لایت فارکس

تحلیل IMX

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال IMX را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت IMX را مشاهده کنید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل IMX امروز ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی IMX در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

 

رمز ارز IMX بعد از خروج از کانال نزولی کوتاه مدت، روند رنجی تشکیل داد و مقاومتی که در محدوده ۰.۷۷ الی ۰.۸۰ دلار برای آن در نظر گرفته شده بود، بارها با واکنش منفی همراه شد و محدوده سیو سود خریداران این ارز شد. همانطور که مشاهده می کنید، هیچ شکست تایید شده ای در این محدوده مشاهده نمی شود و به دلیل نبود تقاضای کافی، قدرت فروشندگان در این محدوده بیشتر از خریداران شد. کاهش قیمت مجددا تا کف کانال ادامه داشت، اما این ارز در تایم فریم هفتگی کندل های نزولی قوی تری تشکیل داده که پتانسیل اصلاح عمیق را ایجاد کرده است. حمایت معتبری که می توانیم برای این ارز در نظر بگیریم، در محدوده ۰.۴۸ الی ۰.۵۰ دلار است و به دلیل رند بودن این محدوده می تواند با واکنش مثبت و تقاضای بالایی همراه باشد. بنابراین در صورت ایجاد شرایط تغییر روند روی این سطح، می توانیم مجددا انتظار نوسان مثبت را در هفته های آینده داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل IMX امروز 28 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل IMX امروز ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل IMX امروز ۳ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز IMX حرکت نزولی خود داخل کانال نزولی ادامه داد و دقیقا تا محدوده حمایت ۰.۶۰ دلار کاهش قیمت داشت. این ارز به محض رسیدن به حمایت محدوده ۰.۶۰ دلار، واکنش مثبت قوی نشان داد و همچنین به دلیل برخورد به کف کانال نزولی تا سقف کانال افزایش قیمت داشته است. شرایط تغییر روند این ارز در تایم فریم روزانه فراهم شده است. تنها نیاز است که خریداران قیمت را بالای محدوده سقف کانال نزولی تثبیت بدهند.

در اینصورت، می توانیم پولبک هایی که به سمت حمایت برمیگردند، را واکنشی در نظر بگیریم. اهداف میان مدت این ارز در محدوده های ۰.۹۸، ۱ و ۱.۱۰ دلار خواهد بود. نزدیک ترین مقاومت به قیمت فعلی در محدوده ۰.۷۸ الی ۰.۸۰ دلار در نظر گرفته شده است. پتانسیل واکنش منفی از این محدوده و تست حمایت ها وجود دارد. در صورت رخ داد این سناریو، محدوده تقاضا در قیمت ۰.۶۳ دلار در نظر گرفته می شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل IMX امروز 3 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل IMX امروز ۳ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل IMX امروز ۶ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی IMX در تاریخ ۶ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز IMX در طی یک ماه گذشته روند نزولی داشت و قیمت این ارز بعد از شکست اولین حمایت خود در محدوده ۰.۹۰ دلار، تا حمایت اصلی در محدوده ۰.۶۹ الی ۰.۷۴ دلار کاهش پیدا کرد. این محدوده موجب کاهش فشار فروش و تشکیل یک ناحیه رنج در تایم فریم ۴ ساعته شده است. دو حمایت مقاومت به عنوان محدوده‌های سقف و کف کانال رنج در نظر گرفته شده است.

حمایت کانال در محدوده ۰.۷۱۱ الی ۰.۷۲۲ دلار و مقاومت کانال در محدوده ۰.۷۸۳ الی ۰.۷۹۵ دلار قرار گرفته است. در صورتی که مقاومت پرقدرت شکسته شود و همزمان با شکست خط روند نزولی باشد، می‌توانیم انتظار رشد قیمت خوبی از این ارز داشته باشیم. اما در صورت اعمال فشار فروش در بازار، با شکست کف کانال، کاهش قیمت می‌تواند به اندازه ارتفاع کانال ادامه داشته باشد، که با برخورد به محدوده ۰.۶۰۰ الی ۰.۶۱۰ دلار می‌توانیم انتظار واکنش قوی تری داشته باشیم. پس حمایت مستحکمی در محدوده رند ۰.۶۰۰ دلار قرار گرفته است و قابلیت واکنش قوی تری دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل IMX امروز 6 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل IMX امروز ۶ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل IMX امروز ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی IMX در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز IMX در روند رنج خود باقی مانده است. تنها یک تلاش برای شکست مقاومت سقف قبلی خود در محدوده ۱.۳۰ دلار انجام شد، اما موفق نبود. به دلیل فشار فروشی که در بازار ایجاد شد، این سطح تبدیل به حمایت نشد. روند این ارز در تایم فریم روزانه نزولی شده است و مجددا پتانسیل کاهش قیمت تا کف قبلی در محدوده ۰.۸۰ دلار وجود دارد. یک حمایت مینور در محدوده ۰.۸۹۰ دلار وجود دارد که برخورد به سطح در چند روز گذشته باعث واکنش مثبت شده است. اما اگر فشار فروش مجددا قیمت را زیر این سطح برگرداند، محدوده حمایت دوم در قیمت ۰.۷۵۰ الی ۰.۶۹۰ دلار می تواند به عنوان سطح تقاضای مناسب تری در نظر گرفته شود. به طور کلی انتظار داریم روند این ارز مدتی بین سطوح حمایت مقاومتی که در نظر گرفته شده رنج باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل IMX امروز 9 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل IMX امروز ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز IMX امروز 14 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز IMX امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل IMX امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی IMX در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز IMX در بازه زمانی بلند مدت روند کاملاً نزولی داشت، و قیمت این ارز در یک کانال نزولی تا محدوده دقیق ۰.۳۸ دلار ریزش داشت. با حمایتی که از بیت کوین در محدوده ۱۵۵۰۰ دلار صورت گرفت، فشار فروش این ارز کاملاً از بین رفت، و با تشکیل الگوی کف دوگانه و افزایش تقاضا، یک موج صعودی قوی شکل گرفت. با خروج قیمت از کانال نزولی بلند مدت، شاهد رشد خیره کننده ای بودیم، که این افزایش قیمت تا محدوده آخرین سقف در تایم فریم هفتگی ادامه داشت.

مقاومتی که در محدوده ۱.۴۸ الی ۱.۴۲۵ دلار در نظر گرفته شده است، دقیقاً با واکنش منفی همراه بوده است. این ارز در تاریخ ۲۶ بهمن به عنوان ارز سود ده معرفی شده بود، و دقیقاً مقاومت مشخص شده آن به عنوان سطح عرضه در محدوده ۱.۲۸۵ الی ۱.۳۶۶ دلار در نظر گرفته شده بود، که با برخورد قیمت به این سطح، واکنش منفی مشاهده شد، و با شکسته شدن خط حمایت خط روند صعودی کوتاه مدت، روند این ارز در تایم ۴ ساعته رنج شده است.

حمایت تایم فریم ۴ ساعته در محدوده ۰.۸۰ الی ۰.۸۵ دلار می‌باشد، و تا زمانی که این سطح حفظ شود، تلاش برای تست شکست مقاومت را می‌توانیم انتظار داشته باشیم. اما در صورت شکسته شدن این حمایت، اصلاح عمیق‌تر می‌تواند تا محدوده ۰.۶۰۰ الی ۰.۶۵۰ دلار ادامه داشته باشد. از این محدوده انتظار واکنش مثبت قوی تری داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل IMX امروز 13 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل IMX امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه
تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
من جعفر هستم. تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده