لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

تحلیل آربیتروم ARB

تحلیل آربیتروم ARB

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال ارز آربیتروم در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت آربیتروم را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ARB را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ARB را مشاهده کنید.

تحلیل آربیتروم ARB در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز ARB در طی یک ماه گذشته با واکنش مثبت به محدوده حمایت ۱.۱۰ دلار، رشد قیمت آن ادامه پیدا کرد و خریداران موفق شدند قیمت این ارز را به مقاومت ۱.۳۱ دلار برسانند. با آپدیت کانال نزولی، می توانیم ببینیم که قیمت هنوز داخل کانال قرار دارد و واکنش به سقف کانال تاکنون مانع از ادامه رشد قیمت شده است. ضمن اینکه در تایم فریم روزانه، یک محدوده رنج روی نمودار می توانیم ببینیم. با شکسته شدن حمایت ۱.۱۰ الی ۱.۰۶ دلار، کاهش قیمت این بار می تواند تا محدوده ۰.۹۷ الی ۰.۹۴ دلار ادامه پیدا کند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تزوس ARB در تاریخ 11 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس ARB در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل آربیتروم ARB در تاریخ ۱۴ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی آربیتروم ARB امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز ARB بعد از لیست شدن در صرافی های معتبر و رشد خیره کننده ۲۵۰ درصد، وارد روند رنج بزرگی شده است. با رسم یک فیبوناچی اصلاحی از موج اصلی صعودی، می توانیم حمایت های معتبر خوبی روی نمودار پیدا کنیم. همانطور که مشاهده می کنید، محدوده حمایت اول در قیمت ۱.۱۰ دلار واکنش های خوبی داشته و همینطور محدوده دوم در قیمت ۰.۹۵ دلار که هم با عدد ۰.۵۰ فیبوناچی و هم با قیمت رند ۱ دلار همپوشانی دارد و موجب رشد ۳۰ درصدی قیمت این ارز شده است. با توجه به اینکه هنوز شرایط تغییر روند این ارز در تایم فریم روزانه مهیا نشده است، احتمال کاهش قیمت و تست حمایت های قبلی در محدوده ۰.۹۵ الی ۱ دلار وجود دارد. این سطح توسط حمایت های بسیار زیادی تقویت شده است. بنابراین در صورت واکنش مثبت به این محدوده، می توانیم انتظار تشکیل الگوی کف دو قلو را داشته باشیم. همچنین نزدیک ترین حمایت به قیمت فعلی در محدوده ۱.۱۰ دلار قرار گرفته است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تزوس ARB در تاریخ 14 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس ARB در تاریخ ۱۴ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده