لیست other dapps

لیست other dapps

لوگونامدسته بندیپروتکلتوضیحات
AtomicAssetsOthersEOSاین برنامه بر روی پروتکل EOS و بلاکچین Eosio است و در آن هرکسی می‌تواند به تولید و خرید و فروش توکن های NFT بپردازد.
Sweat EconomyOthersEOSدر این برنامه، می‌توانید از طریق انجام فعالیت‌های بدنی و تحرک، پاداش به شکل رمز ارز کسب کنید.
EarnTubeOthersPolygonبرنامه‌ی Earn Tube سابقه‌ی تماشای ویدیو توسط شما در یوتیوب را به امتیاز در بازی تبدیل می‌کند. این برنامه، وب3 را به تماشای آنلاین اضافه می‌کند.
0x ProtocolOthersETHاین برنامه یک پروتکل باز است که امکان مبادله‌ی نظیر به نظیر دارایی روی بلاکچین اتریوم را فراهم می‌آورد.
impactMarketOthersCeloاین برنامه پروتکلی است که با هدف مبارزه با فقر و سرکوب آن طراحی شده است.
Quest3OthersETHاین برنامه، برای ارائه‌ی خدمات به پروژه‌های وب3 جهت رشد تعداد کاربران به شکلی موثر و طبیعی، ایجاد شده است.
Ethereum Name ServiceOthersETHبرنامه‌ی ENS یک سیستم نام گذاری گسترده، باز و توزیع یافته است که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است.
Learn NEAR ClubOthersNEARاین برنامه، یک برنامه‌ی آموزشی برای توکن نیر است که در آن روش استفاده و کسب و همچنین ساخت بر روی نیر را خواهید آموخت.
NEAR CrowdOthersNEARاین برنامه که بر روی پروتکل NEAR راه اندازی شده به کاربران اجازه می‌دهد با انجام دادن چند کار ساده رمز ارز هدیه بگیرند.
AcrossOthersETHاین برنامه یک بریج سریع، ارزان و امن به کاربران ارائه می‌دهد.
DinoBUSDOthersBSCدر این برنامه می‌توانید BUSD استخراج کنید و جهت کسب پاداش‌های بزرگ، در لاتاری‌ها شرکت کنید.
Mysterium VPNOthersPolygonاین وی پی ان از وب 3 قدرت گرفته و بر روی اندروید قرار دارد و برای ویندوز، مک و لینوکس نیز در دسترس است و کاربران با استفاده از آن می‌توانند آزادانه در اینترنت به جست و جو بپردازند.
ActifitOthersHiveهدف از ایجاد این برنامه پیوند زدن بلاکچین و دنیای ورزش کردن است و با استفاده از این برنامه نه تنها می‌توانید فعالیت ورزشی خود را ردیابی کنید بلکه توکن AFIT هم جایزه خواهید گرفت.
SimpleAssetsOthersWAXتیم توسعه دهنده این برنامه Cryptolions است و آنها استانداردی را برای ایجاد توکن های NFT بر روی شبکه Eosio ایجاد کردند.
VITAOthersIOTEXاین برنامه اولین توکن مبتنی بر XRC20 است و هدف از آن پاداش دادن به جامعه IoTeX است.
WAX.GgOthersWAXاین برنامه بر روی پروتکل WAX مستقر بوده و بیش از آن اطلاعاتی از این برنامه در دسترس نیست.
Tezos DomainsOthersTEZOSهدف اصلی این برنامه تبدیل کردن آدرس های کریپتو به آدرس هایی خوانا و قابل دسترسی است.
SteemhuntOthersSteemاین برنامه برای تمامی خوره ها و کسانی که علاقه شدیدی به تکنولوژی و برنامه نویسی دارند ساخته شده تا در آن به تبادل نظر با یکدیگر بپردازند.
TacoOthersWAXاین برنامه غیرمتمرکز بر روی پروتکل WAX مستقر بوده و هدف از ایجاد آن ارائه پاداش به کاربران جامعه WAX با توکن Taco است.
Hive-EngineOthersHiveهایو انجین پروتکلی برای تولید توکن، استخر های تعویض، بازار های خرید و فروش و قرارداد های هوشمند است.
OpenDAOOthersETHاین برنامه که یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار است بر روی اتریوم راه اندازی شده و هدف آن محافظت و توجه به تولیدکنندگان توکن های NFT است.
VITAOthersIOTEXاین برنامه اولین توکن مبتنی بر XRC20 است و هدف از آن پاداش دادن به جامعه IoTeX است.
Melos StudioOthersBSCاین برنامه مقصدی برای هنرمندان و مردم عادی است تا در آن به خلق، تولید و جمع آوری موزیک بر روی Web3 بنمایند.
Trust DomainsOthersBSCتراست دامین یک سرویس ارائه دهنده دامین وب3 است که بر روی ERC721 قرار دارد.
TronLendingOthersTRONدر این برنامه تنها با یک کلیک ترون خریداری خواهد کرد و با استفاده از این برنامه به قیمت پایین تری از این رمز ارز دستری پیدا خواهید کرد.
OrinocoOthersSteemاین برنامه یک صرافی دیجیتال همتا به همتا مبتنی بر پروتکل Steem است.
CrowdToolsOthersPolygonهدف این برنامه ارائه ابزار های جدید و کاربردی تر به کاربران برای تحلیل داده ها، ماینینگ و … است.
EveripediaOthersEOSاین برنامه غیرمتمرکز که نام توکن آن IQ است کاملاً از سوی کاربران اداره می‌شود و بر روی بلاکچین EOS قرار دارد.
DAPP NetworkOthersEOSهدف اصلی این برنامه که بر روی بلاکچین EOS مستقر است ایجاد بریجی بین تمامی برنامه های غیرمتمرکز (Dapp) است.
Destiny WorldOthersTELOSهدف اصلی این برنامه پیوند دادن مردم و تکنولوژی جدید است و ایده ها و ترکیب های مختلف همگی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
AdLinkOthersIOSTدر این برنامه کاربران و توسعه دهندگان تبلیغات خود را بصورت توکن های NFT در آورده و از این راه به تبلیغات پایدارتری خواهند رسید.
Basechain StakingOthersLoomهمانطور که از اسم این برنامه مشخص است در آن کاربران به استیک کردن رمز ارز Loom خواهند پرداخت و با این کار به افزایش امنیت شبکه اصلی این رمز ارز خواهند پرداخت.
Bankroll NetworkOthersTRONدر این برنامه که یک برنامه امور مالی غیرمتمرکز محسوب می‌شود با بازی کردن توکن های زیر را پاداش خواهید گرفت.TRX,ETH,BTT,VLT,BNKT
BoidOthersEOSاین برنامه غیرمتمرکز بر روی پروتکل EOS فعال بوده و هدف اصلی آن ایجاد درگاهی مطمئن و کم کارمزد برای کاربران جدید دنیای بلاکچین است.
Token BatchsenderOthersBSCبرنامه ای برای ارسال انبوه و جا به جایی رمز ارز BNB و توکن های مبتنی بر BEP-20
WAX RNGOthersWAXاین برنامه یکی از بزرگترین ارائه دهنده های سرویس RNG بلاکچین محسوب می‌شود.
DanchorOthersEOSاین برنامه در راستای استیک کردن استیبل کوین های مختلف ساخته شده و بر روی پلتفرم EOS مستقر است.
BlockBaseOthersEOSهدف از ایجاد و متولد شدن این برنامه به ارمغان آوردن بالاترین حد از امنیت برای داده مردم و کاربران با استفاده از تکنولوژی است.
Liebi PoolOthersIOSTروشی جدید برای شرکت در استیک برنامه گواه اثبات سهام 2 – سوددهی در کمترین زمان ممکن و … از ویژگی های متمایز کننده این برنامه هستند.

لیست other dapps

ما در قسمت های قبلی به توضیح پروژه ها و برنامه های غیرمتمرکز مهم پرداختیم مانند برنامه های گمبلینگ، صرافی های غیرمتمرکز و… را بریتان با بیانی ساده توضیح داده ایم و در این قسمت قصد داریم برخی پروژه هایی را که جزو این دسته بندی قرار نگرفته اند را توضیح بدهیم پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

در این صفحه شما می توانید پروژه های مختلف و مبتنی بر پروتکل هایی همچون Iost، Eos،Est وTron را مشاهده کنید. برای مثال یکی از این پروژه ها Liebi ppol نام دارد که روش جدید برای شرکت در استیک برنامه ی گواه اثبات سهام یا POS می باشد. پروژه بعدی آن به نام BlockBase نامیده می شود که هدف از به وجود آوردن و  متولد شدن این برنامه و به ارمغان آوردن بالاترین میزان از امنیت برای داده های مردم و کاربران البته با استفاده از تکنولوژی پیشرفته می باشد.

پروژه مهم بعدی Bankroll Network بنا نهاده شده است که به عنوان یک برنامه امور مالی غیرمتمرکز محسوب می‌شود و با بازی کردن توکن هایTRX ,ETH ,BTT ,VLT ,BNKT به سادگی می توانید پاداش خود را دریافت کنید. پروژه مهم دیگر به این صورت است که با نام Basechain Staking مورد شناخت واقع شده است و همانطور که از اسم این برنامه مشخص است در آن کاربران به استیک کردن رمز ارز Loom خواهند پرداخت و با این کار به افزایش امنیت شبکه اصلی این رمز ارز دقت و عملکرد بالایی را به همراه خواهند داشت.

شایان ذکر است که در این قسمت قصد داریم به توضیح پروژه Actifit بپردازیم و بهتر است بدانید که این روند به گونه ای جلو می رود که هدف از ایجاد این برنامه پیوند زدن بلاکچین و دنیای ورزش می باشد و با استفاده از این برنامه نه تنها می‌توانید فعالیت ورزشی خود را مورد ارزیابی قرار دهید بلکه به سادگی می توان توکن AFIT را هم جایزه بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا