لیست HighRisk Dapps

لیست HighRisk Dapps

لوگونامدسته بندیپروتکلتوضیحات
DRIPHigh RiskBSCاین برنامه 365 درصد سود از مالیات به شما برمی‌گرداند.
Kill RichHigh-RiskPolygonدر این بازی بلاکچینی پر ریسک، بایننس کوین خود را وارد بازی می‌کنید و سپس اگر شانس داشته باشید پول شما چند برابر خواهد شد.
BNB MinerHigh-RiskBSCاین برنامه که در اصل برای استخراج طلا در نظر گرفته شده اما به جای طلا به استخراج BNB خواهید پرداخت و این برنامه به شما وعده سود روزانه 3 درصدی را می‌دهد.
POSDuck NFT StakingHigh-RiskBSCاین برنامه، اولین پلتفرم استیک NFT است که به کاربران امکان کسب سود روزانه تا 7.06 درصد را می‌دهد.
Forsage BUSDHigh RiskBSCاین برنامه یک پلتفرم نتوورکینگ غیرمتمرکز بر پایه ی قرارداد های هوشمند است که ارتباط انسان ها را در سراسر جهان فراهم می‌کند و امکانات نامحدود اقتصاد نو را پدید می‌آورد.
FurioHigh-RiskBSCاین برنامه نرخ تورم زدایی تا 2.5 درصد به طور روزانه با سیستم ROI ارائه می‌دهد.
The Crops FarmerHigh-RiskBSCاین برنامه یک ماینر BUSD با ارائه‌ی امکان ییلد بالا و ابزارهای ضد نهنگ است.
Bitcoin HODL ClubHigh-RiskBSCاین برنامه یک پلتفرم رمز ارز با تمرکز بر بیت کوین، برای طرفداران بیت کوین و ارزهای دیجیتال است.
The Farm HouseHigh-RiskPolygonدر این برنامه‌ی دیفای که بر روی شبکه‌ی پالیگان ساخته شده است، می‌توانید به شکلی استراتژیک به مزرعه داری بپردازید.
SoccerBUSDHigh-RiskBSCبا کمک این برنامه می‌توانید با تورم مبارزه کنید و 16 درصد پاداش روزانه‌ی ثابت دریافت کنید.
Baked BeansHigh RiskBSCاین برنامه یک برنامه ی استخراج بایننس کوین است که بر اساس قرارداد هوشمند تایید شده فعالیت می‌کند.
Roast BeefHigh-RiskBSCدر این برنامه، با قرارداد کاملا تایید شده، تا 10 درصد پاداش روزانه و 13 درصد پاداش دعوت می‌توانید دریافت کنید.
Ruby MineHigh-RiskAvalancheدر این برنامه می‌توانید رمز ارز روبی را استخراج کرده و آواکس کسب کنید.
Grinch BucksHigh-RiskBSCدر این برنامه که بر روی شبکه‌ی بایننس اسمارت چین قرار دارد، می‌توانید تا 8 درصد در روز سود کسب کنید.
BNB CherriesHigh-RiskBSCبا این برنامه می‌توانید یک منبع درآمد اضافه با آلبالوهای BNB داشته باشید. روزانه تا 8 درصد و حتی بیشتر به شکل BNB کسب کنید.
MATICSTOREHigh RiskPolygonاین برنامه یک دپ ییلد فارمینگ سودده و پایدار روی شبکه‌ی ماتیک است.
PISTON TOKENHigh-RiskBSCاین برنامه یک شبکه‌ی پرداختی دیفای است که استک پرداختی سنتی را روی بلاکچین فراهم می‌کند. این شبکه از یک سبد از استیبل کوین‌های بر پایه‌ی ارز فیات استفاده می‌کند.
MULTIEARNSHigh-RiskBSCدر این برنامه می‌توانید ارز خود را استیک کرده و تا 14.5 درصد روزانه دریافت کنید. روزانه 12.6 تا 14.6 بر اساس سرمایه‌ی خود تا 252 درصد کسب کنید.
BirdstakeHigh RiskBSCاین برنامه یک پلتفرم سرمایه‌گذاری کاملا غیرمتمرکز روی بایننس اسمارت چین است. در این برنامه 20 درصد سود روزانه و 200 درصد سود پس از ده روز دریافت خواهید کرد.
KILLKINGHigh RiskBSCاین برنامه یک بازی مبنی بر احتمال دریافت سود از هر تراکنش طی بازی است. تضمینی برای برد یا باخت در این بازی وجود ندارد.
FANTOM YIELDSHigh-RiskFANTOMاین برنامه یک ییلد فارم روی شبکه‌ی فانتوم با درآمد روزانه‌ی ثابت و پایدار است.
POLYStakerHigh-RiskPolygonاین برنامه‌ی ییلد فارمینگ روی شبکه‌ی پالیگان تا 12.5 درصد سود روزانه به شما می‌دهد.
Fisherman Joe High RiskBSCدر این بازی و برنامه بلاکچینی کاربران به خرید و فروش ماهیگیرها می‌پردازند و این کار را با استفاده از رمز ارز TGC می‌توانند انجام دهند.
Stable OneHigh RiskPolygonدر این برنامه سود سالانه و روزانه به کاربران ارائه می‌دهد و بر روی شبکه پالیگان راه اندازی شده است.
TRONYIELDSHigh RiskTRONدر این برنامه سود روزانه ی 20 درصدی برای هفت روز و 15 درصدی برای 15 روز دریافت می‌کنید. سود کمیسیون در سطح اول 8 درصد و در سطح دوم 5 درصد است.
MaticStakerHigh RiskPolygonدر این برنامه می‌توانید تا 20 درصد سود روزانه بر اساس توکن های ماتیک استیک شده ی خود دریافت کنید. این برنامه یک برنامه ی سرمایه گذاری با سود بالا است که برای جامعه ی پولیگان توسعه شده است.
The Piggy GardenHigh RiskBSCدر این بازی کسب درآمد شما در نقش یک مزرعه دار ظاهر می‌شوید که به تازگی مزرعه ی خود را به مکانی جدید منتقل کرده است.
HARMONYPrimeHigh-RiskHarmonyدر این برنامه کاربران به استیک رمز ارز ONEمی‌پردازند و سود روزانه آن بین 7.8 الی 17 درصد متفاوت است.
BUSD MachineHigh RiskBSCاین برنامه غیرمتمرکز روزانه 2 درصد سود با استیک رمز ارز BUSD به کاربران ارائه می‌دهد.
MelodyFinanceHigh-RiskBSCدر این برنامه غیرمتمرکز پر ریسک که بر روی شبکه بایننس اسمارت چین مستقر است، به کاربران سود روزانه اهدا می‌گردد.
FastBNBHigh-RiskBSC در این برنامه کاربران به استیک کردن بایننس کوین می‌پردازند و روزانه 3 درصد سود دریافت خواهند کرد.
Farmset Plus High RiskBSCاین برنامه غیرمتمرکز یک پلتفرم ییلد فارمینگ است و نسخه به روزرسانی شده فارمست محسوب می‌شود.
META TRON High RiskTRONاین برنامه شامل 5 سطح است و 5 سطح از سوددهی را به کاربران ارائه می‌دهد و در مجموع 240 درصد سود به کاربر ارائه می‌کند.
Infinity StonesHigh-RiskTRONاین برنامه غیرمتمرکز از شفافیت بالایی برخوردار است و در اکوسیستم آن دو توکن و سه مدل قرارداد هوشمند وجود دارد و این برنامه از شفافیت بالایی نیز برخوردار است.
OXCASHHigh-RiskTRONاین برنامه ی کاملا غیرمتمرکز که پایه و اساس آن قرارداد های هوشمند هستند بر روی شبکه ترون راه اندازی شده و دارای 4 سطح از سوددهی به کاربران می‌باشد.
TronNexus High RiskTRONاین برنامه روزانه به کاربران 5.5 درصد سود ارائه می‌دهد و آنها می‌توانند با دعوت کردن از دوستان خود نیز مقدار سود را افزایش دهند.
BNBPulseHigh-RiskBSCاین برنامه پر ریسک در زمینه ییلد فارمینگ فعالیت می‌کند و روزانه 3 درصد سود به کاربران ارائه می‌دهد.
BNB Bee GameHigh-RiskBSCدر این بازی بلاکچینی پر ریسک، بایننس کوین دریافت خواهید کرد و در آن 5 سطح مختلف از ریفرال کد وجود دارد.
USDT BeeStakeHigh-RiskBSCدر این برنامه کاربران می‌توانند به استیک کردن رمز ارز تتر پرداخته و بصورت روزانه و سالانه درآمد کسب کنند.
BUSD BeeStakeHigh-RiskBSCدر این برنامه پر ریسک به استیک کردن BUSD می‌پردازید و سود 241 درصدی در قالب BNB دریافت خواهید کرد.
Phantom ChainHigh-RiskBSCفانتوم چین یک شبکه استریم داده غیرمتمرکز است که بر روی شبکه بایننس اسمارت چین راه اندازی شده است.
NFT SolarHigh-RiskBSCاین برنامه پر ریسک که هنوز در عرضه اولیه خود قرار دارد توکن SNSرا به فروش می‌رساند و هنوز بسیاری از عملکرد های آن فعال نشدند.
ShibaRoomHigh-RiskBSCدر این برنامه پر ریسک به سرمایه گذاری توکن های NFT خواهید پرداخت و روزانه سودی به شما پرداخت خواهد شد.
YSKY-AirdropHigh-RiskBSCاین برنامه غیرمتمرکز اولین برنامه لایه یک است که قصد دارد شبکه های اجتماعی را برای همه غیرمتمرکز سازد.
TroncaseHigh-RiskTRONاین برنامه ترکیبی از دنیای غیرمتمرکز، تکنولوژی دیجیتال و امنیت بسیار بالا است و بر روی شبکه ترون مستقر می‌باشد.
TRX MINERHigh-RiskTRONاین برنامه بر روی شبکه ترون مستقر بوده و برای سرمایه گذاری در آن به حداقل 50 واحد ترون نیاز دارید و به شما سود 10 الی 20 درصدی ارائه خواهد کرد.
TronMoonHigh-RiskTRONبرای کار با این برنامه باید حداقل 200 واحد ترون سرمایه گذاری کرده و سپس این برنامه به شما روزانه سود 3 درصدی ارائه خواهد کرد.
TRONFINITYHigh-RiskTRONدر این برنامه باید در ابتدا 300 واحد ترون سرمایه گذاری کرده و سپس این برنامه به شما سود روزانه 7 درصدی را ارائه می‌کند.
Tronconomy FundHigh-RiskTRONهدف اصلی این برنامه متصل کردن تمامی پلتفرم های پرداخت مبتنی بر شبکه ترون به یکدیگر است و این پلتفرم به لطف بلاکچین ترون از امنیت بسیار بالایی نیز برخوردار است.
Roseship FinanceHigh-RiskBSCهدف اصلی این پلتفرم ایجاد محیطی امن برای توسعه دهندگان است تا آنها با خلاقیت خود محصولات جدید ارائه کنند و کاربران نیز در این محیط امن به خرید و فروش تولیدات توسعه دهندگان بپردازند.
OpenAlexaHigh-RiskETHاین برنامه اولین برنامه در نوع خود بر روی شبکه اتریوم است و به کاربران خود وعده ارائه دادن 4000 واحد اتریوم طی 60 روز را داده است!!
Wave AirDropHigh-RiskBSCتوکن این برنامه Wave نام دارد و تاکنون بصورت ایردراپ بین کاربران پخش شده و هرکسی که حاضر باشد مقداری از هزینه استخراج آنرا بدهد بصورت رایگان این رمز ارز را دریافت خواهد کرد.
IBNBHigh-RiskBSCاین پروتکل که رمز ارز آن IBNB نام دارند در صورت هولد کردن این رمز ارز به شما رمز ارز بایننس کوین (BNB) پاداش خواهد کرد.
MonkeyColaHigh-RiskBSCاین پروتکل که رمز ارز اختصاصی MKC نام دارد الگوریتم جالبی برای سود رساندن به کاربران و همزمان توکن سوزی ارائه کرده است.
MarketChainHigh-RiskBSCاین شبکه بر روی پروتکل بایننس اسمارت چین مستقر بوده و تمرکز آن بر روی ایجاد شبکه ای برای خرید و فروش توکن های NFT و شبکه CrossChain است و توکن اختصاصی آنها نیز MCN نام دارد.
BNB DragonHigh-RiskBSCاین برنامه که بر روی بایننس اسمارت چین مستقر است برای کاربران خود سود روزانه 7 درصدی را در نظر گرفته است.
Golden WoolsHigh-RiskTRONتمرکز این پروژه بر روی Yield Farm بوده و آنها استیک کردن فقط با یک کلیک را برای کاربران خود به ارمغان آوردند.
T2XHigh-RiskTRONتیم توسعه دهنده این پلتفرم مدعی به ارمغان آوردن نسل جدید پلتفرم های استیکینگ هستند و اطلاعات بیشتری از آنها در دست نیست.
BITCOIN CASHHigh-RiskBSCتیم توسعه دهنده این برنامه قصد دارد تا سه ماهه چهارم سال 2022، برنامه خود را توسعه داده، ایردراپی راه اندازی کرده، استیک و Yield Farming رمز ارز BCH را ادامه دهد.
ForsageHigh-RiskTRONاین برنامه بر روی اکوسیستم و سیستم مالی غیرمتمرکز جهانی مستقر بوده و تیم توسعه دهنده آن قصد دارند تا این برنامه را بر روی شبکه اتریوم نیز راه اندازی کنند.
Ethron InvestorsHigh-RiskTRONهدف آنها از راه اندازی این برنامه امن تر کردن دنیای ارز های دیجیتال است و افزایش شفافیت در این صنعت است و آنها در تلاش هستند تا تجربه کاربری بهتری را ارائه کنند.
TRONZ WORLDHigh-RiskTRONبرای پیوستن به این برنامه باید در ابتدا 300 واحد ترون سرمایه گذاری کنید و آنها سه روش برای کسب سود در نظر گرفته‌اند:
VToken FinanceHigh-RiskBSCتیم توسعه دهنده این رمز ارز در تلاش هستند تا به بهترین شکل ممکن شفافیت بلاکچینی را به کاربران ارائه داده، کارمزد ها را کاهش دهند و تیم توسعه دهنده آن رویای بزرگی در سر دارند.
Banana FinanceHigh-RiskTRONسازندگان این برنامه مدعی هستند که بهترین پروژه شفاف و منصفانه دنیای ارز های دیجیتال را راه اندازی کردند و بنظر می‌رسدآنها ایردراپ های مختلفی را نیز برای کاربران خود در نظر گرفته‌اند.
ChiaNetworkTokenHigh-RiskBSCاین رمز ارز غیرمتمرکز که سازندگان مدعی هستند برنامه آنها شفافیت دنیای ارز های دیجیتال را افزایش می‌دهد به تازگی در کشور خودمان هم ترند شده بود و به همین خاطر هارد دیسک ها دچار افزایش قیمت شدند.
MarsTokenHigh-RiskBSCاین رمز بر روی بلاکچین بایننس اسمارت چین مستقر بوده و اطلاعاتی از درصد سود و تقسیم بندی آن در دست نیست.
TronRushHigh-RiskTRONاین برنامه که بر روی بلاکچین ترون مستقر بوده نسل جدیدی از قرارداد های هوشمن را به ارمغان آورده و به کاربران خود ارائه می‌دهد.
MoneyTree.NetworkHigh-RiskBSCاین برنامه که بر روی بایننس اسمارت چین مستقر بوده تمرکز خود را بر روی استخر های مختلف قرار داده و درصدد ارائه سود از این استخرها به کاربران هستند.
TRX2PHigh-RiskTRONدر این برنامه همتا به همتا کاربران به استیک کردن خواهند پرداخت و سودی 20 درصدی دریافت می‌کنند.
SUPERNOVAHigh-RiskBSCاین رمز ارز که بر روی شبکه بایننس اسمارت چین مستقر است و ادعای شفافیت کامل دارد در تلاش برای ارائه هزینه کارمزد بسیار پایین و ارائه سود بالا از طریق استیک کردن است.
Energy8High-RiskPolygonهدف اصلی این برنامه غیرمتمرکز ایجاد راهی برای ایجاد پرداخت ها برای ماینینگ و گیمینگ با استفاده بلاکچین و دیفای است.
TronatHigh-RiskTRONاین برنامه روزانه 7 درصد سود بر روی حداقل 10 واحد ترون داده و طبق ادعای سازندگان آن کاملاً غیرمتمرکز است.
SaleChainHigh-RiskTRONدر این برنامه غیرمتمرکز مردم به ایجاد شبکه فروش و نتورک خود بر رو پروتکل ترون خواهند پرداخت.
Wrapped FantomHigh-RiskBSCدر این برنامع غیرمتمرکز که توکن Wrap شده رمز ارز فانتوم است و این برنامه جزو برنامه های پیشرو در این حوزه محسوب می‌شود.
MATRIX TOKENHigh-RiskBSCتمرکز این توکن که بر روی شبکه بایننس اسمارت چین ایجاد شده بر روی Yield Farming و آنها این موضوع را با دیفای ترکیب کردند.
HYPERIONHigh-RiskBSCتمرکز اصلی این برنامه بر روی Yield Farming بوده و سازندگان وعده سود طولانی مدت را می‌دهند.
TronSunV2High-RiskTRONدر این برنامه روزانه 4 درصد و در مجموع 300 درصد سود دریافت کرده و برای شروع باید 200 واحد رمز ارز ترون را در آن سرمایه گذاری کنید.
ElonCityHigh-RiskBSCتیم توسعه دهنده این برنامه غیرمتمرکز مدعی سود رساندن به همگی و اوج شفافیت ممکن هستند و باید دید در به تحقق پیوستن این وعده خود پاینده خواهند بود یا خیر.
Baby Doge CoinHigh-RiskBSCتیم توسعه دهنده Baby Doge Coin مدعی هستند که بزرگترین جامعه بین ارز دیجیتال را دارند و این رمز ارز به تازگی دچار افزایش قیمت بسیار خوبی شده بود.
BNB FARMHigh-RiskBSCاین رمز ارز که بر روی بایننس اسمارت چین مستقر است بر روی فارم کردن رمز ارز بایننس کوین مستقر بوده است.
Poly20High-RiskPolygonاین برنامه وعده سود 20 درصد طی 14 روز اول یعنی 280 درصد را داده و پس از آن درصد سود متغیر خواهد بود.
TewkenaireHigh-RiskETHاین برنامه بر روی پروتکل اتریوم و ترون و HEX مستقر بوده و 7 برنامه هوشمند را به مردم ارائه می‌کند.
EthereumGold.IoHigh-RiskETHاین برنامه در سال 2018 ایجاد شده و مدیران آن مدعی هستند که برنامه آنها امن ترین برنامه ممکن برای سرمایه گذاری محسوب می‌شود.
TronliveHigh-RiskTRONسازندگان این برنامه مدعی هستند که هیچ احتمالی مبنی بر از بین رفتن سرمایه شما وجود نداشته و روزانه 1 درصد سود به شما ارائه خواهند کرد.
Just.GameHigh-RiskTRONاین برنامه که بر روی شبکه ترون مستقر است قصد دارد تا به مردم ثابت کند چگونه با استفاده از تکنولوژی شگفت انگیز بلاکچین به سود روزانه رسید.
Polysec 2High-RiskPolygonاین برنامه که بر روی شبکه پالیگان مستقر بوده و از ROI استفاده می‌کند، هشت برنامه برای سرمایه گذاری مختلف به شما ارائه می‌کند.
ContariumHigh-RiskPolygonاین برنامه که در آینده گسترش بیشتری خواهد یافت قصد دارد بر روی چین های مختلف ارائه شده و بر روی شبکه های مختلف نیز فعال شود و هدف اصلی آنها افزایش درآمد مردم است.
PoliceDogeHigh-RiskBSCاین برنامه از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده و بطور مثال در صورت برخورد با هرگونه تخلفی در قرارداد های هوشمند می‌توانید در لحظه با پلیس تماس بگیرید.
TRON2GET BNBHigh-RiskBSCدر این برنامه که وعده سود 200 درصدی می‌دهد برای شروع باید 0.016 بایننس کوین سرمایه گذاری کرده و هیچگونه محدودیتی برای برداشت آن نخواهید داشت.
MiniDOGEHigh-RiskBSCاین رمز ارز که به قول سازندگان آن جدا از سایر خانواده دوج کوین است قصد دارد تا به تمامی مردم فقیر کمک کرده و توکن آن در حال حاضر در جایگاه 873 برترین رمز ارز های بازار قرار دهد.
Panda InuHigh-RiskBSCهدف ایجاد این برنامه غیرمتمرکز ایجاد یک سیستم پایدار درآمدزایی سالم برای مردم است و این برنامه بر روی بایننس اسمارت چین مستقر است.
TRON DIAMONDHigh-RiskTRONاین برنامه که صد درصد متمرکز است بر روی بلاکچین ترون مستقر بوده و همتا به همتا بوده و به کاربران خود 2 درصد سود روزانه را پیشنهاد می‌دهد.
TSLADOGEHigh-RiskBSCاین برنامه غیرمتمرکز با هدف و شعار بهتر کردن درآمد مردم ایجاد شده و بر روی شبکه بایننس اسمارت چین مستقر است.
BNBFactorHigh-RiskBSCاین برنامه غیرمتمرکز یک Yield Farm است که بر روی بایننس اسمارت چین مستقر بوده و روزانه 2 الی 4 درصد سود در قالب رمز ارز BNB ذریافت خواهید کرد.

لیست HighRisk Dapps

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با High risk اشنا کنیم و البته قبل از هرچیزی بهتر است بدانید که این عملکرد نوسانات بسیاری را به همراه دارد و شما با استفاده از این می توانید میزان سود و ضرر خود را بررسی کنید و ممکن است در یک بازه زمانی میزان سود بسیاری را کسب کرده و یا در یک زمان میزان ضرر بسیاری را بدست اورید و ما می خواهیم ریسک های مختلف و عوامل تاثیر گذار بر این ریسک ها را برای شما زوم ارزی های عزیز شرح بدهیم. پس برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

چه عواملی باعث می شود یک پروژه ریسک بالایی داشته باشد؟

در این قسمت ما قصد داریم تا شما را با عواملی که باعث شکست یک پروژه می شود را به بیانی ساده برای شما شرح بدهیم.

 • ارتباط ناسازگار
 • عدم وجود سند محدوده
 • برنامه ریزی ضعیف
 • انتظارات غیرواقعی
 • عدم انسجام بین اعضای تیم
 • نظارت ضعیف و مدیریت ریسک

نمونه هایی از ریسک پروژه چیست؟

 • ریسک فناوری
 • خطر ارتباط
 • خطر خزش دامنه
 • ریسک هزینه
 • ریسک عملیاتی
 • خطر سلامت و ایمنی
 • ریسک منابع مهارتی
 • ریسک عملکرد

بیشترین میزان ریسک در مدیریت پروژه چیست؟

شاید رایج ترین ریسک پروژه، ریسک هزینه به دلیل برنامه ریزی ضعیف بودجه و یا تخمین نادرست هزینه باشد. این خطر زمانی بالاتر می باشد که مشتریان بیش از حد می خواهند که منابع کمی داشته باشند. ریسک هزینه می تواند منجر به ریسک های دیگر پروژه مانند ریسک برنامه ریزی و ریسک عملکرد باشد.

3 نوع ریسک پروژه چیست؟

خطرات محیطی، ایمنی و سلامتی، این خطرات شامل خطراتی است که پروژه ممکن است اثرات مخربی بر محیط داشته باشد یا خطرات پنهان در طول اجرای پروژه آشکار شود. ریسک را برنامه ریزی کنید زیرا حوادث جدی می تواند تأثیر شدیدی بر برنامه و هزینه ها داشته باشد.

4 نوع ریسک چیست؟

یک رویکرد برای این امر با تفکیک ریسک مالی به چهار دسته کلی ارائه می‌شود:

 • ریسک بازار
 • ریسک اعتباری
 • ریسک نقدینگی
 • ریسک عملیاتی.

ریسک دامنه چیست؟

ریسک‌های حوزه، رویدادها یا شرایط های نامشخصی به شمار می روند که با محدوده پروژه مرتبط می باشند و محدوده پروژه کار مورد نیاز برای ایجاد محصولات قابل تحویل است. به خاطر داشته باشید که دامنه محصول شامل ویژگی ها و عملکردهای محصولات، خدمات و نتایج می باشد. ریسک های فنی و خطرات فنی شامل هر چیزی است که شما را از ایجاد محصولی که کاربر شما می خواهد محدود می کند

 • خطرات زیست محیطی
 • ریسک های مرتبط با مدیریت
 • ریسک های مالی
 • خطرات سیاسی اجتماعی

ریسک کیفیت چیست؟

ریسک کیفیت عبارت است از احتمال زیان ناشی از کیفیت بالا که نتواند به اهداف کیفیت شما برسد. کیفیت ارزش محصولات و خدمات شما را به طور کامل مشخص می کند و می تواند طیف وسیعی از عوامل را به طور مستقیم شامل شود. البته این پتانسیل به گونه ای معرفی شده است که محصولات و خدمات آن برای هدف نهایی مناسب نمی باشد.

خطرهای شناسایی شده چیست؟

شناسایی هر چه بیشتر این عوامل خطر بسیار مهم شناخته شده است. در این قسمت می خواهیم انواع مختلفی از ریسک هایی که وجود دارد را به شما معرفی کنیم، مانند: ریسک های قانونی، ریسک های زیست محیطی، ریسک های بازار، ریسک های نظارتی و بسیاری موارد دیگر.

چگونه متوجه می شوید که یک ریسک پروژه سطح بالایی است؟

 • خطراتی که نیاز به توجه بیشتری دارند را شناسایی کنید.
 • شناسایی تأثیر ریسک بر هدف پروژه.
 • شناسایی پاسخ ریسکی که نیاز به توجه فوری دارد.
 • تعیین هزینه و زمان بندی ذخایری که ممکن است در صورت بروز خطر مورد نیاز باشد.

ریسک برنامه ریزی چیست؟

ریسک برنامه‌ریزی و احتمال شکست در به وجود آوردن زمان بندی و تاثیر آن بسیار مهم واقع شده است و این ریسک در هربازه زمانی وجود دارد و نمی توان با اطمینان کامل مدت زمان لازم برای تکمیل یک فعالیت، رسیدن به یک نقطه عطف یا ارائه یک سیستم را پیش بینی کرد.

ریسک پروژه در ساخت و ساز چیست؟

ریسک یک رویداد بالقوه داخلی یا خارجی برای پروژه به گونه ای می باشد که در صورت وقوع، ممکن است باعث شود پروژه به یک یا چند هدف خود نرسد.

ریسک مشتری چیست؟

ریسک مشتری در شرایط فعلی به ریسک پولشویی مرتبط با یک مشتری خاص از دیدگاه یک بانک اشاره دارد. این ریسک بر اساس ادراک ریسک مرتبط با پارامترهای تشکیل دهنده مشخصات مشتری و ریسک مرتبط با محصول و کانالی است که توسط او استفاده می شود.

ریسک در یک سازمان چیست؟

ریسک سازمانی پتانسیل زیان ناشی از عدم اطمینان به شمار می آید و اصطلاحی برای ریسک در سطح بالای یک سازمان وجود دارد که شامل ریسک های مادی استراتژیک، اعتباری، نظارتی، قانونی، امنیتی و عملیاتی بیان شده است.

ریسک محصول چیست؟

ریسک محصول مجموعه ای از چیزهایی است که ممکن است در سرویس، نرم افزار یا هر چیز دیگری که توسط پروژه تولید می شود به خطا برود. همانطور که ریسک پروژه و کسب و کار کمی سازی می شود، ریسک های محصول نیز باید دسته بندی و اندازه گیری شوند.

مشتری کم ریسک چیست؟

نمونه های واضح از مشتریان کم ریسک می تواند کارمندان حقوق بگیری باشد که ساختار حقوق آنها به خوبی تعریف شده است و افراد متعلق به اقشار پایین اقتصادی جامعه که حساب های آنها دارای مانده اندک و گردش مالی بسیار کمی می باشد ازجمله: ادارات دولتی و شرکت های دولتی، تنظیم کننده ها و نهادهای قانونی و…

چه کسی باید صاحب یک ریسک باشد؟

صاحب ریسک شخص یا نهادی است که مسئول مدیریت تهدیدها و آسیب پذیری هایی است که ممکن است از آنها سوء استفاده کند. صاحب هر ریسک باید شخصی باشد که ریسک مربوط به شغل او باشد و صلاحیت انجام کاری در مورد آن را داشته باشد.

دکمه بازگشت به بالا