آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل IMX

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال IMX را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت IMX را مشاهده کنید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل IMX امروز ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی IMX در تاریخ ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز IMX در تایم فریم هفتگی همراه شما هستیم. دوستان تحلیل ما نسبت به ماه گذشته تغییری نداشته، چرا که خدمتتان عرض کردیم که روند این ارز صعودی بوده چرا که شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی هستیم و بعد از آن شاهد یک رشد خوب تا محدوده باکس قرمز رنگ نیز بوده‌ایم و بعد از اینکه قیمت به آن محدوده رسیده، واکنش نشان داده و پس از مقداری اصلاح ،مجدد قیمت از محدوده باکس سبز شروع به رشد کرده به طوری که باکس قرمز را به طرف بالا بریک کرده است.
دوستان در حال حاضر همچنان در مرحله پولبک به ناحیه بریک شده یا شکسته شده هستیم و با تشکیل الگوهای صعودی قوی, انتظار داریم روند صعودی از سر گرفته شود و قیمت تا محدوده‌های مقاومتی بعدی نیز رشد پیدا کند.دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل ازر AVAX و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل IMX امروز 18 فروردین 1403
تحلیل IMX امروز ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل IMX امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی IMX در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید با تحلیل ارز IMX در تایم فریم هفتگی همراه شما هستیم. خدمتتان عرض کردیم که روند این ارز صعودی بوده چرا که شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی هستیم و بعد از آن شاهد یک رشد خوب تا محدوده باکس قرمز رنگ نیز بوده‌ایم و بعد از اینکه قیمت به آن محدوده رسیده، واکنش نشان داده و مقداری شروع به اصلاح کرده است و مانع در ادامه محدوده باکس سبز را به عنوان حمایت در نظر داشتیم و قیمت زمانی که به آن ناحیه رسید برگشت خورده و شروع به رشد کرده است.
دوستان در حال حاضر محدوده باکس قرمز کاملاً بریک شده و همانطور که مشاهده می‌کنید ،به سطح شکسته شده پولبک زده شده و در صورت کندل تثبیت کننده ،انتظار داریم، قیمت به رشد خود ادامه داده و اهداف بعدی نیز در دسترس قرار میگیرند.دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل ازر AVAX و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل IMX امروز 19 اسفند 1402
تحلیل IMX امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

 


تحلیل IMX امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی IMX در تاریخ ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید با تحلیل ارز IMX در تایم فریم هفتگی همراه شما هستیم. اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته هم خدمتتون عرض کردیم که شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی هستیم و بعد از آن شاهد یک رشد خوب تا محدوده باکس قرمز رنگ نیز بوده‌ایم و بعد از اینکه قیمت به آن محدوده رسیده، واکنش نشان داده و مقداری شروع به اصلاح کرده است. اما خدمتتان عرض کردیم که الگوی نزولی مهمی تشکیل نشده و انتظار اصلاح زیادی را نداریم،که دقیقاً این اتفاق رخ داده و مجدد قیمت شروع به رشد کرده و وارد ناحیه باکس قرمز رنگ نیز شده است.
دوستان همچنان نکته‌ای که خدمتتان عرض کردیم را به یاد داشته باشید که اگر در ناحیه باکس قرمز ،الگوهای نزولی قوی شکل بگیرند، آن موقع انتظار افت قیمت و ایجاد یک موج اصلاحی در این ارز را داریم. در ادامه به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم روزانه رفته و در آنجا هم نیز روند را صعودی می‌دانیم و نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که باکس سبز به عنوان حمایت ماژور و کف ترند صعودی مد نظرمان قرار دارد و در صورت از دست رفتن آن ناحیه، روند در تایم روزانه نزولی خواهد شد.دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل ازر AVAX و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل IMX امروز 21 بهمن 1402
تحلیل IMX امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

 


تحلیل IMX امروز ۲۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی IMX در تاریخ ۲۳ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زومرزی امیدوارم که سلامت باشین با تحلیل ارز IMX در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم، اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم که روند این ارز تغییر کرده و صعودی شده است چرا که شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی نیز هستیم و طبق انتظاری که داشتیم قیمت به رشد خود ادامه داده و به اولین ناحیه عرضه و مقاومتی ماژور رسیده که با باکس قرمز رنگ نیز برایتان مشخص کرده‌ایم و به محض برخورد با ناحیه باکس قرمز شاهد واکنش و کندل‌های قرمز رنگ نیز هستیم ،توجه داشته باشید که اگر الگوهای نزولی تشکیل شوند انتظار داریم قیمت این ارز شروع به افت کرده و خود را به ناحیه کف ترند لاین صعودی نیز برساند.
به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم روزانه می‌رویم و در آنجا الگوی نزولی معتبری تشکیل نشده تا زمانی که باکس قرمز به طرف بالا شکسته نشود، انتظار داریم که قیمت این ارز شروع به اصلاح کند و خود را به ناحیه باکس سبز برساند و نکته‌ای که باید خدمتتان گفت این است که اگر در تایم روزانه شاهد کلوز قیمت پایین‌تر از باکس سبز باشیم ،روند این ارز در این تایم نزولی خواهد شد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل IMX امروز 23 دی 1402
تحلیل IMX امروز ۲۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل IMX امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی IMX در تاریخ ۲۵ آذر ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز با تحلیل ارز IMX در تایم فریم هفتگی همراه هستید
این ارز یک روند نزولی داشته ، که با ساختن کفی بالاتر از کف قبلی تغییر روند را ما می‌بینیم و شاهد پامپ این ارز هستیم و در حال حاضر ،در یک محدوده مقاومتی به سر می‌برد که با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم.
انتظار داریم که در این محدوده‌ها یک اصلاح موقت را در این تایم فریم داشته باشیم چرا که کندل‌های پین بار هم در حال تشکیل هستند که ، احتمال اصلاح را بالا می‌برند و هر اصلاحی فعلاً موقتی می‌باشد و دوباره می‌تواند این ارز به رشد خود ادامه دهد و اهداف اصلی ما خطوط قرمزی هستند که به عنوان تی پی ۱ و تیپی ۲ برایتان مشخص کرده‌ایم و قیمت می‌تواند تا آنجاها رشد کند و سود خوبی را نصیب ما کند.

تحلیل IMX امروز 25 آذر 1402
تحلیل IMX امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل IMX امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی IMX در تاریخ ۲۰ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز imx در تایم روزنه به یک ناحیه عرضه برخورد کرد که قبلا هم این ناحیه را تست کرده بود که قیمت ۱.۲۰۷۷ دلار تشکیل شده است اگر به وظیفه خود عمل کند می‌تواند قیمت این رمز ارز را تا محدوده تقاضا و سطح حمایتی که دارد به سمت پایین بفرستد و دوباره از ناحیه های تقاضا به سمت بالا حرکت کند و به رشد خودش ادامه بدهد
روند کلی این رمز ارز صعودی می‌باشد.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل IMX امروز 20 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل IMX امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل IMX امروز ۲۲ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز IMX در روند نزولی تایم روزانه، بعد از برخورد دقیقی که به حمایت محدوده ۰.۵۰ دلار داشت، تقاضا در این ارز به شدت بالا رفت و یک موج صعودی قوی در کمتر از دو هفته ایجاد شد. این حمایت در تحلیل قبلی به عنوان محدوده واکنشی مهمی در نظر گرفته شده بود. فشار خرید ایجاد شده، قیمت ارز IMX را با رشد ۶۰ درصدی به مقاومت ۰.۷۶ الی ۰.۷۹ دلار رساند و به دلیل نزولی بودن روند تایم هفتگی، این محدوده که محل شروع آخرین موج نزولی بوده، واکنش منفی نشان داد و خریداران در این سطح سیو سود کردند.

بنابراین با شکست فیک سقف کانال نزولی اصلی، قیمت دوباره داخل کانال برگشت و محدوده ۰.۶۰ دلار به مقاومت مهمی تبدیل شد. همانطور که مشاهده می کنید، مجددا قیمت برای تست حمایت قبلی نزدیک قیمت ۰.۵۰ دلار برگشته است. حمایت جدید و کوتاه مدت این ارز در محدوده ۰.۵۱ دلار در نظر گرفته شده است و اگر کندل روزانه زیر این سطح بسته شود، می توانیم احتمال شکست حمایت ۰.۵۰ دلار و ریزش بیشتری را برای این ارز در نظر بگیریم.

اما در صورتی که این اتفاق را نبینیم، حمایت می تواند محدوده قوی برای تقاضای مجدد در نظر گرفته شود و پتانسیل رشد قیمت تا مقاومت ۰.۶۰ دلار را ایجاد می کند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل IMX امروز 22 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل IMX امروز ۲۲ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل IMX امروز ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی IMX در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز IMX بعد از خروج از کانال نزولی کوتاه مدت، روند رنجی تشکیل داد و مقاومتی که در محدوده ۰.۷۷ الی ۰.۸۰ دلار برای آن در نظر گرفته شده بود، بارها با واکنش منفی همراه شد و محدوده سیو سود خریداران این ارز شد. همانطور که مشاهده می کنید، هیچ شکست تایید شده ای در این محدوده مشاهده نمی شود و به دلیل نبود تقاضای کافی، قدرت فروشندگان در این محدوده بیشتر از خریداران شد. کاهش قیمت مجددا تا کف کانال ادامه داشت، اما این ارز در تایم فریم هفتگی کندل های نزولی قوی تری تشکیل داده که پتانسیل اصلاح عمیق را ایجاد کرده است. حمایت معتبری که می توانیم برای این ارز در نظر بگیریم، در محدوده ۰.۴۸ الی ۰.۵۰ دلار است و به دلیل رند بودن این محدوده می تواند با واکنش مثبت و تقاضای بالایی همراه باشد. بنابراین در صورت ایجاد شرایط تغییر روند روی این سطح، می توانیم مجددا انتظار نوسان مثبت را در هفته های آینده داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل IMX امروز 28 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل IMX امروز ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل IMX امروز ۳ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز IMX حرکت نزولی خود داخل کانال نزولی ادامه داد و دقیقا تا محدوده حمایت ۰.۶۰ دلار کاهش قیمت داشت. این ارز به محض رسیدن به حمایت محدوده ۰.۶۰ دلار، واکنش مثبت قوی نشان داد و همچنین به دلیل برخورد به کف کانال نزولی تا سقف کانال افزایش قیمت داشته است. شرایط تغییر روند این ارز در تایم فریم روزانه فراهم شده است. تنها نیاز است که خریداران قیمت را بالای محدوده سقف کانال نزولی تثبیت بدهند.

در اینصورت، می توانیم پولبک هایی که به سمت حمایت برمیگردند، را واکنشی در نظر بگیریم. اهداف میان مدت این ارز در محدوده های ۰.۹۸، ۱ و ۱.۱۰ دلار خواهد بود. نزدیک ترین مقاومت به قیمت فعلی در محدوده ۰.۷۸ الی ۰.۸۰ دلار در نظر گرفته شده است. پتانسیل واکنش منفی از این محدوده و تست حمایت ها وجود دارد. در صورت رخ داد این سناریو، محدوده تقاضا در قیمت ۰.۶۳ دلار در نظر گرفته می شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل IMX امروز 3 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل IMX امروز ۳ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل IMX امروز ۶ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی IMX در تاریخ ۶ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز IMX در طی یک ماه گذشته روند نزولی داشت و قیمت این ارز بعد از شکست اولین حمایت خود در محدوده ۰.۹۰ دلار، تا حمایت اصلی در محدوده ۰.۶۹ الی ۰.۷۴ دلار کاهش پیدا کرد. این محدوده موجب کاهش فشار فروش و تشکیل یک ناحیه رنج در تایم فریم ۴ ساعته شده است. دو حمایت مقاومت به عنوان محدوده‌های سقف و کف کانال رنج در نظر گرفته شده است.

حمایت کانال در محدوده ۰.۷۱۱ الی ۰.۷۲۲ دلار و مقاومت کانال در محدوده ۰.۷۸۳ الی ۰.۷۹۵ دلار قرار گرفته است. در صورتی که مقاومت پرقدرت شکسته شود و همزمان با شکست خط روند نزولی باشد، می‌توانیم انتظار رشد قیمت خوبی از این ارز داشته باشیم. اما در صورت اعمال فشار فروش در بازار، با شکست کف کانال، کاهش قیمت می‌تواند به اندازه ارتفاع کانال ادامه داشته باشد، که با برخورد به محدوده ۰.۶۰۰ الی ۰.۶۱۰ دلار می‌توانیم انتظار واکنش قوی تری داشته باشیم. پس حمایت مستحکمی در محدوده رند ۰.۶۰۰ دلار قرار گرفته است و قابلیت واکنش قوی تری دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل IMX امروز 6 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل IMX امروز ۶ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل IMX امروز ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی IMX در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز IMX در روند رنج خود باقی مانده است. تنها یک تلاش برای شکست مقاومت سقف قبلی خود در محدوده ۱.۳۰ دلار انجام شد، اما موفق نبود. به دلیل فشار فروشی که در بازار ایجاد شد، این سطح تبدیل به حمایت نشد. روند این ارز در تایم فریم روزانه نزولی شده است و مجددا پتانسیل کاهش قیمت تا کف قبلی در محدوده ۰.۸۰ دلار وجود دارد. یک حمایت مینور در محدوده ۰.۸۹۰ دلار وجود دارد که برخورد به سطح در چند روز گذشته باعث واکنش مثبت شده است. اما اگر فشار فروش مجددا قیمت را زیر این سطح برگرداند، محدوده حمایت دوم در قیمت ۰.۷۵۰ الی ۰.۶۹۰ دلار می تواند به عنوان سطح تقاضای مناسب تری در نظر گرفته شود. به طور کلی انتظار داریم روند این ارز مدتی بین سطوح حمایت مقاومتی که در نظر گرفته شده رنج باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل IMX امروز 9 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل IMX امروز ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز IMX امروز 14 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز IMX امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل IMX امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی IMX در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز IMX در بازه زمانی بلند مدت روند کاملاً نزولی داشت، و قیمت این ارز در یک کانال نزولی تا محدوده دقیق ۰.۳۸ دلار ریزش داشت. با حمایتی که از بیت کوین در محدوده ۱۵۵۰۰ دلار صورت گرفت، فشار فروش این ارز کاملاً از بین رفت، و با تشکیل الگوی کف دوگانه و افزایش تقاضا، یک موج صعودی قوی شکل گرفت. با خروج قیمت از کانال نزولی بلند مدت، شاهد رشد خیره کننده ای بودیم، که این افزایش قیمت تا محدوده آخرین سقف در تایم فریم هفتگی ادامه داشت.

مقاومتی که در محدوده ۱.۴۸ الی ۱.۴۲۵ دلار در نظر گرفته شده است، دقیقاً با واکنش منفی همراه بوده است. این ارز در تاریخ ۲۶ بهمن به عنوان ارز سود ده معرفی شده بود، و دقیقاً مقاومت مشخص شده آن به عنوان سطح عرضه در محدوده ۱.۲۸۵ الی ۱.۳۶۶ دلار در نظر گرفته شده بود، که با برخورد قیمت به این سطح، واکنش منفی مشاهده شد، و با شکسته شدن خط حمایت خط روند صعودی کوتاه مدت، روند این ارز در تایم ۴ ساعته رنج شده است.

حمایت تایم فریم ۴ ساعته در محدوده ۰.۸۰ الی ۰.۸۵ دلار می‌باشد، و تا زمانی که این سطح حفظ شود، تلاش برای تست شکست مقاومت را می‌توانیم انتظار داشته باشیم. اما در صورت شکسته شدن این حمایت، اصلاح عمیق‌تر می‌تواند تا محدوده ۰.۶۰۰ الی ۰.۶۵۰ دلار ادامه داشته باشد. از این محدوده انتظار واکنش مثبت قوی تری داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل IMX امروز 13 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل IMX امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه
تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده