قیمت لحظه ای Polkadot-new امروز به تومان (DOT)

DOT

قیمت Polkadot-new DOT

رتبه 13#
coin
$5.02
0.23%

251,122 تومان

DOT  Polkadot-new  DOT
Price:
$5.02
  0.23%
حجم بازار
$5,992,887,802
0.26%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$6,643,474,195
0.23%
حجم معاملات
24h
$102,986,638
-11.60%
سکه در گردش
1,192,696,915 DOT
عرضه کل
0

چرا قیمت لحظه ای ارز پولکادات مهم است؟

همانطور که می دانید افراد بی شماری در بازار های ارز دیجیتال دربستر ارز دات درحال ترید و فعالیت می باشند. اطلاع از قیمت لحظه ای برای کاربران فعال در حوزه ی ترید یکی از امور مهم تلقی می شود. به طور واضحتر یکی از نیازمندی های اساسی ترید ارزهای دیجیتال مطلع بودن از قیمت لحظه ای ارز مدنظر می باشد.

کاربران زوم ارزی می توانند برای دسترسی آسان و اطلاع از قیمت لحظه ای کافیست به این صفحه \”https://www.zoomarz.com/coins/polkadot-new/\” در وب سایت زوم ارز مراجعه نمایند. شما کاربران زوم ارزی قادر خواهید بود تمامی اطلاعات مربوط به ارز پولکادات را به دست بیاورید.


نیم نگاهی به پروژه پولکادات و تاثیر پروژه برقیمت ارز دیجیتال

نیم نگاهی به پروژه پولکادات و تاثیر پروژه برقیمت ارز دیجیتال

 

ارز دیجیتال پولکادات در سال 2017 توسط کمپانی Parity Technologies  طراحی گردید. برای تکمیل این پروژه در سال 2018 نیز کمپانی سوئیسی به نام Web3 از لحاظ مالی و انجام پروژه های تحقیقاتی پروژه پولکادات را پشتیبانی کرد. هدف بنیان گذار پروژه پولکادات دکتر گاوین وود از ایجاد این رمز ارز طراحی یک بلاکچینی بود که بتواند با سایر بلاکچین های مستقل همچون بیت کوین و اتریوم ارتباط برقرار کند. بهتر است بدانید ابتدا ساختار پاراچین ارز پولکادات در سال 2018 راه اندازی گردید. سپس یکسال بعد یعنی درسپتامبر 2019 شبکه ابتدایی بلاکچین ارز پولکادات به نام کوساما راه اندازی شد. بعد از طی این پروسه بلاخره ارز پولکادات در سال2020 فعالیت خود را در دنیای رمز ارز ها آغاز کرد. در ادامه قصد داریم به بررسی اهداف پروژه پولکادات بپردازیم .

اغلب رمز ارزها فعالیت خود را برای پیشبرد و برطرف سازی یکسری از مشکلات در بستر بلاکچین آغاز می کنند. رمز ارز پولکادات نیز برای رفع یکسری از مشکلات موجود در بلاکچین به وجود آمد. در واقع ارز پولکادات دارای یک بلاکچینی می باشد، که قادر است بلاکچین های متفاوت و گوناگونی را به یکدیگر متصل نماید.

بنیان گذارن ارز پولکادات: از جمله بنیان گذاران این پروژه می توان به رابرت هابر مایر(Habermieier Robert ) و پیتر سزبان (Peter Czaban) و دکتر گاوین وود ( Dr. Gavin Wood) می توان اشاره کرد. ادامه قصد داریم به بررسی و نحوه عملکرد رمز ارز پولکادات بپردازیم.

رمز ارز پولکادات یک پلتفرم منبع باز بر روی شبکه بلاکچین تریوم فعالیت خود را آغاز کرد. شبکه پولکادات از فناوری اوراکل برای متصل کردن بلاکچین ها به یکدیگر کمک گرفته است و همچنین بستری را برای اشتراک اطلاعات بین چند شبکه فراهم آورده است. همانطور که در ابتدا معرفی ارز پولکادات گفتیم این رمز ارز با هدف ایجاد یک وب کاملا غیرمتمرکز و ایجاد بستری برای تبادل اطلاعات در بین بلاکچین ها پا به عرصه ارز دیجیتال نهاد. این رمز ارز در زمان ویرایش این مقاله رتبه دهم کوین مارکت گپ را به خود اختصاص داده است.

 آیا رمز ارز پولکادات استخراج می شود؟

همانطور که می دانید همه رمز ارز ها قابلیت استخراج ندارند، به عنوان مثال رمز ارزهایی که از الگوریتم POW باشند را می توان استخراج کرد. بهتر است بدانید که ارز پولکادات قابل استخراج نمی باشد زیرا این رمز ارز از الگوریتم POS استفاده می کند.

کیف پول های ارز پولکادات

همانطور که می دانید برای خرید و فروش و هولدر ارز دیجیتال پولکادات شما کاربران زوم ارزی به کیف پول هایی نیازمند هستید که از این رمز ارز پشتیبانی می کنند. در ادامه چند کیف پول که از رمز ارز پولکادات پشتیبانی می کند، را ذکر خواهیم کرد.

 1. کیف پول تراستTrust))
 2. کیف پول (Math)
 3. کیف پول (Cobo)
 4. کیف پول (Lunie)
 5. کیف پول(Zondox)
 6. کیف پول (AToken)
 7. کیف پول (Parity Singer)
 8. کیف پول (Guarda)
 9. کیف پول (Polka)

صرافی های پشتیبانی کننده ارز پولکادات

کاربرانی که علاقه مند به خرید ارز پولکادات می باشند می بایست این رمز ارز را ز صرافی های معتبر و شناخته شده تهیه نمایند. توصیه می کنیم برای پرداخت کارمزد پایین تر از صرافی های خارجی استفاده کنید. صرافی ها نیز هر یک از یک سری ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند. در ادامه به برخی از صرافی های پشتیبانی کننده از این رمز ارز اشاره خواهیم کرد.

 1. صرافی بایننس
 2. صرافی هیوبی گلوبال
 3. صرافی اچ بی تی سی
 4. صرافی اوکی ایکس

روند قیمتی ارز پولکادات

روند قیمتی ارز پولکادات

در این قسمت قصد داریم به بررسی روند قیمتی ارزپولکادات از ابتدا تا اکنون طبق نمودار بایننس بپردازیم. رمز ارز پولکادات در تاریخ 17 آگوست سال 2020 با محدوده قیمتی 2  دلار در بازار کریپتو لیست گردید. و توانست ظرف چند روز خود را به محدوه قیمتی 6 دلاری نزدیک کند. پس از پشت سرگذاشتن یک ریزش تا محدوده قیمتی 4 دلاری به صورت آهسته مسیر صعودی را در پیش گرفت، در نهایت در مارس 2021 به سقف 44 دلاری رسید و بعد از آن بازار پولکادات با سیر نزولی مواجه شد تا جایی که به محدوده قیمتی در ژوئن 2021 رسید. پس از این روند نزولی بازار قیمت پولکادات دوباره روند صعودی را در پیش گرفت و توانست در نوامبر 2021 محدوده قیمتی 52 دلار را به ثبت برساند. بازار قیمتی پولکادات پس از آن با افت شدید قیمت مواجه شد و محدوده قیمتی را در ژوئن 2022 تجربه کرد. اکنون روند قیمتی ارز پولکادات تا حدودی صعودی می باشد.


تحلیل پولکادات

همانطور که می دانید تحلیل در بازارهای مالی به شناخت هر چه بیشتر  رفتارهای بازار برای سرمایه گذاری کمک شایانی می کند. در واقع تحلیل گران با تحلیل ارزهای دیجیتال آینده ارز را برای کاربران  بیان می کنند. تا کاربر به موقع از بازار سود بگیرد و یا از در محدوده ضرر بتواند سرمایه خود را از بازار بیرون بی آورد. تحلیل گران از روش های مختلفی برای تحلیل بازار رمز ارزها کمک می گیرد. تحلیل های پر کاربر توسط تحلیلگران عبارتند از تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال می باشد.

 • تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات

همانطور که می دانید تحلیل تکنیکال یکی از ابزارهای پرکاربرد در دنیای ترید ارزهای دیجیتال می باشد. تحلیل تکنیکال در واقع ارائه دهنده یکسری اطلاعات مبنی بر تاریخچه و سوابق کوین های خاصی همراه  با نمودار قیمتی و حجم معاملات بازار می باشد. همانطور که می دانید برای تحلیل تکنیکال ارز پولکادات و یا هر ارز دیجیتال دیگر شناخت ایده های محوری تئوری یکی از امور مهم می باشد. علاوه بر روند های صعودی و نزولی ممکن است بازار روند خاصی را تجربه نکند و قیمت ارز در کانالی خاص یه سمت جلو و عقب حرکت کند.

تحلیل گران برای ارائه تحلیل تکنیکال از سه نمودار برای تحلیل خود کمک می گیرند.

 1. نمودار خطی
 2. نمودار میله ای
 3. نمودار کندل استیک
 • تحلیل فامدامنتال ارز پولکادات

تحلیل فاندامنتال به روشی می گویند که تحلیل گران برای ارائه تحلیل خود می بایست به بررسی عوامل اقتصادی و مالی مرتبط با آن ارز به عنوان مثال پولکادات بپردازد. علاوه بر عوامل ذکر شده اخبار و حواشی ایجاد شده در حیطه رمز ارز پولکادات نیز می تواند بر روند قیمت تاثیر گذار باشد.

در حالت کلی تحلیل گران فاندامنتال معتقدند که عوامل سیاسی و اقتصادی تاثیر زیادی بر تحلیل فاندامنتال می گذارد.

به عنوان مثال می توان تحریم کشورمان اشاره را یکی از عوامل سیاسی مطرح کنیم و یا اتفاقات و وابط سیاسی کشور ها و یا حتی جنگ های داخل خاورمیانه و یا در هر جای دیگر کره ی زمین می تواند بر تحلیل فاندامنتال تاثیر بگذارد.

قانون گذاری در حیطه ارزهای دیجیتال در توسط کشورهای مختلف می تواند بر تحلیل فاندامنتال تاثیر بسزایی از خود برجای بگذارد.

 • تحلیل سنتیمنتال قیمت پولکادات

امروزه با پیشترفت روز افزون تحلیل ها در حوزه ی ارزهای دیجیتال معاملات به صورت حرفه ای تر و آگاهانه رصد و انجام می گیرد. تحلیل سنتیمنتال در واقع تحلیلی است که به بررسی رفتار و  روانشناسی سرمایه گذارن حوزه ی ارز های دیجیتال می پردازد. تحلیل گران می بایست شناختی کامل و دقیق  از سرمایه گذاران رمز ارز پولکادات و نوع گرایش آنها  داشته باشند تا بتوانند درباره موقعیت بازار فعلی تحلیل ایده آلی را ارائه دهند. در واقع می توان گفت تحلیل سنتیمنتال تلفیقی از تحلیل فاندامنتال و تکنیکال می باشد. همانطور که گفتیم در تحلیل سنتیمنتال تحلیل گران از چارت ها و نمودارها استفاده نمی کنند بلکه با رصد اخبار و حواشی به  رمز ارز مدنظر به مثال ارز پولکادات می پردازند و گاهی ممکن است تنها یک خبر از سوی یکی از بنیان گذران ارز دیجیتال بازار را متشنج کند.


عوامل موثر بر قیمت پولکادات

عوامل موثر بر قیمت پولکادات

در این قسمت قصد داریم به عواملی بپردازیم که باعث تغییر قیمت در رمز ارز پولکادات می شود بپردازیم. در واقع این عوامل می تواند تا مدتی روند قیمتی بازار به سمت صعودی و یا نزولی شدن سوق دهد. در ادامه به بررسی هریک از این عوامل خواهیم پرداخت.

 • ارزش شبکه پولکادات:

همانطور که می دانید ارز مخصوص شبکه پولکادات  دات(DOT) می باشد، یکی از عوامل مهم در روند افزایشی شبکه پولکادات را می تواند افزایش قیمت دات دانست.  هرچه قدر شبکه پولکادات توسط کاربران مورد حمایت قرار بگیرد ، ارز دات نیز روند افزایشی خواهد داشت و بالعکس این امر نیز ممکن است اتفاق بی افتد.

 • عرضه و تقاضا:

یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت رمز ارزها همچون پولکادات را می توان میزان عرضه و تقاضا در بازار دانست . چرا که هرچقدر عرضه کم باشد و تقاضا زیاد، افزایش قیمت ارز را خواهیم بودو بالعکس اگر عرضه زیاد باشد و تقاضا کم، قیمت ارز با کاهش جدی روبه رو خواهد بود.

 • رقبا:

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت پولکادات را می توان رقبای آن در بازار دانست. در حال حاضر ارز پولکادات جزء ده رمز از اول بازار کریپتو قرار دارد و رقبای بسیاری با ارزپولکادات برای بدست آوردن جایگاه دررقابت هستند.

 • تحلیل گران:

تحلیل گران نیز می تواند با ارائه یک تحلیل در رابطه با نزولی بودن و یا صعودی بودن بازار ارز پولکادات در روند قیمتی آن تاثیر گذار باشند.

مهم ترین علت های ریزش قیمت پولکادات

 • کاهش قیمت شبکه پولکادات

یکی از عوامل موثر بر ارزش شبکه پولکادات می باشد. زیرا زمانی که شبکه پولکادات هیچ رشدی نداشته باشد و از سمت سرمایه گذاران و کاربران هیچ گونه حمایتی صورت نگیرد. قطعا با کاهش ارز پولکادات مواجه خواهیم شد.

 • افزایش عرضه

همانطور که می دانید یکی از عوامل موثر در قیمت رمز ارز ها از جمله پولکادات عرضه و تقاضا می باشد. هرچه عرضه زیاد باشد و تقاضا برای خرید ارز پولکادات کم باشد، متقابلا قیمت پولکادات روند کاهشی را در پی خواهد گرفت.

 • رقبا

اگر سرمایه گذاران سرمایه خود را به خاطر ایجاد تشنج توسط رقبای شبکه پولکادات خارج نمایند. ارز دات با کاهش قیمت مواجه خواهد شد، اکثر رقبا برای ربودن جایگاه از دست رقیبان خود دست با ایجاد حواشی و اخبار غلط در باره ارز مدنظر می زنند و از این طریق بازار را به نفع خود جلو می برند.

 • تحلیل گران

تحلیل گران در حوزه ی ارزهای دیجیتال نیز می توانند بر روند کاهشی قیمت تاثیر بسزایی بگذارند. شاید برایتان سوال پیش بی آید چگونه؟ هنگامی که تحلیل گر روند قیمتی بازار را به صورت طولانی مدت نزولی اعلام می کند. سرمایه گذاران و کاربران فعال در این حیطه رمز ارز خود را از شبکه پولکادات خارج می کنند. این امر سبب می شود، تحلیل گران بازار را به سمت نزولی شدن سوق دهند.

مهم ترین علت های افزایش قیمت پولکادات

 • افزایش قیمت ارزش شبکه اتریوم

همانطور که می دانید یکی از عوامل موثر بر قیمت شبکه پولکادات می باشد، زمانی که شبکه پولکادات با رشد همراه باشد. ارز این شبکه یعنی دات نیز با رشد مواجه خواهد شد.

 • افزایش تقاضا

افزایش تقاضا ارز پولکادات نیز باعث افزایش قیمت آن می شود. همانطور که می دانید هنگامی که عرضه یک ارز به عنوان مثال پولکادات کم باشد، بازار با افزایش تقاضا روبه رو خوهد شد در نتیجه قیمت نهایی رمز ارز پولکادات افزایش خواهد یافت.

 • رقبا

هرچه سرمایه گذاران بیشتری جذب شبکه پولکادات شوند، در نتیجه سرمایه و حجم معاملات این رمز ارز افزایش می یابد و در نهایت قیمت ارز پولکادات با افزایش چشمگیری رو به رو خواهد بود.

 • افزایش قیمت توسط تحلیل گران

نوع مثبت نگری تحلیل گران به بازار نیز می تواند روند قیمتی باز را صعودی کند بهتر است بدانید اگر  چندین تحلیل گریبازار  ارز پولکادات را مثبت و نزولی اعلام کنند، ممکن است بر روند افزایش قمت رمز ارز دخیل باشند.

رابطه قیمت پولکادات با متغیر های اقتصادی

امروزه عواملی همچون نوسانات شدید در بازار ارزهای دیجیتال باعث شناخت عوامل موثر در قیمت ارز ها دو چندان مورد توجه قرار گیرد. در این رابطه می توان به قیمت جهانی طلا، یورو اشاره کرد. البته بهتر است بدانید قیمت طلا می تواند بر قیمت ارز پولکادات تاثیر گذار باشد.  عواملی همچون نرخ دلار و یورو در زمان بندی کوتاه با ارزش رمز ارز پولکادات ارتباطی ندارد.

آیا قیمت طلا بر پولکادات اثر دارد؟

فکر می کنیم قیمت طلا هیچ تاثیر حائز اهمیتی بر روند قیمتی ارز پولکادات ندارد. زیرا اغلب در هنگام رصد بازار مشاهده می کنیم طلا و ارز پولکادات در برخی از روزها، یک روند قیمتی صعودی یا نزولی را با یکدیگر طی می کنند و در برخی از روزها روند قیمتی مخالف بر یگدیگر را پیش گرفته اند.

آیا قیمت دلار بر پولکادات اثر دارد؟

همانطور که می دانید افزایش نرخ دلار بر بسیاری از کالاهای داخلی و خارجی تاثیر می گذارد. همانطور که می دانید پول رایج کشورمان ریال می باشد و برای ترید در حوزه ارزهای دیجیتال اغلب می بایست با دلار ارز دیجیتال بخریم، این امر سبب می شود که افزایش قیمت دلار افزایش ارز پولکادات نیز به همراه داشته باشد.

محاسبه قیمت پولکادات به تومان

برای محاسبه قیمت پولکادات به تومان کاربران زوم ارزی می توانند با مراجعه به منوی طراحی شده در صفحه ارز پولکادات، تعداد ارز  پولکادات مدنظر خود را انتخاب نمایند و در دو زیر منوی پایین تر می توانند هم به ریال و هم به دلار قیمت نهایی رمز ارز را در لحظه مشاهده کنند. همچنین برای محاسبه قیمت پولکادات به تومان شما کاربران زوم ارزی می توانید از ماشین حساب ارز دیجیتال زوم ارز کمک بگیرید.


آینده قیمت پولکادات

آینده قیمت پولکادات

همانطور که می دانید رمز ارز پولکادات اکنون در رده 10 بازار کریپتو قرار گرفته است و تحلیل گران معتقدند این رمز ارز در سال 2025 به ارزش قیمتی 35 هزار دلار و بیش از آن  دست خواهد یافت. اکثر تحلیل گران بازار ارز دیجیتال پولکادات را برای سرمایه گذاری های بلند مدت بسیار خوب و روشن می دانند و پیشنهاد می کنند. کاربران برای سرمایه گذاری در یک رمز ارز به صورت بلند مدت این رمز ارز را انتخاب نمایند.


سوالات متداول

 

 1. چگونه ارز پولکادات بخریم؟

برای خرید ارز پولکادات می بایست ابتدا بررسی کنید، چه صرافی هایی از این رمز ارز پشتیبانی می کنند. همانطور که می دانید برای خرید و فروش ارز دیجیتال می بیاست به صرافی های آنلاین خارجی و داخلی مراجعه نمایید، توصیه می کنیم برای خرید رمز ارز به صرافی های خارجی مراجعه کنید، چرا که کارمزد صرافی های خارجی بسیار کمتر از صرافی های داخلی می باشد. شما کاربران زوم ارزی می توانید با مراجعه سایت کوین مارکت گپ تمامی صرافی های پشتیبانی کننده از این رمز ارز را مشاهده نمایید.

 1. چگونه ارز پولکادات بفروشیم؟

برای فروش رمز ارز پولکادات شما کاربران زوم ارزی می توانید با مراجعه به صرافی های ارز دیجیتال پشتیبانی کننده از این رمز ارز می توانید، آن را به فروشید یا اینکه به رمز ارز دیگر تبدیل نمایید. توصیه می کنیم برای انتخاب یک صرافی خوب حجم معاملات انجام شده صرافی را بررسی نمایید.

 1. چگونه به ترید ارز پولکادات بپردازیم؟

همانطور که در نحوه خرید ارز پولکادات اشاره کردیم برای خرید و فروش این رمز ارز می بایست به صرافی های پشتیبانی کننده مراجعه نمایید. بهتر است بدانید اگر قصد ترید این رمز ارز را دارید می بایست برای خرید و نگه داری طولانی مدت به سراغ این رمز ارز بروید چراکه در کوتاه مدت ممکن است با افت و خیز های زیاد این رمز ارز مواجه شوید. ارز پولکادات را برای سرمایه گذاری در کوتاه مدت توصیه نمی کنیم.

 1. اخبارارز پولکادات را از چه طریقی مشاهده کنیم؟

شما کاربران زوم ارزی برای خرید و فروش ارز پولکادات می بایست، اخبار و حواشی این ارز  و ارز های تاثیر گذار بر  آن را دنبال کنید. شما می توانید این اخبار را از طریق صفحه اخبار فوری ارز دیجیتال  وب سایت زوم ارز پیگیری کنید.

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار Polkadot-new

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Apr 09,2023 $6.14 $6.26 $6.11 $6.22 $130,492,161.91 $7,301,713,145.32
Apr 10,2023 $6.22 $6.31 $6.13 $6.29 $145,028,919.24 $7,391,371,170.76
Apr 11,2023 $6.29 $6.49 $6.29 $6.43 $206,394,580.47 $7,552,178,595.28
Apr 12,2023 $6.43 $6.47 $6.24 $6.41 $217,676,396.86 $7,530,167,608.78
Apr 13,2023 $6.41 $6.65 $6.36 $6.64 $205,465,267.01 $7,810,851,878.11
Apr 14,2023 $6.64 $6.84 $6.56 $6.73 $306,241,172.38 $7,920,609,625.74
Apr 15,2023 $6.73 $6.85 $6.65 $6.81 $194,370,592.01 $8,008,313,040.96
Apr 16,2023 $6.81 $6.87 $6.69 $6.83 $184,532,380.68 $8,041,163,247.95
Apr 17,2023 $6.83 $6.83 $6.65 $6.70 $210,933,973.50 $7,881,378,768.87
Apr 18,2023 $6.70 $6.98 $6.61 $6.92 $241,653,739.13 $8,268,966,433.29
Apr 19,2023 $6.92 $6.92 $6.27 $6.32 $301,612,588.38 $7,443,040,230.33
Apr 20,2023 $6.32 $6.43 $6.08 $6.11 $240,517,995.38 $7,211,922,167.60
Apr 21,2023 $6.11 $6.17 $5.80 $5.85 $213,504,771.57 $6,877,467,999.61
Apr 22,2023 $5.85 $5.97 $5.83 $5.95 $120,513,764.68 $6,996,284,042.88
Apr 23,2023 $5.95 $5.97 $5.80 $5.92 $133,626,835.00 $7,054,454,616.87
Apr 24,2023 $5.92 $6.01 $5.82 $5.89 $153,343,401.55 $7,041,914,809.14
Apr 25,2023 $5.89 $6.01 $5.80 $6.00 $143,709,783.43 $7,082,871,077.12
Apr 26,2023 $6.00 $6.21 $5.67 $5.85 $255,969,403.52 $6,884,929,301.14
Apr 27,2023 $5.85 $6.04 $5.84 $5.97 $178,453,274.04 $7,034,475,761.07
Apr 28,2023 $5.97 $5.98 $5.81 $5.95 $144,987,784.43 $7,010,096,954.91
Apr 29,2023 $5.95 $6.05 $5.93 $6.04 $113,145,133.94 $7,120,169,413.78
Apr 30,2023 $6.04 $6.08 $5.86 $5.90 $119,162,982.29 $6,958,677,817.40
May 01,2023 $5.90 $5.91 $5.61 $5.67 $137,117,815.56 $6,685,343,314.14
May 02,2023 $5.67 $5.75 $5.63 $5.72 $104,107,816.52 $6,747,247,097.89
May 03,2023 $5.72 $5.81 $5.57 $5.78 $124,693,271.30 $6,819,881,196.32
May 04,2023 $5.78 $5.80 $5.63 $5.67 $96,457,571.23 $6,693,029,061.28
May 05,2023 $5.67 $5.90 $5.67 $5.85 $134,145,377.87 $6,913,056,251.24
May 06,2023 $5.85 $5.89 $5.62 $5.65 $117,757,503.22 $6,678,917,893.36
May 07,2023 $5.65 $5.70 $5.62 $5.64 $82,065,321.84 $6,666,336,238.44
May 08,2023 $5.64 $5.65 $5.23 $5.38 $183,507,350.84 $6,354,567,282.04
May 09,2023 $5.38 $5.40 $5.30 $5.33 $111,609,334.44 $6,300,631,471.72
May 10,2023 $5.33 $5.51 $5.27 $5.47 $170,149,216.81 $6,470,326,840.05
May 11,2023 $5.47 $5.47 $5.20 $5.29 $133,681,821.19 $6,253,279,348.83
May 12,2023 $5.29 $5.35 $5.16 $5.35 $128,052,830.49 $6,353,775,467.82
May 13,2023 $5.35 $5.39 $5.32 $5.35 $83,347,439.25 $6,335,752,959.50
May 14,2023 $5.35 $5.44 $5.32 $5.35 $80,152,672.84 $6,340,594,204.73
May 15,2023 $5.35 $5.43 $5.29 $5.32 $107,494,871.41 $6,302,284,097.74
May 16,2023 $5.32 $5.33 $5.25 $5.30 $97,178,714.51 $6,276,497,522.72
May 17,2023 $5.30 $5.43 $5.24 $5.41 $114,115,077.37 $6,414,474,317.26
May 18,2023 $5.41 $5.46 $5.26 $5.34 $116,698,595.59 $6,378,116,456.39
May 19,2023 $5.34 $5.39 $5.33 $5.37 $98,607,671.70 $6,366,245,373.05
May 20,2023 $5.37 $5.45 $5.34 $5.41 $83,602,753.86 $6,420,432,318.07
May 21,2023 $5.41 $5.43 $5.26 $5.27 $84,108,757.98 $6,254,763,531.27
May 22,2023 $5.27 $5.33 $5.24 $5.31 $90,637,666.67 $6,303,443,484.28
May 23,2023 $5.31 $5.44 $5.30 $5.40 $91,170,740.44 $6,409,819,178.80
May 24,2023 $5.40 $5.40 $5.20 $5.26 $105,438,306.63 $6,244,656,828.48
May 25,2023 $5.26 $5.29 $5.17 $5.24 $104,241,281.04 $6,227,950,014.21
May 26,2023 $5.24 $5.27 $5.20 $5.25 $92,187,777.46 $6,234,600,263.67
May 27,2023 $5.25 $5.37 $5.24 $5.34 $85,933,927.70 $6,342,576,108.78
May 28,2023 $5.34 $5.56 $5.32 $5.51 $93,503,432.16 $6,547,306,887.09
May 29,2023 $5.51 $5.53 $5.43 $5.46 $97,804,783.16 $6,492,349,713.79
May 30,2023 $5.46 $5.53 $5.42 $5.44 $101,319,206.80 $6,474,248,810.92
May 31,2023 $5.44 $5.46 $5.28 $5.32 $109,985,965.15 $6,326,488,643.44
Jun 01,2023 $5.32 $5.33 $5.20 $5.21 $106,143,989.10 $6,201,238,551.18
Jun 02,2023 $5.21 $5.30 $5.18 $5.28 $115,192,777.40 $6,286,020,646.19
Jun 03,2023 $5.28 $5.33 $5.25 $5.33 $72,829,815.26 $6,347,608,333.25
Jun 04,2023 $5.33 $5.38 $5.32 $5.32 $89,142,936.78 $6,336,289,067.84
Jun 05,2023 $5.32 $5.32 $4.94 $5.07 $174,078,984.39 $6,046,240,712.21
Jun 06,2023 $5.07 $5.26 $5.00 $5.21 $121,110,989.89 $6,234,574,235.34
Jun 07,2023 $5.21 $5.21 $4.99 $5.02 $119,172,235.77 $5,988,437,219.98
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
Binance DOT/USDT $5.02 $324,422.15 $494,529.50 $11,554,407.53 686.00
Coinbase Exchange DOT/USD $5.02 $164,722.75 $307,924.43 $2,269,083.15 598.00
KuCoin DOT/USDT $5.02 $685,710.99 $662,265.95 $1,308,598.22 606.00
Binance DOT/BUSD $5.02 $122,415.75 $172,847.31 $1,154,978.95 634.00
Kraken DOT/USD $5.02 $278,388.68 $1,230,530.85 $970,043.48 669.00
Binance DOT/BTC $5.02 $141,280.02 $146,046.35 $707,399.56 581.00
Kraken DOT/EUR $5.02 $197,564.01 $949,725.51 $683,630.25 658.00
Binance DOT/EUR $5.04 $22,880.50 $60,795.51 $398,679.05 562.00
Binance BDOT/DOT $5.02 $126,598.85 $106,891.46 $336,957.15 678.33
Binance DOT/BNB $5.03 $15,278.81 $27,350.13 $159,663.74 621.41
Bithumb DOT/KRW $5.11 $27,232.10 $53,401.92 $139,662.79 407.00
Binance DOT/ETH $5.02 $7,698.72 $24,214.50 $138,458.68 543.22
Binance DOT/TRY $5.15 $13,989.32 $7,304.24 $123,666.83 665.52
Kraken DOT/USDT $5.02 $72,609.06 $110,875.49 $116,899.93 568.00
Kraken DOT/GBP $5.02 $38,856.01 $25,599.87 $105,474.34 493.00
Kraken DOT/ETH $5.02 $49,347.72 $93,099.27 $99,799.07 472.00
Coinbase Exchange DOT/EUR $5.03 $36,300.47 $29,159.56 $76,108.75 401.00
Kraken DOT/XBT $5.02 $48,095.88 $56,504.62 $62,505.27 539.00
Coinbase Exchange DOT/BTC $5.02 $29,625.68 $28,010.91 $46,193.21 435.00
Coinbase Exchange DOT/GBP $5.02 $20,035.95 $23,368.92 $37,004.15 343.00
Coinbase Exchange DOT/USDT $5.02 $19,489.11 $43,490.50 $32,851.56 395.00
Bitfinex DOT/USD $5.02 $941,663.22 $402,749.46 $30,048.29 269.00
KuCoin DOT/USDC $5.03 $11,240.52 $19,395.30 $24,812.89 449.00
Kraken KSM/DOT $5.02 $26,903.16 $29,793.63 $23,920.48 381.00
KuCoin DOT/BTC $5.02 $19,692.22 $18,242.94 $23,465.10 465.00
Bitfinex DOT/USDT $5.02 $345,963.56 $351,829.35 $21,218.34 271.00
Binance DOT/BRL $5.07 $9,265.35 $9,538.48 $19,497.76 545.23
Bitstamp DOT/EUR $5.04 $6,181.42 $8,103.99 $12,818.82 231.00
Binance DOT/AUD $4.45 $3,951.66 $1,664.56 $9,338.22 606.43
Binance DOT/RUB $5.06 $8,437.06 $8,839.07 $3,430.36 552.78
Binance DOT/GBP $5.03 $14,830.72 $22,677.46 $3,277.76 527.43
Bitstamp DOT/USD $5.00 $6,697.79 $11,357.95 $3,154.18 308.00
Bitfinex DOT/BTC $5.02 $39,910.77 $44,618.75 $2,276.56 425.00
KuCoin DOT/KCS $5.03 $3,216.56 $1,383.89 $1,769.22 323.00
Kraken DOT/JPY $5.05 $14,607.10 $8,853.70 $362.85 387.00
PancakeSwap v2 (BSC) DOT/WBNB $5.01 $0.00 $0.00 $41,277.15 418.58
Gemini DOT/USD $5.04 $1,843.49 $8,444.92 $6,407.73 319.00
Bittrex DOT/BTC $5.06 $1,194.87 $325.90 $2,572.84 206.00
PancakeSwap DOT/WBNB $5.01 $0.00 $0.00 $845.93 252.55
Bittrex DOT/EUR $5.04 $414.90 $256.61 $247.66 79.00
Bittrex DOT/USD $5.02 $40.00 $171.67 $112.64 57.00
PancakeSwap v2 (BSC) WECO/DOT $5.01 $0.00 $0.00 $109.26 16.53
Bittrex DOT/USDT $5.07 $401.27 $310.18 $54.81 238.00
PancakeSwap DOT/BUSD $5.01 $0.00 $0.00 $18.64 46.23
PancakeSwap v2 (BSC) USDT/DOT $5.01 $0.00 $0.00 $5.19 9.94
Bittrex DOT/ETH $5.06 $226.30 $400.64 $2.78 81.00
Huobi DOT/USDT $5.02 $88,722.68 $104,687.28 $3,249,065.75 592.00
OKX DOT/USDT $5.02 $195,762.82 $219,007.93 $2,339,248.33 579.00
Gate.io DOT/USDT $5.02 $1,357,595.81 $1,458,427.37 $1,293,845.80 597.00
Bybit DOT/USDT $5.02 $101,388.74 $128,590.32 $1,125,822.67 568.00
Poloniex DOT/USDT $5.02 $7,930.91 $7,369.45 $526,637.42 363.00
Poloniex DOT/BTC $5.02 $6,164.04 $1,788.72 $132,524.26 291.00
Poloniex DOT/USDD $5.03 $577.48 $340.41 $74,368.32 168.00
Bybit DOT/USDC $5.02 $37,834.16 $38,377.44 $56,698.48 468.00
OKX DOT/BTC $5.02 $9,699.84 $11,932.00 $35,758.70 399.00
Bybit DOT/BTC $5.03 $16,604.97 $19,571.93 $31,804.04 356.00
OKX DOT/USDC $5.02 $17,982.03 $37,517.77 $20,852.46 483.00
Coinlist Pro DOT/USDT $5.04 $24,524.16 $24,471.41 $18,931.68 411.00
Huobi DOT/BTC $5.02 $4,005.56 $5,962.72 $8,547.31 361.00
Coinlist Pro DOT/USD $5.03 $21,975.38 $28,137.63 $5,537.21 368.00
Gate.io DOT/BTC $5.02 $17,390.95 $16,545.23 $4,520.62 388.00
OKX DOT/ETH $5.04 $730.84 $4,585.86 $3,257.90 275.00
ProBit Global DOT/USDT $4.95 $157.14 $48.96 $290.23 6.00
Gate.io DOT/TRY $5.14 $4,048.62 $4,644.25 $286.80 292.00
Bitget DOT/USDT $5.02 $1,515,281.86 $1,695,754.87 $1,758,853.64 563.00
Bitget DOT/USDC $5.02 $31,810.42 $42,270.64 $284,334.86 374.00
Crypto.com Exchange DOT/USDT $5.03 $433,320.67 $648,681.00 $151,975.89 550.00
Binance.US DOT/USD $5.00 $21,970.51 $27,856.70 $147,208.38 575.78
Crypto.com Exchange DOT/USD $5.03 $431,764.39 $465,066.22 $117,849.29 465.00
Coinone DOT/KRW $5.11 $11,367.50 $14,660.56 $68,731.62 400.00
Binance TR DOT/TRY $5.15 $8,518,747.87 $5,477,698.47 $53,864.66 358.00
Binance.US DOT/USDT $5.01 $9,714.24 $9,101.15 $46,544.63 519.46
Binance.US DOT/BTC $5.04 $1,037.51 $1,024.34 $40,976.35 679.51
AscendEX (BitMax) DOT/USDT $5.03 $67,192.44 $102,010.61 $2,859,335.91 442.00
LBank DOT/USDT $5.02 $386,198.07 $507,763.90 $2,644,859.99 520.00
Phemex DOT/USDT $5.03 $353,642.45 $309,938.24 $1,149,934.17 389.00
Bitvavo DOT/EUR $5.03 $74,593.24 $66,755.33 $245,478.32 467.00
AscendEX (BitMax) DOT/USD $5.04 $5,110.40 $10,621.26 $193,314.36 310.00
Bitso DOT/USD $5.02 $9,317.86 $7,097.66 $179,425.44 392.00
MEXC DOT/USDT $5.02 $876,605.00 $940,425.66 $162,974.76 563.00
LBank DOT/USDC $5.02 $814,998.98 $780,926.54 $128,938.11 322.00
PancakeSwap v3 (BSC) DOT/WBNB $5.01 $0.00 $0.00 $114,134.66 402.28
BtcTurk | Pro DOT/TRY $5.15 $27,521.26 $11,046.93 $89,919.85 344.00
Phemex DOT/USDC $5.02 $92,290.72 $100,831.80 $51,890.72 463.00
CoinEx DOT/USDT $5.02 $14,420.55 $18,817.19 $37,056.98 454.00
Bitkub DOT/THB $5.03 $12,771.12 $16,891.27 $24,713.65 422.00
BtcTurk | Pro DOT/USDT $5.04 $16,506.44 $18,945.27 $21,110.70 321.00
Biswap DOT/WBNB $5.01 $0.00 $0.00 $14,845.71 367.58
MEXC DOT/BTC $5.02 $533,204.63 $550,062.28 $12,038.06 370.00
Indodax DOT/IDR $5.04 $4,662.64 $4,993.70 $8,205.64 327.00
CoinEx DOT/BTC $5.02 $4,068.39 $4,784.78 $8,201.38 278.00
CoinEx DOT/USDC $5.02 $3,167.75 $3,749.13 $6,682.04 202.00
EXMO DOT/USD $5.23 $55.78 $192.29 $6,155.21 34.00
EXMO DOT/BTC $5.02 $15,266.53 $4,855.58 $6,107.59 289.00
EXMO DOT/USDT $5.02 $19,272.82 $13,484.07 $4,822.99 351.00
Tokocrypto DOT/USDT $5.02 $4,561,599.21 $11,047,048.58 $3,332.99 455.00
BtcTurk | Pro DOT/BTC $5.06 $1,903.90 $26.71 $1,803.95 1.00
WazirX DOT/INR $5.90 $2,010.25 $4,582.47 $1,108.47 243.00
WazirX DOT/USDT $5.53 $30.90 $7,866.74 $184.91 6.00
Tokocrypto DOT/BUSD $5.02 $109,216.73 $261,988.70 $46.91 451.00
تعداد کل
0
تعداد فعال
0
ده هولدر برتر
%
بیست هولدر برتر
%
پنجاه هولدر برتر
%
صد هولدر برتر
%
# آدرس مقدار DOT درصد از مقدار کل

جزییات Polkadot-new

قیمت Polkadot-new $5.02
حجم کل بازار $5,992,887,802
حجم معاملات روزانه $102,986,638
رتبه در بازار #13
تغییرات یک ساعته -0.074%
تغییرات 24 ساعته 0.23%
تغییرات 7 روزه -3.78%
تغییرات 30 روزه -5.57%
تغییرات 60 روزه -19.14%
تغییرات 90 روزه -8.015%
تغییرات دیروز -3.57%
تغییرات امسال 14.96%
تاریخ پیدایش 2020-08-19
قیمت شروع $ 2.79
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته -11.60%
بالاترین قیمت $ 55.0050
تغییرات از بالاترین قیمت -90.87%
زمان بالاترین قیمت 2021-11-04
پایین ترین قیمت $ 2.69
تغییرات از پایین ترین قیمت 86.59%
زمان پایین ترین قیمت 2020-08-20
پایین ترین قیمت دیروز $ 4.99
بالا ترین قیمت دیروز $ 5.21
ارز در دسترس 1,192,696,915 DOT
تعداد کل ارز 1,322,175,792 DOT

ماشین حساب ارز

DOT
USDT
تومان

ارزهای مرتبط

blocknet
blocknet
$0.066
-12.092%
0.19753427 ,0.19799511 ,0.19749221 ,0.19807443 ,0.19917218 ,0.19989854 ,0.19911832 ,0.19955123 ,0.19547921 ,0.19522114 ,0.19472426 ,0.20162414 ,0.20031011 ,0.20110463 ,0.20207283 ,0.20153035 ,0.20860147 ,0.20920935 ,0.20882259 ,0.20962874 ,0.20942331 ,0.20922934 ,0.19222119 ,0.19490321 ,0.21283765 ,0.21241417 ,0.21202719 ,0.21276913 ,0.21142074 ,0.21095011 ,0.21155794 ,0.21110198 ,0.21195975 ,0.21233500 ,0.20359714 ,0.20372049 ,0.20383378 ,0.20315024 ,0.20324665 ,0.20360796 ,0.20299370 ,0.20286077 ,0.20908070 ,0.20943551 ,0.20948823 ,0.20975552 ,0.20963593 ,0.20900965 ,0.20496581 ,0.20926078 ,0.21057705 ,0.20725134 ,0.20318994 ,0.20221229 ,0.20207598 ,0.20445676 ,0.20666799 ,0.20718593 ,0.20645148 ,0.20658518 ,0.20252654 ,0.20318196 ,0.20307648 ,0.20254734 ,0.20245267 ,0.20175025 ,0.20099099 ,0.20189178 ,0.20254977 ,0.20277334 ,0.20197884 ,0.20259097 ,0.20255970 ,0.20233135 ,0.20205917 ,0.20128982 ,0.20753442 ,0.20732702 ,0.20815214 ,0.20646056 ,0.19771414 ,0.19747311 ,0.19908924 ,0.20043450 ,0.20020035 ,0.19966046 ,0.20036796 ,0.20262907 ,0.20241988 ,0.20229834 ,0.20033660 ,0.20094288 ,0.20130725 ,0.20095584 ,0.19877637 ,0.19861197 ,0.19966502 ,0.19905440 ,0.19895610 ,0.19895490 ,0.20156917 ,0.20171553 ,0.20149594 ,0.20158140 ,0.20171063 ,0.20224323 ,0.20166792 ,0.20252152 ,0.19997481 ,0.19968911 ,0.19959186 ,0.20096229 ,0.20176173 ,0.20126062 ,0.19337805 ,0.19415975 ,0.19441864 ,0.19397972 ,0.19401211 ,0.19410613 ,0.19378204 ,0.19514397 ,0.20081615 ,0.20244271 ,0.19804066 ,0.19904234 ,0.19838571 ,0.20845357 ,0.20766941 ,0.20816174 ,0.20855627 ,0.20707334 ,0.20837281 ,0.20730592 ,0.20705434 ,0.20655227 ,0.20771105 ,0.20987036 ,0.20703041 ,0.20722543 ,0.20769578 ,0.20752988 ,0.20735214 ,0.20756945 ,0.20704529 ,0.19816605 ,0.19858961 ,0.19272224 ,0.19443002 ,0.19340087 ,0.19314383 ,0.19636969 ,0.19847617 ,0.19812616 ,0.19714207 ,0.19658153 ,0.19635565 ,0.19770151 ,0.19987980 ,0.20251108 ,0.20271179 ,0.20235050 ,0.20265591 ,0.20139553 ,0.20161290 ,0.20065219 ,0.20120332 ,0.20222228
iotex
iotex
$0.021
-0.40%
0.03265152 ,0.03257434 ,0.03237036 ,0.03242882 ,0.03266938 ,0.03254140 ,0.03228593 ,0.03219866 ,0.03226540 ,0.03228744 ,0.03205063 ,0.03189874 ,0.03134272 ,0.03216258 ,0.03234137 ,0.03233543 ,0.03222055 ,0.03198121 ,0.03293861 ,0.03310869 ,0.03305352 ,0.03281320 ,0.03319765 ,0.03300272 ,0.03327747 ,0.03306985 ,0.03321425 ,0.03346920 ,0.03339384 ,0.03323390 ,0.03342769 ,0.03335336 ,0.03370113 ,0.03353766 ,0.03345832 ,0.03328504 ,0.03344035 ,0.03321689 ,0.03340926 ,0.03363048 ,0.03360622 ,0.03468017 ,0.03404818 ,0.03351252 ,0.03347486 ,0.03335130 ,0.03340254 ,0.03326272 ,0.03283227 ,0.03391694 ,0.03366453 ,0.03313874 ,0.03245376 ,0.03234258 ,0.03229525 ,0.03229968 ,0.03264979 ,0.03267838 ,0.03272032 ,0.03301900 ,0.03192321 ,0.03224057 ,0.03237486 ,0.03235595 ,0.03233365 ,0.03221056 ,0.03195389 ,0.03212944 ,0.03228942 ,0.03235897 ,0.03220631 ,0.03234527 ,0.03226572 ,0.03234023 ,0.03229407 ,0.03217741 ,0.03197579 ,0.03192529 ,0.03188750 ,0.03174144 ,0.03207454 ,0.03212775 ,0.03197959 ,0.03234772 ,0.03246284 ,0.03230784 ,0.03262170 ,0.03274812 ,0.03268480 ,0.03272492 ,0.03269169 ,0.03289489 ,0.03308813 ,0.03288159 ,0.03295566 ,0.03309522 ,0.03325240 ,0.03317291 ,0.03318070 ,0.03309956 ,0.03356001 ,0.03341940 ,0.03361340 ,0.03348273 ,0.03365914 ,0.03347594 ,0.03319590 ,0.03298489 ,0.03211826 ,0.03205356 ,0.03244770 ,0.03309596 ,0.03417731 ,0.03390002 ,0.03373215 ,0.03414397 ,0.03422244 ,0.03396698 ,0.03416154 ,0.03413560 ,0.03394552 ,0.03445506 ,0.03463187 ,0.03465993 ,0.03481769 ,0.03497817 ,0.03384783 ,0.03380377 ,0.03369562 ,0.03390862 ,0.03380323 ,0.03368074 ,0.03388656 ,0.03378551 ,0.03344341 ,0.03337748 ,0.03346955 ,0.03380339 ,0.03354419 ,0.03345346 ,0.03348958 ,0.03327603 ,0.03328623 ,0.03313176 ,0.03312051 ,0.03297851 ,0.03287971 ,0.03200399 ,0.03233951 ,0.03163781 ,0.03143516 ,0.03162241 ,0.03211606 ,0.03211641 ,0.03183001 ,0.03210098 ,0.03170297 ,0.03219745 ,0.03401213 ,0.03434375 ,0.03451212 ,0.03445441 ,0.03449450 ,0.03415409 ,0.03420335 ,0.03400387 ,0.03222159 ,0.03256575
