لیست Collectibles Dapps

لیست Collectibles Dapps

لوگونامدسته بندیپروتکلتوضیحات
NBA TopShotCollectiblesFLOWدر این برنامه کاربران این امکان را دارند که لحظات مورد علاقه دنیای NBA یا همان لیگ بسکتبال حرفه ای ایالات متحده را بصورت توکن NFT در آورده و به فروش برسانند و یا توکن دیگران را خریداری کنند.
Unstoppable DomainsCollectiblesETHاین برنامه که در زمینه توکن های NFT فعالیت می‌کند قصد دارد رنگ و بوی تازه ای به دنیای پرداخت با استفاده این توکن ها بر بستر وب3 بدهد.
Polychain MonstersCollectiblesETHدر این برنامه هیولا های بامزه ای با نام Polymon وجود دارد که تمامی آنها توکن NFT بوده و در این برنامه توکن هایی با نام PMON نیز وجود دارد.
Art BlocksCollectiblesETHدر این برنامه بلاکچینی، کلکسیونی از توکن های NFT که همگی نقاشی های سه بعدی هستند به فروش می‌رسد.
CoriteCollectiblesBSCاین برنامه، یک استارتاپ ایجاد شده جهت حمایت مالی از هنرمندان با فراهم آوردن امکان سرمایه گذاری طرفداران در موسیقی و دریافت بخشی از سود استریم است.
ChimpersCollectiblesETHاین برنامه، یک مجموعه کاراکتر تولید شده توسط هنرمندان پیکسلی Timpers است.
Otherdeed for OthersideCollectiblesETHاین برنامه، ابزاری برای کسب قطعات منحصر به فرد زمین در متاورس Otherside به شمار می‌رود.
The DustlandCollectiblesPolygonاین برنامه جدیدترین بازی در متاورس OliveX است که به بازیکنان برای دویدن و دوچرخه سواری در دنیای واقعی پاداش می‌دهد.
Parallel AlphaCollectiblesETHدر این برنامه کلکسیونی از توکن های NFT منحصر به فرد وجود دارد که هرکدام از آنها انسان هایی هستند که در تلاش برای یافتن انرژی می‌باشند.
WAX PacksCollectiblesWAXاین برنامه یک نوع صرافی و بازی ویدیویی محسوب می‌شود می‌توانید به راحتی به تولید، خرید و فروش و نگهداری توکن های NFT بپردازید.
Circular ArtCollectiblesOptimismاین برنامه، پلتفرمی برای هنرمندان و به نمایش گذاشتن آثار هنری آن‌ها است.
Moonrunners OfficialCollectiblesETHاین برنامه، یک بازی برای کسب NFTهای Moonrunners است.
RoboCosmicCollectiblesETHاین برنامه، مجموعه‌ای دیجیتال از 11111 توکن NFT ایجاد شده به صورت تصادفی است. هر کدام از این NFTها با دیگری تفاوت دارند.
apileofbonesCollectiblesETHدر این برنامه 6666 NFT با نام pilesofbones وجود دارند که می‌توانید برای هر کیف پول دو NFT از این مجموعه به طور رایگان مینت کنید.
adidas Originals Into the MetaverseCollectiblesETHاین برنامه غیرمتمرکز متاورسی از سوی کمپانی آدیداس منتشر شده و در آن توکن های NFT لباس های آدیداس را پوشیده و مجدداً به فروش می‌روند.
World of Women GalaxyCollectiblesETHاین برنامه یک مجموعه NFT از World of Women است.
PixelPotusCollectiblesTezosاین برنامه NFT های رییس جمهور آمریکا را عرضه می‌کند.
Coin Collect NFTsCollectiblesPolygonاین برنامه یک پروتکل مالی غیرمتمرکز NFT است که بر روی مالتی چین ها فعالیت می‌کند.
StarcatchersCollectiblesETHاین برنامه مجموعه ای از 10 هزار کاوشگر فضا است که به دنبال گسترش مرز های نسل سوم وب می‌باشد.
Doodle Duckling StampCollectiblesBSCاین برنامه یک آلبوم از تمبر های متنوع و با تم های مختلف است که کاربران می‌توانند برای به دست آوردن آن ها فعالیت هایی را انجام دهند.
PixelmonCollectiblesETHاین برنامه یک بازی NFT نقش آفرینی جهان باز است. در این بازی در دنیای متاورس می‌توانید شخصیت خود را تمرین دهید، معامله کنید، مبارزه کنید و تکامل پیدا کنید.
The Doggies (Snoop Dogg)CollectiblesETHاین برنامه مجموعه ای از آواتار های اسنوپ داگ، خواننده ی معروف، را ارائه می‌کند.
Phantom Galaxies OriginCollectiblesPolygonدر این بازی بلاکچینی در فضا بطور آزادانه فعالیت می‌کند و در آن به جنگ دشمنان رفته و این بازی از داستان خوبی نیز بهره مند است.
MetaIslandCollectiblesETHدر این برنامه که کلکسیونی از 7777 توکن NFT منحصر به فرد به فروش می‌رود و هر کدام از آنها نمایانگر یک جزیره است.
uwucrewCollectiblesETHدر این برنامه کلکسیونی از از 9670 توکن NFT که به شکل دختران انیمه ای هستند به فروش می‌رسد.
Mutant Ape YachtCollectiblesETHاین برنامه نیز حول محور توکن های NFT جریان دارد و در آن 20 هزار واحد Mutant Ape وجود دارد که همگی توکن NFT هستند.
Divine AnarchyCollectiblesETHدر این برنامه 10011 توکن NFTمنحصر به فرد با نام Divine Anarchy وجود دارد.
The PresidentsCollectiblesBSCدر این کلکسیون، 20 هزار توکن NFT شاهکار بر روی شبکه بایننس اسمارت چین راه اندازی شده و به فروش می‌رسند.
FuddersCollectiblesETHاین برنامه غیرمتمرکز همچون Bored Ape Yacht club یکی از کلکسیون توکن NFT است که 6464 واحد توکن NFT در آن با نام FUDوجود دارد.
Robotos OfficialCollectiblesETHاین برنامه کلکسیونی از توکن های NFTاست که هرکدام از این توکن ها منحصر به فرد بوده و هرکدام رباتی مجزا هستند.
Curious Addys' TradingCollectiblesETHدر این برنامه کلکسیونی، 10 هزار هشت پای منحصر به فرد وجود دارد که کاربران می‌توانند به خرید و فروش آنها بپردازند.
Wolf Game - LandCollectiblesETHدر این برنامه کلکسیونی، 20 هزار توکن منحصر به فرد با نام LANDوجود دارد که کاربران می‌توانند به خرید و فروش آنها بپردازند.
ChainFaces ArenaCollectiblesETHاین برنامه غیرمتمرکز به تازگی راه اندازی شده و بعنوان جایگزینی برای برنامه ASCII فعالیت می‌کند و در آن صورتک های متنی در قالب توکن های NFT به فروش می‌روند.
Prime Ape Planet PAPCollectiblesETHدر این برنامه غیرمتمرکز، 7979 واحد توکن NFTمنحصر به فرد که همگی کار دست هستند و میمون می‌باشند ایجاد شده است.
TheHeartProjectCollectiblesETHدر این برنامه کاربران می‌توانند به تولید توکن های NFT که شکل قلب دارند بپردازند و می‌توانند آنها را به فروش نیز برسانند.
NBAYCCollectiblesETHدر این برنامه 5000 توکن منحصر به فرد میمون شکل در لباس های بسکتبال وجود دارد و کاربران می‌توانند به خرید و فروش آنها بپردازند.
Kumo x World ResidentsCollectiblesETHدر این برنامه 6666 موجود زنده با نام Kumo وجود دارد که هرکدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند.
Alien FrensCollectiblesETHدر این بازی متاورسی، موجوداتی به نام Alien Frens قصد حمله به زمین را دارند و این بازی بر روی شبکه اتریوم مستقر بوده و باید جلوی این موجودات را بگیرید.
Shiba Social ClubCollectiblesETHدر این برنامه، 7777 توکن NFT منحصر به فرد شیبا اینو وجود دارد و هرکدام از آنها یک عکس سه بعدی و بیش از 150 ویژگی دارد.
KraftlyCollectiblesTRONاین برنامه بعنوان یک بازار خرید و فروش برای توکن های NFT، دارایی های دیجیتال کمیاب نیز محسوب شده و در آن امکان ایجاد توکن NFTخود را نیز دارید.
New Year TokenCollectiblesBSCاین برنامه همانطور که از نام آن پیداست، تیمی با مضمون کریسمس و سال جدیدی میلادی دارد و در آن کاربران می‌توانند به خرید و فروش اینگونه از توکن ها بپردازند.
Meta LegendsCollectiblesETHدر این برنامه غیرمتمرکز 12345 توکن NFTبا نام Legends حضور دارد که هر کدام کمیاب بوده و هزاران المان دارند.
Non-Fungible PeopleCollectiblesETHدر این برنامه غیرمتمرکز 8888 توکن NFT وجود دارد که هرکدام از آنها در حالت هایپر رئال ساخته شده است.
IncognitoCollectiblesETHدر این برنامه که توکن آن ICON نام دارد 10 هزار واحد توکن NFT بر روی شبکه اتریوم وجود دارد که کاربران باید به جمع آوری آنها بپردازند.
Creature WorldCollectiblesETHدر این برنامه که از سوی هنرمندان نیویورکی ایجاد شده وارد دنیایی شده و 10 هزار واحد از توکن های NFT که موجودات عجیبی هستند شما را هدایت خواهند کرد.
MythArtCollectiblesBSCدر این برنامه توکن های NFT بصورت رایگان عرضه خواهند شد و کاربران در تمامی 24 ساعت روز توکن NFT رایگان بدست خواهند آورد.
TpunksCollectiblesTRONسازدگان این برنامه مدعی ارائه اولین برنامه توکن NFT بر روی شبکه ترون هستند و توکن های آن نیز بر روی الگوریتم TRC721 ارائه شدند.
TronMeeBitsCollectiblesTRONدر این برنامه توکن های NFT حیوانات مختلف که همگی خاص و منحصر به فرد و سه بعدی هستند در اختیار کاربران قرار گرفته است.
GEVOLsCollectiblesETHدر این برنامه EVOL اصلی از سیاره خود رانده شده و به زمین آمده و قادر به بازگشت نیست و باید راهی برای بازگرداندن او پیدا کنید و 8888 توکن NFT در این بازی وجود دارد.
Splinterlands (WAX)CollectiblesWAXدر این بازی کارتی که پیش از این در بخش Games نیز به بررسی آن پرداختیم در آن می‌توانید کارت های خود را بصورت توکن NFT در آورده و آنها را به فروش برسانید.
LootCollectiblesETHاین پروژه عظیم که پیش از آن به بررسی زیرشاخه های آن پرداختیم به شما امکانات ویژه ای را ارائه می‌کند و در آن به داده ها، آمار و … دسترسی خواهید داشت.
MadBunniesCollectiblesBSCدر این برنامه 10 هزار واحد خرگوش بانمک بصورت توکن NFT وجود دارد و در آن سازندگان بصورت روزانه به شما BUSD و یا توکن NFT ارائه خواهند کرد.
Doge Pound PuppiesCollectiblesETHدر این برنامه 10 هزار واحد توکن NFT که هرکدام یک سگ بامزه هستند وجود دارد و می‌توانید به خرید و فروش آنها بپردازید.
Adam Bomb SquadCollectiblesETHدر این برنامه 25 هزار توکن NFT وجود دارد و اگر تا تاریخ معینی توکن های خود را به فروش نرسانید تمامی توکن های NFT شما از بین خواهند رفت و هنوز این تاریخ مشخص نیست.
Maps ProjectCollectiblesETHاین برنامه نیز جزئی از پروژه عظیم Loot Project است و هدف ارائه آن به ارمغان آوردن تمام نقشه های جهان بر روی بلاکچین است.
HatchyPocketCollectiblesAvalancheدر این برنامه توکن های NFT از هیولا های بامزه ای وجود دارد که تمامی آنها برای Mint شدن و یا پاداش دادن در نظر گرفته شدند.
StrainzCollectiblesBSCاین برنامه توکن های NFT را به نسلی جدید برده و در آن سیستم جدیدی با نام NFT Yield Bearing ارائه شده است.
Gutter Cat GangCollectiblesETHاین برنامه در سال 2050 جریان دارد و تمامی گونه ها در زمین از بین رفتند و گربه ها کنترل زمین را در دست گرفتند و در این برنامه 3000 توکن NFT وجود دارد که هرکدام منحصر به فرد هستند.
Dope Wars LootCollectiblesETHاین برنامه با همان تکنولوژی Loot Project ساخته شده و در آن نیز توکن های NFT نقش محوری دارند.
DotdotdotsCollectiblesETHاین حیوانات گونه ای ناشناخته هستند و اکثراً از سوی انسان ها با عنوان باگ شناخته می‌شوند و 10 هزار واحد از آنها در این برنامه وجود دارد و همگی آنها توکن NFT هستند.
CryptoPunksCollectiblesETHاین برنامه که سازندگان آن مدعی هستند اولین توکن های NFT را آنها خلق کردند بر روی شبکه اتریوم راه اندازی شده و شامل 10 هزار واحد توکن منحصر به فرد می‌باشد.
Ai CabonesCollectiblesETHدر این برنامه اسکلت ها همگی کلاهبردار و توکن NFT بوده و 10 هزار واحد از آنها موجود است و شما می‌توانید به خرید و فروش آنها بپردازید.
Abstract LootCollectiblesETHاین برنامه از سوی Loot Project توسعه داده شده و شامل کارهای هنری زیادی می‌شود و تمامی آنها توکن NFT هستند.
Lazy LionsCollectiblesETHدر این بازی شیر های مختلفی وجود دارند و 10 هزار واحد از آنها همگی توکن NFT بوده و دارای ارزش هستند.
The Cryptoz NFTCollectiblesBSCدر این برنامه توکن های NFT ترسناکی وجود داشته که کاربران می‌توانند به تولید توکن های جدید بپردازند و توکن های خود را خرید و فروش کنند.
Fang GangCollectiblesETHدر این برنامه تعدادی گرگ و تعدادی گربه که شاید حتی روباه هایی در دسته گربه ها وجود داشته باشند هستند و تمامی آنها توکن های NFT بوده و کاربران برای بدست آوردن آنها باید تلاش کنند.
FatalesCollectiblesETHدر این برنامه 10 هزار واحد توکن NFT که هرکدام منحصر به فرد هستند ایجاد شده و کاربران باید برای بدست آوردن آنها تلاش کنند.

لیست Collectibles Dapps

Collectible چیست؟

قیمت یک کلکسیون خاص معمولاً به تعداد موارد مشابه و وضعیت کلی آن بستگی دارد. کلکسیون به کالایی گفته می‌شود که ارزش آن بسیار بیشتر از آن چیزی است که در ابتدا به دلیل کمیاب بودن و یا محبوبیت آن فروخته شده است. افرادی که وسایل کلکسیونی را جمع آوری می کنند قطعا زمان زیادی را برای جمع آوری آنها صرف کرده اند و معمولاً آنها را در مکان هایی ذخیره می کنند که از بین نرود.

کلکسیون به عنوان کالایی است که به دلیل کمیاب بودن و محبوبیت و همچنین شرایطی که دارد، ارزشی بسیار بیشتر از آن چیزی است که در ابتدا برای آن فروخته شده و دارا می باشد. اصطلاح کلکسیونی گاهی اوقات به اقلام جدیدی که به تولید انبوه رسیده اند و در حال حاضر برای فروش هستند، طلقی می شود و کلکسیونی ها همیشه به عنوان یک سرمایه گذاری رایج یا عالی نیستند.

مزایای سرمایه‌گذاری در کلکسیون‌ها به این صورت است که یک سرگرمی سرگرم‌کننده با پتانسیل قدردانی بالا را فراهم می کند و اقلام گوناگون در این روند می‌توانند به نسل‌های آینده منتقل شوند، و می‌تواند مزایایی را برای تنوع ایجاد کنند. معایب سرمایه‌گذاری در کلکسیون‌ها شامل ارزش‌های بسیار نوسانی، عدم تولید درآمد، کمبود نقدینگی، کارمزدها و هزینه‌های بالای مبادلات و خطر داشتن به شمار می آید.

همانطور که در اول مقاله ذکر شده است، اقلام کلکسیونی اقلامی به شمار می روند که معمولاً بیشتر از ارزش اولیه آنها پول دریافت می کنند. وضعیت کلکسیون ها نیز ارتباط بسیار زیادی با قیمت آن ها دارد. داشتن یک کلکسیون در شرایط عالی به این معنی است که قیمت آن می تواند افزایش پیدا کند. اما اگر یک کالایی به مرور زمان از بین رفته باشد، احتمالاً این احتمال وجود دارد که ارزش زیادی را دارا نباشد.

کلکسیونی ها آنقدرها که بازاریاب ها فکر می کنند رایج یا در سرمایه گذاری عالی به نظر نمی رسند. اگر محصول همچنان در حال تولید باشد، شرکت در نهایت سیگنال بازار را دریافت می کند و برای عرضه به بازار بیشتر تولید می کند.

ذخیره ارزشی که یک کلکسیون را می سازد، معمولاً برای سال های زیادی مورد استفاده قرار نمی گیرد، از آنجایی که تعداد یک محصول خاص از طریق فرسایش پس از اتمام دوره تولید آن کاهش می یابد، پس برخی از اقلام به دلیل کمیاب بودن نسبی آنها قابل جمع آوری می باشند.

اصطلاح کلکسیونی گاهی اوقات به اقلام جدیدی که به تولید انبوه رسیده اند و در حال حاضر برای فروش هستند، اطلاق می شود. این یک ترفند بازاریابی مهم است که برای افزایش تقاضای مصرف کننده استفاده می شود. اقلامی که در حال حاضر برای فروش هستند ممکن است با مشکلات عرضه مواجه شوند که قیمت درخواست شده توسط فروشندگان را بالا ببرد، اما این پدیده ای متفاوت از چیزی است که ارزش کلکسیون های واقعی را افزایش می دهد.

مزایا و معایب سرمایه گذاری در کلکسیون ها

بزرگترین مزیت سرمایه گذاری در کلکسیونی ها، خرید اقلامی است که شما را هیجان زده می کند. چه یادگاری‌های ورزشی، عتیقه‌ ها، کتاب‌های قدیمی، هنرهای زیبا، یا قطارهای مدل‌سازی، عموماً افراد به عنوان سرگرمی‌ که به آن علاقه دارند در مقابل کسب درآمد به کلکسیون‌های خاص می‌پردازند. با این اوصاف، افزودن اقلام کلکسیونی به عنوان یک طبقه دارایی ممکن است برای سرمایه گذارانی که به دنبال تنوع بیشتر هستند منطقی به نظر برسد. و این روند در حالی است که نباید انتظارش را داشته باشید، کلکسیون ها پتانسیل قدردانی را داشته باشد.

از سوی دیگر بهتر است بدانید، سرمایه گذاری در کلکسیونی ها پر از ریسک است. با کلکسیون ها، زیبایی در چشم بیننده نمایان می شود زیرا آنها هیچ درآمد سود سهامی ایجاد نمی کنند، بنابراین بازارهای خاص می توانند به همان سرعتی که می توانند رشد داشته اند سقوط کنند.

کمبود نقدینگی همچنین به عنوان یکی از نگرانی‌های کلکسیونی به حساب می آید، مانند کارمزدهای بالای تراکنش، حمل و نقل و هزینه‌های ذخیره ‌سازی و در نهایت، جعل یک مشکل مهم در هر طاقچه کلکسیونی می باشد.

کجا می توانم کلکسیون ها را بفروشیم؟

بازارهای آنلاین این روزها فروش کلکسیون ها را آسان می کنند. می توانید کلکسیون های خود را در وب سایت هایی مانند Etsy، Craigslist، Facebook Marketplace، Bonanza، Ruby Lane و ArtFire بفروشید.

دکمه بازگشت به بالا