ،روند صعودی می‌باشد , اما از ماه سپتامبر ۲۰۲۳ تا به آخرین گزارش ارائه شده یعنی نوامبر ۲۰۲۳ ،uscpi مقداری اصلاحی بوده است ,ولی توجه داشته باشید ،تمام اصلاح‌ها موقتی می‌باشند و انتظار داریم با آغاز سال جدید میلادی, ترند اصلی که صعودی نیز می‌باشد، از سر گرفته شود.
دوستان عزیز با کامنت‌هاتون از ما حمایت میکنید ، موفق و پرسود باشید.

تحلیل USCPI امروز 11 دی 1402
تحلیل USCPI امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

رویداد های مهم اقتصادی این هفته در تاریخ ۴ دی ۱۴۰۲

دوشنبه، ۲۵ دسامبر

بازارهای ایالات متحده برای تعطیلات کریسمس بسته هستند.

Beta Finance (BETA) – در زنجیره BNB راه اندازی خواهد شد.

شبکه AIOZ (AIOZ) – تغییراتی در توکنومیک خود ایجاد خواهد کرد.

پنجشنبه، ۲۸ دسامبر

۱۶:۳۰ – ادعای بیکاری اولیه ایالات متحده (منتظر: ۲۱۱ هزار، قبلی: ۲۰۵ هزار)

سایر تحولات

انتظار می‌رود به‌روزرسانی Carcosa Injective (INJ) قبل از پایان سال منتشر شود.

توسعه دهندگان Pundi X (PUNDIX) گفتند که در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۳ یک برنامه XPOS web3 را برای کاربران تلفن همراه توسعه خواهند داد.

Klever (KLV) اعلام کرد که Klever Blockchain 3.0 را تا پایان سال منتشر خواهد کرد.

علاوه بر این، پس از بازگشت فصل تعطیلات، یک دوره بسیار فعال در انتظار دنیای ارزهای دیجیتال خواهد بود. انتظار می رود تاییدیه های ETF بیت کوین اسپات با احتمال ۹۰% تا ۱۰ ژانویه ۲۰۲۴ برسد. SEC به متقاضیان اطلاع داد که باید تغییرات نهایی خود را در این هفته انجام دهند. از سوی دیگر، نصف شدن هیجان بیت کوین بعد از تعطیلات شروع به احساس می کند.

شاخص TOTAL

تحلیل شاخص توتال total در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۴

وقتتون بخیر زوم ارزی های عزیز شاخص کل توتال را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم ،که همانطور که در روز گذشته خدمتتان عرض کردیم ،بین محدوده باکسی سبز و باکس قرمز یک تردینگ رنج داشته‌ایم و از ناحیه سقف شکست حاصل و پولبک هم تشکیل گردیده است.
اما آن الگوی صعودی که مد نظر بود، تشکیل نشد و دوباره ابن شاخص شروع به اصلاح کرد ،توجه داشته باشید که اگر در این نواحی الگوهای صعودی را ببینیم، انتظار داریم به طرف هدف یا تیپی (عرض تریدینگ رنج)که، با خط قرمز مشخص کرده‌ایم ،برسد.

تحلیل TOTAL امروز 4 دی 1402
تحلیل TOTAL امروز ۴ دی ۱۴۰۲

شاخص TOTAL2

تحلیل توتال total2 امروز ۱۴۰۲/۱۰/۴

در ادامه شاخص توتال ۲ در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته گفتیم که ،بین محدوده باکس سبز و باکس قرمز رنگ یک تریدینگ رنج را داریم و اخیراً این شاخص از ناحیه سقف خارج شده ، پولک زده و مجدد شروع به رشد کرده است.
در حال حاضر انتظار داریم که، به طرف هدف یا تیپی که با خط قرمز تعیین کرده‌ایم حرکت کند. ( این هدف بر اساس ارز تریدینگ رنج به دست آمده است) توجه داشته باشید که اصلاح‌های اخیر کاملاً موقتی بوده و روند اصلی این شاخص صعودی می‌باشد.

تحلیل TOTAL2 امروز 4 دی 1402
تحلیل TOTAL2 امروز ۴ دی ۱۴۰۲

شاخص TOTAL3

تحلیل توتال total3 امروز ۱۴۰۲/۱۰/۴

در ادامه شاخص توتال ۳ در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته را مورد بررسی قرار داده ایم، همانطور که در روزهای گذشته هم خدمتتان عرض کردیم ،بین محدوده باکس سبز و خط قرمز یک تردینگ رنج داشتیم، که از ناحیه سقف شکست حاصل شده و انتظار داشتیم که به طرف هدف یا تیپی تعیین شده که با باکس قرمز رنگ مشخص کرده‌ بودیم برسد و دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است.
در حال حاضر در ناحیه مقاومتی باکس قرمز ،شاهد یک الگوی اصلاحی بوده ایم، انتظار داریم که، این شاخص حداقل تا نواحی باکس سبز اصلاحی را داشته باشد‌.

تحلیل TOTAL3 امروز 4 دی 1402
تحلیل TOTAL3 امروز ۴ دی ۱۴۰۲

شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D)

تحلیل شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D) در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۴

و در ادامه دامینس بیت کوین در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته دارای یک روند نزولی می‌باشد چرا که ،سقف‌هایی پایین‌تر از سقف قبلی و کف هایی پایین‌تر از کف قبلی تشکیل داده و بعد از برخورد با مقاومت باکس قرمز، شروع به ریزش کرده به همین خاطر یک ترند لاین نزولی رسم کرده‌ایم.
در حال حاضر طبق انتظاری که داشتیم، به طرف محدوده‌های باکس سبز که به عنوان حمایت لحاظ کرده‌ایم ،حرکت کرده و به آنها رسیده است ،توجه داشته باشید که اگر در این نواحی الگوهای صعودی را ببینیم، میتواند رشدهای مینور اتفاق بیفتد.

تحلیل BTC.D امروز 4 دی 1402
تحلیل BTC.D امروز ۴ دی ۱۴۰۲

شاخص ETF بیت کوین در بازار سهام امریکا

تحلیل شاخص ETF در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۴

دوستان عزیز این شاخص در تایم فریم روزانه ، همچنان تحلیلی که در گذشته داشتیم همچنان پابرجاست و شاخص etf بیتکوین در یک روند کاملاً صعودی قرار دارد، که آن را با کانال صعودی مشخص کرده‌ایم، توجه داشته باشید که در حال حاضر در یک محدوده مقاومتی و سقف کانال قرار دارد که ، با باکس قرمز رنگ برایتان مشخص کرده‌ایم و همانطور که انتظار میرود شاهد واکنش و نوسان قیمت هستیم..
حفظ شدن باکس قرمز برای ما بسیار با اهمیت است چرا که، اگر این محدوده شکسته شود به سمت پایین و الگوهای نزولی ببینیم ، می‌توانیم شاهد اصلاح تا کف کانال باشیم و اگر این محدوده شکسته شود به سمت بالا ،می‌تواند به سمت مقاومت تعیین شده یعنی ۲۸.۴۳ که با خط قرمز برایتان مشخص کردیم حرکت کند.

تحلیل BITO امروز 4 دی 1402
تحلیل BITO امروز ۴ دی ۱۴۰۲

شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها (OTHERS.D)

 (OTHERS.D)شاخص سایر آلت کوین ها در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۴

در ادامه دوستان عزیز ، دامیننس سایر آلت کوین‌ها، در تایم فریم روزانه را مورد بررسی قرار دادیم.همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ، در یک روند صعودی قرار داریم و ما خط روند را تبدیل به یک کانال کرده‌ایم و در حال حاضر این شاخص در محدوده مقاومتی سقف کانال قرار دارد ، توجه داشته باشید با در ابن ناحیه با دیدن الگو های نزولی انتظار داریم که این شاخص به طرف کف کانال شروع به اصلاح کند.
نکته‌ای که می‌توان به آن اشاره کرد ، این است که ۸۰ درصد احتمال اصلاح در این مواقع وجود دارد و تنها ۲۰ درصد ، می‌توان انتظار داشت که سقف کانال شکسته شود و ما شاهد رشد باشیم.

تحلیل OTHERS.D امروز 4 دی 1402
تحلیل OTHERS.D امروز ۴ دی ۱۴۰۲

شاخص دامیننس تتر (USDT.D)

تحلیل شاخص دامیننس تتر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۴

و در ادامه دامیننس تتر در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته را مورد بررسی قرار داده‌ایم ، همانطور که در روزهای گذشته خدمتتان عرض کردیم ،انتظار تشکیل یک تریدینگ رنج بین محدوده باکس سبز و قرمز را داریم و تا به الان طبق تحلیلی که داشتیم پیش رفته است.
در حال حاضر این شاخص در محدوده حمایتی باکس سبز و کف تریدینگ رنج قرار دارد و همینطور شاهد یک الگوی صعودی می‌باشیم و انتظار داریم که این شاخص به طرف سقف تردینگ رنج ،که باکس قرمز رنگ می‌باشد، حرکت کند.

تحلیل USDT.D امروز 4 دی 1402
تحلیل USDT.D امروز ۴ دی ۱۴۰۲

شاخص دلار امریکا (DXY)

تحلیل شاخص دلار امریکا (DXY) در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۴

دوستان عزیز شاخص دلار ، در تایم فریم روزانه را مورد بررسی قرار دادیم.همانطور که هفته گذشته خدمتتان عرض کردم شاخص دلار در یک روند نزولی در این تایم فریم قرار دارد و باکس های سبز ، نقش حمایت را دارند و می‌توان انتظار داشت که در این ناحیه‌ها الگوهای بازگشتی را ببینیم که در آن صورت رشدهای مینور و کوچک رخ خواهند داد.
نکته‌ای که می‌توان خدمتتان عرض کنم این است که در حال حاضر تا زمانی که شاخص دلار سقف قبلی که محدوده خط قرمز رنگ می‌باشد را پس نگیرد ،همچنان روند نزولی می‌باشد و انتظار افت بیشتر این شاخص را داریم.

تحلیل DXY امروز 4 دی 1402
تحلیل DXY امروز ۴ دی ۱۴۰۲

شاخص دامیننس دیفای (TOTALDEFI.D)

تحلیل شاخص دامیننس دیفای در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۴

دوستان عزیز شاخص دامیننس دیفای را درتایم فریم روزانه، مورد بررسی قرار داده‌ایم ،اگر به خاطر داشته باشید هفته گذشته در بالای سقف تریدبنگ رنج ، شاهد کلوز بودیم و گفتیم که اگر پولبک زده شود، به محدوده سقف و در آن ناحیه الگوهای صعودی را ببینیم انتظار داریم که شاهد رشد این شاخص باشیم.
همانطور که مشاهده می‌کنید آنچه که گفتیم اتفاق افتاده و روند دامیننس دیفای از روند رنج به صعودی تغییر کرده است که به همین منظور یک کانال صعودی رسم کرده و انتظار داریم، به اندازه عرض تریدینگ رنج شاهد رشد این شاخص باشیم ، توجه داشته باشید که هدف را ما با خط قرمز رنگ برایتان مشخص کرده‌ایم.

تحلیل TOTALDEFI.D امروز 4 دی 1402
تحلیل TOTALDEFI.D امروز ۴ دی ۱۴۰۲

شاخص ۵۰۰ s&p امریکا

تحلیل شاخص ۵۰۰ s&p امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۴

دوستان عزیز ، همانطور که هفته گذشته نیز خدمتتان عرض کردیم این شاخص در تایم روزانه در یک روند کاملاً صعودی قرار دارد چرا که آخرین سقف روند نزولی پس گرفته شده و ترند لاین نزولی هم به سمت بالا ،شکسته شده و مورد دیگر اینکه باکس قرمز رنگ یک مقاومت مهم به شمار میرفت که آن هم شکسته شده به سمت بالا و ما شاهد فشار رشد هستیم.
در حال حاضر بک الگو اصلاحی تشکیل گردیده و می‌توانیم انتظار داشته باشیم که به سطح مقاومت شکسته شده شاهد پولبک باشیم و دوباره میتواند به رشد خود ادامه دهد و ارقام بالاتری را ببیند.

تحلیل S&P امروز 4 دی 1402
تحلیل S&P امروز ۴ دی ۱۴۰۲

شاخص CPI امریکا

تحلیل شاخص CPI امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۴

در آخر هم نگاهی به شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا USCPI داریم که هر ماه منتشر می‌شود و همانطور که مشاهده می‌کنید مثل همیشه روند کلی صعودی می‌باشد , اما از ماه سپتامبر ۲۰۲۳ تا به الان (نوامبر ۲۰۲۳) مقداری اصلاحی بوده است ولی توجه داشته باشید ،تمام اصلاح‌ها موقتی می‌باشد و انتظار داریم با آغاز سال جدید میلادی ترند اصلی از سر گرفته شود.

تحلیل USCPI امروز 4 دی 1402
تحلیل USCPI امروز ۴ دی ۱۴۰۲

رویداد های مهم اقتصادی این هفته در تاریخ ۲۷ آذر ۱۴۰۲

دوشنبه، ۱۸ دسامبر

OKX Fusionist (ACE) و SATS (SATS) را فهرست می‌کند.

شبکه اصلی ICON (ICX) را راه‌اندازی می‌کند.

سه شنبه، ۱۹ دسامبر

Opulous (OPUL) در Arbitrum راه اندازی می شود.

۱۳:۰۰ – شاخص قیمت مصرف کننده منطقه یورو (CPI) سالانه (مورد انتظار: ۲.۴%، قبلی: ۲.۴%)

چهارشنبه، ۲۰ دسامبر

Polygon (MATIC) در رابطه با بازار دارایی های دنیای واقعی (RWA) اعلامیه مهمی خواهد کرد.

۱۰:۰۰ – شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) سالانه بریتانیا (مورد انتظار: ۴.۴%، قبلی: ۴.۶%)

پنجشنبه، ۲۱ دسامبر

Metatime Coin (MTC)، شبکه اصلی Metachain راه اندازی خواهد شد.

۱۶:۳۰ – فصلنامه تولید ناخالص داخلی ایالات متحده (GDP) (مورد انتظار: ۵.۲٪، قبلی: ۵.۲٪)

۱۶:۳۰ – ادعاهای اولیه بیکاری ایالات متحده (قبلی: ۲۰۲k)

جمعه، ۲۲ دسامبر

۱۶:۳۰ – شاخص قیمت سالانه هزینه‌های مصرف شخصی اصلی ایالات متحده (PCE) (مورد انتظار: ۳.۴%، قبلی: ۳.۵%)

۱۶:۳۰ – شاخص قیمت ماهانه هزینه‌های مصرف شخصی اصلی ایالات متحده (PCE) (مورد انتظار: ۰.۲٪، قبلی: ۰.۲%)

شنبه، ۲۳ دسامبر

۰۳:۰۰ – ماموریت ماه دوج کوین Astroboti

شاخص TOTAL

تحلیل شاخص توتال total در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۲۷

و در ادامه دوستان عزیز شاخص کل توتال ، در تایم فریم ۴ ساعته، همانطور که انتظار داشتیم ، از ترند لاین نزولی شاهد اصلاح بوده‌ایم و در حال حاضر بر روی ترند لاین صعودی قرار دارد ، که این محدوده یک حمایت برای ما شامل می‌شود و در مرحله بعد باکس سبز بسیار با اهمیت می‌باشد ، که اگر آن هم شکسته شود به سمت پایین ،انتظار افت قابل توجه این شاخص را داریم.

تحلیل شاخص توتال امروز 27 آذر 1402
تحلیل شاخص توتال امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

شاخص TOTAL2

تحلیل توتال total2 امروز ۱۴۰۲/۹/۲۷

شاخص توتال ۲ در تایم فریم ۴ ساعته همانطور که گفتیم در ساختار تریدینگ رنج می‌باشد و محدوده باکس سبز به عنوان کف و محدوده باکس قرمز به عنوان سقف رنج برای ما به شمار می‌رود. انتظار نوسان قیمت را بین این محدوده‌ها داریم.

نکته‌ای که می‌توان به آن اشاره کرد ترند لاین صعودی میباشد که تا زمانی که آن حفظ شود انتظار کاهش قابل توجه این شاخص را نداریم.

تحلیل شاخص توتال2 امروز 27 آذر 1402
تحلیل شاخص توتال۲ امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

شاخص TOTAL3

تحلیل توتال total3 امروز ۱۴۰۲/۹/۲۷

و در ادامه شاخص توتال ۳ در تایم فریم ۴ ساعته ، همچنان نتوانسته مقاومت ماژور یعنی باکس قرمز رنگ بشکند به سمت بالا ، چرا که در تایم‌های بالاتر شاهد تثبیت نبودیم و دوباره وارد محدوده باکس قرمز شده و انتظار نوسان قیمت را در این محدوده داریم.
تا زمانی که ترند لاین صعودی و برای مرحله دوم باکس سبز حفظ شوند، انتظار کاهش قابل توجهی این شاخص را نداریم.

تحلیل شاخص توتال3 امروز 27 آذر 1402
تحلیل شاخص توتال۳ امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D)

تحلیل شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D) در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۲۷

در ادامه دامیننس بیت کوین در تایم ۴ ساعته یک روند نزولی دارد به این علت که شاهد تشکیل سقف هایی پایین‌تر از سقف قبلی و کف‌هایی پایین‌تر از کف قبلی هستیم محدوده باکس سبز به عنوان یک محدوده حمایتی برای ما مد نظر هستش ، چرا که در گذشته در آنجا این شاخص مورد حمایت و تقاضا قرار گرفته و می‌توان انتظار داشته باشیم که دوباره در این محدوده شاهد تقاضا و برگشت این شاخص باشیم.
ما این محدوده را با باکس سبز مشخص کرده‌ایم همچنان طبق صحبت‌های گذشته انتظار نوسان قیمت را در این باکس را داریم و اگر این محدوده شکسته شود ، به سمت پایین و ما تثبیت را ببینیم می‌توانیم شاهد افت بیشتری در این شاخص باشیم و اگر شاخص در این محدوده حمایت شود و سقف قبلی خود یعنی خط قرمز را پس بگیرد، میتواند نشانه‌ای برای آغاز یک روند صعودی باشد.

تحلیل دامیننس بیتکوین امروز 27 آذر 1402
تحلیل دامیننس بیتکوین امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

شاخص ETF بیت کوین در بازار سهام امریکا

تحلیل شاخص ETF در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۷

دوستان عزیز این شاخص در تایم فریم روزانه در یک محدوده مقاومتی قرار دارد که با باکس قرمز رنگ برایتان مشخص کرده‌ایم و همانطور که انتظار میرود شاهد واکنش و نوسان قیمت هستیم..
حفظ شدن باکس قرمز برای ما بسیار با اهمیت است چرا که اگر این محدوده شکسته شود به سمت پایین می‌توانیم شاهد اصلاح باشیم و اگر این محدوده شکسته شود به سمت بالا می‌تواند به سمت مقاومت تعیین شده یعنی ۲۸.۴۳ که با خط قرمز برایتان مشخص کردیم حرکت کند.

تحلیل BITO امروز 27 آذر 1402
تحلیل BITO امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها (OTHERS.D)

 (OTHERS.D)شاخص سایر آلت کوین ها در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۷

دوستان عزیز ، دامیننس سایر آلت کوین‌ها، در تایم فریم روزانه را مورد بررسی قرار دادیم.همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ، در یک روند صعودی قرار داریم و ما خط روند را تبدیل به یک کانال کرده‌ایم و در حال حاضر این شاخص در محدوده مقاومتی سقف کانال قرار دارد و ما شاهد واکنش به این محدوده مقاومتی هستیم.
نکته‌ای که می‌توان به آن اشاره کرد ، این است که ۸۰ درصد احتمال اصلاح در این مواقع وجود دارد و می‌تواند تا کف کانال ادامه داشته باشد ، اما در مقابل تنها ۲۰ درصد ، می‌توان انتظار داشت که سقف کانال شکسته شود ، به سمت بالا و ما شاهد رشد باشیم.

تحلیل OTHERS>D امروز 27 آذر 1402
تحلیل OTHERS>D امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

شاخص دامیننس تتر (USDT.D)

تحلیل شاخص دامیننس تتر در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۲۷

دامیننس تتر در تایم فریم ۴ ساعته همانطور که انتظار داشتیم از محدوده باکس سبز مورد حمایت قرار گرفته چرا که یک حمایت ماژور به حساب می‌آمد و شاهد تشکیل کف‌هایی بالاتر از کف قبل و سقف‌هایی بالاتر از سقف قبل در یک روند کاملا صعودی قرار گرفته است.
در حال حاضر در مقاومت اول قرار دارد ، انتظار داریم آن را هم به سمت بالا بشکاند و به محدوده‌های مقاومت بعدی که با باکس‌های قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم برسد.

تحلیل دامیننس تتر امروز 27 آذر 1402
تحلیل دامیننس تتر امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

شاخص دلار امریکا (DXY)

تحلیل شاخص دلار امریکا (DXY) در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۲۷

دوستان عزیز شاخص دلار ، در تایم فریم روزانه را مورد بررسی قرار دادیم.همانطور که هفته گذشته خدمتتان عرض کردم شاخص دلار در یک روند نزولی در این تایم فریم قرار دارد و محدوده باکس سبز ،نقش حمایت را برای ما ایفا می‌کند و دقیقاً شاهد واکنش در این محدوده بوده‌ایم ، اما متاسفانه این محدوده حمایتی شکسته شده ، به سمت پایین و حمایت بعدی را هم برایتان مشخص کرده‌ایم.
نکته‌ای که می‌توان خدمتتان عرض کنم این است که در حال حاضر تا زمانی که سقف قبلی که الان خط قرمز رنگ می‌باشد را شاخص دلار پس نگیرد همچنان روند نزولی می‌باشد و انتظار افت بیشتر این شاخص را داریم.

تحلیل DXY امروز 27 آذر 1402
تحلیل DXY امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

شاخص دامیننس دیفای (TOTALDEFI.D)

تحلیل شاخص دامیننس دیفای در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۲۷

دوستان عزیز این شاخص ، در یک تریدینگ رنج قرار دارد در تایم فریم روزانه ، که محدوده سقف و محدوده کف را با باکس‌های قرمز رنگ برایتان مشخص کرده‌ایم و انتظار نوسان قیمت به صورت رنج ، در این محدوده‌ها را داشتیم که دقیقاً این اتفاق افتاده است.
در حال حاضر در چند کندل گذشته ، ما شاهد شکست سقف تردینگ رنج هستیم ، اما برای اینکه مطمئن شویم ، باید شاهد پولبک و بعد بریک اوت را ببینیم ، در آنجا می‌توانیم بگوییم به اندازه عرض این تریدینگ رنج انتظار رشد این شاخص را داریم.

تحلیل totaldefi امروز 27 آذر 1402
تحلیل totaldefi امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

شاخص ۵۰۰ s&p امریکا

تحلیل شاخص ۵۰۰ s&p امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۲۷

دوستان عزیز ، این شاخص در یک روند کاملاً صعودی قرار دارد چرا که آخرین سقف روند نزولی پس گرفته شده و ترند لاین نزولی هم به سمت بالا شکسته شده و مورد دیگر اینکه باکس قرمز رنگ یک مقاومت مهم به شمار میرفت که آن هم شکسته شده به سمت بالا و ما شاهد فشار رشد هستیم.
در حال حاضر با دیدن الگوهای اصلاحی می‌توانیم انتظار داشته باشیم که به سطح مقاومت شکسته شده شاهد پولبک باشیم و دوباره میتواند به رشد خود ادامه دهد این شاخص و ارقام بالاتری را ببیند.

تحلیل S&P امروز 27 آذر 1402
تحلیل S&P امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

شاخص CPI امریکا

تحلیل شاخص CPI امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۲۷

در آخر هم نگاهی به شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا USCPI داریم که هر ماه منتشر می‌شود و همانطور که مشاهده می‌کنید مثل همیشه روند کلی صعودی می‌باشد , اما از ماه سپتامبر ۲۰۲۳ تا به الان (نوامبر ۲۰۲۳) مقداری اصلاحی بوده است ولی توجه داشته باشید ،تمام اصلاح‌ها موقتی می‌باشد و انتظار داریم با آغاز سال جدید میلادی ترند اصلی از سر گرفته شود.

تحلیل USCPI امروز 4 دی 1402
تحلیل USCPI امروز ۴ دی ۱۴۰۲

رویداد های مهم اقتصادی این هفته در تاریخ ۲۰ آذر ۱۴۰۲

دوشنبه، ۱۱ دسامبر

Dex-Trade Coin (DXC) – توسعه دهندگان اعلام کردند که اعلامیه مهمی را اعلام خواهند کرد.

سه شنبه، ۱۲ دسامبر

Flux (FLUX) – FluxOS V4.20.0 راه اندازی خواهد شد.

شبکه Areon (AREA) – توسعه دهندگان اعلامیه بزرگی را اعلام کردند.

۰۳:۰۰ – مدیر عامل Astar (ASTR) اعلامیه‌ای خواهد کرد.

۱۶:۳۰ – ماهانه شاخص قیمت مصرف کننده اصلی ایالات متحده (CPI) (مورد انتظار: ۰.۳٪، قبلی: ۰.۲٪)

۱۶:۳۰ – شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) سالانه (مورد انتظار: ۳.۱٪، قبلی: ۳.۲٪)

۱۶:۳۰ – ماهانه شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI)

چهارشنبه، ۱۳ دسامبر

WizarreScroll (SCRL) – سوزاندن رمز انجام خواهد شد.

Openfabric AI (OFN) – توسعه دهندگان گفتند که اعلامیه مهمی را اعلام خواهند کرد.

۱۶:۳۰ – ماهانه شاخص قیمت تولیدکننده ایالات متحده (PPI) (مورد انتظار: ۰.۱٪، قبلی: -۰.۵٪)

۲۲:۰۰ – تصمیم نرخ بهره FED (انتظار این است که نرخ بهره ثابت بماند)

۲۲:۰۰ – پیش بینی های اقتصادی کمیته بازار آزاد فدرال ایالات متحده (FOMC)

۲۲:۰۰ – بیانیه کمیته بازار آزاد فدرال ایالات متحده (FOMC)

۲۲:۳۰ – جروم پاول، رئیس FED در کنفرانس مطبوعاتی FOMC صحبت خواهد کرد.

پنجشنبه، ۱۴ دسامبر

۱۵:۰۰ – تصمیم نرخ بهره بریتانیا (انتظار این است که نرخ بهره ثابت بماند)

۱۶:۱۵ – تصمیم بانک مرکزی اروپا برای نرخ بهره (انتظار ثابت نگه داشتن نرخ بهره است)

۱۶:۳۰ – ادعای بیکاری اولیه ایالات متحده (منتظر: ۲۲۳ هزار، قبلی: ۲۲۰ هزار)

۱۶:۴۵ – بیانیه مطبوعاتی بانک مرکزی اروپا.

جمعه، ۱۵ دسامبر

BUSD و جفت‌های معاملاتی مرتبط از فهرست Binance حذف خواهند شد.

*این توصیه سرمایه گذاری نیست.

شاخص TOTAL

تحلیل شاخص توتال total در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۲۰

شاخص کل توتال در تایم فریم ۴ ساعته فعلاً در یک ترند صعودی به سر می‌برد اما اخیراً با برخورد به مقاومت مهمی که با خط قرمز رنگ رسم کردیم برخورد داشته و شروع به اصلاح کرده حمایت بسیار مهم خط سبز رنگ خواهد بود و کاملاً در زمانی که قیمت با این محدوده برخورد داشته شدو بلندی ثبت کرده و واکنشش رو مشاهده می‌کنیم فعلاً همچنان ترند برای شاخص کل توتال صعودی هست تا زمانی که ما کلوز رو زیر خط سبز رنگ داشته باشیم و شاهد پولبک و برک اوت به سمت پایین باشیم در آنجا تغییر روند را داریم ولی موردی که محتمل هستش میتواند بر روی خط سبز رنگ حمایت داشته باشیم و روند صعودی به روند رنج تبدیل شود از آنجایی که فشار خرید بسیار بالایی ثبت شده و در کندل‌های آینده می‌توانیم این موضوع رو متوجه بشیم و تحلیلمان را آپدیت کنیم.

تحلیل توتال امروز 20 آذر 1402
تحلیل توتال امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۲

شاخص TOTAL2

تحلیل توتال total2 امروز ۱۴۰۲/۹/۲۰

تحلیل شاخص TOTAL 2 در تایم فریم یک ساعته ناحیه عرضه ای که مشخص کرده بودم برای شما عزیزان را بی اعتبار کرد و همان‌طور که گفتم به روند صعودی خودش ادامه داد و به سمت بالا حرکت کرد تا ناحیه عرضه بعدی که برخورد به آن داشتیم و ممکن است قیمت را به سمت پایین بفرستد تا ناحیه های تقاضا ای ته پیش رو داریم ولی روند کلی به شدت صعودی می‌باشد و می‌تواند اهداف بالاتر خودش را برساند و حرکت داشته باشد.

تحلیل توتال 2 امروز 20 آذر 1402
تحلیل توتال ۲ امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۲

شاخص TOTAL3

تحلیل توتال total3 امروز  ۱۴۰۲/۹/۲۰

تحلیل شاخص TOTAL3 در تایم فریم یک ساعته ناحیه عرضه قبلی خودش را بی اعتبار کرد و به سمت بالا تا ناحیه عرضه بعدی رشد داشت که به این ناحیه قبلا هم برخورد قیمت را داشته ایم و ممکن است دوباره شاخص را به سمت پایین حرکت دهد تا ناحیه های تقاضا ای که پیش روی خودش دارد و روند کلی هم در بلند مدت هم در کوتاه مدت به شدت صعودی می‌باشد و هر ریزشی که اتفاق می‌افتد ممکن است یک اصلاح قیمتی باشد و از ناحیه های تقاضا ای که پیش رو دارد دوباره به سمت بالا برود.

تحلیل توتال 3 امروز 20 آذر 1402
تحلیل توتال ۳ امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۲

شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D)

تحلیل شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D) در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۲۰

دامیننس بیت کوین ناحیه عرضه ای که داشت را بی اعتبار کرد و از ناحیه تقاضا ای که مشخص کرده بودم برای شما عزیزان به سمت بالا حرکت کرد و فعلا به ناحیه تقاضا ای که در گذشته مشخص کرده بودم برخورد داشته است و ممکن است ناحیه به وظیفه خودش عمل کند و دامیننس را خیلی کم به سمت پایین بفرستد و یا حتی ممکن است بی اعتبار کند و به سمت اهداف بالاتر حرکت کند؛ اولین ناحیه تقاضا ای که پیش رو درد حدودا ۵۳.۶۰ درصد می‌باشد که می‌تواند دامیننس بیت کوین را به سمت بالا بفرستد.

تحلیل دامیننس بیت کوین امروز 20 آذر 1402
تحلیل دامیننس بیت کوین امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۲

شاخص ETF بیت کوین در بازار سهام امریکا

تحلیل شاخص ETF در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۰

این شاخص در یک روند کاملاً صعودی در حال طی کردن مسیر خود می‌باشد و اخیراً با کندلی که تشکیل شده کاملاً سطح مقاومتی یعنی باکس قرمز رنگ و خط قرمز رنگ به سمت بالا بریک شده و پولبک را هم مشاهده می‌کنیم و انتظار رشد این شاخص رو داریم تا محدوده خط قرمز رنگ بالایی یعنی ۲۸.۴۳ محدوده مقاومت بسیار مهمی هستش و به احتمال زیاد زمانی که این شاخص به آن محدوده برسد واکنش‌هایی را قطعا خواهیم دید.

شاخص ETF بیت کوین در بازار سهام امریکا20 آذر 1402
شاخص ETF بیت کوین در بازار سهام امریکا۲۰ آذر ۱۴۰۲

شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها (OTHERS.D)

 (OTHERS.D)شاخص سایر آلت کوین ها در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۰

این شاخص در تایم فریم روزانه در حالت کلی یک ترند صعودی دارد و اخیراً با برخورد به مقاومت به دست آمده توسط لک شماری شروع به اصلاح کرده و در حمایتی که مد نظر بوده حمایت شده و برگشت شاخص را داشتیم و در حال شکستن و پایان اصلاح موقت خودش می‌باشد البته تا زمانی که سقف قبلی را پس نگیرد نمی‌توانیم بگوییم که این اصلاح به پایان رسیده ما فشار خرید که مشاهده می‌شود احتمال این را که تا سقف خود یعنی خط قرمز رنگ پیش برود بسیار زیاد کرده است.

شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها (OTHERS.D)20 آذر 1402
شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها (OTHERS.D)20 آذر ۱۴۰۲

شاخص دامیننس تتر (USDT.D)

تحلیل شاخص دامیننس تتر در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۲۰

دامیننس تتر در در تایم ۴ ساعته و یک ساعته در محدوده کف حمایتی ماژور تریدینگ رنج در تایم‌های بالاتر تشکیل شده است می‌باشد و دقیقاً به آن سطح حمایتی واکنش نشان داده و ما شاهد برگشت قیمت هستیم در این تایم فریم در حال حاضر می‌توانیم انتظار یک رشد بزرگ را در این شاخص داشته باشیم اما محدوده‌های مقاومتی مینور رو هم در سطح راهش باید در نظر بگیریم که اولین محدوده مقاومتی باکس سبز رنگ هستش که اگر این باکس را به سمت بالا برک کند شاهد ادامه رشد در این شاخص خواهیم بود و هدف اصلی یم‌های بالاتر سقف تی‌آر می‌باشد.

تحلیل دامیننس تتر امروز 20 آذر 1402
تحلیل دامیننس تتر امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۲

شاخص دلار امریکا (DXY)

تحلیل شاخص دلار امریکا (DXY) در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۲۰

شاخص دلار آمریکا هر تایم روزانه تشکیل یک روند نزولی را داده است و به محدوده حمایتی که با باکس سبز رنگ مشخص کردیم رسیده و واکنشش را مشاهده می‌کنید که ریورس قوی همراه با فشار ریورس بوده اما تا زمانی که بالای خط قرمز رنگ تثبیت بدهد نمی‌توانیم بگوییم که این ترند نزولی به پایان رسیده است و احتمال اینکه بین باکس سبز رنگ و باکس قرمز تشکیل تریدینگ رنج شود بسیار زیاد است.

شاخص دلار امریکا (DXY)20 آذر 1402
شاخص دلار امریکا (DXY)
۲۰ آذر ۱۴۰۲

شاخص دامیننس دیفای (TOTALDEFI.D)

تحلیل شاخص دامیننس دیفای در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۲۰

این شاخص در تایم روزانه همانطور که مشخص است بین دو باکس قرمز رنگ که مشخص کردیم به صورت رنج عمل می‌کند و در حال حاضر کاملاً لگ صعودی به پایان رسیده و در حال تشکیل و تکمیل لگ نزولی خودش در تی‌آر می‌باشد از آنجایی که از هر طرفی می‌تواند شکست اتفاق بیفتد اهداف قیمتی ما عرض تی آر ما خواهد بود اما فعلاً به صورت رنج عمل می‌کند.

شاخص دامیننس دیفای (TOTALDEFI.D)20 آذر 1402
شاخص دامیننس دیفای (TOTALDEFI.D)20 آذر ۱۴۰۲

شاخص ۵۰۰ s&p امریکا

تحلیلشاخص ۵۰۰ s&p امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۲۰

این شاخص در حال حاضر ترند لاین نزولی خودش را به سمت بالا بریک کرده و به محدوده مقاومتی اصلی رسیده انتظار داریم که یک اصلاح تا محدوده باکس سبز رنگ ادامه داشته و بعد از آن شاهد دوباره رشد در این شاخص باشیم البته تا زمانی که محدوده قرمز شکسته نشود به سمت پایین اصلاح اصلی شروع نمیشود.

شاخص S&P50020 آذر 1402
شاخص S&P500
۲۰ آذر ۱۴۰۲

شاخص CPI امریکا

تحلیل شاخص CPI امریکا در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۲۰

در آخر هم نگاهی به شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا USCPI داریم که هر ماه منتشر می‌شود و همانطور که مشاهده می‌کنید مثل همیشه روند کلی صعودی می‌باشد , اما از ماه سپتامبر ۲۰۲۳ تا به الان (نوامبر ۲۰۲۳) مقداری اصلاحی بوده است ولی توجه داشته باشید ،تمام اصلاح‌ها موقتی می‌باشد و انتظار داریم با آغاز سال جدید میلادی ترند اصلی از سر گرفته شود.

تحلیل USCPI امروز 4 دی 1402
تحلیل USCPI امروز ۴ دی ۱۴۰۲

شاخص TOTAL

تحلیل شاخص توتال total در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۳

تحلیل شاخص کل TOTAL ناحیه عرضه ای که چندین بار قیمت به آن برخورد کرده بود و جلوی رشد شاخص را گرفته بود در نهایت بی اعتبار کرد و به سمت بالا حرکت کرد همان‌طور که در تحلیل های گذشته گفته بودم روند شاخص به شدت صعودی می‌باشد و بعد از بی اعتبار کردن این ناحیه عرضه تا محدوده مشخص شده ناحیه عرضه بعدی رشد دارد و این ناحیه حدودا قیمت ۱.۵۳۲ تریلیون دلار می‌باشد که می‌تواند جلوی رشد را بگیرد و کمی قیمت را به سمت پایین برگرداند و یک اصلاح قیمتی را داشته باشیم.
موفق و پر سود باشید.

نمودار شاخص توتال در تاریخ 13 آذر 1402
نمودار شاخص توتال در تاریخ ۱۳ آذر ۱۴۰۲

شاخص TOTAL2

تحلیل شاخص توتال۲ TOTAL2 در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۳

تحلیل شاخص TOTAL 2 در تایم فریم یک ساعته ناحیه عرضه ای که مشخص کرده بودم برای شما عزیزان را بی اعتبار کرد و همان‌طور که گفتم به روند صعودی خودش ادامه داد و به سمت بالا حرکت کرد تا ناحیه عرضه بعدی که برخورد به آن داشتیم و ممکن است قیمت را به سمت پایین بفرستد تا ناحیه های تقاضا ای ته پیش رو داریم ولی روند کلی به شدت صعودی می‌باشد و می‌تواند اهداف بالاتر خودش را برساند و حرکت داشته باشد.

تحلیل TOTAL 2 امروز در تاریخ 1402.9.13
تحلیل TOTAL 2 امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۱۳

شاخص TOTAL3

تحلیل شاخص توتال۳ (TOTAL3) در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۳

تحلیل شاخص TOTAL3 در تایم فریم یک ساعته ناحیه عرضه قبلی خودش را بی اعتبار کرد و به سمت بالا تا ناحیه عرضه بعدی رشد داشت که به این ناحیه قبلا هم برخورد قیمت را داشته ایم و ممکن است دوباره شاخص را به سمت پایین حرکت دهد تا ناحیه های تقاضا ای که پیش روی خودش دارد و روند کلی هم در بلند مدت هم در کوتاه مدت به شدت صعودی می‌باشد و هر ریزشی که اتفاق می‌افتد ممکن است یک اصلاح قیمتی باشد و از ناحیه های تقاضا ای که پیش رو دارد دوباره به سمت بالا برود.

تحلیل TOTAL3 امروز در تاریخ 1402.9.13
تحلیل TOTAL3 امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۱۳

شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D)

تحلیل شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D) در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۳

دامیننس بیت کوین ناحیه عرضه ای که داشت را بی اعتبار کرد و از ناحیه تقاضا ای که مشخص کرده بودم برای شما عزیزان به سمت بالا حرکت کرد و فعلا به ناحیه تقاضا ای که در گذشته مشخص کرده بودم برخورد داشته است و ممکن است ناحیه به وظیفه خودش عمل کند و دامیننس را خیلی کم به سمت پایین بفرستد و یا حتی ممکن است بی اعتبار کند و به سمت اهداف بالاتر حرکت کند؛ اولین ناحیه تقاضا ای که پیش رو درد حدودا ۵۳.۶۰ درصد می‌باشد که می‌تواند دامیننس بیت کوین را به سمت بالا بفرستد.

تحلیل دامیننس بیت کوین امروز در تاریخ 1402.9.13
تحلیل دامیننس بیت کوین امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۱۳

شاخص ETF بیت کوین در بازار سهام امریکا

تحلیل شاخص ETF در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۳

شاخص ETF بیتکوین به یک ناحیه عرضه روزانه چند بار برخورد کرده که این ناحیه از رشد شاخص جلوگیری می‌کند و اگر به سمت پایین حرکت کند همانطور که در تصویر می‌بینید یک ناحیه تقاضا و سطح حمایتی پیش روی خودش دارد.

نمودار شاخص ETF بیت کوین بازه زمانی روزانه در تاریخ 13 آذر 1402
نمودار شاخص ETF بیت کوین بازه زمانی روزانه در تاریخ ۱۳ آذر ۱۴۰۲

شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها (OTHERS.D)

 (OTHERS.D)شاخص سایر آلت کوین ها در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۳

تحلیل شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها در تایم فریم روزانه ناحیه عرضه خودش رسیده است و به سمت پایین حرکت می کند تا ناحیه تقاضا ای که پیش رو دارد می تواند حرکت داشته باشد و در نهایت از این ناحیه واکنش هارا به سمت بالا داشته باشیم.

نمودار شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها بازه زمانی روزانه در تاریخ 13 آذر 1402
نمودار شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها بازه زمانی روزانه در تاریخ ۱۳ آذر ۱۴۰۲

شاخص دامیننس تتر (USDT.D)

تحلیل شاخص دامیننس تتر در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۳

تجلیل دامیننس تتر USDT.D در تایم فریم یک ساعته ناحیه تقاضا ای که برای آن مشخص کرده بودیم را پر قدرت بی اعتبار کرد و به سمت پایین حرکت کرد تا ناحیه تقاضا بعدی که الان به ناحیه برخورد داشته است و ممکن است دامیننس تتر را به سمت بالا بفرستد و باعث ریزش بیت کوین و جفت ارز ها بشود باید صبر کنیم واکنش ها را نسبت به ناحیه ببینیم به دلیل اینکه روند دامیننس به شدت ریزشی می‌باشد و هنوز تاییدیه های کافی برای تغیر روند به سمت بالا را در صفحه چارت دامیننس تتر ندیده ام و ناحیه های عرضه ای که پیش روی خودش را دارد در تصویر برای شما عزیزان مشخص کرده ام ک می‌تواند قیمت به هرکدام واکنش ها را به سمت پایین داشته باشد.

تحلیل دامیننس تتر امروز در تاریخ 1402.9.13
تحلیل دامیننس تتر امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۱۳

شاخص دلار امریکا (DXY)

تحلیل شاخص دلار امریکا (DXY) در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۳

شاخص DXY از ناحیه تقاضا ای که در تایم فریم روزانه برای آن مشخص کرده بودیم به سمت بالا حرکت می کند و می تواند تا ناحیه عرضه ای که پیش رو دارد به سمت بالا برود این ناحیه عرضه حدودا قیمت ۱۰۴.۰۴۰ دلار می باشد و می توانیم واکنش هارا از این ناحیه داشته باشیم.

نمودار شاخص دلار امریکا بازه زمانی روزانه 13 آذر 1402
نمودار شاخص دلار امریکا بازه زمانی روزانه ۱۳ آذر ۱۴۰۲

شاخص دامیننس دیفای (TOTALDEFI.D)

تحلیل شاخص دامیننس دیفای در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۳

این شاخص پس از رشدی که داشت به ناحیه قوی روزانه رسید و جلوی رشد قیمت گرفته شد و می‌تواند به سمت پایین حرکت کند تا ناحیه های تقاضا ای که پیش روی خودش دارد و نظر شخصی بنده این است که این ناحیه به وظیفه خودش عمل می‌کند و قیمت این شاخص را به پایین می‌فرستد تا اولین ناحیه تقاضا ای که در تصویر می‌بینید و از این ناحیه تقاضا ممکن است دوباره به رشد خودش ادامه دهد.

نمودار شاخص دامیننس دیفای بازه زمانی روزانه 13 آذر 1402
نمودار شاخص دامیننس دیفای بازه زمانی روزانه ۱۳ آذر ۱۴۰۲

شاخص TOTAL

تحلیل شاخص توتال total در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۶

شاخص کل total هنوز در ناحیه عرضه که چند روزه برای شما مشخص شده قرار داره و قیمت را نگه داشته و اگر شکسته بشود قیمت تا ۱.۴۱ تریلیون دلار خواهد رفت؛ اما این ناحیه بسیار قوی می‌باشد که قیمت شاخص کل را چند روز حفظ کرده است و خط روند صعودی خودش را هنوز دارد ممکن است این ناحیه را بی اعتبار کند و به سمت بالا حرکت کند.
موفق و پرسود باشید.

بازه زمانی روزانه:

نمودار شاخص توتال در تاریخ 16 آبان 1402
نمودار شاخص توتال در تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۲

شاخص TOTAL2

تحلیل شاخص توتال۲ TOTAL2 در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۶

شاخص توتال ۲ در تایم فریم روزانه رشد خوبی در هفته اخیر داشته است و همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید هنوز به ناحیه عرضه خودش نرسیده است و می‌تواند رشد بیشتری تا ناحیه مشخص شده داشته باشد و از این ناحیه واکنش ها را برای ریزش قیمت ببینیم.

بازه زمانی روزانه:

نمودار شاخص توتال 2 بازه زمانی روزانه در تاریخ 16 آبان 1402
نمودار شاخص توتال ۲ بازه زمانی روزانه در تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۲

شاخص TOTAL3

تحلیل شاخص توتال۳ (TOTAL3) در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۶

شاخص توتال ۳ در تایم روزانه پس از رشدی که در هفته های اخیر داشت به یک ناحیه عرضه روزانه قوی برخورد کرده و قیمت را به سمت پایین فرستاده است ناحیه تقاضا ای که در تایم روزانه برای شاخص توتال ۳ کشیده ام در تصویر مشاهده می‌کنید ناحیه ای است که می‌تواند جلوی ریزش را بگیرد.

بازه زمانی روزانه:

نمودار شاخص توتال 3 بازه زمانی روزانه در تاریخ 16 آبان 1402
نمودار شاخص توتال ۳ بازه زمانی روزانه در تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۲

شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D)

تحلیل شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D) در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۶

دامیننس بیت کوین ناحیه های تقاضای خودش را بی اعتبار کرده است و به سمت پایین حرکت می‌کند و هیچ حمایتی تا محدوده ۵۲.۲۰ درصد پیش روی خودش ندارد و از این محدوده اگر جلوی ریزش را بگیرد می‌تواند دامیننس بیت کوین به سمت بالا حرکت کند و در حال حاضر روند ریزشی می‌باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دامیننس بیت کوین امروز در تاریخ 1402.8.16
تحلیل دامیننس بیت کوین امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۱۶

شاخص ETF بیت کوین در بازار سهام امریکا

تحلیل شاخص ETF در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۶

شاخص ETF بیتکوین به یک ناحیه عرضه روزانه چند بار برخورد کرده که این ناحیه از رشد شاخص جلوگیری می‌کند و اگر به سمت پایین حرکت کند همانطور که در تصویر می‌بینید یک ناحیه تقاضا و سطح حمایتی پیش روی خودش دارد.

نمودار شاخص ETF بیت کوین بازه زمانی روزانه در تاریخ 16 آبان 1402
نمودار شاخص ETF بیت کوین بازه زمانی روزانه در تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۲

تحلیل شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها

(OTHERS.D)شاخص سایر آلت کوین ها در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۶

شاخص کل آلت کوین ها پس از رشد خوبی که داشت به ناحیه عرضه روزانه برخورد کرده است؛ همانطور که مشاهده می‌کنید قبلا هم این ناحیه تست شده است و به سمت پایین حرکت کرده است و الان دوباره ب این ناحیه رسیده است و می‌تواند دوباره به سمت پایین حرکت کند.

نمودار شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها بازه زمانی روزانه در تاریخ 16 آبان 1402
نمودار شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها بازه زمانی روزانه در تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۲

شاخص دامیننس تتر (USDT.D)

تحلیل شاخص دامیننس تتر در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۶

دامیننس تتر با برخورد به یک ناحیه تقاضا روزانه که این ناحیه قبلا هم تست شده است و به سمت بالا حرکت کرده است دوباره روند صعودی خودش را شکل بگیرد و به سمت بالا حرکت کند و یا ممکن است این ناحیه را بی اعتبار کند.

نمودار شاخص دامیننس تتر بازه زمانی روزانه در تاریخ 16 آبان 1402
نمودار شاخص دامیننس تتر بازه زمانی روزانه در تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۲

شاخص دلار امریکا (DXY)

تحلیل شاخص دلار امریکا (DXY) در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱

شاخص DXY در تایم روزانه به ناحیه تقاضا خودش رسیده است پس از ریزشی که داشت این ناحیه از ریزش بیشتر جلوگیری کرد و کم کم قیمت را به سمت بالا می‌فرستد و این ناحیه تقاضا می‌تواند به وظیفه خودش به خوبی عمل کند و یک ناحیه عرضه تشکیل داده که حدوده قیمت ۱۰۵.۶۰۰ دلار است که می‌تواند قیمت را به سمت پایین بفرستد؛ در میان مدت روند می‌تواند صعودی بشود تا ناحیه عرضه مشخص شده.

نمودار شاخص دلار امریکا بازه زمانی روزانه 1 آذر 1402
نمودار شاخص دلار امریکا بازه زمانی روزانه ۱ آذر ۱۴۰۲

شاخص دامیننس دیفای (TOTALDEFI.D)

تحلیل شاخص دامیننس دیفای در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱

این شاخص پس از رشدی که داشت به ناحیه قوی روزانه رسید و جلوی رشد قیمت گرفته شد و می‌تواند به سمت پایین حرکت کند تا ناحیه های تقاضا ای که پیش روی خودش دارد و نظر شخصی بنده این است که این ناحیه به وظیفه خودش عمل می‌کند و قیمت این شاخص را به پایین می‌فرستد تا اولین ناحیه تقاضا ای که در تصویر می‌بینید و از این ناحیه تقاضا ممکن است دوباره به رشد خودش ادامه دهد.

نمودار شاخص دامیننس دیفای بازه زمانی روزانه 1 آذر 1402
نمودار شاخص دامیننس دیفای بازه زمانی روزانه ۱ آذر ۱۴۰۲

شاخص TOTAL

تحلیل شاخص توتال total در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۴

شاخص کل بازار در محدوده ۱.۰۲۳ تریلیون دلار حمایت خوبی شد و این شاخص مجددا در حال بازگشت به سمت مقاومت های خود در محدوده های سقف کانال رنج است. البته در صورتی که کندل روزانه پر قدرت بسته شود، می توانیم احتمال بیشتری را برای شکست سقف کانال رنج و افزایش بیشتر شاخص تا مقاومت بعدی در نظر بگیریم. در تایم روزانه ما همچنان شاهد حضور کندل ها در یک کانال رنج هستیم. پس حتی در صورتی شکست مقاومت، احتمال فیک بودن آن وجود دارد. مقاومت اصلی شاخص در محدوده ۱.۱۱۳ الی ۱.۱۲۵ تریلیون دلار در نظر گرفته شده است. مقاومت های میان مدت بعدی شاخص در محدوده های ۱.۱۷۷ و ۱.۲۲۰ تریلیون دلار در نظر گرفته شده است. همچنین حمایت های شاخص در صورت ایجاد فشار فروش در محدوده های ۹۱۳ و ۸۱۰ میلیارد دلار قرار گرفته است.

بازه زمانی روزانه:

نمودار شاخص توتال بازه زمانی روزانه در تاریخ 24 مهر 1402
نمودار شاخص توتال بازه زمانی روزانه در تاریخ ۲۴ مهر ۱۴۰۲

شاخص TOTAL2

تحلیل شاخص توتال۲ TOTAL2 در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۴

شاخص توتال۲ با حمایتی که در محدوده کف کانال رنج شد، باعث رشد آلت کوین ها در بازار شده و این شاخص در حال شکست مقاومت خط روند نزولی است. شکست این مقاومت می تواند موجب رشد مجدد این شاخص تا سقف کانال رنج در محدوده ۵۵۰ میلیارد دلار شود.

بازه زمانی روزانه:

نمودار شاخص توتال 2 بازه زمانی روزانه در تاریخ 24 مهر 1402
نمودار شاخص توتال ۲ بازه زمانی روزانه در تاریخ ۲۴ مهر ۱۴۰۲

شاخص TOTAL3

تحلیل شاخص توتال۳ (TOTAL3) در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۴

شاخص توتال۳ هم روی حمایت محدوده ۳۱۸ میلیارد دلار واکنش مثبت نشان داد و مجددا در حال بازگشت به سمت سقف کانال رنج است. این شاخص دو مقاومت بسیار مهم و جدی در محدوده ۳۳۰ میلیارد دلار دارد و با رسیدن به این محدوده می تواند واکنش منفی داشته باشد. اما اگر فشار خرید در این محدوده افزایش پیدا کند، با شکست این مقاومت می توانیم اهداف بالاتر را در محدوده های ۳۵۰ میلیارد دلار برای توتال ۳ در نظر بگیریم.

بازه زمانی روزانه:

نمودار شاخص توتال 3 بازه زمانی روزانه در تاریخ 24 مهر 1402
نمودار شاخص توتال ۳ بازه زمانی روزانه در تاریخ ۲۴ مهر ۱۴۰۲

شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D)

تحلیل شاخص دامیننس بیت کوین (BTC.D) در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۴

دامیننس بیت کوین مجددا در کوتاه مدت روند صعودی به خود گرفته و در صورت شکست مقاومت ۵۱.۴۲ درصد، دو هدف دیگر را به عنوان مقاومت های جدی و مهم در نظر گرفته ایم و این ناحیه مقاومت تایم ماهانه محسوب می شود. این مقاومت ها در نواحی ۵۲.۷۶ و ۵۴.۳۴ درصد قرار دارد و از این سطوح انتظار تغییر روند این شاخص را داریم.

نمودار شاخص دامیننس بیت کوین بازه زمانی روزانه در تاریخ 24 مهر 1402
نمودار شاخص دامیننس بیت کوین بازه زمانی روزانه در تاریخ ۲۴ مهر ۱۴۰۲

شاخص ETF بیت کوین در بازار سهام امریکا

تحلیل شاخص ETF در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۴

این شاخص روند رنجی دارد و همچنان مقاومت محدوده ۱۴.۳۰ دلار به عنوان ناحیه جدی و واکنشی محسوب می شود. از این محدوده انتظار داریم که روند نزولی مجددا از سر گرفته شود.

نمودار شاخص ETF بیت کوین بازه زمانی روزانه در تاریخ 24 مهر 1402
نمودار شاخص ETF بیت کوین بازه زمانی روزانه در تاریخ ۲۴ مهر ۱۴۰۲

تحلیل شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها

 (OTHERS.D)شاخص سایر آلت کوین ها در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۴

این شاخص از کانال صعودی خارج شده و عملا روند رنجی را تشکیل داده است. مقاومت این شاخص همچنان محدوده ۱۱.۶۳ درصد است و حمایت کف کانال محدوده دقیق ۱۱ درصد را نشان می دهد. اگر فشار فروشی در بازار ایجاد شود و این حمایت شکسته شود، با تغییر روند کوتاه مدت به حالت نزولی، می توانیم هدف ۹.۷۵ الی ۹.۹۰ درصد را به عنوان هدف فروشندگان در نظر بگیریم.

نمودار شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها بازه زمانی روزانه در تاریخ 24 مهر 1402
نمودار شاخص دامیننس سایر آلت کوین ها بازه زمانی روزانه در تاریخ ۲۴ مهر ۱۴۰۲

شاخص دامیننس تتر (USDT.D)

تحلیل شاخص دامیننس تتر در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۴

دامیننس تتر به مقاومتی که در محدوده ۸.۱۱ الی ۸.۱۵ درصد در نظر گرفته شده بود، واکنش منفی نشان داد و موجب شد تا این شاخص زیر عدد ۸ درصد برگردد. روند تایم روزانه شاخص رنج است، اما در کوتاه مد

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

6 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل بازار ارز دیجیتال در هفته آینده | وضعیت ارز دیجیتال در روزهای آینده;

دیدگاه‌ها غیرفعالند.

آخرین مقالات منتشر شده