truefi-token
truefi-token
$0.041
0.26%
0.06684944 ,0.06736486 ,0.06613213 ,0.06709432 ,0.06724889 ,0.06666123 ,0.06697181 ,0.06710952 ,0.06820331 ,0.06790541 ,0.06769838 ,0.06751722 ,0.06648793 ,0.06722817 ,0.06716364 ,0.06682188 ,0.06625505 ,0.06668572 ,0.06785324 ,0.06798646 ,0.06742154 ,0.06761616 ,0.06769982 ,0.06815948 ,0.06848117 ,0.06825838 ,0.06821783 ,0.06836833 ,0.06725711 ,0.06690112 ,0.06719976 ,0.06744523 ,0.06739122 ,0.06714643 ,0.06738619 ,0.06749924 ,0.06767468 ,0.06721524 ,0.06747081 ,0.06771524 ,0.06776563 ,0.06762818 ,0.06598856 ,0.06569632 ,0.06604485 ,0.06587281 ,0.06849230 ,0.06755230 ,0.06729606 ,0.06837465 ,0.06739458 ,0.06561433 ,0.06422894 ,0.06399888 ,0.06440288 ,0.06409694 ,0.06367504 ,0.06375399 ,0.06384998 ,0.06343414 ,0.06238887 ,0.06243145 ,0.06220659 ,0.06193529 ,0.06169493 ,0.06214111 ,0.06164516 ,0.06186198 ,0.06339824 ,0.06446533 ,0.06501031 ,0.06478340 ,0.06480624 ,0.06510155 ,0.06359749 ,0.06317173 ,0.06242745 ,0.06268402 ,0.06221610 ,0.06266146 ,0.06295353 ,0.06354803 ,0.06341347 ,0.06359051 ,0.06375479 ,0.06352616 ,0.06400606 ,0.06498328 ,0.06450796 ,0.06415208 ,0.06387433 ,0.06388968 ,0.06370301 ,0.06373062 ,0.06313348 ,0.06340333 ,0.06334900 ,0.06213394 ,0.06245321 ,0.06266953 ,0.06313686 ,0.06330302 ,0.06314723 ,0.06337148 ,0.06296438 ,0.06329761 ,0.06300520 ,0.06300172 ,0.06092909 ,0.06043987 ,0.06006908 ,0.06158792 ,0.06215423 ,0.06163441 ,0.06137002 ,0.06166811 ,0.06118927 ,0.06056952 ,0.06100835 ,0.06159680 ,0.06151982 ,0.06291961 ,0.06297962 ,0.06378047 ,0.06364543 ,0.06388707 ,0.06423011 ,0.06388115 ,0.06356914 ,0.06405657 ,0.06407193 ,0.06453863 ,0.06496484 ,0.06475912 ,0.06434626 ,0.06477452 ,0.06474369 ,0.06512360 ,0.06504432 ,0.06537143 ,0.06535231 ,0.06526270 ,0.06516614 ,0.06472381 ,0.06445412 ,0.06431610 ,0.06426988 ,0.06212062 ,0.06266737 ,0.06130291 ,0.06147861 ,0.06277450 ,0.06287745 ,0.06312549 ,0.06258757 ,0.06278926 ,0.06237019 ,0.06288495 ,0.06347131 ,0.06352189 ,0.06371659 ,0.06416870 ,0.06468646 ,0.06463815 ,0.06454761 ,0.06380465 ,0.06362553 ,0.06419260
alpha-finance-lab
alpha-finance-lab
$0.11
-16.25%
0.13203581 ,0.13140025 ,0.13197044 ,0.13493951 ,0.13350165 ,0.13315821 ,0.13337134 ,0.13422107 ,0.13464973 ,0.13408914 ,0.13194908 ,0.13136001 ,0.13295843 ,0.13388279 ,0.13346116 ,0.13249266 ,0.13311416 ,0.13374428 ,0.13558380 ,0.13522735 ,0.13453144 ,0.13455901 ,0.13423776 ,0.13440587 ,0.13300250 ,0.13294465 ,0.13382342 ,0.13149929 ,0.13146889 ,0.13250053 ,0.13213730 ,0.13330774 ,0.13433094 ,0.13371758 ,0.13350078 ,0.13413478 ,0.13332369 ,0.13386618 ,0.13451093 ,0.13453393 ,0.13444510 ,0.13139769 ,0.13202756 ,0.13161773 ,0.13187291 ,0.13208361 ,0.13089293 ,0.12905237 ,0.13249801 ,0.13256643 ,0.12937937 ,0.12637430 ,0.12521844 ,0.12438343 ,0.12346967 ,0.12335403 ,0.12337989 ,0.12289417 ,0.12163234 ,0.11927366 ,0.11993631 ,0.12019858 ,0.12037194 ,0.12048644 ,0.11991618 ,0.11922864 ,0.11952570 ,0.12053150 ,0.12079306 ,0.12032812 ,0.12115311 ,0.12134103 ,0.12109954 ,0.12084932 ,0.11990756 ,0.11985926 ,0.11953890 ,0.11897764 ,0.11876994 ,0.11948930 ,0.11949004 ,0.11857956 ,0.11975325 ,0.11961422 ,0.11921109 ,0.12001684 ,0.12021048 ,0.11966162 ,0.11949285 ,0.11942560 ,0.12006052 ,0.12045911 ,0.12002802 ,0.11940734 ,0.12004191 ,0.11984015 ,0.11903127 ,0.11927597 ,0.11888198 ,0.11980296 ,0.12037980 ,0.12035299 ,0.12033532 ,0.11981026 ,0.12015116 ,0.11872528 ,0.11806267 ,0.11528406 ,0.11435901 ,0.11453667 ,0.11588729 ,0.11792843 ,0.11660185 ,0.11620161 ,0.11721631 ,0.11845870 ,0.11735466 ,0.11814339 ,0.11801713 ,0.11791567 ,0.12045786 ,0.12117428 ,0.12113681 ,0.12163697 ,0.12237925 ,0.12324723 ,0.12270188 ,0.12260495 ,0.12316518 ,0.12374499 ,0.12378300 ,0.12619862 ,0.12508614 ,0.12422788 ,0.12479377 ,0.12558629 ,0.12720449 ,0.12590026 ,0.12563143 ,0.12567942 ,0.12580086 ,0.12577993 ,0.12539633 ,0.12531759 ,0.12451650 ,0.12499868 ,0.12077545 ,0.12106231 ,0.11869110 ,0.11851393 ,0.11899680 ,0.12161256 ,0.12222455 ,0.12191266 ,0.12245289 ,0.12177328 ,0.12417971 ,0.12467960 ,0.12518616 ,0.12565063 ,0.12532049 ,0.12555434 ,0.12470185 ,0.12442545 ,0.12402255 ,0.12395112 ,0.12593369 ,0.12525418
اخبار فوری
همه

clear

سرور دیسکورد آربیتروم مورد حمله قرار گرفت
بروز یک باگ در شبکه آربیتروم، تاخیر کوتاه و مختصری را در عملیات این شبکه ایجاد کرد. (2 ساعت پیش )
78
29
جنجال‌های پیرامون ذات متمرکز بایننس
زیرشاخه آمریکایی صرافی بایننس به دنبال دستور انسداد دارایی سازمان بورس آمریکا، 101 جفت معاملاتی را از لیست خود خارج کرد. (3 ساعت پیش )
60
11
مدیرعامل بایننس گفت که محافظت از کاربران را بر سهام‌داران، اولویت قرار خواهد داد.
چانگپنگ ژائو، مدیرعامل بایننس شایعات مبنی بر اینکه به وی 27 گلوله شلیک شده است را تکذیب کرد. (5 ساعت پیش )
92
8
بایننس به کاهش نیروی کار روی آورده است
شرکت حسابرسی Armanino ادعا کرد که در سال 2021، صرافی بایننس دارایی شرکتی و مشتری را با یکدیگر یکسان کرده است. (6 ساعت پیش )
99
17
SEC دفتر جدید برای رمز ارزها راه اندازی می‌کند
اعضای اتحادیه بلاکچین باور دارند که دادگاه‌ها ثابت خواهند کرد که سازمان بورس آمریکا و رییس آن در اشتباه به سر می‌برند. (7 ساعت پیش )
74
21
اتاق فکر جدید کوین بیس با هدف شکل دادن به سیاست‌ها
برایان آرمسترانگ، مدیرعامل صرافی Coinbase گفت که قصد توقف سرویس استیک این پلتفرم را ندارند. (8 ساعت پیش )
18
20

413 دیدگاه

  1. برای خرید ارز باید موارد بسیار زیادی را مورد بررسی قرار دهید که یکی از اون موارد تحلیل تکنیکال اون ارز است

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید